SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
Freamon Lester
Posts: 3398
Joined: 06/09/2014 01:18

#4526 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Freamon Lester »

Ako je stavio metak u cijev i pistolj okrenuo prema ljudima nema tog suda koji ce ga osuditi, a sve skupa sljeduje ga i nekakva nagrada...
User avatar
Qler
Posts: 25829
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#4527 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Qler »

citam nedavno presudu, sta li je, policajac tuzio kriminalca za napad na sluzbeno lice... u kratko, kaze nije fer da policajac njega tuži jer je taj kriminalac prošao puno gore sa ozljedama, i taj kriminalac ga je napao samo zato što se bojao da će ga ovaj uhapsiti (a ganjao ga kroz pola grada) i kao olakšavajuća okolnost kriminalcu je to što je bio pod utjecajem opojnih sredstava pa mu je moć rasuđivanja bila oslabljena... to je onako u kratkim crtama izvučeno ono najljepse... eto ti države...
User avatar
Truba
Posts: 93821
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#4528 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Truba »

sve je to defetizam
lik je radio svoj posao i postupao prema pravilima
ima i policija pravnike i sindikat

ne sirite sumnju
User avatar
jao_situacije
Posts: 18094
Joined: 29/03/2014 19:20

#4529 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by jao_situacije »

joj mahalskih priča :lol:
User avatar
Tercius
Posts: 1572
Joined: 21/01/2011 19:51

#4530 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Tercius »

Qler wrote:citam nedavno presudu, sta li je, policajac tuzio kriminalca za napad na sluzbeno lice... u kratko, kaze nije fer da policajac njega tuži jer je taj kriminalac prošao puno gore sa ozljedama, i taj kriminalac ga je napao samo zato što se bojao da će ga ovaj uhapsiti (a ganjao ga kroz pola grada) i kao olakšavajuća okolnost kriminalcu je to što je bio pod utjecajem opojnih sredstava pa mu je moć rasuđivanja bila oslabljena... to je onako u kratkim crtama izvučeno ono najljepse... eto ti države...
U BiH su ljudski resursi potrosna roba,odose doktori inzinjeri ma p...j ga isklovace se drugi,isto je i sa policijom.Kada bude pravne drzave i kada se na ljude pocne gledati recimo kao na investiciju drzave u svoj razvoj tada ce se oglasiti neko i iz tog mupa pa reci cek.malo nas je taj covjek kojeg hocete razduziti kostao 250.000km pa da malo sagledamo tu pravnu struku iz vise uglova.Ovako je to sve sam pao sam se ubio,ode jedan daj odma uhljebi drugog,i zato svako u ovoj drzavi ko hoce bilo sta samoinicijativno da radi mora se izdici intelektualno iznad prosjecnosti sistema u kojem provodi svoj radni staz.
User avatar
jao_situacije
Posts: 18094
Joined: 29/03/2014 19:20

#4531 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by jao_situacije »

Black swan wrote:sve je to defetizam
lik je radio svoj posao i postupao prema pravilima
ima i policija pravnike i sindikat

ne sirite sumnju
jel ti tražiš nekoga da ti pokosi travu ili sam ja nešto pomiješao :?
Nepass
Posts: 1903
Joined: 11/09/2015 16:44

#4532 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Nepass »

Haris.ba wrote:
mario001 wrote:
Haris.ba wrote:Čitam onu izjavu Stojnića o policiji koja ga je odbranila.

I najsmješnija mi je rečenica o tome kako se policija pojavila ne zna ni on odakle. :D

Ono pokušaj reketa, koji je policija spriječila u zametku. Još samo je falio Betmen. Stojniću svaka čast. Skontao je ko je najjači u gradu kada hoće. I kako je najbolje spriječiti kriminalce. A za nas sitnu buraniju....
Ne znam koliko izlazis za vrijeme SFF-a ali policje ima na svakom cosku, setaju stalno, plus specijalci kod Vanija sa kombijem ili ispred Opere
Priznajem nisam bio u gradu. Ali, ja jednostavno ne vjerujem da policija nije bila gore po pozivu nakon što su upućene prijetnje. Drago mi je kako se sve odigralo. I razumijem povećanu aktivnost vezanu za SFF.
za vrijeme sff uvijek je krcato policije, prosle godine kod barometar ili kako se vec zove kafic, izbi tuca nije trebalo 10 sec da specijalci ulete i rijese stvar.
ali vala bas u 3:20 da se nacrta policajac i meni sumnjivo
mirzet87sa
Posts: 3274
Joined: 08/05/2013 04:23

#4533 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by mirzet87sa »

gidra wrote:Ovaj Mercedes GLE coupe sto se spominje u izjavi se mogao vidjeti svaku noc parkiran ispred Hotela Astra pored Cheersa i Tesle.. haman jedino auto parkirano na tom potezu za vrijeme SFF-a i to svaku noc.

Ja bas sinoc prolazim i govorim jest mocan jebote :mrgreen:
Nije to taj, taj je sivi s njemackim tablama.. Vozi ga nakav stariji covjek koji je u hotel europi. Sasvim jasno je da stojnic ima poznanstva u policiji, pa isti piju u njegovom lokalu/drustvu godinama.. Prica da se pojavio iz vedra neba je za malu djecu, pa nije betmen.. Koja je prica iza toga niko ne zna, a cisto sumnjam da je radi pusi kurac
User avatar
Truba
Posts: 93821
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#4534 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Truba »

jao_situacije wrote:
Black swan wrote:sve je to defetizam
lik je radio svoj posao i postupao prema pravilima
ima i policija pravnike i sindikat

ne sirite sumnju
jel ti tražiš nekoga da ti pokosi travu ili sam ja nešto pomiješao :?
trazim jel me komšija maltretira budući da se boji zmija
a čitav život živi na selu
ja to zovem seoski snobovi

al sam mu dao do znanja da me više ne nervira i ako mu smeta nek sam pokosi :D
User avatar
jao_situacije
Posts: 18094
Joined: 29/03/2014 19:20

#4535 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by jao_situacije »

Black swan wrote:
jao_situacije wrote:
Black swan wrote:sve je to defetizam
lik je radio svoj posao i postupao prema pravilima
ima i policija pravnike i sindikat

ne sirite sumnju
jel ti tražiš nekoga da ti pokosi travu ili sam ja nešto pomiješao :?
trazim jel me komšija maltretira budući da se boji zmija
a čitav život živi na selu
ja to zovem seoski snobovi

al sam mu dao do znanja da me više ne nervira i ako mu smeta nek sam pokosi :D
evo na fb se vrti priča o nekom čovjeku koji traži kome da kosi travu neće sadaku, ima i broj moba ako hoćeš da ti pošaljem
čisto da se razumijemo ne znam ko je čovjek da ne bi bilo situacija nešto upetljan
na tvoju odgovornost sve..
User avatar
japin_mutapi
Posts: 11829
Joined: 11/06/2011 19:00
Location: Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#4536 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by japin_mutapi »

zajebava se denis sa ovim puši kurac ...

mirzet87sa
Posts: 3274
Joined: 08/05/2013 04:23

#4537 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by mirzet87sa »

A i denis namazan pichun.. Bezbroj puta trazio belaja, dobije belaj pa se krije iza policije..
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#4538 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by O'zone »

http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika ... /160816120

Kad te neće drugi onda pucaj sam na sebe...
User avatar
jao_situacije
Posts: 18094
Joined: 29/03/2014 19:20

#4539 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by jao_situacije »

O'zone wrote:http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika ... /160816120

Kad te neće drugi onda pucaj sam na sebe...
treba sačekati možda je ipak pucačina neka :mrgreen:
User avatar
Truba
Posts: 93821
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#4540 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Truba »

jao_situacije wrote:
Black swan wrote:[quote="jao_situacije"

jel ti tražiš nekoga da ti pokosi travu ili sam ja nešto pomiješao :?
trazim jel me komšija maltretira budući da se boji zmija
a čitav život živi na selu
ja to zovem seoski snobovi

al sam mu dao do znanja da me više ne nervira i ako mu smeta nek sam pokosi :D
evo na fb se vrti priča o nekom čovjeku koji traži kome da kosi travu neće sadaku, ima i broj moba ako hoćeš da ti pošaljem
čisto da se razumijemo ne znam ko je čovjek da ne bi bilo situacija nešto upetljan
na tvoju odgovornost sve..[/quote]
neka hvala ovdje ljudi s kombajnom ne mogu proci palit cu na jesen
:|
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#4541 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by O'zone »

jao_situacije wrote:
O'zone wrote:http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika ... /160816120

Kad te neće drugi onda pucaj sam na sebe...
treba sačekati možda je ipak pucačina neka :mrgreen:
Ipak je bila pucačina......ne baš ona koja je trebala ali ipak pucačina

http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika ... /160816126
User avatar
jao_situacije
Posts: 18094
Joined: 29/03/2014 19:20

#4542 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by jao_situacije »

O'zone wrote:
jao_situacije wrote:
O'zone wrote:http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika ... /160816120

Kad te neće drugi onda pucaj sam na sebe...
treba sačekati možda je ipak pucačina neka :mrgreen:
Ipak je bila pucačina......ne baš ona koja je trebala ali ipak pucačina

http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika ... /160816126
ma ja alpašino je to :mrgreen:
User avatar
kloniran
Posts: 12190
Joined: 06/09/2013 18:57
Location: Ispod palme na obali mora.

#4543 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by kloniran »

ammele mi moje ja joj htio samo pokazati pucu ono opali :lol:
User avatar
karanana
Posts: 50767
Joined: 26/02/2004 00:00

#4544 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by karanana »

CAZIN: Napala ga sjekirom jer je pokazivao spolni organ - See more at: http://www.avaz.ba/clanak/250597/cazin- ... e3p9D.dpuf
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52700
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#4545 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Chmoljo »

teška vremena došla moj karanana... :D
User avatar
trambusek88
Posts: 5141
Joined: 03/10/2009 23:51

#4547 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by trambusek88 »

Ovolika zataškavanja samo radi nekih Roma skupljača sekundarnih sirovina...

Koga vi više zajebavate?

Oni možda jesu izvršioci, ali ako su oni izvršioci sigurno su to uradili po nečijem nalogu.
wolfie
Posts: 919
Joined: 19/10/2010 21:21

#4548 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by wolfie »

Burzicka nas pravi budalama.
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#4549 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by JThomas »

evo, sve čovjek napisao. za the best of foruma:

http://forum.klix.ba/alan-ford-u-stvarn ... 43653.html
Mene sve nelogičnosti tokom istrage ubistva rahmetli Dženana Memića podsjećaju na istrage iz Alan Forda, gdje se čini da je pravi krivac očito neko sa jakom zaleđinom u vlasti i da pod svaku cijenu ne smije on u zazvor.


Inspektor Brock(dok briše znoj za čela): Porodica i javnost vrše pritisak u medijima, organizuju proteste...ne možemo više ovako.

Tri gradska oca(Tri svinje): Pa radite svoj posao, dragi Brock. Ponudite im žrtveno janje. Nafatajte kakvih nesretnika koji će nakon odvaljivanja bubrega još i biti sretni da priznaju. Uostalom, "On" će biti sretan i da izdašno financijski nagradi njihove porodice.


Press konferencija za medije:

Inspektor Brock: Želim obavjestiti javnost da smo u odlučnoj istrazi i akciji uhapsili osumnjičene i oni su već priznali krivicu. Utvrdili smo da su oni žrtvu pregazili kombijem.

Policajac do njega(suflira mu na uho): Ali gospodine, žrtva je ubijena palicom.

Inspektor Brock: Hmm...da ovaj, nakon što su ga pregazili izašli su i nastavili ga udarati palicama.
mirzet87sa
Posts: 3274
Joined: 08/05/2013 04:23

#4550 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by mirzet87sa »

Dalidu poznajem licno kao casnu i postenu zenu, bio sam misljenja da ce ona biti jedna velika svijetla tacka u pravosudu.. Ovo sto radi nije ni meni jasno, zataskivanje, krivi smijer, razvlacenje, da bi se zastitila porodica roma? Ne podcjenjujem nikoga ali mislim da doticni romi nemaju jake veze niti su neki igraci da bi nekoga s visoke pozicije mogli ugroziti.. Dok s druge strane mutapi, pa i zet im armin bijedic imaju jake veze
Post Reply