Gdje u Sa......

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
spadalo
Posts: 312
Joined: 31/10/2012 22:32

#4501 Re: Gdje u Sa......

Post by spadalo »

mp3problem wrote:Koliko je lep dens? :D
Ja mu htjela platiti lap dance u Hrvatskoj, tražila mi 800 kuna, mrš u PM, za 2 joje ću mu plesati na sve moguće načine :D Doduše, rekla mi je da im se i ja mogu pridružiti za tih 800 kn, ali ne bih mu ćeif kvarila :lol:
80 kn su nas izašla dva pića, ugl., bas je skupo bilo, plus 100 kn ulaz u objekat.
Kakve su tu cijene, koliko da pripremim para? :D
Kad se slijedeći ponedjeljak svi forumaši slučajno sretnu na istom mjestu :lol:
Ulaz je besplatan
Piće je malo skuplje nego u ostalim clubovima
lap dance-50KM
separe-nema
za posebne 'usluge' nisam pitao,nije bilo potrebe jer sam bio sa drugaricama :D
mp3problem
Posts: 414
Joined: 09/08/2012 19:01

#4502 Re: Gdje u Sa......

Post by mp3problem »

.
Last edited by mp3problem on 17/04/2014 23:18, edited 1 time in total.
User avatar
spadalo
Posts: 312
Joined: 31/10/2012 22:32

#4503 Re: Gdje u Sa......

Post by spadalo »

pivo 6 KM
sokovi 6 KM
energetski napitci 8 KM
kafa 4 KM
piće ''radnicama'' 8 KM

grickalice su bResplatne :D
mp3problem
Posts: 414
Joined: 09/08/2012 19:01

#4504 Re: Gdje u Sa......

Post by mp3problem »

.
Last edited by mp3problem on 17/04/2014 23:18, edited 1 time in total.
User avatar
honky tonk
Posts: 5884
Joined: 18/12/2011 22:18
Location: ovdje gdje se umire da bi se zivjelo.

#4505 Re: Gdje u Sa......

Post by honky tonk »

ako ste se konacno informisali o striptiz klubu i đevojkama, da ponovim nesto ozbiljnije :mrgreen:
Lud i ponosan wrote:
honky tonk wrote:
mali Ninja wrote:gdje u sarajevu ima puzzli 5000+ dijelova ...
i mene zanima :mrgreen:
:?:
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#4506 Re: Gdje u Sa......

Post by MedenoSrce »

joooj hocu i ja (ako nisu ruzne) de mi bacite adresu na pp ili br. tel za rezervaciju
User avatar
Averus
Posts: 21286
Joined: 13/02/2008 17:07

#4507 Re: Gdje u Sa......

Post by Averus »

imal' onih pokrivenih? :roll: :run:
mp3problem
Posts: 414
Joined: 09/08/2012 19:01

#4508 Re: Gdje u Sa......

Post by mp3problem »

MedenoSrce wrote:joooj hocu i ja (ako nisu ruzne) de mi bacite adresu na pp ili br. tel za rezervaciju
Legendo! :D
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#4509 Re: Gdje u Sa......

Post by MedenoSrce »

de ba nenji da hocu da gledam pokrivene izasla bih na ulicu tamam su minusi krenuli
User avatar
spadalo
Posts: 312
Joined: 31/10/2012 22:32

#4510 Re: Gdje u Sa......

Post by spadalo »

MedenoSrce wrote:joooj hocu i ja (ako nisu ruzne) de mi bacite adresu na pp ili br. tel za rezervaciju
nema rezervacija :D ako ti nije kockasta glOva i ako nisi ljepša od ''radnica'' samo dođeš sa lovom i uživaš

a lijepe su i zgodne kao da ih je kipar vajao za sebe :D
Eborg
Posts: 10629
Joined: 20/09/2006 20:58
Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...

#4511 Re: Gdje u Sa......

Post by Eborg »

De nam metni adresu. :mrgreen:
User avatar
spadalo
Posts: 312
Joined: 31/10/2012 22:32

#4512 Re: Gdje u Sa......

Post by spadalo »

Eborg wrote:De nam metni adresu. :mrgreen:
znam gdje se nalazi al' da me sad ubiješ nemam pojma kako se zove ulica u Aerodromskom Naselju :-)
nego,ako imaš neku slobodnu drugaricu mogao bih vam pokazati gdje se to nalazi :skoljka:
Eborg
Posts: 10629
Joined: 20/09/2006 20:58
Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...

#4513 Re: Gdje u Sa......

Post by Eborg »

Od mojih drugarica ti nema fajde. Ili čekaju princa na bijelom konju ili je konj već na njima. Zato i jesu drugarice. :mrgreen:
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#4514 Re: Gdje u Sa......

Post by VenomousV »

nenji, za moj rodjendan idemo tamo :D
sad sam se pravo nameracila :D
User avatar
spadalo
Posts: 312
Joined: 31/10/2012 22:32

#4515 Re: Gdje u Sa......

Post by spadalo »

Eborg wrote:Od mojih drugarica ti nema fajde. Ili čekaju princa na bijelom konju ili je konj već na njima. Zato i jesu drugarice. :mrgreen:

onda put pod noge i potraži :arrow:
Eborg
Posts: 10629
Joined: 20/09/2006 20:58
Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...

#4516 Re: Gdje u Sa......

Post by Eborg »

VenomousV wrote:nenji, za moj rodjendan idemo tamo :D
sad sam se pravo nameracila :D
A za njegov isto samo ti plaćaš! :mrgreen:
spadalo wrote:onda put pod noge i potraži :arrow:
Eto ti, skupi čovjek para za striptiz ali nema odgovarajućih drugarica. Zajebana valuta. :mrgreen:
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#4517 Re: Gdje u Sa......

Post by VenomousV »

Eborg wrote:
VenomousV wrote:nenji, za moj rodjendan idemo tamo :D
sad sam se pravo nameracila :D
A za njegov isto samo ti plaćaš! :mrgreen:

ma moj ce uskoro pa zato kazem :lol:

haj nek neko ode veceras da nam da upute kako doci do tamo :D
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#4518 Re: Gdje u Sa......

Post by O'zone »

napokon neka korist od ove teme :mrgreen:
User avatar
spadalo
Posts: 312
Joined: 31/10/2012 22:32

#4519 Re: Gdje u Sa......

Post by spadalo »

ma moj ce uskoro pa zato kazem :lol:

haj nek neko ode veceras da nam da upute kako doci do tamo :D

dođeš do pizzerije Dino i pored pizzerije uđeš u Aerodromsko Naselje,nekih 70 m na lijevu stranu veeliki parking a na desnu veeeliki PLAYBOY zeko u crnoj boji :D
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#4520 Re: Gdje u Sa......

Post by VenomousV »

e vala naci cemo tog crnog zeku pa makar :D

i jah, od kol'ko pocinje striptiz? :D
Eborg
Posts: 10629
Joined: 20/09/2006 20:58
Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...

#4521 Re: Gdje u Sa......

Post by Eborg »

:mrgreen:

Image
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#4522 Re: Gdje u Sa......

Post by VenomousV »

:lol: i ja sam sad to trazila :D
Eborg
Posts: 10629
Joined: 20/09/2006 20:58
Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...

#4523 Re: Gdje u Sa......

Post by Eborg »

Perverzni smo do krajnjih granica. :mrgreen:
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#4524 Re: Gdje u Sa......

Post by MedenoSrce »

Eh sada ako je perverzno željeti da vidiš nešto lijepo onda nema većeg perverznjaka od mene iako ja sebe zovem estetom al eto ti sebe možeš i perverznjakom
Eborg
Posts: 10629
Joined: 20/09/2006 20:58
Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...

#4525 Re: Gdje u Sa......

Post by Eborg »

Mislio sam više na činjenicu da smo odmah otvorili Google i bacili se u potragu. Sam striptiz nema veze s tim. ;-)
Post Reply