basicm wrote:mali_milojica wrote:Koliko god bio lud,nemoj biti glup.
Pusti se Thesisa

A sta je zeznuto na tom autu? Kazete motor taj neki klasicni, mjenjac valjda nije kritican. Sta ostaje, ovjes, elektronika?
Sve osim motora.
Mjenjac Aisin,za koji kao nema odrzavanja,sto je smrt. Dobro je kad kupis nov auto i vozis par godina i sutnes ga u Bosnu. Kod nas dodje sa 250k km i to bi trebalo raditi. Radi ali u Q. Naravno,posto nikada nije vidio novo ulje pocne tebe zajebavati i osijedis popravljajuci.
Magnetni amortizeri. Samo naprijed. Zamjenski ne postoji,samo original. Cijena kao jos jedna polovna Thesiska.
Mislim da sam spominjao ovdje,auto ima 18 procesora.
Lafete 8kom naprijed,nazad multilink.
I tako dalje i tako blize.
To mora neko biti lud,ludo voljeti i imati volje i najvaznije para da to vozi. Ili da se dohvati neko ko nema para,pa da tjera dok ide. Kad stane,gurnuti u jarak i zivio.