Sent from my ST23i using Tapatalk 4 Beta
Sarajevo shopping
Moderator: anex
- anonimnaosoba
- Posts: 2015
- Joined: 05/01/2012 00:01
- Location: JOSIP KVESIĆ 3 !!!
- Contact:
#4526 Re: Sarajevo shoping
L mjera
Moram obici i ja to u ovih par dana dok se ne proda, pa ostane XXL
Hvala na izvjestaju 
Sent from my ST23i using Tapatalk 4 Beta
Sent from my ST23i using Tapatalk 4 Beta
- Čudna sorta
- Posts: 3231
- Joined: 30/03/2008 11:56
#4527 Re: Sarajevo shoping
Nisrin wrote:anonimnaosoba wrote:Hajmo dame, vi ovo radite bolje od mene
Je li neko bio u Azelu otkako imaju Esprit robe, ima li zanimljive muske odjece i kakve su cijene ?
Sent from my ST23i using Tapatalk 4 Beta
ImaaaazeMski sakoici 25-35 KM, suknje 30KM,, dzemperi/tunike 30ak KM, cizama po 25KM, jakne zimske espritove 70 KM, neka druga francuska marka, parke jesenske 20 KM itd
![]()
Ima i dobrih muskih jakni espriotivh dakako- 70 KM, ali sve neki L brojevi i veci...valjda negdje ima i manjih brojeva....jakne su prave zimske, ni kratke ni duge, u crnoj boji i zelenkastoj imaju...na njima cijene da su bile preko 200 eura![]()
Ima i dzempercica za muskarce i nekakvih pantola
Bila i ja, može se naći dobrih stvari... Ja kupila džemper Esprit 25 KM, vidjela još zanimljivih stvarčica ali kontam da vidim šta će im još doći. Uglavnom može se naći i zaista su povoljni.
Mada sam čula da će, što se tiče Esprita, više se bazirati na mušku kolekciju i čini se da za vas ima veći izbor.
- anonimnaosoba
- Posts: 2015
- Joined: 05/01/2012 00:01
- Location: JOSIP KVESIĆ 3 !!!
- Contact:
#4528 Re: Sarajevo shoping
Ako ima dosta stvari za vas sad, ne zali seČudna sorta wrote:Mada sam čula da će, što se tiče Esprita, više se bazirati na mušku kolekciju i čini se da za vas ima veći izbor.
Sent from my ST23i using Tapatalk 4 Beta
- Nisrin
- Posts: 5495
- Joined: 26/04/2009 15:40
- Location: Bistrik, RajvoSA
#4529 Re: Sarajevo shoping
Ima za zene i tamam je sve S i M
Cekam jos sta ce doci...dosad sam nasla 3 prekrasne stvari, sve za 80KM, a kad se sjetim Esprita u Titovoj, jednu stvar sam placala 80 KM 
-
mumy
- Posts: 756
- Joined: 25/05/2011 21:21
#4530 Re: Sarajevo shoping
jel to u svakom azelu ili?Nisrin wrote:Ima za zene i tamam je sve S i MCekam jos sta ce doci...dosad sam nasla 3 prekrasne stvari, sve za 80KM, a kad se sjetim Esprita u Titovoj, jednu stvar sam placala 80 KM
- JOINT_1921
- Posts: 2433
- Joined: 22/06/2012 16:03
- Location: Grbavica
- Vozim: odlično
#4531 Re: Sarajevo shoping
Muške stvari u Azelu su uglavnom za smeća, Esprit ponuda nikakva, zenskih stvari puno puno puno vise ima...
- anonimnaosoba
- Posts: 2015
- Joined: 05/01/2012 00:01
- Location: JOSIP KVESIĆ 3 !!!
- Contact:
#4532 Re: Sarajevo shoping
Ja bio jutros i istina je ovo da ima puno više ženskih stvari, al' mi se ni muške ne doimaju lošim, majice 15 KM, dukserice 25... Jedino pantalona ne vidjeh, al' svakako sam bio u žurbi, opet ću obići Azel i kupiti nešto aBd...
- Čudna sorta
- Posts: 3231
- Joined: 30/03/2008 11:56
#4533 Re: Sarajevo shoping
Meni neko reče da je bilo u novinama da će se više bazirati na mušku kolekciju, i učini mi se da ima više stvari za vas... ali ako nije tako, ja sretna.
Još da hoće doći malo bolji izbor pantalona, inače imaju super krojeve...
Još da hoće doći malo bolji izbor pantalona, inače imaju super krojeve...
- JanuaryJones
- Posts: 4210
- Joined: 25/08/2013 13:31
#4534 Re: Sarajevo shoping
Ima li negdje u gradu ovakvih tena, ženskih?


- aribes
- Posts: 353
- Joined: 18/05/2012 15:31
#4535 Re: Sarajevo shoping
Jesi li gledala u Skate shopu iza BBI?JanuaryJones wrote:Ima li negdje u gradu ovakvih tena, ženskih?
- JanuaryJones
- Posts: 4210
- Joined: 25/08/2013 13:31
#4536 Re: Sarajevo shoping
Nisam. Zar se nisu oni zatvorili?
- aribes
- Posts: 353
- Joined: 18/05/2012 15:31
#4537 Re: Sarajevo shoping
Nisu, rade jos uvijek, imaju i snizenja cesto.
- JanuaryJones
- Posts: 4210
- Joined: 25/08/2013 13:31
#4538 Re: Sarajevo shoping
Super, pogledaću baš.aribes wrote:Nisu, rade jos uvijek, imaju i snizenja cesto.
- Big Ben
- Posts: 171
- Joined: 17/12/2010 23:44
#4539 Re: Sarajevo shoping
Shoe Be Do i Office shoes u BBI.JanuaryJones wrote:Ima li negdje u gradu ovakvih tena, ženskih?
Sent from my GT-N7105 using Tapatalk 2
- Big Ben
- Posts: 171
- Joined: 17/12/2010 23:44
#4540 Re: Sarajevo shoping
Shoe Be Do i Office shoes u BBI.JanuaryJones wrote:Ima li negdje u gradu ovakvih tena, ženskih?
Sent from my GT-N7105 using Tapatalk 2
-
bezda
- Posts: 8
- Joined: 14/07/2008 23:52
#4541 Re: Sarajevo shoping
vozdrica
treba mi mala pomoc, gdje kupiti lijep zenski novcanik a da cijena ne prelazi 30-35 KM, treba za poklona? hvala.
treba mi mala pomoc, gdje kupiti lijep zenski novcanik a da cijena ne prelazi 30-35 KM, treba za poklona? hvala.
- ladyblue18
- Posts: 22380
- Joined: 24/12/2006 22:57
- Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status
#4542 Re: Sarajevo shoping
Parfois.
- Irene Adler
- Posts: 158
- Joined: 01/05/2012 20:08
#4543 Re: Sarajevo shoping
I u Carpisi ima lijepih novčanika.
- ladyblue18
- Posts: 22380
- Joined: 24/12/2006 22:57
- Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status
#4544 Re: Sarajevo shoping
Ja od Carpise bjezim ko djavo od krsta, nekad su i valjali a sad 
-
bezda
- Posts: 8
- Joined: 14/07/2008 23:52
#4545 Re: Sarajevo shoping
Danas sam bio u Carpisi i nisu imali bas nesto posebno.
A gdje se nalazi Parfois??
A gdje se nalazi Parfois??
-
bezda
- Posts: 8
- Joined: 14/07/2008 23:52
#4546 Re: Sarajevo shoping
Kastanienallee wrote:Jedna poslovnica u Alti na prizemlju...druga negdje u Titovoj...ne sjecam se tacno gdje - nisam odavno bila u gradu.bezda wrote:Danas sam bio u Carpisi i nisu imali bas nesto posebno.
A gdje se nalazi Parfois??
Hvala ti.
-
bezda
- Posts: 8
- Joined: 14/07/2008 23:52
#4547 Re: Sarajevo shoping
Kastanienallee wrote:Jedna poslovnica u Alti na prizemlju...druga negdje u Titovoj...ne sjecam se tacno gdje - nisam odavno bila u gradu.bezda wrote:Danas sam bio u Carpisi i nisu imali bas nesto posebno.
A gdje se nalazi Parfois??
Hvala ti.
Ako neko ima jos prijedloga dobro ce doci
- Nisrin
- Posts: 5495
- Joined: 26/04/2009 15:40
- Location: Bistrik, RajvoSA
-
zamzija
- Posts: 1715
- Joined: 08/08/2008 15:43
#4549 Re: Sarajevo shoping
Najbolje ti je prošetaj čaršijom u one kožarske radnje i izaberi sebi pravi kožni novčanik, barem znaš da je koža, mislim da u ovim Parfois i ostalim nije kožabezda wrote:vozdrica![]()
treba mi mala pomoc, gdje kupiti lijep zenski novcanik a da cijena ne prelazi 30-35 KM, treba za poklona? hvala.
Ili pogledaj u knjižarama Svjetlost, proširili su program imaju također lijepih kožnih novčanika pogledaj u Titovoj u onoj velikoj ( ne gdje se prodaju samo knjige nego u onoj do nje )
Isto tako vidjela sam prelijepih kožnih novčanika u knjižari u velikom merkatoru na Socijalnom, ali ne tamo gdje se sve prodaje u merkatoru nego u onoj knjižari sastrane lijevo imaju čitavu policu prelijepih različitih novčanika - sve koža!
također pogledaj i u Modiani...
- Cherry-Cherry
- Posts: 7994
- Joined: 20/02/2013 14:14
- Location: Saturn
#4550 Re: Sarajevo shoping
je li iko vidio negdje muške torbe?
