Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.
Moderators: Benq , O'zone
spadalo
Posts: 312 Joined: 31/10/2012 22:32
Post
by spadalo » 12/11/2012 16:02
mp3problem wrote: Koliko je lep dens?
Ja mu htjela platiti lap dance u Hrvatskoj, tražila mi 800 kuna, mrš u PM, za 2 joje ću mu plesati na sve moguće načine
Doduše, rekla mi je da im se i ja mogu pridružiti za tih 800 kn, ali ne bih mu ćeif kvarila
80 kn su nas izašla dva pića, ugl., bas je skupo bilo, plus 100 kn ulaz u objekat.
Kakve su tu cijene, koliko da pripremim para?
Kad se slijedeći ponedjeljak svi forumaši slučajno sretnu na istom mjestu
Ulaz je besplatan
Piće je malo skuplje nego u ostalim clubovima
lap dance-50KM
separe-nema
za posebne 'usluge' nisam pitao,nije bilo potrebe jer sam bio sa drugaricama
spadalo
Posts: 312 Joined: 31/10/2012 22:32
Post
by spadalo » 12/11/2012 16:06
pivo 6 KM
sokovi 6 KM
energetski napitci 8 KM
kafa 4 KM
piće ''radnicama'' 8 KM
grickalice su bResplatne
honky tonk
Posts: 5884 Joined: 18/12/2011 22:18
Location: ovdje gdje se umire da bi se zivjelo.
Post
by honky tonk » 12/11/2012 16:12
ako ste se konacno informisali o striptiz klubu i đevojkama, da ponovim nesto ozbiljnije
Lud i ponosan wrote: honky tonk wrote: mali Ninja wrote: gdje u sarajevu ima puzzli 5000+ dijelova ...
i mene zanima
MedenoSrce
Posts: 9975 Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house
Post
by MedenoSrce » 12/11/2012 16:13
joooj hocu i ja (ako nisu ruzne) de mi bacite adresu na pp ili br. tel za rezervaciju
Averus
Posts: 21286 Joined: 13/02/2008 17:07
Post
by Averus » 12/11/2012 16:14
imal' onih pokrivenih?
mp3problem
Posts: 414 Joined: 09/08/2012 19:01
Post
by mp3problem » 12/11/2012 16:15
MedenoSrce wrote: joooj hocu i ja (ako nisu ruzne) de mi bacite adresu na pp ili br. tel za rezervaciju
Legendo!
MedenoSrce
Posts: 9975 Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house
Post
by MedenoSrce » 12/11/2012 16:16
de ba nenji da hocu da gledam pokrivene izasla bih na ulicu tamam su minusi krenuli
spadalo
Posts: 312 Joined: 31/10/2012 22:32
Post
by spadalo » 12/11/2012 16:21
MedenoSrce wrote: joooj hocu i ja (ako nisu ruzne) de mi bacite adresu na pp ili br. tel za rezervaciju
nema rezervacija
ako ti nije kockasta glOva i ako nisi ljepša od ''radnica'' samo dođeš sa lovom i uživaš
a lijepe su i zgodne kao da ih je kipar vajao za sebe
Eborg
Posts: 10629 Joined: 20/09/2006 20:58
Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...
Post
by Eborg » 12/11/2012 16:27
De nam metni adresu.
spadalo
Posts: 312 Joined: 31/10/2012 22:32
Post
by spadalo » 12/11/2012 16:30
Eborg wrote: De nam metni adresu.
znam gdje se nalazi al' da me sad ubiješ nemam pojma kako se zove ulica u Aerodromskom Naselju
nego,ako imaš neku slobodnu drugaricu mogao bih vam pokazati gdje se to nalazi
Eborg
Posts: 10629 Joined: 20/09/2006 20:58
Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...
Post
by Eborg » 12/11/2012 16:36
Od mojih drugarica ti nema fajde. Ili čekaju princa na bijelom konju ili je konj već na njima. Zato i jesu drugarice.
VenomousV
Posts: 13244 Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky
Post
by VenomousV » 12/11/2012 16:40
nenji, za moj rodjendan idemo tamo
sad sam se pravo nameracila
spadalo
Posts: 312 Joined: 31/10/2012 22:32
Post
by spadalo » 12/11/2012 16:43
Eborg wrote: Od mojih drugarica ti nema fajde. Ili čekaju princa na bijelom konju ili je konj već na njima. Zato i jesu drugarice.
onda put pod noge i potraži
Eborg
Posts: 10629 Joined: 20/09/2006 20:58
Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...
Post
by Eborg » 12/11/2012 16:44
VenomousV wrote: nenji, za moj rodjendan idemo tamo
sad sam se pravo nameracila
A za njegov isto samo ti plaćaš!
spadalo wrote: onda put pod noge i potraži
Eto ti, skupi čovjek para za striptiz ali nema odgovarajućih drugarica. Zajebana valuta.
VenomousV
Posts: 13244 Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky
Post
by VenomousV » 12/11/2012 16:46
Eborg wrote: VenomousV wrote: nenji, za moj rodjendan idemo tamo
sad sam se pravo nameracila
A za njegov isto samo ti plaćaš!
ma moj ce uskoro pa zato kazem
haj nek neko ode veceras da nam da upute kako doci do tamo
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352 Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:
Post
by O'zone » 12/11/2012 16:51
napokon neka korist od ove teme
spadalo
Posts: 312 Joined: 31/10/2012 22:32
Post
by spadalo » 12/11/2012 16:56
ma moj ce uskoro pa zato kazem
haj nek neko ode veceras da nam da upute kako doci do tamo
dođeš do pizzerije Dino i pored pizzerije uđeš u Aerodromsko Naselje,nekih 70 m na lijevu stranu veeliki parking a na desnu veeeliki PLAYBOY zeko u crnoj boji
VenomousV
Posts: 13244 Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky
Post
by VenomousV » 12/11/2012 17:01
e vala naci cemo tog crnog zeku pa makar
i jah, od kol'ko pocinje striptiz?
Eborg
Posts: 10629 Joined: 20/09/2006 20:58
Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...
Post
by Eborg » 12/11/2012 17:04
VenomousV
Posts: 13244 Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky
Post
by VenomousV » 12/11/2012 17:06
i ja sam sad to trazila
Eborg
Posts: 10629 Joined: 20/09/2006 20:58
Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...
Post
by Eborg » 12/11/2012 17:07
Perverzni smo do krajnjih granica.
MedenoSrce
Posts: 9975 Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house
Post
by MedenoSrce » 12/11/2012 17:15
Eh sada ako je perverzno željeti da vidiš nešto lijepo onda nema većeg perverznjaka od mene iako ja sebe zovem estetom al eto ti sebe možeš i perverznjakom
Eborg
Posts: 10629 Joined: 20/09/2006 20:58
Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...
Post
by Eborg » 12/11/2012 17:17
Mislio sam više na činjenicu da smo odmah otvorili Google i bacili se u potragu. Sam striptiz nema veze s tim.