Raiffeisen banka - sve o tome
Moderator: anex
- Quaresma
- Posts: 7934
- Joined: 19/07/2010 16:37
#4501 Re: Raiffeisen banka
nista, znaci sta god da izaberem, najdalje je sto prikazuje je 2022. januar. Dalje od toga nema nista.
a moracu ih zvati, nema druge.
a moracu ih zvati, nema druge.
- moon_walker_90
- Posts: 2904
- Joined: 21/12/2012 18:16
- Location: Ćućurak
#4502 Re: Raiffeisen banka
Jel radis pretragu naloga ili transakcija?
Btw istu situaciju imao sa okijem prije par mjeseci, odjednom platio 3 racuna, 2 mi proknjizili a jedan nisu i morao im slati uplatnicu, tako da izgleda sa okijem je najbolke jedan po jedan racun placati
Btw istu situaciju imao sa okijem prije par mjeseci, odjednom platio 3 racuna, 2 mi proknjizili a jedan nisu i morao im slati uplatnicu, tako da izgleda sa okijem je najbolke jedan po jedan racun placati
- Quaresma
- Posts: 7934
- Joined: 19/07/2010 16:37
#4503 Re: Raiffeisen banka
kazem ti, meni je sve uredno bilo, i samo mi odjednom dodje na racunu ona poruka da imam dugovanja od prije. A nisu dolazila uz tada prethodne racune.
Idem na plaćanja, moja placanja u zemlji i gore kliknem na onu desno na vrhu filter ikonicu. Ja znam sam radio ovako prije i nije bilo problema.
A slao sam ja njima racune za uplatu, medjutim nekim slucajem sam izgleda izbrisao taj email, i nemam tih pdf uplatnica. A logicno to sto sam ja slao email neko otvorio i zatvorio poruku izgleda.
Idem na plaćanja, moja placanja u zemlji i gore kliknem na onu desno na vrhu filter ikonicu. Ja znam sam radio ovako prije i nije bilo problema.
A slao sam ja njima racune za uplatu, medjutim nekim slucajem sam izgleda izbrisao taj email, i nemam tih pdf uplatnica. A logicno to sto sam ja slao email neko otvorio i zatvorio poruku izgleda.
- moon_walker_90
- Posts: 2904
- Joined: 21/12/2012 18:16
- Location: Ćućurak
#4504 Re: Raiffeisen banka
Ma isto i kod mene, dosla mi nova 3 racuna, kad stoji da sam duzan jedan, nigdje nije navedeno koji samo iznos koji odgovara jednom racunu. Uglavnom nakon par emailova sa Okijem(sto je za nase kompanije ipak pozitivno) ja sam svoje rijesio tako sto sam im poslao uplatnice zadnjih 6 racuna.
Elem, javi se banci porukom/emailom da ti dostave te uplatnice na email, izgleda da ide od 01.01.2022 pregled naloga u aplikaciji.
Elem, javi se banci porukom/emailom da ti dostave te uplatnice na email, izgleda da ide od 01.01.2022 pregled naloga u aplikaciji.
- Quaresma
- Posts: 7934
- Joined: 19/07/2010 16:37
#4505 Re: Raiffeisen banka
vidis, znaci i kod tebe je
saljem im ja email.
upravo gledam ove racune, ja kod svake uplate preko aplikacije zapisem sebi na racunu datum kada sam uplatio, i sad vidim da imam zapisane dobro datume kada sam uplatio i sve sam ih uplacivao u drugom mjesecu kad dobijem racune, mrsko mi bude odmah platiti
saljem im ja email.
upravo gledam ove racune, ja kod svake uplate preko aplikacije zapisem sebi na racunu datum kada sam uplatio, i sad vidim da imam zapisane dobro datume kada sam uplatio i sve sam ih uplacivao u drugom mjesecu kad dobijem racune, mrsko mi bude odmah platiti
-
daario naharis
- Posts: 1067
- Joined: 17/06/2015 19:42
- moon_walker_90
- Posts: 2904
- Joined: 21/12/2012 18:16
- Location: Ćućurak
#4507 Re: Raiffeisen banka
Mobilno meni radi, upravo odradio placanje
-
daario naharis
- Posts: 1067
- Joined: 17/06/2015 19:42
#4508 Re: Raiffeisen banka
Radi i meni nakon pola dana.
- Truba
- Posts: 93835
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#4509 Re: Raiffeisen banka
dobijem rokovnik od rajfajzena
treći mjesec
OŽULJAK
na 35 mjesta 
treći mjesec
OŽULJAK
-
vernes81
- Posts: 2300
- Joined: 25/04/2011 23:04
#4510 Re: Raiffeisen banka
Da ne listam temu unazad znal ko koji je od ovih brojeva u RMB aplikaciji transakcijski broj?
Ima ih hejbet sad nezz koji trebam dati da mi se na njeg izvrsi uplata
Ima ih hejbet sad nezz koji trebam dati da mi se na njeg izvrsi uplata
-
Dzontra_Volta
- Posts: 8004
- Joined: 20/01/2011 11:10
- Truba
- Posts: 93835
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#4512 Re: Raiffeisen banka
Broj banke
pa ostali
Kod mene je 154 intesa
Kod mene je 154 intesa
-
vernes81
- Posts: 2300
- Joined: 25/04/2011 23:04
#4513 Re: Raiffeisen banka
Hvala legendoDzontra_Volta wrote: ↑29/05/2023 14:26Onaj što počinje sa 161 i ima 16 cifara (a nema jedanaest nula).
-
nermin_t
- Posts: 342
- Joined: 25/01/2022 22:39
#4514 Re: Raiffeisen banka
Da li se za aktivaciju m-plati mora ići u banku? Popunio sam svoje podatke na sajtu ali me ne zovu.
I zar to nije moglo biti unutar RMB aplikacije nego mora posebna aplikacija?
I zar to nije moglo biti unutar RMB aplikacije nego mora posebna aplikacija?
- Hyperthalamus
- Posts: 682
- Joined: 06/11/2015 21:16
#4515 Re: Raiffeisen banka
Moras ici u banku...jer se potpisu jos neke stvari. To sto si ti popunio online je obicni zahtjev....valja ti potpisati ugovore.
Last edited by Hyperthalamus on 06/06/2023 23:01, edited 1 time in total.
-
daario naharis
- Posts: 1067
- Joined: 17/06/2015 19:42
#4516 Re: Raiffeisen banka
Da li je neko pokusao dodati karticu na google wallet? Probao dva puta, ne ide...
-
dzenanalic22
- Posts: 2031
- Joined: 28/08/2017 16:30
#4517 Re: Raiffeisen banka
Samo NLB Banka je podržana, za sada.daario naharis wrote: ↑06/06/2023 20:30 Da li je neko pokusao dodati karticu na google wallet? Probao dva puta, ne ide...
-
daario naharis
- Posts: 1067
- Joined: 17/06/2015 19:42
#4518 Re: Raiffeisen banka
Hvaladzenanalic22 wrote: ↑06/06/2023 20:41Samo NLB Banka je podržana, za sada.daario naharis wrote: ↑06/06/2023 20:30 Da li je neko pokusao dodati karticu na google wallet? Probao dva puta, ne ide...
-
_huzzah_001
- Posts: 62
- Joined: 22/06/2021 14:37
#4519 Re: Raiffeisen banka
Pozdrav. Studentica sam Ekonoskog fakulteta u Sarajevu. Htjela bih da steknem iskustvo u poslovima administracije, finansija, ljudskih resursa.. tačnije iskustva u struci. Tražila sam po internetu oglase ali nisam naišla niti na jedan odgovarajuci. Zanima me da li ima mogucnosti da nadjem posao ( odgovara i neplaceni) na navedem pozicijama, da li ima neko preduzece koje nudi praksu jer mi jako bitno da steknem iskustvo.
Hvala unalprijed.
Hvala unalprijed.
- Quaresma
- Posts: 7934
- Joined: 19/07/2010 16:37
#4520 Re: Raiffeisen banka
https://raiffeisenbank.ba/o-nama/otvore ... sao-o-nama_huzzah_001 wrote: ↑10/06/2023 16:08 Pozdrav. Studentica sam Ekonoskog fakulteta u Sarajevu. Htjela bih da steknem iskustvo u poslovima administracije, finansija, ljudskih resursa.. tačnije iskustva u struci. Tražila sam po internetu oglase ali nisam naišla niti na jedan odgovarajuci. Zanima me da li ima mogucnosti da nadjem posao ( odgovara i neplaceni) na navedem pozicijama, da li ima neko preduzece koje nudi praksu jer mi jako bitno da steknem iskustvo.
Hvala unalprijed.
Izvoli pa apliciraj.
Uradi isto i kod drugih banaka. Apliciraj na vise mjesta istovremeno.
-
bumerangss
- Posts: 5610
- Joined: 12/01/2015 16:47
#4521 Re: Raiffeisen banka
Koliko se sad KM moze podici odjednom tj u 24 h na bankomatu Rf banke?
Prije je bilo max 1000 KM
Prije je bilo max 1000 KM
-
kuli1961
- Posts: 3550
- Joined: 06/08/2014 09:47
- Location: Banja Luka
#4522 Re: Raiffeisen banka
2 K KM
- nivla
- Posts: 6572
- Joined: 12/01/2008 23:44
#4523 Re: Raiffeisen banka
2000 ako ne zoves centarbumerangss wrote: ↑13/06/2023 22:44 Koliko se sad KM moze podici odjednom tj u 24 h na bankomatu Rf banke?
Prije je bilo max 1000 KM
ako nazoves centar mozes dogovoriti i veci iznos od 2000 da podignes na odredjenom bankomatu, u bilo koja doba dana
-
Dzontra_Volta
- Posts: 8004
- Joined: 20/01/2011 11:10
#4525 Re: Raiffeisen banka
Nekad 2013. ja sam podigao 5000 u jednom danu, samo sam morao 5 puta po hiljadu dignuti, jer je 1000 bila limit odjednom.bumerangss wrote: ↑13/06/2023 22:44 Koliko se sad KM moze podici odjednom tj u 24 h na bankomatu Rf banke?
Prije je bilo max 1000 KM
