Doslovce kopirana varijanta Grand show-a.karanana wrote:njihova strategija zadnjih nekoliko godina je jasna: sve bazirati oko zmbt i na taj nacin dzabalesku dobiti i pjevace i 80% programa. izrabljuju onu djecu na svim frontovima, uzmu lovu na televoLtingu, kartama, finalnoj veceri.....a u isto vrijeme popunjavaju s njima i bajramske i bozicne i novogodisnje showe kao i one hayat production emisije. imaju 2-3 voditelja, fikru, juniora.....i na tome baziraju sve. dnevnik i dalje nije los mada je losiji nego sto je bio. ostatak popune bandinijem i eto ga. sto se i sejla proruznjala.
A dnevnik im je solidan. Narocito za grad Sarajevo. I to je sve sto je kod njih, barem, solidno.
