Dres reprezentacije BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply

Koja marka za novi BH dress????

Poll ended at 31/07/2009 23:13

Umbro
17
9%
Le qoc sportif
17
9%
Hummel
4
2%
Nike
46
24%
Adidas
59
30%
Puma
26
13%
Kappa
12
6%
Lotto
2
1%
Legea
6
3%
Reebok
5
3%
 
Total votes: 194

Mustang1
Posts: 29924
Joined: 29/12/2010 17:31

#4501 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Mustang1 »

Jos jedna brilijantna ideja :D
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#4502 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by phillie »

berba123 wrote:Neko treba nazvati savez i predstaviti se da zovu iz ea sports te da trebaju znati izgled dresova za novu igricu world cup 2014

Sent from my C6616 using Tapatalk
Pa nazovi. Simple as that.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#4503 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by todd_smith »

:lol: :lol: :lol:

pozivni pogledaju ono 00387 :lol:
Mustang1
Posts: 29924
Joined: 29/12/2010 17:31

#4504 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Mustang1 »

Sto je najgore ja mislim da ne bi ni skontali po tome :lol: :lol: :lol:
Lakse je napraviti e-mail i predstaviti se kao EA i traziti slike :D
User avatar
Logovan
Posts: 102807
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#4505 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Logovan »

berba123 wrote:Neko treba nazvati savez i predstaviti se da zovu iz ea sports te da trebaju znati izgled dresova za novu igricu world cup 2014

Sent from my C6616 using Tapatalk
:lol: :lol: :lol: Odličan prijedlog.
User avatar
denimb
Posts: 2725
Joined: 27/03/2009 14:33

#4506 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by denimb »

berba123 wrote:Neko treba nazvati savez i predstaviti se da zovu iz ea sports te da trebaju znati izgled dresova za novu igricu world cup 2014

Sent from my C6616 using Tapatalk
Kaze cova nema nikoga da prica u vezi dresova, a ako je meza da idem na glavni ulaz :-)
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#4507 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by JoseMujica »

ma puste te kancelarijske štakore što zivkate.....vego tražite portira ili sekretaricu :D

Portiri i sekretarice uvijek sve znaju :lol:

nisu đabe ovi kapitalisti ukinuli portire pa uveli securitiyje iz druge firme samo da stanu u kraj mahalanju
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#4508 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by 5 0 5 »

JoseMujica wrote:ma puste te kancelarijske štakore što zivkate.....vego tražite portira ili sekretaricu :D

Portiri i sekretarice uvijek sve znaju :lol:

nisu đabe ovi kapitalisti ukinuli portire pa uveli securitiyje iz druge firme samo da stanu u kraj mahalanju
bio je ovdje neki forumas, od cijeg prijatelja tetka radi nesto u savezu. ona je (na)cula da je adidas, ima vec duze od pola godine.
User avatar
legionar2010
Posts: 438
Joined: 29/05/2010 22:19

#4510 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by legionar2010 »

noiserr wrote:Ma Adidas nam najbolje odgovara ko Svabe.

A danas lansirana prodaja dresova na oficijelnom FIFA-inom sajtu i jedino mi nemozemo kupiti nas dres.

http://store.fifa.com/departments-2014- ... untry.html
Cile ima najljepse dresove pasu boje i disajn... stvarno ljep dres...
http://store.fifa.com/departments-2014- ... rseys.html
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#4511 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by todd_smith »

505sCrtom wrote:
JoseMujica wrote:ma puste te kancelarijske štakore što zivkate.....vego tražite portira ili sekretaricu :D

Portiri i sekretarice uvijek sve znaju :lol:

nisu đabe ovi kapitalisti ukinuli portire pa uveli securitiyje iz druge firme samo da stanu u kraj mahalanju
bio je ovdje neki forumas, od cijeg prijatelja tetka radi nesto u savezu. ona je (na)cula da je adidas, ima vec duze od pola godine.
verbalni ugovor je bio sa njima sta su sada nasi zavlacili i mutili ko zna
User avatar
Romanista 101%
Posts: 8479
Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:

#4512 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Romanista 101% »

meni nije jasno kako nesto moze biti original a pise na njemu "made in china"...bangladesh ili india :roll:
User avatar
IcedMFEarth
Posts: 2634
Joined: 15/08/2011 16:15
Location: http://www.clixsense.com/?6843403

#4513 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by IcedMFEarth »

Romanista 101% wrote:meni nije jasno kako nesto moze biti original a pise na njemu "made in china"...bangladesh ili india :roll:
Mogu kineske ruke raditi isto ko i Njemačke, samo kad hoće :D
ed0
Posts: 93
Joined: 07/06/2005 15:47

#4514 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by ed0 »

Ugovor je vjerovatno davno vec potpisan i dresovi su izradjeni. Fazon je u tome sto Legea po ugovoru ima ekskluzivno pravo, sve do isteka. Cudi me samo zasto novi sponzor nije otkupio zadnja 2-3 mjeseda Legeaeinog ugovora. To nebi trebalo puno kostati.
clarion_
Posts: 610
Joined: 26/12/2010 00:28

#4515 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by clarion_ »

ed0 wrote:Ugovor je vjerovatno davno vec potpisan i dresovi su izradjeni. Fazon je u tome sto Legea po ugovoru ima ekskluzivno pravo, sve do isteka. Cudi me samo zasto novi sponzor nije otkupio zadnja 2-3 mjeseda Legeaeinog ugovora. To nebi trebalo puno kostati.
ma ovi naši su amateri, u evropi hladno predstaviš novog sponzora kao što je to arsenal uradio sa pumom nedavno
User avatar
Kinaski
Posts: 7634
Joined: 08/05/2011 22:52

#4516 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Kinaski »

clarion_ wrote:
ed0 wrote:Ugovor je vjerovatno davno vec potpisan i dresovi su izradjeni. Fazon je u tome sto Legea po ugovoru ima ekskluzivno pravo, sve do isteka. Cudi me samo zasto novi sponzor nije otkupio zadnja 2-3 mjeseda Legeaeinog ugovora. To nebi trebalo puno kostati.
ma ovi naši su amateri, u evropi hladno predstaviš novog sponzora kao što je to arsenal uradio sa pumom nedavno
Kako ti znas da su ovi amateri? Mozda nije do njih, nisu oni potpisivali ugovor sa legeom
Crvena Tifoza
Posts: 11771
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#4517 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Crvena Tifoza »

Ma nema to veze jesu li u našem savezu amateri ili su profesionalci, mora se priznati da je ovo sve u vezi dresa jedan veliki propust. Pa većina klubova i reprezentacija uzmu značajnu cifru od prodaje dresova. Isto tako ovo nam je prvo veliko takmičenje i da smo jedina reprezentacija koja učestvuje na SP nema u ponudi dresove koje ćemo nositi u Brazili je sramotno.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Rob_Atl
Posts: 6008
Joined: 27/12/2010 06:09
Location: Atlanta

#4518 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Rob_Atl »

Crvena Tifoza wrote:Ma nema to veze jesu li u našem savezu amateri ili su profesionalci, mora se priznati da je ovo sve u vezi dresa jedan veliki propust. Pa većina klubova i reprezentacija uzmu značajnu cifru od prodaje dresova. Isto tako ovo nam je prvo veliko takmičenje i da smo jedina reprezentacija koja učestvuje na SP nema u ponudi dresove koje ćemo nositi u Brazili je sramotno.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ma jarane , kad dijaspora navali na kupovinu za dan ce se prodati milion dresova, necemo mi nista izgubiti, od 1 juna do pocetka svjetskog ispraznit cemo standove na fifa.com :D
Crvena Tifoza
Posts: 11771
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#4519 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Crvena Tifoza »

Nadam se. Samo se bojim da mi neće doći dres na vrijeme prije polaska za Brazil. :D


Sent from my iPhone using Tapatalk
User avatar
stranac2
Posts: 747
Joined: 21/07/2006 14:45
Contact:

#4520 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by stranac2 »

Vi se plasite za dresove navijacima a iskreno je mene strah da cijela zbrka i haos ne ispane sve do samog pocetka. Tako da budu upitni i dresovi za tim uopste. Svak bi izgleda zelio da omasti brkove u ovome bezvlascu zvanom BH, tako da imam osjecaj da ova legaa (dabogda ppropali) nece tako lako odustati od kolaca.

Kako nam ga Munib suknu sjeme mu se ono pijansko zartlo.
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#4521 Re: AW: Dres reprezentacije BiH

Post by missko »

Rob_Atl wrote:
Crvena Tifoza wrote:Ma nema to veze jesu li u našem savezu amateri ili su profesionalci, mora se priznati da je ovo sve u vezi dresa jedan veliki propust. Pa većina klubova i reprezentacija uzmu značajnu cifru od prodaje dresova. Isto tako ovo nam je prvo veliko takmičenje i da smo jedina reprezentacija koja učestvuje na SP nema u ponudi dresove koje ćemo nositi u Brazili je sramotno.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ma jarane , kad dijaspora navali na kupovinu za dan ce se prodati milion dresova, necemo mi nista izgubiti, od 1 juna do pocetka svjetskog ispraznit cemo standove na fifa.com :D
1 juna ce biti dresova u Lidlu(samoposluga) kupit od svih reprezentacija ucesnika SP

Gesendet von meinem SM-N9005 mit Tapatalk
groove
Posts: 4644
Joined: 13/10/2007 08:18

#4522 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by groove »

zeza se missko, a?
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#4523 Re: AW: Dres reprezentacije BiH

Post by missko »

groove wrote:zeza se missko, a?
Karikiram. Znas da bude uvijek kad pocne prvenstvo od svih ucesnika replika dresova malte ne i u samoposlugama

Gesendet von meinem SM-N9005 mit Tapatalk
lajkujMe
Posts: 12944
Joined: 06/04/2011 17:44
Location: Na svom mocnom racunaru

#4525 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by lajkujMe »


Emir Spahic na svojoj FB stranici potvrdio ovo :D Znaci Adidas :D :bih: :bih: :bih:
Post Reply