Raiffeisen banka - sve o tome

Ekonomija, biznis, dionice, posao, (ne)zaposlenost...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
Quaresma
Posts: 7934
Joined: 19/07/2010 16:37

#4501 Re: Raiffeisen banka

Post by Quaresma »

nista, znaci sta god da izaberem, najdalje je sto prikazuje je 2022. januar. Dalje od toga nema nista.

a moracu ih zvati, nema druge.
User avatar
moon_walker_90
Posts: 2904
Joined: 21/12/2012 18:16
Location: Ćućurak

#4502 Re: Raiffeisen banka

Post by moon_walker_90 »

Jel radis pretragu naloga ili transakcija?

Btw istu situaciju imao sa okijem prije par mjeseci, odjednom platio 3 racuna, 2 mi proknjizili a jedan nisu i morao im slati uplatnicu, tako da izgleda sa okijem je najbolke jedan po jedan racun placati :roll:
User avatar
Quaresma
Posts: 7934
Joined: 19/07/2010 16:37

#4503 Re: Raiffeisen banka

Post by Quaresma »

kazem ti, meni je sve uredno bilo, i samo mi odjednom dodje na racunu ona poruka da imam dugovanja od prije. A nisu dolazila uz tada prethodne racune.


Idem na plaćanja, moja placanja u zemlji i gore kliknem na onu desno na vrhu filter ikonicu. Ja znam sam radio ovako prije i nije bilo problema.


A slao sam ja njima racune za uplatu, medjutim nekim slucajem sam izgleda izbrisao taj email, i nemam tih pdf uplatnica. A logicno to sto sam ja slao email neko otvorio i zatvorio poruku izgleda.
User avatar
moon_walker_90
Posts: 2904
Joined: 21/12/2012 18:16
Location: Ćućurak

#4504 Re: Raiffeisen banka

Post by moon_walker_90 »

Ma isto i kod mene, dosla mi nova 3 racuna, kad stoji da sam duzan jedan, nigdje nije navedeno koji samo iznos koji odgovara jednom racunu. Uglavnom nakon par emailova sa Okijem(sto je za nase kompanije ipak pozitivno) ja sam svoje rijesio tako sto sam im poslao uplatnice zadnjih 6 racuna.

Elem, javi se banci porukom/emailom da ti dostave te uplatnice na email, izgleda da ide od 01.01.2022 pregled naloga u aplikaciji.
User avatar
Quaresma
Posts: 7934
Joined: 19/07/2010 16:37

#4505 Re: Raiffeisen banka

Post by Quaresma »

vidis, znaci i kod tebe je

saljem im ja email.


upravo gledam ove racune, ja kod svake uplate preko aplikacije zapisem sebi na racunu datum kada sam uplatio, i sad vidim da imam zapisane dobro datume kada sam uplatio i sve sam ih uplacivao u drugom mjesecu kad dobijem racune, mrsko mi bude odmah platiti :D
User avatar
moon_walker_90
Posts: 2904
Joined: 21/12/2012 18:16
Location: Ćućurak

#4507 Re: Raiffeisen banka

Post by moon_walker_90 »

Mobilno meni radi, upravo odradio placanje
daario naharis
Posts: 1067
Joined: 17/06/2015 19:42

#4508 Re: Raiffeisen banka

Post by daario naharis »

Radi i meni nakon pola dana.
User avatar
Truba
Posts: 93835
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#4509 Re: Raiffeisen banka

Post by Truba »

dobijem rokovnik od rajfajzena

treći mjesec

OŽULJAK :lol: :lol: :lol: na 35 mjesta :mrgreen:
vernes81
Posts: 2300
Joined: 25/04/2011 23:04

#4510 Re: Raiffeisen banka

Post by vernes81 »

Da ne listam temu unazad znal ko koji je od ovih brojeva u RMB aplikaciji transakcijski broj?
Ima ih hejbet sad nezz koji trebam dati da mi se na njeg izvrsi uplata
Dzontra_Volta
Posts: 8004
Joined: 20/01/2011 11:10

#4511 Re: Raiffeisen banka

Post by Dzontra_Volta »

vernes81 wrote: 29/05/2023 14:07 Da ne listam temu unazad znal ko koji je od ovih brojeva u RMB aplikaciji transakcijski broj?
Ima ih hejbet sad nezz koji trebam dati da mi se na njeg izvrsi uplata
Onaj što počinje sa 161 i ima 16 cifara (a nema jedanaest nula).
User avatar
Truba
Posts: 93835
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#4512 Re: Raiffeisen banka

Post by Truba »

Broj banke :mrgreen: pa ostali
Kod mene je 154 intesa :thumbup:
vernes81
Posts: 2300
Joined: 25/04/2011 23:04

#4513 Re: Raiffeisen banka

Post by vernes81 »

Dzontra_Volta wrote: 29/05/2023 14:26
vernes81 wrote: 29/05/2023 14:07 Da ne listam temu unazad znal ko koji je od ovih brojeva u RMB aplikaciji transakcijski broj?
Ima ih hejbet sad nezz koji trebam dati da mi se na njeg izvrsi uplata
Onaj što počinje sa 161 i ima 16 cifara (a nema jedanaest nula).
Hvala legendo
nermin_t
Posts: 342
Joined: 25/01/2022 22:39

#4514 Re: Raiffeisen banka

Post by nermin_t »

Da li se za aktivaciju m-plati mora ići u banku? Popunio sam svoje podatke na sajtu ali me ne zovu.
I zar to nije moglo biti unutar RMB aplikacije nego mora posebna aplikacija?
User avatar
Hyperthalamus
Posts: 682
Joined: 06/11/2015 21:16

#4515 Re: Raiffeisen banka

Post by Hyperthalamus »

Moras ici u banku...jer se potpisu jos neke stvari. To sto si ti popunio online je obicni zahtjev....valja ti potpisati ugovore.
Last edited by Hyperthalamus on 06/06/2023 23:01, edited 1 time in total.
daario naharis
Posts: 1067
Joined: 17/06/2015 19:42

#4516 Re: Raiffeisen banka

Post by daario naharis »

Da li je neko pokusao dodati karticu na google wallet? Probao dva puta, ne ide...
dzenanalic22
Posts: 2031
Joined: 28/08/2017 16:30

#4517 Re: Raiffeisen banka

Post by dzenanalic22 »

daario naharis wrote: 06/06/2023 20:30 Da li je neko pokusao dodati karticu na google wallet? Probao dva puta, ne ide...
Samo NLB Banka je podržana, za sada.
daario naharis
Posts: 1067
Joined: 17/06/2015 19:42

#4518 Re: Raiffeisen banka

Post by daario naharis »

dzenanalic22 wrote: 06/06/2023 20:41
daario naharis wrote: 06/06/2023 20:30 Da li je neko pokusao dodati karticu na google wallet? Probao dva puta, ne ide...
Samo NLB Banka je podržana, za sada.
Hvala :thumbup:
_huzzah_001
Posts: 62
Joined: 22/06/2021 14:37

#4519 Re: Raiffeisen banka

Post by _huzzah_001 »

Pozdrav. Studentica sam Ekonoskog fakulteta u Sarajevu. Htjela bih da steknem iskustvo u poslovima administracije, finansija, ljudskih resursa.. tačnije iskustva u struci. Tražila sam po internetu oglase ali nisam naišla niti na jedan odgovarajuci. Zanima me da li ima mogucnosti da nadjem posao ( odgovara i neplaceni) na navedem pozicijama, da li ima neko preduzece koje nudi praksu jer mi jako bitno da steknem iskustvo.
Hvala unalprijed.
User avatar
Quaresma
Posts: 7934
Joined: 19/07/2010 16:37

#4520 Re: Raiffeisen banka

Post by Quaresma »

_huzzah_001 wrote: 10/06/2023 16:08 Pozdrav. Studentica sam Ekonoskog fakulteta u Sarajevu. Htjela bih da steknem iskustvo u poslovima administracije, finansija, ljudskih resursa.. tačnije iskustva u struci. Tražila sam po internetu oglase ali nisam naišla niti na jedan odgovarajuci. Zanima me da li ima mogucnosti da nadjem posao ( odgovara i neplaceni) na navedem pozicijama, da li ima neko preduzece koje nudi praksu jer mi jako bitno da steknem iskustvo.
Hvala unalprijed.
https://raiffeisenbank.ba/o-nama/otvore ... sao-o-nama

Izvoli pa apliciraj.


Uradi isto i kod drugih banaka. Apliciraj na vise mjesta istovremeno.
bumerangss
Posts: 5610
Joined: 12/01/2015 16:47

#4521 Re: Raiffeisen banka

Post by bumerangss »

Koliko se sad KM moze podici odjednom tj u 24 h na bankomatu Rf banke?
Prije je bilo max 1000 KM
kuli1961
Posts: 3550
Joined: 06/08/2014 09:47
Location: Banja Luka

#4522 Re: Raiffeisen banka

Post by kuli1961 »

2 K KM
User avatar
nivla
Posts: 6572
Joined: 12/01/2008 23:44

#4523 Re: Raiffeisen banka

Post by nivla »

bumerangss wrote: 13/06/2023 22:44 Koliko se sad KM moze podici odjednom tj u 24 h na bankomatu Rf banke?
Prije je bilo max 1000 KM
2000 ako ne zoves centar
ako nazoves centar mozes dogovoriti i veci iznos od 2000 da podignes na odredjenom bankomatu, u bilo koja doba dana
bumerangss
Posts: 5610
Joined: 12/01/2015 16:47

#4524 Re: Raiffeisen banka

Post by bumerangss »

Hvala :)
Dzontra_Volta
Posts: 8004
Joined: 20/01/2011 11:10

#4525 Re: Raiffeisen banka

Post by Dzontra_Volta »

bumerangss wrote: 13/06/2023 22:44 Koliko se sad KM moze podici odjednom tj u 24 h na bankomatu Rf banke?
Prije je bilo max 1000 KM
Nekad 2013. ja sam podigao 5000 u jednom danu, samo sam morao 5 puta po hiljadu dignuti, jer je 1000 bila limit odjednom.
Post Reply