ja sam , kontam dobar megan , a tebi je drag , kod ono sipak , fakebasicm wrote:Sto me quotate, sta sam ja kriv
Renault Megane all about
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#4501 Re: Renault Megane all about
- drunken tiger
- Posts: 1426
- Joined: 27/04/2008 21:24
#4502 Re: Renault Megane all about
Autotex Pazarić. Rade presvlake dobre i graviraju logotipe. Provjeri kod njih.Muuky wrote:Gde mogu kupiti podmetace za auto ali mi trebaju po mogucnosti orginalni ili ako bi neko mogao da napravi natpis urezan Renault Sport ?
- Optimist
- Posts: 15523
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#4503 Re: Renault Megane all about
Mozes kupiti u Majagume, i tekstilne i gumene, a za natpis ti nisam siguran.Muuky wrote:Gde mogu kupiti podmetace za auto ali mi trebaju po mogucnosti orginalni ili ako bi neko mogao da napravi natpis urezan Renault Sport ?
- Doda37
- Posts: 1723
- Joined: 29/06/2007 23:11
#4504 Re: Renault Megane all about
zato sto je onaj auto u Njemackoj minimalno 15000 €Black swan wrote:u čemu je fora s onim gore oglasom megana
Edit : izbrisan sa Pik-a
- basicm
- Posts: 11634
- Joined: 16/01/2012 21:38
#4505 Re: Renault Megane all about
Ma nije vala drag nego kazem korektno auto i daje mnogo. Trojku ovu ne mogu ocima, vec ova nova je lijepa.amar1994 wrote:ja sam , kontam dobar megan , a tebi je drag , kod ono sipak , fakebasicm wrote:Sto me quotate, sta sam ja kriv![]()
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#4506 Re: Renault Megane all about
e jbg ,nikako da ti ugodimbasicm wrote:Ma nije vala drag nego kazem korektno auto i daje mnogo. Trojku ovu ne mogu ocima, vec ova nova je lijepa.amar1994 wrote:ja sam , kontam dobar megan , a tebi je drag , kod ono sipak , fakebasicm wrote:Sto me quotate, sta sam ja kriv![]()
- basicm
- Posts: 11634
- Joined: 16/01/2012 21:38
#4507 Re: Renault Megane all about
Ma dje ces meni srenolom ugadjat
Samo benve pajdo
Samo benve pajdo
- Truba
- Posts: 93806
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#4508 Re: Renault Megane all about
ok to sam vidioDoda37 wrote:zato sto je onaj auto u Njemackoj minimalno 15000 €Black swan wrote:u čemu je fora s onim gore oglasom megana
Edit : izbrisan sa Pik-a
ali zašto je okačen
i zašto je manja cijena za 2x
taj dio ne kontam
- Doda37
- Posts: 1723
- Joined: 29/06/2007 23:11
#4509 Re: Renault Megane all about
zajebaje se lik ili derleBlack swan wrote:ok to sam vidioDoda37 wrote:zato sto je onaj auto u Njemackoj minimalno 15000 €Black swan wrote:u čemu je fora s onim gore oglasom megana
Edit : izbrisan sa Pik-a
ali zašto je okačen
i zašto je manja cijena za 2x
taj dio ne kontam
pogledaj zavrsene artikle, 101 automobil za manje od 10 mjeseci, pogledaj auta i cijene, svako treci dan auto prodao, pitaj @havanu kakav je to prosjek
- Truba
- Posts: 93806
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#4510 Re: Renault Megane all about
-
dgL_
- Posts: 3175
- Joined: 25/09/2014 22:39
#4511 Re: Renault Megane all about
Imas napacenih umova koji sa laznih profila doslovno tako pokusavaju smanjiti ili ukinuti cijenu auta koje na kraju zele da kupe...Black swan wrote:e to nisam studirao
Postojali su idioti jednp vrijeme kojo su stavljali golfove 4 po piku koji zaista izgledaju extra po 5000 KM kad su one bile po 7-8 hiljada realne cijeene...
Psiholoska igrica...
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#4512 Re: Renault Megane all about
to i jest realna cijena G4

https://www.olx.ba/artikal/25568914/golf-4-4-motion/

jedno pitanje ima :

https://www.olx.ba/artikal/25568914/golf-4-4-motion/
jedno pitanje ima :
auto ti je mrak samo neznam sto ti je tako jevtin
-
dgL_
- Posts: 3175
- Joined: 25/09/2014 22:39
#4513 Re: Renault Megane all about
Amare citaj hebo ga ti, to je bilo prije 4-5 godina kad nisi mogo cetvorku uzeti da valja ispos 8000 KM a petice bile 15 i preko... Stavljali po 5000 ili 5500.. Masu raje pita i vazda neke izvlake te ovo te prodano te tamo te vamo... Masa auta bila laznih radi skidanja cijeneamar1994 wrote:to i jest realna cijena G4![]()
https://www.olx.ba/artikal/25568914/golf-4-4-motion/
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
jedno pitanje ima :auto ti je mrak samo neznam sto ti je tako jevtin
![]()
![]()
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#4514 Re: Renault Megane all about
ma znam , zezeam sedgL_ wrote:Amare citaj hebo ga ti, to je bilo prije 4-5 godina kad nisi mogo cetvorku uzeti da valja ispos 8000 KM a petice bile 15 i preko... Stavljali po 5000 ili 5500.. Masu raje pita i vazda neke izvlake te ovo te prodano te tamo te vamo... Masa auta bila laznih radi skidanja cijeneamar1994 wrote:to i jest realna cijena G4![]()
https://www.olx.ba/artikal/25568914/golf-4-4-motion/
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
jedno pitanje ima :auto ti je mrak samo neznam sto ti je tako jevtin
![]()
![]()
hahah drug je dao 10000
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#4515 Re: Renault Megane all about
Pa ova cetvorka gore za 11 hiljada sva sarena
desna strana farbana, uspricavana, to se na slikama vidi, mogu mislit uzivo. al naletit ce neki kurban i za ovo
desna strana farbana, uspricavana, to se na slikama vidi, mogu mislit uzivo. al naletit ce neki kurban i za ovo
-
Muuky
- Posts: 646
- Joined: 04/11/2011 10:53
#4516 Re: Renault Megane all about
Zar je moguće da niko nema da uradit urezan ili ugraviran natpis na podmetače ??
Kontaktirao sam i firmu iz kreševa , maja gume , reno shop itd
Kontaktirao sam i firmu iz kreševa , maja gume , reno shop itd
- zforumas
- Posts: 8730
- Joined: 25/10/2016 20:35
#4517 Re: Renault Megane all about
Je li ti vec imas podmetace na koje treba to nesto ugravirati ili ti trebaju i podmetaci?Muuky wrote:Zar je moguće da niko nema da uradit urezan ili ugraviran natpis na podmetače ??
Kontaktirao sam i firmu iz kreševa , maja gume , reno shop itd
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83418
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#4518 Re: Renault Megane all about
Vidi na ebayu.Muuky wrote:Zar je moguće da niko nema da uradit urezan ili ugraviran natpis na podmetače ??
Kontaktirao sam i firmu iz kreševa , maja gume , reno shop itd
A cudno mi to za Kresevo, oni reklamiraju mogucnost graviranja logotipa na podmetace
- skafiskafsnjak
- Posts: 32751
- Joined: 16/04/2011 18:46
#4519 Re: Renault Megane all about
Da li je iko mjenjao za Megana zamajac+set kvacila ? godiste 2004-2005 tu negdje . Koja je cijena ?
-
Muuky
- Posts: 646
- Joined: 04/11/2011 10:53
#4520 Re: Renault Megane all about
Poslao ja email i slike kakva mi treba , kažu samo može obićni logo_BataZiv_0809 wrote:Vidi na ebayu.Muuky wrote:Zar je moguće da niko nema da uradit urezan ili ugraviran natpis na podmetače ??
Kontaktirao sam i firmu iz kreševa , maja gume , reno shop itd
A cudno mi to za Kresevo, oni reklamiraju mogucnost graviranja logotipa na podmetace
-
Muuky
- Posts: 646
- Joined: 04/11/2011 10:53
#4521 Re: Renault Megane all about
Trebaju mi i podmetači ?zforumas wrote:Je li ti vec imas podmetace na koje treba to nesto ugravirati ili ti trebaju i podmetaci?Muuky wrote:Zar je moguće da niko nema da uradit urezan ili ugraviran natpis na podmetače ??
Kontaktirao sam i firmu iz kreševa , maja gume , reno shop itd
- zforumas
- Posts: 8730
- Joined: 25/10/2016 20:35
#4522 Re: Renault Megane all about
Sto komplikujes sebi zivot, original set je 80€. A sumnjam da bi ti neko jeftinije napravio samo jedan set, bez serije kakve.Muuky wrote:Trebaju mi i podmetači ?zforumas wrote:Je li ti vec imas podmetace na koje treba to nesto ugravirati ili ti trebaju i podmetaci?Muuky wrote:Zar je moguće da niko nema da uradit urezan ili ugraviran natpis na podmetače ??
Kontaktirao sam i firmu iz kreševa , maja gume , reno shop itd
- konektovan
- Posts: 51407
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#4523 Re: Renault Megane all about
skafiskafsnjak wrote:Da li je iko mjenjao za Megana zamajac+set kvacila ? godiste 2004-2005 tu negdje . Koja je cijena ?
1000-1200 KM
- Truba
- Posts: 93806
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#4524 Re: Renault Megane all about
jel plivajući
a koliko su samo kvačila
a koliko su samo kvačila
- konektovan
- Posts: 51407
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#4525 Re: Renault Megane all about
Ovo gire je set sa plivajucimBlack swan wrote:jel plivajući![]()
a koliko su samo kvačila
Det kvacila sa fiksnim zamajcem, 300-400 KM, kld tebe je takav, ne sekiraj se.
