I od mene:
Gledate seriju - preporučite je
Moderator: _BataZiv_0809
-
Emilija Kovačev
- Posts: 258
- Joined: 29/03/2011 23:48
- Location: Tamo gdje vječno Sunce sja.
#4526 Re: Gledate seriju - preporucite je
Krenula sa gledanjem Suits, toliko puta preporučenim.
I od mene:
I od mene:
- Saian
- Posts: 16070
- Joined: 08/04/2004 21:50
#4527 Re: Gledate seriju - preporucite je
NeenaSa wrote:
kakav izraz sjoooooooo, ovo djonim namah, cuj arlekinavat, hahahaha PRE- JA - KOnemoj 'arlekinavat
evo i shurde figara s niskim pritiskom
Sta napravi od sebe coveche, josh ce da misle Shurda te iseko!
-
omar little
- Posts: 17380
- Joined: 14/03/2008 21:14
#4528 Re: Gledate seriju - preporucite je
upucuj, ko ti brani. sigurna sam da imas nadasve istancan i prosvjetiteljski ukus.NeenaSa wrote:
Ajme reakcije.@omarko, krenuh tako, i ostajem pri tome, upucivat i na starije serije
![]()
-
dowydyenya
- Posts: 929
- Joined: 27/01/2010 11:40
- horion_bosona
- Posts: 2819
- Joined: 08/06/2005 10:20
#4530 Re: Gledate seriju - preporucite je
vidim na temi pravo veselo
kvalitetna serija, nema sumnje... glavni lik odlicno napisan i odglumljen... nepoznati glumci, ali izvedba sasvim pristojna... par scena je na efektan i uvjerljiv nacin, prikazalo njegovu izgubljenost i nemogucnost da se prilagodi na vanjski svijet, na radikalno drugaciji "takt" zivota, protok vremena... otud i spor tempo u seriji, uradjeno smisljeno... nema spektakularnih obrata i sl.
u pocetku me nervirao izrazen juznjacki naglas i provlacenje nekih religijskih stvari, medjutim kako je radnja smjestne negdje u "bible belt-u", to samo pridonosi autenticnosti
jedina mana je tek 6 epizoda, ali eto serija je obnovljena i za drugu sezonu od 10 epizoda... valjda nece otici u pravcu trivijalizacije i štancanja epizoda... ne vjerujem da tema ima materijala za vise od 2 sezone, a ako je pretvore u puku hroniku tog gradica, sve ce otici u qrz
medeno, hvala na preporuci
napokon odgledao...
u pocetku me nervirao izrazen juznjacki naglas i provlacenje nekih religijskih stvari, medjutim kako je radnja smjestne negdje u "bible belt-u", to samo pridonosi autenticnosti
jedina mana je tek 6 epizoda, ali eto serija je obnovljena i za drugu sezonu od 10 epizoda... valjda nece otici u pravcu trivijalizacije i štancanja epizoda... ne vjerujem da tema ima materijala za vise od 2 sezone, a ako je pretvore u puku hroniku tog gradica, sve ce otici u qrz
medeno, hvala na preporuci
- Irm@
- Posts: 4188
- Joined: 26/11/2005 00:44
- Location: tramvaj
#4531 Re: Gledate seriju - preporucite je
posto je pauza na svim ovim serijama sto gledam.. sjetila sam se neki dan Rules of Engagement i krenula gledati
kraljevi 
- Sanchez22
- Posts: 1254
- Joined: 23/08/2012 16:02
#4532 Re: Gledate seriju - preporucite je
izgleda 14 epizoda The walking dead u par dana,idem sad poderat pola komsiluka 
-
tatoo
- Posts: 548
- Joined: 05/01/2006 10:12
#4533 Re: Gledate seriju - preporucite je
Ne znam jel' iko spomenuo vec ali The Americans je odlicno nova serija.
http://www.imdb.com/title/tt2149175/
http://www.imdb.com/title/tt2149175/
-
lajkujMe
- Posts: 12944
- Joined: 06/04/2011 17:44
- Location: Na svom mocnom racunaru
#4534 Re: Gledate seriju - preporucite je
e tako uveliko se zavrsava main stream sezona serija u SAD pa tako dolaze na red ljetne kratke serije go go go falling skies 
- KPNCTNJAH
- Posts: 12758
- Joined: 23/05/2008 00:42
#4535 Re: Gledate seriju - preporucite je
Dobra Rectify.
- Pitarrr82
- Posts: 11865
- Joined: 01/03/2011 14:17
- Location: Lovely jubbly land...
#4536 Re: Gledate seriju - preporucite je
lajkujMe wrote:e tako uveliko se zavrsava main stream sezona serija u SAD pa tako dolaze na red ljetne kratke serije go go go falling skies
I zaboravio sam da je pocela 3. sezona Skies, idu na skidanje prve epizode...
- BAN___KAI
- Posts: 799
- Joined: 27/09/2012 15:36
#4537 Re: Gledate seriju - preporucite je
Stvarno sve ove nove serije su FUJ, cak neke gledam i po citavu sezonu a neam pojma kako se zove glavni lik.
Najbolje serije bude ukinute nakon jedne sezone dok smece serije poput Revolution, Secret Circle,Grimm dobijaju prava za nove sezone.
inace preporucio big Orphan Black , onda mini serije The Prisoner koja je fenomenalna, Person of Interest, Spartacus,Touch,Being Human itd.
Najbolje serije bude ukinute nakon jedne sezone dok smece serije poput Revolution, Secret Circle,Grimm dobijaju prava za nove sezone.
inace preporucio big Orphan Black , onda mini serije The Prisoner koja je fenomenalna, Person of Interest, Spartacus,Touch,Being Human itd.
- medjutim
- Posts: 990
- Joined: 11/08/2009 16:09
#4538 Re: Gledate seriju - preporucite je
Njemacka serija 3 dijela "Unsere Mütter, unsere Väter" ili na engleskom Generation war.
Prica o drugom svjetskom ratu.
Prica o drugom svjetskom ratu.
-
Bodkin
- Posts: 22535
- Joined: 03/09/2008 00:48
- Location: Overseas
#4539 Re: Gledate seriju - preporucite je
meni je touch dosadan do bolaBAN___KAI wrote:Stvarno sve ove nove serije su FUJ, cak neke gledam i po citavu sezonu a neam pojma kako se zove glavni lik.
Najbolje serije bude ukinute nakon jedne sezone dok smece serije poput Revolution, Secret Circle,Grimm dobijaju prava za nove sezone.
inace preporucio big Orphan Black , onda mini serije The Prisoner koja je fenomenalna, Person of Interest, Spartacus,Touch,Being Human itd.
- Saian
- Posts: 16070
- Joined: 08/04/2004 21:50
#4540 Re: Gledate seriju - preporucite je
ne znam jel iko idje em'felenov'o ovi serijal
http://www.imdb.com/title/tt0995832/

ako nije, na, David Simon osovio na noge, pe' godina stara, shteku sama doFacha, ne pishki na tutu vishe, zna brojat do 15
http://www.imdb.com/title/tt0995832/

ako nije, na, David Simon osovio na noge, pe' godina stara, shteku sama doFacha, ne pishki na tutu vishe, zna brojat do 15
- BAN___KAI
- Posts: 799
- Joined: 27/09/2012 15:36
#4541 Re: Gledate seriju - preporucite je
Bodkin wrote:meni je touch dosadan do bolaBAN___KAI wrote:Stvarno sve ove nove serije su FUJ, cak neke gledam i po citavu sezonu a neam pojma kako se zove glavni lik.
Najbolje serije bude ukinute nakon jedne sezone dok smece serije poput Revolution, Secret Circle,Grimm dobijaju prava za nove sezone.
inace preporucio big Orphan Black , onda mini serije The Prisoner koja je fenomenalna, Person of Interest, Spartacus,Touch,Being Human itd.
Moze biti ponekad dosadan jer je radnja malo cudna.
ALi ipak to je mislim cak jedina od serija koja me moze najeziti i dirnuti
- Pitarrr82
- Posts: 11865
- Joined: 01/03/2011 14:17
- Location: Lovely jubbly land...
#4542 Re: Gledate seriju - preporucite je
Nije los pocetak za "Falling Skies", ionako od ove serije ne ocekujem previse 
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79548
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#4543 Re: Gledate seriju - preporucite je
Arrow dobar, barem meni.
- BAN___KAI
- Posts: 799
- Joined: 27/09/2012 15:36
#4544 Re: Gledate seriju - preporucite je
Jeste on dobar ali ipak nema ono sto privlaci gledaoca .mleetavi wrote:Arrow dobar, barem meni.
Stvarno vise nema serije poput LOSTa gdje jedva cekam iducu epizodu .
- ćiribiribela
- Posts: 14373
- Joined: 04/03/2013 02:53
- Location: Gotham
#4545 Re: Gledate seriju - preporucite je
Arrow srednja zalost, da gledas bas kad nema nista drugo.
Lost savrsena.
Lost savrsena.
- madFlava
- Posts: 2143
- Joined: 11/12/2009 13:41
#4546 Re: Gledate seriju - preporucite je
Sve u svemu , debilna serija. Bez obzira sto ej dobra tebimleetavi wrote:Arrow dobar, barem meni.
Hatfields &Mccoys , odlicna mini-serija
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79548
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#4547 Re: Gledate seriju - preporucite je
Ne zna se ko pije a ko plaća.ciribiribelaa wrote:Lost savrsena.
jeste hejteri
- Joker88
- Posts: 4398
- Joined: 05/08/2012 17:07
#4548 Re: Gledate seriju - preporucite je
Ma onaj Oliver upropastio seriju 
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79548
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#4549 Re: Gledate seriju - preporucite je
Bolji je Oliver iz SmOlvila al' eto, može i ovaj proć' kad se nema šta drugo gledat' 
- Joker88
- Posts: 4398
- Joined: 05/08/2012 17:07
#4550 Re: Gledate seriju - preporucite je
puno boljimleetavi wrote:Bolji je Oliver iz SmOlvila al' eto, može i ovaj proć' kad se nema šta drugo gledat'
