Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednosti

Post Reply
extraordinary
Posts: 1377
Joined: 17/05/2010 12:42

#4501 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by extraordinary »

Ne bih se ja složio sa tim, više bih rekao da smo seljačka nacija pa nas kupe sokom i sendvičom, nekome urade rasvjetu, nekome asfaltiraju ulicu i dobiju glasove, a što će taj neko naredne dvije ili četiri godine od tih ljudi dobiti ništa, njih ne interesuje. A narod stoka, ne vidi šumu od drveta.
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52749
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#4502 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by Chmoljo »

mirash wrote:
Diogen_iz_Sinope wrote: nije, bar po meni, osnovni i jedini uslov i mjerilo sposobnosti...

haj ne jedi govana.
03. Nov. 2010. 19:19 Banned user for reason “krsenje pravila sa-x foruma”
»mirash
loki loki
Posts: 32
Joined: 24/10/2010 17:38

#4503 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by loki loki »

slava mu!

bio je dobar drug i borac...
spokojan
Posts: 455
Joined: 08/07/2009 16:00

#4504 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by spokojan »

Samo i Fahro se dobro prosuo formalnim ukljucivanjem u politiku ...

Bolje bi mu bilo da nije dobio ni jedan glas pa da se na vrijeme okane i povuce natrag u neformalno politiziranje i medijsko reketiranje ... a ovako kao misli da je nesto dobio, pa nesto sastanci s ambasadorima, pa sve nesto, a nista ...
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52749
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#4505 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by Chmoljo »

loki loki wrote:slava mu!

bio je dobar drug i borac...
03. Nov. 2010. 23:46 Banned user for reason “kloniranje”
»loki loki

:roll:
User avatar
Bosnolog
Posts: 8060
Joined: 07/09/2009 00:23
Location: Pod Suncem i Zvijezdama

#4506 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by Bosnolog »

Oglasio se i ovaj Scepin promotor stranke van BiH nakon sto mu je SDA napunila dzepove i njegovom beskarakernom ocu,Isti ovaj propali SDA diplomata ne smije u Bosnu zbog dzepova prepunih oraha,ali se bio aktivno ukljucio u podrsku Scepine kampanje nadajuci se pobjedi i povratku politickog mrtvaca,Doticni je aktivno radio na razbijanju bosnjaka dijaspore sjeverne Amerike formirajuci privatni KBSA 2000 sa svojim ocem i par bolesnih ismomiljenika,...

Sada je ovaj popali diplomata dvostruki gubitnik,Scepo mu nije pobijedio na izborima inace bi ga opet vidjeli u nekim diplomatskim krugovima dijeljenja Bosne a bosjacka dijaspora ga je odbacila jer je zelio istu da razbije formiranjem vec propale privatne samoreklamirajuce egoterapijske orgnizacije KBSA 2000,........Dupli gubitnik se oglasio na Scepinom oglasu da samopljune po onom sto je i sam kumovao,.....Ono sto je Scepo i njegova stranka u BiH ovaj i oni oko njega su isto zlo van BiH,......
Šaćirbegović: Bošnjaci su bili dežurni levati
Hrvati vide da Dodikova politika prolazi i zato traže svoje. Dobili smo rat, a izgubili mir, kazao je ratni ministar vanjskih poslova Republike BiH i naš ambasador pri UN-u

F. VELE 08/11/2010 07:32:00


Ratni ministar vanjskih poslova Republike BiH i naš ambasador pri UN-u Muhamed Šaćirbegović kaže u razgovoru za „Dnevni avaz“ povodom 15. godišnjice Dejtonskog mirovnog sporazuma, koja je proteklog vikenda simbolično obilježena u SAD, da je tim pregovorima „propušten ključni moment da se za sva vremena zaustavi destrukcija BiH“.http://www.dnevniavaz.ba/dogadjaji/teme ... evati.html
sansun
Posts: 300
Joined: 22/04/2009 17:14

#4507 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by sansun »

respo:
uglavom pomiri se da onaj koji je rodjen van bih ne moze nikad biti veci bosanac od domicilnog koji je rodjen
Respo moj dragi, majka ga rodila, pa nesporno je to da je Dodik fizički veći Bosanac i od Vešovića ili Divjaka, tu se apsolutno slažemo, sada stvarno n erazumijem šta ti pod "veći" podrazumijevaš ako ne fizičku veličinu?

nemoj tu pribrajati zasluge koje uradi za vrijeme zivota bilo pozitivne ili negativne to je druga prica
pa to ti je bolan nebio je suština svega,..
arnold nije amerikanac i to je cinjenica on je austrijanac, i molim te da ne uzimas sada argument ima americko drzavljanstvo
Nakon onih gore provala mislio sam da se više ne možeš izbrukati, ali eto, uvijek može više od višeg:) Još ne shvataš američko poimanje nacije, tj. balkansko plemenskoj svijesti treba još nekoliko stoljeća pa da shvati suštinu pojma nacije...
i kad vec zastupas to zasto predsjednik amerike ne moze postati onaj koji nije rodjen na teritoriji sjedinjenih americkih drzava
Ali to ne znači da nije Amerikanac! Takvo pravilo u nekoj mjeri zasigurno jeste diskriminatorsko, i u USA se već vode debate povodom tog issua, ali opet ponavljam, time se ne tvrdi da dotična osoba nije Amerikanac!

ja vrlo dobro znam koje mi je porijeklo i tacno odakle unazad 700 godina i ponosan sam tim al nikad ne mogu reci da sam to
Pa u potpunosti se slažem sa tobom, ti u toj svojoj zbunjenosti si iznenada moju tezu počeo braniti:) Znači, tvoj nacionalni identitet nije na tvom porijeklu zasnovan, sada samo dalje tako razmišljaj i odgovori mi, na čemu ga zasnivaš?:) Na mjestu rođenja? A šta da ti se mati kojim slučajem negdje iznad Mongolije u avionu porodila, da li bi se sada kao ponosni Mongolac izjašnjavao?


jer moje 4 generacije su ovdje (za tvoj info moje porijeklo uopste nije sa balkana nego malo zapadnije sadasnja moderna drzava u eu)



Iz moderne države sigurno nije, a kamo li sadašnje još:) koliko god tebi to imponovalo,... eto, možda sa istog teritorija ako ti to išta znači,...

U svakom slučaju, zasnivajući svoj nacionalni identitet na mjestu rođenja, zagovaraš jednu besmislenu tezu koju niko od sociologa nije ni razmatrao a kamo li prihvatio, pa to to ni osnovac nebi branio. Mjesto rođenja može biti samo jedan od razloga za dobijanje državljanstva a nipošto određenje nacionalnog identiteta.
extraordinary
Posts: 1377
Joined: 17/05/2010 12:42

#4508 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by extraordinary »

Meni drug rođen u Africi, jbg, potrefilo se, oboje roditelja bili dole. Jel on Afrikanac sad? :mrgreen:
User avatar
nikad_vise
Posts: 2015
Joined: 20/09/2010 22:35

#4509 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by nikad_vise »

evo malo aktuelnosti iz stranke..nadam se da moderatori nece brisati..unaprijed zahvaljujem :D
ipak smo mi lider opozicije u naredne cetri godine :D
29. oktobar 2010. godine

Sastanak predsjednika kantonalnih odbora

U centrali Saveza za bolju budućnost BiH danas je održan sastanak predsjednika kantonalnih odbora na kojem se razgovaralo o aktuelnim političkim temama i izbornim rezultatima.



Ovom prilikom potenciran je izvanredan izborni rezultat i vođeni su razgovori o tome da li SBB BiH treba biti dio vladajuće koalicije ili opozicije. Također, saopćena je i činjenica da će u subotu, 6. novembra biti održana sjednica Glavnog odbora SBB BiH na kojoj će se donijeti odluka o izboru članova Predsjedništva SBB BiH i generalnog sekretara.

Istovremeno, Glavnom odboru će biti predloženo da se uskoro otpočne procedura unutarstranačkih izbora. Kao što je poznato, sva općinska i kantonalna rukovodstva SBB BiH bila su izabrana na period od godinu dana, odnosno do okončanja Općih izbora.
Press-centar SBB BiH
takodje evo i jako finog gesta SBB-a..i dokaz da se mi nismo ipak usutili poslije izbora.. :)
1. novembar 2010. godine

Pomoć za porodicu Halilović

Aktivisti mjesnog ogranka Slavinovići Saveza za bolju budućnost – SBB BiH općine Tuzla jučer su posjetili četveročlanu porodicu Halilović nastanjenu u tuzlanskom naselju Ši Selo, te im ovom prilikom uručili pomoć u vidu paketa prehramebnih artikala, odjeće i obuće i ruksaka sa školskim priborom.

Pored uručene donacije, bila je ovo ujedno prilika i da se javnosti još jednom skrene pažnja na težak položaj u kojem se porodica Halilović nalazi. Sadik Halilović već godinu dana nalazi se u teškom zdravstvenom stanju zbog kojeg nije u mogućnosti da radi i da svojoj porodici obezbijedi egzistencijalne potrebe. Sa suprugom i dvije maloljetne kćerke živi u nedovršenoj kući, bez ogrijeva za nadolazeću zimu. Starija kćerka Melisa učenica je drugog razreda osnovne škole i boluje od epilepsije, dok mlađa kćerka Edina ima samo dvije godine, a već joj je dijagnostikovan bronhitis.

Iako će prikupljena i donirana sredstva aktivista SBB-a porodici Halilović dobro doći narednih dana, ona ipak ne predstavljaju dugotrajno riješenje. Stoga se, ovom prilikom, apeluje na sve humane ljude da se odazovu pozivu za pomoć, kako bi porodica Halilović mogla da preživi zimu, a maloj Edini i Melisi omogućilo pristojno i zdravo odrastanje.
Pres-centar SBB BiH
...............
27. oktobar 2010. godine

Članovi SBB BiH u posjeti Memorijalnom centru Potočari

U organizaciji mjesnog odbora Slavinovići Saveza za bolju budućnost BiH-SBB BiH općine Tuzla za članove Foruma mladih ove mjesne zajednice proteklog vikenda organizirana je posjeta Memorijalnom centru Potočari. Uz učenje fatihe i odavanje počasti žrtvama genocida počinjenog u julu 1995. godine nad Bošnjacima u Srebrenici, bila je ovo ujedno i prilika da mladi članovi Saveza prisustvuju času historije u musalli Memorijalnog kompleksa, a tokom posjete Spomen sobi održana je i projekcija dokumentarnog filma o stravičnim zločinima koji su vršeni nad stanovništvom Srebrenice tokom rata 1992. - 1995.godine.

Kao uspomenu na posjetu članova Foruma mladih SBB BiH, predstavnicima Službe za posjetu Memorijalnom centru Potočari uručena je i jedna levha, a po povrtaku iz Potočara članovi Foruma mladih i mjesnog odbora Slavinovići obišli su i turbe Hasana Kaimije, džamiju sa pet munara, Kula Grad kod Zvornika, kao i mezar slavnog ljekara i komandanta rahmetli Senahida Hadžića.

Press-centar SBB BiH
User avatar
nikad_vise
Posts: 2015
Joined: 20/09/2010 22:35

#4510 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by nikad_vise »

7. novembar 2010. godine

Izabrano Predsjedništvo Saveza za bolju budućnost BiH

Savez za bolju budućnost BiH u subotu je na sjednici Glavnog odbora, kojoj su prisustvovala 102 člana, završio svoje kadrovsko uobličavanje i izbor rukovodstva stranke koja je napravila izvanredan izborni rezultat.

Vodeći se principima teritorijalne, spolne i nacionalne zastupljenosti, ali prvenstveno vodeći računa da izabrani dužnosnici imaju izvanredne stručne reference koje su preduvjet da se ubuduće traže adekvatni odgovori na ekonomske i političke izazove, jednoglasno je izabrano Predsjednišvo Saveza za bolju budućnost BiH.

Za petero potpredsjednika izabrani su:
-Prof. dr. Meliha Bašić, rođena 1960. godine u Sarajevu. Trenutno obnaša funkciju docenta na Katedri za računovodstvo na Ekonomskom fakultetu u Sarajevu.
-Prof. dr. Mirsad Đonlagić, rođen 1947. godine u Tuzli, doktorirao je na Univerzitetu u Beogradu, Sveučilištu u Zagrebu, te Univerzitetu u Engleskoj. Zaposlen je na mjestu prorektora za Međunarodnu saradnju na Univerzitetu u Tuzli i član je FIBA boarda.
-Mr. Alma Ferović, rođena 1978. godine u Sarajevu. Diplomirala je na Muzičkoj akademiji u Sarajevu, te magistrirala na Royal Academy of Music u Londonu.
-Dr. Adnan Jupić rođen 1963. godine u Odžaku. Specijalist-doktor urgentne medicine. Radi na mjestu šefa Službe hitne pomoći u Zavidovićima.
-Adnan Terzić, rođen 1960. godine u Zagrebu. Diplomirao je geodeziju na Građevinskom fakultetu u Sarajevu. Između ostalog, bio je guverner - viceguverner SBK i predsjedavajući Vijećem ministara BiH

.Za članove Predsjedništva izabrani su:
-Dubravko Barbarić, rođen 1975. godine u Sarajevu. Diplomirao je na fakultetu političkih znanosti u Zagrebu. Magistrira iz oblasti međunarodne ekonomije na Ekonomskom fakultetu u Sarajevu.
-Prim.dr. Mirsad Đugum, rođen 1957. godine u Duvnu. Završio je Medicinski fakultet, radio u Njemačkoj. Vlasnik je poliklinike «Atrijum» u Sarajevu.
-Dr. Igor Gavrić, rođen 1975. godine u Sarajevu. Završio Medicinski fakultet na Sveučilištu u Zagrebu, gdje je i doktorirao.
-Omer Hećimović, rođen 1969. godine u Gradačcu. Diplomirani politolog, saradnik za pravno-administrativna pitanja i sindikalni aktivist.
-Edina Hrustić, rođena 1966. godine u Zenici. Zaposlena u kompaniji “Sarajevo-osiguranje” u Vitezu.
-Dipl. ing. Mirza Hulusić, rođen 1982. godine u Tuzli. Diplomirao na Arhitektonskom fakultetu u Sarajevu, bavi se publicistikom.
-Redžo Kurbegović rođen 1952. godine u Sanskom Mostu. Diplomirani menadžer. Dugogodišnji privrednik, trenutno vlasnik privatne kompanije i vijećnik u Općinskom vijeću u Sanskom Mostu ,-
Abdurahman Malkić, rođen 1964. godine u Srebrenici. Diplomirani inžinjer saobraćaja. Šest godina je bio načelnik općine Srebrenica.
-Jovana Marković, rođena 1986. godine u Sarajevu. Diplomirani politolog. Zaposlena je kao direktor multinacionalne kompanije «Promands».
-Doc. dr. Samra Međedović, rođena 1972. godine u Mostaru. Diplomirala biotehnologiju na Kings koledžu u Londonu gdje je odbranila i doktorski rad.
-Dr. Nadira Nurkić, rođena 1982. godine u Bijeljini. Trenutno živi i radi u Janji.
-Almir Švago, rođen 1975. godine u Jajcu. Diplomirani pravnik, živi i radi u Donjem Vakufu.
-Prof. dr. Munir Talović. rođen 1963. godine u Prijepolju. Diplomirao i doktorirao na Fakultetu sporta i tjelesnog odgoja u Sarajevu, gdje danas obnaša funkciju prodekana.
-Džemil Ugarak, rođen 1957. godine u Kupresu. Vlasnik privatne kompanije Ugarak produkt Visoko koja je bila često na meti korumpirane vlasti i policije.
-Prof. dr. Damir Zaklan, rođen 1959 godine u Mostaru. Doktor ekonomskih nauka. Postdoktorski studij okončao na poslovnom Univerzitetu City u Londonu. Višegodišnji dekan Ekonomskog fakulteta u Mostaru.

Pri izboru za članove Predsjedništva vodilo se računa i o više drugih kriterija koji su obezbijedili da se u rukovodstvu SBB-a BiH nađe i veliki broj nekadašnjih pripadnika ARBIH.Inače, po funkciji članovi Predsjedništva, koje za svoj rad odgovara Kongresu, su i predsjednik stranke, te predsjednik Glavnog odbora SBB BIH. Predsjedništvo će na jednoj od narednih sjednica izabrati i svoje izvršne sekretare.Tokom sjednice, Glavni odbor izabrao je i generalnog sekretara, doktora pravnih nauka Envera Išerića. On je obavljao dužnost direktora Agencije za državnu službu FBiH, koju je napustio da bi se pridružio SBB BIH.Na istoj sjednici Glavnog odbora usvojen je plan rada za narednu godinu, a dogovoreno je i više zadataka, čiji je cilj da se na temelju odličnog izbornog rezultata stranka još više ojača i organizaciono ustroji na način koji više nikada neće omogućiti brutalnu pljačku glasova koja je izvršena nad Savezom za bolju budućnost BiH od strane državne mafije i SDA.Pres-centar SBB BIH
mesihtrko
Posts: 341
Joined: 23/09/2008 01:38

#4511 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by mesihtrko »

Terzić ,Malkić su kao i Radončić otpad iz SDA .Predsjednišvo stranke se zato i biralo poslije izbora.
Ova trojica su sebi dobro pomogli dok su bili članovi SDA (pogledajte imovinske kartone)
Radončić se hvali uspjehom stranke.Da je stranka kokuza uložila u predizbornu kampanju koliko je uložio SBB danas nebi bila stranka kokuza i imala bi sigurno duplo više glasova od SBB-ea
Nadam se da znate o čemu govorim.
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#4512 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by 5 0 5 »

Ma znamo sve. :sad:
User avatar
nikad_vise
Posts: 2015
Joined: 20/09/2010 22:35

#4513 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by nikad_vise »

SBB TK predsjednika Prim. Dr. Alija Azabagić

Zamjenik predsjednika: Dr. Semir Turbić (SBB BiH Gradačac)

Potpredsjednici: dipl. Ecc Suad Hadžić (SBB BiH Živinice)
dipl. Ecc Nermin Imamović (SBB BiH Lukavac vlasnik poznate kompanije REWEUS)

Skupstina TK:
AZABAGIĆ ALIJA
ŠABOVIĆ SALIH
TURBIĆ SEMIR
NURKANOVIĆ MAHIR

Drzavni parlament:
Emir Kabil (Tuzla, kardiolog),
Mirsad Đugum (kardiolog)

U Zastupničkom domu Parlamenta FBiH:
Omer Hećimović
Mirsad Đonlagić
Enver Gutić

od 4 predstavnika SBB u domu naroda uspjeli smo progurati dva iz TZ :D kad covjek pogleda pa i nije nam toliko losa ekipa na TK :D

sto se tice koalicije sa SDP-om i ja sam pricao s jednim likom koji je jako upucen u desavanja unutar SDP-a Gracanica i on mi je potvrdio da se pregovara sa SBB..u svakom slucaju i opozicija je ok stvar i imalo bi se materijala do sledecih izbora da prikupi poena na racun nerada ove sadasnje koalicije..
User avatar
dimitrix
Posts: 132
Joined: 28/12/2008 18:49

#4514 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by dimitrix »

HAloo nasli ste 3 covijeka iz SDA i nesta govorite a hocete SA CIJELOM SDA u koaliciju???WTF!?!?Ostali ljudi su preposteni i mislim da necete moci reci nista protiv njih
mesihtrko
Posts: 341
Joined: 23/09/2008 01:38

#4515 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by mesihtrko »

Ne bih ulazio u poštenje ostalih dok ne doznam nešto o istima .Nisam ja Dnevni Avaz da pišem naslijepo,mislim da ih ima još za okarakterisati LOŠE.
Ima tu još onih kvazimodo predstavnika boraca
User avatar
nikad_vise
Posts: 2015
Joined: 20/09/2010 22:35

#4516 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by nikad_vise »

mesihtrko wrote:Ne bih ulazio u poštenje ostalih dok ne doznam nešto o istima .Nisam ja Dnevni Avaz da pišem naslijepo,mislim da ih ima još za okarakterisati LOŠE.
Ima tu još onih kvazimodo predstavnika boraca
ima..isto kao i u svakoj drugoj stranci..i brojanje krvnih zrnaca i optuzivanje fahrudina i nekih clanova SBB a istodobno presucivati recimo zlatkovu aferu reket,damirove kuce po damlaciji,behmenove rezultate po sarajevu i slicno je krajnje cinicno..al et jasno da je politika puki interes..u svakoj stranci ima dobrog i loseg kadra..SBB je formirana prije nekoliko mjeseci i vremenom ce se sve vise filtrirati kadrovi i kvalitet izlaziti na vidjelo..

pogledaj samo predsjednike stranki u BIH
SDP-zlatko(niz kontraverzi)
SDA-tihic(mnoge optuzbe da je srpski igrac,pa dobrovoljacka,pa protjerivanje neistomisljenika nakon kongresa itd..)
SzaBIH-haris (stanovi,kuce,razne firme i mnoge stvari,afere sa elekroenergentskim sektorom itd)
Dodik-nema potrebe komentarisati
Covic-HT eronet i ostalo vec poznato

i svi ovi politicari imaju milion nekih afera i kontraverzi iza sebe..i svi su oni kao pogodni za predsjednike i njihov kriminal se presucuje samo se fahro stavlja pod lupu..mislim ne treba biti cinican pa ajd ako je nas nek je i lopov..
I licemjerno je prebacivati fahri da ima privatnu stranku a s druge strane u svakoj stranci u BIH ni jedan lider nije imao ozbiljog protukandidata il izgubio poziciju predsjednika zadnjih 20 godina(zlaja,hare,covic..) :D SDA doduse od proslog kongresa kad je tihic rastjerao sve neistomisljenike..ono sto je ostalo od bakirovog bloka napravit ce dar mar od SDA na narednom kongresu :D
User avatar
nikad_vise
Posts: 2015
Joined: 20/09/2010 22:35

#4517 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by nikad_vise »

i ev ponovo da se osvrnemo na aktivnosti stranke nakon izbora..manje politike vise pomoci.
14. novembar 2010. godine

Apel za pomoć porodici Lepir

Članovi Općinskog odbora Travnik Saveza za bolju budućnost BiH pokrenuli su humanitarnu akciju za pomoć porodici Lepir iz Travnika koja je ostala bez krova nad glavom, krajem oktobra, kada im je u požaru izgorjela porodična kuća.

Porodica Lepir se nalazi u izuzetno teškoj finansijskoj situaciji, zbog čega nisu u stanju sami sanirati požarom nastalu štetu, te im je neophodna pomoć dobrih ljudi koji će doniranjem materijalnih i finansijskih sredstava pomoći nesretnoj porodici da obnovi dom.

Dobri ljudi, koji su zainteresirani da se uključe u ovu humanu akciju, mogu to uraditi putem telefona koordinatora projekta Redže Lisice 061 373 966.

O.O. SBB BiH Travnik
User avatar
nikad_vise
Posts: 2015
Joined: 20/09/2010 22:35

#4518 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by nikad_vise »

nakon izbora clanovi SBB su imali niz aktivnosti i za razliku od mnogih nisu poslije 3.oktobra prestali djelovati i poceli dijeliti fotelje..
Napomenimo i da će kandidati koji su ukazanim povjerenjem građana dobili najveći broj glasova te ušli u parlamente, po ranijem dogovoru s predsjednikom Radončićem, stipendirati po jednog od bosanskohercegovačkih studenata.
24. oktobar 2010. godine
Članovi SBB BiH na komemoraciji u Stupnom Dolu
Komemoraciji žrtvama Vareša i Stupnog Dola, održanoj 23. oktobra u Stupnom Dolu, prisustvovali su članovi OO SBB Vareš i Foruma mladih Vareš te predstavnici Foruma mladih OO SBB Kakanj.
Članovi SBB BiH u posjeti Memorijalnom centru Potočari
U organizaciji mjesnog odbora Slavinovići Saveza za bolju budućnost BiH-SBB BiH općine Tuzla za članove Foruma mladih ove mjesne zajednice proteklog vikenda organizirana je posjeta Memorijalnom centru Potočari. Uz učenje fatihe i odavanje počasti žrtvama genocida počinjenog u julu 1995. godine nad Bošnjacima u Srebrenici, bila je ovo ujedno i prilika da mladi članovi Saveza prisustvuju času historije u musalli Memorijalnog kompleksa, a tokom posjete Spomen sobi održana je i projekcija dokumentarnog filma o stravičnim zločinima koji su vršeni nad stanovništvom Srebrenice tokom rata 1992. - 1995.godine.
Pomoć za porodicu Halilović
Aktivisti mjesnog ogranka Slavinovići Saveza za bolju budućnost – SBB BiH općine Tuzla jučer su posjetili četveročlanu porodicu Halilović nastanjenu u tuzlanskom naselju Ši Selo, te im ovom prilikom uručili pomoć u vidu paketa prehramebnih artikala, odjeće i obuće i ruksaka sa školskim priborom.
14. novembar 2010. godine
Apel za pomoć porodici Lepir
Članovi Općinskog odbora Travnik Saveza za bolju budućnost BiH pokrenuli su humanitarnu akciju za pomoć porodici Lepir iz Travnika koja je ostala bez krova nad glavom, krajem oktobra, kada im je u požaru izgorjela porodična kuća.
clanovi SBB su kako prije izbora tako i nakon izbora posjecivali razne komemoracije u cast onih koji su zivote dali za ovu drzavu..i mislim da bi pojedini forumasi termin velikosrbi,rusitelji BIH,i slicne otrcane fraze koje koriste za SBB simpatizere,trebali da preispitaju i imaju vise postovanja..


p.s.jos jednom bi zeljeo da zamolim moderatora ako je u mogucnosti da preimenuje temu u SBB BIH il SBB-Fahrudin Radoncic..jer je naslov postavljen prije osnivanja same stranke i njene registracije..il da mi se dozvoli otvaranje nove teme pod jednim od gore navedenih naziva.
BMonk
Posts: 9
Joined: 02/09/2010 13:12

#4519 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by BMonk »

GAU 8 wrote:Image
Ovdje neodoljivo podsjeca na jednog drugog politicara, svojevremenu karikaturu od covjeka :D
Hahahah... Odlicno :)
Alfa_Ze
Posts: 1284
Joined: 04/05/2006 15:09

#4520 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by Alfa_Ze »

nikad_vise wrote:p.s.jos jednom bi zeljeo da zamolim moderatora ako je u mogucnosti da preimenuje temu u SBB BIH il SBB-Fahrudin Radoncic..jer je naslov postavljen prije osnivanja same stranke i njene registracije..il da mi se dozvoli otvaranje nove teme pod jednim od gore navedenih naziva.
Ne zaboravi da OBAVEZNO postavis i ovo :



da nas povremeno podsjeti na dane Fahrove '' nezaboravne '' predizborne kampanje !!
ssmmiilleeyy
Posts: 1165
Joined: 02/03/2010 16:51

#4521 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by ssmmiilleeyy »

Eh što fahro ne učini nešto svojim magičnim štapićem

Gdje su te Fabrike što je obećao

Jel i dalje Pije Janu kao podrsku BH ekonomiji ?
extraordinary
Posts: 1377
Joined: 17/05/2010 12:42

#4522 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by extraordinary »

Danas sam obilazio mezarja familije i prijatelja, i nije mi jasna jedna stvar. Kako poštenjačina i dobričina tipa Fahre može da podržava izgradnju rezidencije Mustafe ef. Cerića koja vrijedi 10 miliona KM, a 50-100 metara dalje, na mezarju Kovači nema ni poštene staze do mezara da se ne isprljaš u blatu? Ne krivim ja Fahru za to, ali ga krivim što je svim silama podržavao reisa i nakanu da se gradi ona čudovišna struktura. Nešto mi to plaho daleko od dobročinstva.
stari grad Visegrad
Posts: 2215
Joined: 23/03/2009 18:35

#4523 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by stari grad Visegrad »

@extraordinary
je si li ti bojis Islama?
zonbirile
Posts: 11870
Joined: 09/10/2008 12:06

#4524 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by zonbirile »

stari grad Visegrad wrote:@extraordinary
je si li ti bojis Islama?
-----------------------------------------------
sjedi, jedan iz pismenosti.Još jednom,doveščeš roditelja u školu.
User avatar
Socijalista
Posts: 2304
Joined: 19/01/2009 23:04
Location: U Daytonu...

#4525 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by Socijalista »

Image
Post Reply