Dres reprezentacije BiH
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
Mustang1
- Posts: 29924
- Joined: 29/12/2010 17:31
#4501 Re: Dres reprezentacije BiH
Jos jedna brilijantna ideja 
- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#4502 Re: Dres reprezentacije BiH
Pa nazovi. Simple as that.berba123 wrote:Neko treba nazvati savez i predstaviti se da zovu iz ea sports te da trebaju znati izgled dresova za novu igricu world cup 2014
Sent from my C6616 using Tapatalk
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#4503 Re: Dres reprezentacije BiH
pozivni pogledaju ono 00387
-
Mustang1
- Posts: 29924
- Joined: 29/12/2010 17:31
#4504 Re: Dres reprezentacije BiH
Sto je najgore ja mislim da ne bi ni skontali po tome
Lakse je napraviti e-mail i predstaviti se kao EA i traziti slike
Lakse je napraviti e-mail i predstaviti se kao EA i traziti slike
- Logovan
- Posts: 102807
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#4505 Re: Dres reprezentacije BiH
berba123 wrote:Neko treba nazvati savez i predstaviti se da zovu iz ea sports te da trebaju znati izgled dresova za novu igricu world cup 2014
Sent from my C6616 using Tapatalk
- denimb
- Posts: 2725
- Joined: 27/03/2009 14:33
#4506 Re: Dres reprezentacije BiH
Kaze cova nema nikoga da prica u vezi dresova, a ako je meza da idem na glavni ulazberba123 wrote:Neko treba nazvati savez i predstaviti se da zovu iz ea sports te da trebaju znati izgled dresova za novu igricu world cup 2014
Sent from my C6616 using Tapatalk
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#4507 Re: Dres reprezentacije BiH
ma puste te kancelarijske štakore što zivkate.....vego tražite portira ili sekretaricu
Portiri i sekretarice uvijek sve znaju
nisu đabe ovi kapitalisti ukinuli portire pa uveli securitiyje iz druge firme samo da stanu u kraj mahalanju
Portiri i sekretarice uvijek sve znaju
nisu đabe ovi kapitalisti ukinuli portire pa uveli securitiyje iz druge firme samo da stanu u kraj mahalanju
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#4508 Re: Dres reprezentacije BiH
bio je ovdje neki forumas, od cijeg prijatelja tetka radi nesto u savezu. ona je (na)cula da je adidas, ima vec duze od pola godine.JoseMujica wrote:ma puste te kancelarijske štakore što zivkate.....vego tražite portira ili sekretaricu![]()
Portiri i sekretarice uvijek sve znaju![]()
nisu đabe ovi kapitalisti ukinuli portire pa uveli securitiyje iz druge firme samo da stanu u kraj mahalanju
- FIDELCA
- Posts: 887
- Joined: 05/11/2013 20:06
- legionar2010
- Posts: 438
- Joined: 29/05/2010 22:19
#4510 Re: Dres reprezentacije BiH
Cile ima najljepse dresove pasu boje i disajn... stvarno ljep dres...noiserr wrote:Ma Adidas nam najbolje odgovara ko Svabe.
A danas lansirana prodaja dresova na oficijelnom FIFA-inom sajtu i jedino mi nemozemo kupiti nas dres.
http://store.fifa.com/departments-2014- ... untry.html
http://store.fifa.com/departments-2014- ... rseys.html
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#4511 Re: Dres reprezentacije BiH
verbalni ugovor je bio sa njima sta su sada nasi zavlacili i mutili ko zna505sCrtom wrote:bio je ovdje neki forumas, od cijeg prijatelja tetka radi nesto u savezu. ona je (na)cula da je adidas, ima vec duze od pola godine.JoseMujica wrote:ma puste te kancelarijske štakore što zivkate.....vego tražite portira ili sekretaricu![]()
Portiri i sekretarice uvijek sve znaju![]()
nisu đabe ovi kapitalisti ukinuli portire pa uveli securitiyje iz druge firme samo da stanu u kraj mahalanju
- Romanista 101%
- Posts: 8479
- Joined: 25/05/2010 22:24
- Location: Trigoria
- Contact:
#4512 Re: Dres reprezentacije BiH
meni nije jasno kako nesto moze biti original a pise na njemu "made in china"...bangladesh ili india 
- IcedMFEarth
- Posts: 2634
- Joined: 15/08/2011 16:15
- Location: http://www.clixsense.com/?6843403
#4513 Re: Dres reprezentacije BiH
Mogu kineske ruke raditi isto ko i Njemačke, samo kad hoćeRomanista 101% wrote:meni nije jasno kako nesto moze biti original a pise na njemu "made in china"...bangladesh ili india
-
ed0
- Posts: 93
- Joined: 07/06/2005 15:47
#4514 Re: Dres reprezentacije BiH
Ugovor je vjerovatno davno vec potpisan i dresovi su izradjeni. Fazon je u tome sto Legea po ugovoru ima ekskluzivno pravo, sve do isteka. Cudi me samo zasto novi sponzor nije otkupio zadnja 2-3 mjeseda Legeaeinog ugovora. To nebi trebalo puno kostati.
-
clarion_
- Posts: 610
- Joined: 26/12/2010 00:28
#4515 Re: Dres reprezentacije BiH
ma ovi naši su amateri, u evropi hladno predstaviš novog sponzora kao što je to arsenal uradio sa pumom nedavnoed0 wrote:Ugovor je vjerovatno davno vec potpisan i dresovi su izradjeni. Fazon je u tome sto Legea po ugovoru ima ekskluzivno pravo, sve do isteka. Cudi me samo zasto novi sponzor nije otkupio zadnja 2-3 mjeseda Legeaeinog ugovora. To nebi trebalo puno kostati.
- Kinaski
- Posts: 7634
- Joined: 08/05/2011 22:52
#4516 Re: Dres reprezentacije BiH
Kako ti znas da su ovi amateri? Mozda nije do njih, nisu oni potpisivali ugovor sa legeomclarion_ wrote:ma ovi naši su amateri, u evropi hladno predstaviš novog sponzora kao što je to arsenal uradio sa pumom nedavnoed0 wrote:Ugovor je vjerovatno davno vec potpisan i dresovi su izradjeni. Fazon je u tome sto Legea po ugovoru ima ekskluzivno pravo, sve do isteka. Cudi me samo zasto novi sponzor nije otkupio zadnja 2-3 mjeseda Legeaeinog ugovora. To nebi trebalo puno kostati.
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11771
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#4517 Re: Dres reprezentacije BiH
Ma nema to veze jesu li u našem savezu amateri ili su profesionalci, mora se priznati da je ovo sve u vezi dresa jedan veliki propust. Pa većina klubova i reprezentacija uzmu značajnu cifru od prodaje dresova. Isto tako ovo nam je prvo veliko takmičenje i da smo jedina reprezentacija koja učestvuje na SP nema u ponudi dresove koje ćemo nositi u Brazili je sramotno.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Rob_Atl
- Posts: 6008
- Joined: 27/12/2010 06:09
- Location: Atlanta
#4518 Re: Dres reprezentacije BiH
Ma jarane , kad dijaspora navali na kupovinu za dan ce se prodati milion dresova, necemo mi nista izgubiti, od 1 juna do pocetka svjetskog ispraznit cemo standove na fifa.comCrvena Tifoza wrote:Ma nema to veze jesu li u našem savezu amateri ili su profesionalci, mora se priznati da je ovo sve u vezi dresa jedan veliki propust. Pa većina klubova i reprezentacija uzmu značajnu cifru od prodaje dresova. Isto tako ovo nam je prvo veliko takmičenje i da smo jedina reprezentacija koja učestvuje na SP nema u ponudi dresove koje ćemo nositi u Brazili je sramotno.
Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11771
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#4519 Re: Dres reprezentacije BiH
Nadam se. Samo se bojim da mi neće doći dres na vrijeme prije polaska za Brazil. 
Sent from my iPhone using Tapatalk
Sent from my iPhone using Tapatalk
- stranac2
- Posts: 747
- Joined: 21/07/2006 14:45
- Contact:
#4520 Re: Dres reprezentacije BiH
Vi se plasite za dresove navijacima a iskreno je mene strah da cijela zbrka i haos ne ispane sve do samog pocetka. Tako da budu upitni i dresovi za tim uopste. Svak bi izgleda zelio da omasti brkove u ovome bezvlascu zvanom BH, tako da imam osjecaj da ova legaa (dabogda ppropali) nece tako lako odustati od kolaca.
Kako nam ga Munib suknu sjeme mu se ono pijansko zartlo.
Kako nam ga Munib suknu sjeme mu se ono pijansko zartlo.
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#4521 Re: AW: Dres reprezentacije BiH
1 juna ce biti dresova u Lidlu(samoposluga) kupit od svih reprezentacija ucesnika SPRob_Atl wrote:Ma jarane , kad dijaspora navali na kupovinu za dan ce se prodati milion dresova, necemo mi nista izgubiti, od 1 juna do pocetka svjetskog ispraznit cemo standove na fifa.comCrvena Tifoza wrote:Ma nema to veze jesu li u našem savezu amateri ili su profesionalci, mora se priznati da je ovo sve u vezi dresa jedan veliki propust. Pa većina klubova i reprezentacija uzmu značajnu cifru od prodaje dresova. Isto tako ovo nam je prvo veliko takmičenje i da smo jedina reprezentacija koja učestvuje na SP nema u ponudi dresove koje ćemo nositi u Brazili je sramotno.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Gesendet von meinem SM-N9005 mit Tapatalk
-
groove
- Posts: 4644
- Joined: 13/10/2007 08:18
#4522 Re: Dres reprezentacije BiH
zeza se missko, a?
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#4523 Re: AW: Dres reprezentacije BiH
Karikiram. Znas da bude uvijek kad pocne prvenstvo od svih ucesnika replika dresova malte ne i u samoposlugamagroove wrote:zeza se missko, a?
Gesendet von meinem SM-N9005 mit Tapatalk
- siki_sa
- Posts: 518
- Joined: 23/08/2010 20:59
- Location: Sarajevo
-
lajkujMe
- Posts: 12944
- Joined: 06/04/2011 17:44
- Location: Na svom mocnom racunaru
#4525 Re: Dres reprezentacije BiH
siki_sa wrote:http://bhfudbal.ba/ino-fudbal/zanimljiv ... remom.html
Emir Spahic na svojoj FB stranici potvrdio ovo
