Gledate seriju - preporučite je

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
Emilija Kovačev
Posts: 258
Joined: 29/03/2011 23:48
Location: Tamo gdje vječno Sunce sja.

#4526 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Emilija Kovačev »

Krenula sa gledanjem Suits, toliko puta preporučenim.

I od mene: :thumbup:
User avatar
Saian
Posts: 16070
Joined: 08/04/2004 21:50

#4527 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Saian »

NeenaSa wrote:
nemoj 'arlekinavat
kakav izraz sjoooooooo, ovo djonim namah, cuj arlekinavat, hahahaha PRE- JA - KO

evo i shurde figara s niskim pritiskom :D

Sta napravi od sebe coveche, josh ce da misle Shurda te iseko!
:lol:
omar little
Posts: 17380
Joined: 14/03/2008 21:14

#4528 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by omar little »

NeenaSa wrote:
Ajme reakcije. :D @omarko, krenuh tako, i ostajem pri tome, upucivat i na starije serije ;-)
upucuj, ko ti brani. sigurna sam da imas nadasve istancan i prosvjetiteljski ukus.
dowydyenya
Posts: 929
Joined: 27/01/2010 11:40

#4529 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by dowydyenya »

Sve i jednu epizodu a krece i sesta sezona 16 juna

http://trueblood.wikia.com/wiki/Season_6
User avatar
horion_bosona
Posts: 2819
Joined: 08/06/2005 10:20

#4530 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by horion_bosona »

vidim na temi pravo veselo :?
MedenoSrce wrote:Image

http://www.imdb.com/title/tt2183404/

ima potencijala :thumbup:
napokon odgledao... :) kvalitetna serija, nema sumnje... glavni lik odlicno napisan i odglumljen... nepoznati glumci, ali izvedba sasvim pristojna... par scena je na efektan i uvjerljiv nacin, prikazalo njegovu izgubljenost i nemogucnost da se prilagodi na vanjski svijet, na radikalno drugaciji "takt" zivota, protok vremena... otud i spor tempo u seriji, uradjeno smisljeno... nema spektakularnih obrata i sl.

u pocetku me nervirao izrazen juznjacki naglas i provlacenje nekih religijskih stvari, medjutim kako je radnja smjestne negdje u "bible belt-u", to samo pridonosi autenticnosti

jedina mana je tek 6 epizoda, ali eto serija je obnovljena i za drugu sezonu od 10 epizoda... valjda nece otici u pravcu trivijalizacije i štancanja epizoda... ne vjerujem da tema ima materijala za vise od 2 sezone, a ako je pretvore u puku hroniku tog gradica, sve ce otici u qrz

medeno, hvala na preporuci
User avatar
Irm@
Posts: 4188
Joined: 26/11/2005 00:44
Location: tramvaj

#4531 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Irm@ »

posto je pauza na svim ovim serijama sto gledam.. sjetila sam se neki dan Rules of Engagement i krenula gledati :-D :D kraljevi :-D
User avatar
Sanchez22
Posts: 1254
Joined: 23/08/2012 16:02

#4532 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Sanchez22 »

izgleda 14 epizoda The walking dead u par dana,idem sad poderat pola komsiluka :-D
tatoo
Posts: 548
Joined: 05/01/2006 10:12

#4533 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by tatoo »

Ne znam jel' iko spomenuo vec ali The Americans je odlicno nova serija.

http://www.imdb.com/title/tt2149175/
lajkujMe
Posts: 12944
Joined: 06/04/2011 17:44
Location: Na svom mocnom racunaru

#4534 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by lajkujMe »

e tako uveliko se zavrsava main stream sezona serija u SAD pa tako dolaze na red ljetne kratke serije go go go falling skies :D
User avatar
KPNCTNJAH
Posts: 12758
Joined: 23/05/2008 00:42

#4535 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by KPNCTNJAH »

Dobra Rectify.
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#4536 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Pitarrr82 »

lajkujMe wrote:e tako uveliko se zavrsava main stream sezona serija u SAD pa tako dolaze na red ljetne kratke serije go go go falling skies :D

I zaboravio sam da je pocela 3. sezona Skies, idu na skidanje prve epizode...
User avatar
BAN___KAI
Posts: 799
Joined: 27/09/2012 15:36

#4537 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by BAN___KAI »

Stvarno sve ove nove serije su FUJ, cak neke gledam i po citavu sezonu a neam pojma kako se zove glavni lik.

Najbolje serije bude ukinute nakon jedne sezone dok smece serije poput Revolution, Secret Circle,Grimm dobijaju prava za nove sezone.

inace preporucio big Orphan Black , onda mini serije The Prisoner koja je fenomenalna, Person of Interest, Spartacus,Touch,Being Human itd.
User avatar
medjutim
Posts: 990
Joined: 11/08/2009 16:09

#4538 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by medjutim »

Njemacka serija 3 dijela "Unsere Mütter, unsere Väter" ili na engleskom Generation war.
Prica o drugom svjetskom ratu.
Bodkin
Posts: 22535
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#4539 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Bodkin »

BAN___KAI wrote:Stvarno sve ove nove serije su FUJ, cak neke gledam i po citavu sezonu a neam pojma kako se zove glavni lik.

Najbolje serije bude ukinute nakon jedne sezone dok smece serije poput Revolution, Secret Circle,Grimm dobijaju prava za nove sezone.

inace preporucio big Orphan Black , onda mini serije The Prisoner koja je fenomenalna, Person of Interest, Spartacus,Touch,Being Human itd.
meni je touch dosadan do bola :)
User avatar
Saian
Posts: 16070
Joined: 08/04/2004 21:50

#4540 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Saian »

ne znam jel iko idje em'felenov'o ovi serijal
http://www.imdb.com/title/tt0995832/

Image



ako nije, na, David Simon osovio na noge, pe' godina stara, shteku sama doFacha, ne pishki na tutu vishe, zna brojat do 15
User avatar
BAN___KAI
Posts: 799
Joined: 27/09/2012 15:36

#4541 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by BAN___KAI »

Bodkin wrote:
BAN___KAI wrote:Stvarno sve ove nove serije su FUJ, cak neke gledam i po citavu sezonu a neam pojma kako se zove glavni lik.

Najbolje serije bude ukinute nakon jedne sezone dok smece serije poput Revolution, Secret Circle,Grimm dobijaju prava za nove sezone.

inace preporucio big Orphan Black , onda mini serije The Prisoner koja je fenomenalna, Person of Interest, Spartacus,Touch,Being Human itd.
meni je touch dosadan do bola :)

Moze biti ponekad dosadan jer je radnja malo cudna.
ALi ipak to je mislim cak jedina od serija koja me moze najeziti i dirnuti
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#4542 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Pitarrr82 »

Nije los pocetak za "Falling Skies", ionako od ove serije ne ocekujem previse :D
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79548
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#4543 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Velkoski »

Arrow dobar, barem meni.
User avatar
BAN___KAI
Posts: 799
Joined: 27/09/2012 15:36

#4544 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by BAN___KAI »

mleetavi wrote:Arrow dobar, barem meni.
Jeste on dobar ali ipak nema ono sto privlaci gledaoca .

Stvarno vise nema serije poput LOSTa gdje jedva cekam iducu epizodu .
User avatar
ćiribiribela
Posts: 14373
Joined: 04/03/2013 02:53
Location: Gotham

#4545 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by ćiribiribela »

Arrow srednja zalost, da gledas bas kad nema nista drugo. :D

Lost savrsena. :D
User avatar
madFlava
Posts: 2143
Joined: 11/12/2009 13:41

#4546 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by madFlava »

mleetavi wrote:Arrow dobar, barem meni.
Sve u svemu , debilna serija. Bez obzira sto ej dobra tebi ;)

Hatfields &Mccoys , odlicna mini-serija :thumbup:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79548
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#4547 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Velkoski »

ciribiribelaa wrote:Lost savrsena. :D
Ne zna se ko pije a ko plaća. :D

jeste hejteri :D
User avatar
Joker88
Posts: 4398
Joined: 05/08/2012 17:07

#4548 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Joker88 »

Ma onaj Oliver upropastio seriju :D
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79548
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#4549 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Velkoski »

Bolji je Oliver iz SmOlvila al' eto, može i ovaj proć' kad se nema šta drugo gledat' :D
User avatar
Joker88
Posts: 4398
Joined: 05/08/2012 17:07

#4550 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Joker88 »

mleetavi wrote:Bolji je Oliver iz SmOlvila al' eto, može i ovaj proć' kad se nema šta drugo gledat' :D
puno bolji :oops:
Post Reply