Renault Megane all about

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#4501 Re: Renault Megane all about

Post by amar1994 »

basicm wrote:Sto me quotate, sta sam ja kriv :mrgreen:
ja sam , kontam dobar megan , a tebi je drag , kod ono sipak , fake :mrgreen: :run:
User avatar
drunken tiger
Posts: 1426
Joined: 27/04/2008 21:24

#4502 Re: Renault Megane all about

Post by drunken tiger »

Muuky wrote:Gde mogu kupiti podmetace za auto ali mi trebaju po mogucnosti orginalni ili ako bi neko mogao da napravi natpis urezan Renault Sport ?
Autotex Pazarić. Rade presvlake dobre i graviraju logotipe. Provjeri kod njih.
User avatar
Optimist
Posts: 15523
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#4503 Re: Renault Megane all about

Post by Optimist »

Muuky wrote:Gde mogu kupiti podmetace za auto ali mi trebaju po mogucnosti orginalni ili ako bi neko mogao da napravi natpis urezan Renault Sport ?
Mozes kupiti u Majagume, i tekstilne i gumene, a za natpis ti nisam siguran.
User avatar
Doda37
Posts: 1723
Joined: 29/06/2007 23:11

#4504 Re: Renault Megane all about

Post by Doda37 »

Black swan wrote:u čemu je fora s onim gore oglasom megana
zato sto je onaj auto u Njemackoj minimalno 15000 €

Edit : izbrisan sa Pik-a
User avatar
basicm
Posts: 11634
Joined: 16/01/2012 21:38

#4505 Re: Renault Megane all about

Post by basicm »

amar1994 wrote:
basicm wrote:Sto me quotate, sta sam ja kriv :mrgreen:
ja sam , kontam dobar megan , a tebi je drag , kod ono sipak , fake :mrgreen: :run:
Ma nije vala drag nego kazem korektno auto i daje mnogo. Trojku ovu ne mogu ocima, vec ova nova je lijepa.
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#4506 Re: Renault Megane all about

Post by amar1994 »

basicm wrote:
amar1994 wrote:
basicm wrote:Sto me quotate, sta sam ja kriv :mrgreen:
ja sam , kontam dobar megan , a tebi je drag , kod ono sipak , fake :mrgreen: :run:
Ma nije vala drag nego kazem korektno auto i daje mnogo. Trojku ovu ne mogu ocima, vec ova nova je lijepa.
e jbg ,nikako da ti ugodim :lol: :mrgreen:
User avatar
basicm
Posts: 11634
Joined: 16/01/2012 21:38

#4507 Re: Renault Megane all about

Post by basicm »

Ma dje ces meni srenolom ugadjat :-D
Samo benve pajdo :thumbup:
User avatar
Truba
Posts: 93806
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#4508 Re: Renault Megane all about

Post by Truba »

Doda37 wrote:
Black swan wrote:u čemu je fora s onim gore oglasom megana
zato sto je onaj auto u Njemackoj minimalno 15000 €

Edit : izbrisan sa Pik-a
ok to sam vidio

ali zašto je okačen
i zašto je manja cijena za 2x :D

taj dio ne kontam :mrgreen:
User avatar
Doda37
Posts: 1723
Joined: 29/06/2007 23:11

#4509 Re: Renault Megane all about

Post by Doda37 »

Black swan wrote:
Doda37 wrote:
Black swan wrote:u čemu je fora s onim gore oglasom megana
zato sto je onaj auto u Njemackoj minimalno 15000 €

Edit : izbrisan sa Pik-a
ok to sam vidio

ali zašto je okačen
i zašto je manja cijena za 2x :D

taj dio ne kontam :mrgreen:
zajebaje se lik ili derle

pogledaj zavrsene artikle, 101 automobil za manje od 10 mjeseci, pogledaj auta i cijene, svako treci dan auto prodao, pitaj @havanu kakav je to prosjek
User avatar
Truba
Posts: 93806
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#4510 Re: Renault Megane all about

Post by Truba »

:mrgreen: e to nisam studirao
dgL_
Posts: 3175
Joined: 25/09/2014 22:39

#4511 Re: Renault Megane all about

Post by dgL_ »

Black swan wrote::mrgreen: e to nisam studirao
Imas napacenih umova koji sa laznih profila doslovno tako pokusavaju smanjiti ili ukinuti cijenu auta koje na kraju zele da kupe...

Postojali su idioti jednp vrijeme kojo su stavljali golfove 4 po piku koji zaista izgledaju extra po 5000 KM kad su one bile po 7-8 hiljada realne cijeene...

Psiholoska igrica...
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#4512 Re: Renault Megane all about

Post by amar1994 »

to i jest realna cijena G4 :wink: :lol:

https://www.olx.ba/artikal/25568914/golf-4-4-motion/

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

jedno pitanje ima :
auto ti je mrak samo neznam sto ti je tako jevtin

:lol: :lol: :lol:
dgL_
Posts: 3175
Joined: 25/09/2014 22:39

#4513 Re: Renault Megane all about

Post by dgL_ »

amar1994 wrote:to i jest realna cijena G4 :wink: :lol:

https://www.olx.ba/artikal/25568914/golf-4-4-motion/

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

jedno pitanje ima :
auto ti je mrak samo neznam sto ti je tako jevtin

:lol: :lol: :lol:
Amare citaj hebo ga ti, to je bilo prije 4-5 godina kad nisi mogo cetvorku uzeti da valja ispos 8000 KM a petice bile 15 i preko... Stavljali po 5000 ili 5500.. Masu raje pita i vazda neke izvlake te ovo te prodano te tamo te vamo... Masa auta bila laznih radi skidanja cijene
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#4514 Re: Renault Megane all about

Post by amar1994 »

dgL_ wrote:
amar1994 wrote:to i jest realna cijena G4 :wink: :lol:

https://www.olx.ba/artikal/25568914/golf-4-4-motion/

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

jedno pitanje ima :
auto ti je mrak samo neznam sto ti je tako jevtin

:lol: :lol: :lol:
Amare citaj hebo ga ti, to je bilo prije 4-5 godina kad nisi mogo cetvorku uzeti da valja ispos 8000 KM a petice bile 15 i preko... Stavljali po 5000 ili 5500.. Masu raje pita i vazda neke izvlake te ovo te prodano te tamo te vamo... Masa auta bila laznih radi skidanja cijene
ma znam , zezeam se :D , pusti budale , ko se imalo raspita i infromise zna realnu cijenu :) :thumbup:

hahah drug je dao 10000 :lol: :lol: :lol: , sreca pa nije puno km presla , samo 220 hiljada , pored megana , astri i ostalih cuda godista 2006 pa nadalje , kupi 2001 :-) :lol:
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#4515 Re: Renault Megane all about

Post by Throttle »

Pa ova cetvorka gore za 11 hiljada sva sarena :lol: :lol:
desna strana farbana, uspricavana, to se na slikama vidi, mogu mislit uzivo. al naletit ce neki kurban i za ovo :D
Muuky
Posts: 646
Joined: 04/11/2011 10:53

#4516 Re: Renault Megane all about

Post by Muuky »

Zar je moguće da niko nema da uradit urezan ili ugraviran natpis na podmetače ??
Kontaktirao sam i firmu iz kreševa , maja gume , reno shop itd
User avatar
zforumas
Posts: 8730
Joined: 25/10/2016 20:35

#4517 Re: Renault Megane all about

Post by zforumas »

Muuky wrote:Zar je moguće da niko nema da uradit urezan ili ugraviran natpis na podmetače ??
Kontaktirao sam i firmu iz kreševa , maja gume , reno shop itd
Je li ti vec imas podmetace na koje treba to nesto ugravirati ili ti trebaju i podmetaci?
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83418
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#4518 Re: Renault Megane all about

Post by _BataZiv_0809 »

Muuky wrote:Zar je moguće da niko nema da uradit urezan ili ugraviran natpis na podmetače ??
Kontaktirao sam i firmu iz kreševa , maja gume , reno shop itd
Vidi na ebayu.

A cudno mi to za Kresevo, oni reklamiraju mogucnost graviranja logotipa na podmetace :?
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32751
Joined: 16/04/2011 18:46

#4519 Re: Renault Megane all about

Post by skafiskafsnjak »

Da li je iko mjenjao za Megana zamajac+set kvacila ? godiste 2004-2005 tu negdje . Koja je cijena ?
Muuky
Posts: 646
Joined: 04/11/2011 10:53

#4520 Re: Renault Megane all about

Post by Muuky »

_BataZiv_0809 wrote:
Muuky wrote:Zar je moguće da niko nema da uradit urezan ili ugraviran natpis na podmetače ??
Kontaktirao sam i firmu iz kreševa , maja gume , reno shop itd
Vidi na ebayu.

A cudno mi to za Kresevo, oni reklamiraju mogucnost graviranja logotipa na podmetace :?
Poslao ja email i slike kakva mi treba , kažu samo može obićni logo
Muuky
Posts: 646
Joined: 04/11/2011 10:53

#4521 Re: Renault Megane all about

Post by Muuky »

zforumas wrote:
Muuky wrote:Zar je moguće da niko nema da uradit urezan ili ugraviran natpis na podmetače ??
Kontaktirao sam i firmu iz kreševa , maja gume , reno shop itd
Je li ti vec imas podmetace na koje treba to nesto ugravirati ili ti trebaju i podmetaci?
Trebaju mi i podmetači ?
User avatar
zforumas
Posts: 8730
Joined: 25/10/2016 20:35

#4522 Re: Renault Megane all about

Post by zforumas »

Muuky wrote:
zforumas wrote:
Muuky wrote:Zar je moguće da niko nema da uradit urezan ili ugraviran natpis na podmetače ??
Kontaktirao sam i firmu iz kreševa , maja gume , reno shop itd
Je li ti vec imas podmetace na koje treba to nesto ugravirati ili ti trebaju i podmetaci?
Trebaju mi i podmetači ?
Sto komplikujes sebi zivot, original set je 80€. A sumnjam da bi ti neko jeftinije napravio samo jedan set, bez serije kakve.
User avatar
konektovan
Posts: 51407
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#4523 Re: Renault Megane all about

Post by konektovan »

skafiskafsnjak wrote:Da li je iko mjenjao za Megana zamajac+set kvacila ? godiste 2004-2005 tu negdje . Koja je cijena ?

1000-1200 KM
User avatar
Truba
Posts: 93806
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#4524 Re: Renault Megane all about

Post by Truba »

jel plivajući :D

a koliko su samo kvačila :D
User avatar
konektovan
Posts: 51407
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#4525 Re: Renault Megane all about

Post by konektovan »

Black swan wrote:jel plivajući :D

a koliko su samo kvačila :D
Ovo gire je set sa plivajucim

Det kvacila sa fiksnim zamajcem, 300-400 KM, kld tebe je takav, ne sekiraj se. :D
Post Reply