Sarajevo shopping

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
anonimnaosoba
Posts: 2015
Joined: 05/01/2012 00:01
Location: JOSIP KVESIĆ 3 !!!
Contact:

#4526 Re: Sarajevo shoping

Post by anonimnaosoba »

L mjera :D Moram obici i ja to u ovih par dana dok se ne proda, pa ostane XXL :D Hvala na izvjestaju :)

Sent from my ST23i using Tapatalk 4 Beta
User avatar
Čudna sorta
Posts: 3231
Joined: 30/03/2008 11:56

#4527 Re: Sarajevo shoping

Post by Čudna sorta »

Nisrin wrote:
anonimnaosoba wrote:Hajmo dame, vi ovo radite bolje od mene :D
Je li neko bio u Azelu otkako imaju Esprit robe, ima li zanimljive muske odjece i kakve su cijene ?

Sent from my ST23i using Tapatalk 4 Beta

Imaaaa :D zeMski sakoici 25-35 KM, suknje 30KM,, dzemperi/tunike 30ak KM, cizama po 25KM, jakne zimske espritove 70 KM, neka druga francuska marka, parke jesenske 20 KM itd :D

Ima i dobrih muskih jakni espriotivh dakako- 70 KM, ali sve neki L brojevi i veci...valjda negdje ima i manjih brojeva....jakne su prave zimske, ni kratke ni duge, u crnoj boji i zelenkastoj imaju...na njima cijene da su bile preko 200 eura :)
Ima i dzempercica za muskarce i nekakvih pantola :D

Bila i ja, može se naći dobrih stvari... Ja kupila džemper Esprit 25 KM, vidjela još zanimljivih stvarčica ali kontam da vidim šta će im još doći. Uglavnom može se naći i zaista su povoljni. :thumbup:

Mada sam čula da će, što se tiče Esprita, više se bazirati na mušku kolekciju i čini se da za vas ima veći izbor. :sad:
User avatar
anonimnaosoba
Posts: 2015
Joined: 05/01/2012 00:01
Location: JOSIP KVESIĆ 3 !!!
Contact:

#4528 Re: Sarajevo shoping

Post by anonimnaosoba »

Čudna sorta wrote:Mada sam čula da će, što se tiče Esprita, više se bazirati na mušku kolekciju i čini se da za vas ima veći izbor. :sad:
Ako ima dosta stvari za vas sad, ne zali se :mrgreen: Neka bude za nas vise, meni bolje :cool: :D

Sent from my ST23i using Tapatalk 4 Beta
User avatar
Nisrin
Posts: 5495
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#4529 Re: Sarajevo shoping

Post by Nisrin »

Ima za zene i tamam je sve S i M :D Cekam jos sta ce doci...dosad sam nasla 3 prekrasne stvari, sve za 80KM, a kad se sjetim Esprita u Titovoj, jednu stvar sam placala 80 KM :D
mumy
Posts: 756
Joined: 25/05/2011 21:21

#4530 Re: Sarajevo shoping

Post by mumy »

Nisrin wrote:Ima za zene i tamam je sve S i M :D Cekam jos sta ce doci...dosad sam nasla 3 prekrasne stvari, sve za 80KM, a kad se sjetim Esprita u Titovoj, jednu stvar sam placala 80 KM :D
jel to u svakom azelu ili?
User avatar
JOINT_1921
Posts: 2433
Joined: 22/06/2012 16:03
Location: Grbavica
Vozim: odlično

#4531 Re: Sarajevo shoping

Post by JOINT_1921 »

Muške stvari u Azelu su uglavnom za smeća, Esprit ponuda nikakva, zenskih stvari puno puno puno vise ima...
User avatar
anonimnaosoba
Posts: 2015
Joined: 05/01/2012 00:01
Location: JOSIP KVESIĆ 3 !!!
Contact:

#4532 Re: Sarajevo shoping

Post by anonimnaosoba »

Ja bio jutros i istina je ovo da ima puno više ženskih stvari, al' mi se ni muške ne doimaju lošim, majice 15 KM, dukserice 25... Jedino pantalona ne vidjeh, al' svakako sam bio u žurbi, opet ću obići Azel i kupiti nešto aBd...
User avatar
Čudna sorta
Posts: 3231
Joined: 30/03/2008 11:56

#4533 Re: Sarajevo shoping

Post by Čudna sorta »

Meni neko reče da je bilo u novinama da će se više bazirati na mušku kolekciju, i učini mi se da ima više stvari za vas... ali ako nije tako, ja sretna. :D

Još da hoće doći malo bolji izbor pantalona, inače imaju super krojeve...
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4210
Joined: 25/08/2013 13:31

#4534 Re: Sarajevo shoping

Post by JanuaryJones »

Ima li negdje u gradu ovakvih tena, ženskih?
Image
User avatar
aribes
Posts: 353
Joined: 18/05/2012 15:31

#4535 Re: Sarajevo shoping

Post by aribes »

JanuaryJones wrote:Ima li negdje u gradu ovakvih tena, ženskih?
Image
Jesi li gledala u Skate shopu iza BBI?
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4210
Joined: 25/08/2013 13:31

#4536 Re: Sarajevo shoping

Post by JanuaryJones »

Nisam. Zar se nisu oni zatvorili?
User avatar
aribes
Posts: 353
Joined: 18/05/2012 15:31

#4537 Re: Sarajevo shoping

Post by aribes »

Nisu, rade jos uvijek, imaju i snizenja cesto.
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4210
Joined: 25/08/2013 13:31

#4538 Re: Sarajevo shoping

Post by JanuaryJones »

aribes wrote:Nisu, rade jos uvijek, imaju i snizenja cesto.
Super, pogledaću baš. :thumbup:
User avatar
Big Ben
Posts: 171
Joined: 17/12/2010 23:44

#4539 Re: Sarajevo shoping

Post by Big Ben »

JanuaryJones wrote:Ima li negdje u gradu ovakvih tena, ženskih?
Image
Shoe Be Do i Office shoes u BBI. ;)

Sent from my GT-N7105 using Tapatalk 2
User avatar
Big Ben
Posts: 171
Joined: 17/12/2010 23:44

#4540 Re: Sarajevo shoping

Post by Big Ben »

JanuaryJones wrote:Ima li negdje u gradu ovakvih tena, ženskih?
Image
Shoe Be Do i Office shoes u BBI. ;)


Sent from my GT-N7105 using Tapatalk 2
bezda
Posts: 8
Joined: 14/07/2008 23:52

#4541 Re: Sarajevo shoping

Post by bezda »

vozdrica :)
treba mi mala pomoc, gdje kupiti lijep zenski novcanik a da cijena ne prelazi 30-35 KM, treba za poklona? hvala.
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#4542 Re: Sarajevo shoping

Post by ladyblue18 »

Parfois.
User avatar
Irene Adler
Posts: 158
Joined: 01/05/2012 20:08

#4543 Re: Sarajevo shoping

Post by Irene Adler »

I u Carpisi ima lijepih novčanika.
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#4544 Re: Sarajevo shoping

Post by ladyblue18 »

Ja od Carpise bjezim ko djavo od krsta, nekad su i valjali a sad :run:
bezda
Posts: 8
Joined: 14/07/2008 23:52

#4545 Re: Sarajevo shoping

Post by bezda »

Danas sam bio u Carpisi i nisu imali bas nesto posebno.
A gdje se nalazi Parfois??
bezda
Posts: 8
Joined: 14/07/2008 23:52

#4546 Re: Sarajevo shoping

Post by bezda »

Kastanienallee wrote:
bezda wrote:Danas sam bio u Carpisi i nisu imali bas nesto posebno.
A gdje se nalazi Parfois??
Jedna poslovnica u Alti na prizemlju...druga negdje u Titovoj...ne sjecam se tacno gdje - nisam odavno bila u gradu.

Hvala ti. :-D
bezda
Posts: 8
Joined: 14/07/2008 23:52

#4547 Re: Sarajevo shoping

Post by bezda »

Kastanienallee wrote:
bezda wrote:Danas sam bio u Carpisi i nisu imali bas nesto posebno.
A gdje se nalazi Parfois??
Jedna poslovnica u Alti na prizemlju...druga negdje u Titovoj...ne sjecam se tacno gdje - nisam odavno bila u gradu.

Hvala ti. :-D
Ako neko ima jos prijedloga dobro ce doci :wink:
User avatar
Nisrin
Posts: 5495
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#4548 Re: Sarajevo shoping

Post by Nisrin »

.
Last edited by Nisrin on 28/08/2018 15:47, edited 1 time in total.
zamzija
Posts: 1715
Joined: 08/08/2008 15:43

#4549 Re: Sarajevo shoping

Post by zamzija »

bezda wrote:vozdrica :)
treba mi mala pomoc, gdje kupiti lijep zenski novcanik a da cijena ne prelazi 30-35 KM, treba za poklona? hvala.
Najbolje ti je prošetaj čaršijom u one kožarske radnje i izaberi sebi pravi kožni novčanik, barem znaš da je koža, mislim da u ovim Parfois i ostalim nije koža
Ili pogledaj u knjižarama Svjetlost, proširili su program imaju također lijepih kožnih novčanika pogledaj u Titovoj u onoj velikoj ( ne gdje se prodaju samo knjige nego u onoj do nje )
Isto tako vidjela sam prelijepih kožnih novčanika u knjižari u velikom merkatoru na Socijalnom, ali ne tamo gdje se sve prodaje u merkatoru nego u onoj knjižari sastrane lijevo imaju čitavu policu prelijepih različitih novčanika - sve koža!
također pogledaj i u Modiani...
:)
User avatar
Cherry-Cherry
Posts: 7994
Joined: 20/02/2013 14:14
Location: Saturn

#4550 Re: Sarajevo shoping

Post by Cherry-Cherry »

je li iko vidio negdje muške torbe?
Post Reply