SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
kox
Posts: 3244
Joined: 12/09/2008 12:48

#4501 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by kox »

quarterback wrote:vjerovatno se sumo hrvac odnosilo na Kibine dimenzije, a cudi me da je Stojnic tako formulisao jer bi Kibu morao znati, ako je to taj Kiba kojeg poznajem on je sa Bistrika i stalno je u Starom Gradu
Jel' i ovaj uredjuje smjerove na biciklističkoj stazi ? :D
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#4502 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Dr. Kuca »

Thorgerson wrote:"...evo došli smo da ti popušimo kurac, ali ćeš i ti nama popušiti kurac."

:lol:
uzajamno se postuju.
User avatar
trambusek88
Posts: 5141
Joined: 03/10/2009 23:51

#4503 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by trambusek88 »

Mogla bi nam policija natovariti na leđa gnjev EU zbog kršenja prava LGBT populacije :lol:

Ljudi htjeli da uzajamno puše, dođe drot i prekinu ih :lol:
User avatar
Tercius
Posts: 1572
Joined: 21/01/2011 19:51

#4504 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Tercius »

[quote="_BataZiv_0809"][quote="O'zone"]Nisam znao za ovaj detalj oko pištolja. Podrška pripadnicima MUP-a KS.

Veliko hvala i slava onome ko je policiji dao zeleno svjetlo da koriste vatreno oružje čim osjete ugroženost a ne kao do nedavno kad ga nisu smjeli upotrijebiti ni kad se na njih pucalo.[/quote]

I meni djeluje da ovo rezultat nekog namigivanja sa vrha. Ministar ili pak vjerovatnije-komesar.

Dje sad Tercijus da nam kaze?[/quote]

Da neko u menagmentu Mupa ima damu da izusti na glas tako neshto tipa davanja svjetla za bilo sta onda bi vjerovatno neko dao zeleno svjetlo policiji da se brani od malw grupe hooligana-navijaca koji sz proteste one godine u februaru iskoristili ds se drotovima najebu mile majke,pa su tako svi sutili dok su policajci padali jedan za drugim.Tako da je ovo vise domino reakcija na sve ucestalije napade na policiju,jer mnogo se sve to osililo i samo jos u Sarajevu mozes cuti pitanje gradjanina upuceno policajcu "...hoces da ti glavu otkinem...".Opet kazem i ponavljam najjace oruzje policajca je da cita pravilnike i ne treba da se boji konzilija Karkina.Ovo od sinoc samo palac gore iako je imao puno pravo da mu puca u glavu ipak ga je samo trenutno onesposobio i tako ispunio svoju najvecu duznost a to je zastita zivota svakog pojedinca.
User avatar
Haris.ba
Posts: 35294
Joined: 08/09/2005 20:08

#4505 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Haris.ba »

Čitam onu izjavu Stojnića o policiji koja ga je odbranila.

I najsmješnija mi je rečenica o tome kako se policija pojavila ne zna ni on odakle. :D

Ono pokušaj reketa, koji je policija spriječila u zametku. Još samo je falio Betmen. Stojniću svaka čast. Skontao je ko je najjači u gradu kada hoće. I kako je najbolje spriječiti kriminalce. A za nas sitnu buraniju....
User avatar
Pryda
Posts: 939
Joined: 16/02/2015 17:21

#4506 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Pryda »

Haris.ba wrote:Čitam onu izjavu Stojnića o policiji koja ga je odbranila.

I najsmješnija mi je rečenica o tome kako se policija pojavila ne zna ni on odakle. :D

Ono pokušaj reketa, koji je policija spriječila u zametku. Još samo je falio Betmen. Stojniću svaka čast. Skontao je ko je najjači u gradu kada hoće. I kako je najbolje spriječiti kriminalce. A za nas sitnu buraniju....
A nisi mozda razmislio da se policajci u civilu nalaze tamo gdje se okuplja narod, pogotovo za vrijeme SFFa?
mario001
Posts: 2200
Joined: 26/09/2015 22:38

#4507 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by mario001 »

Kako je Stojnić, koji je prisustvovao cijelom događaju.kazao za Faktor, samo zahvaljujući policajcima su spašeni životi gostiju, osoblja Cheersa i njega samog.

– Ja sam dijete Sarajeva i ljudi koji su me napali su bliski prijatelji načelnika, što je opće poznata stvar. Kiba je poznat kao jedan od Hadžibajrićevih tjelohranitelja. Od Općine Stari Grad dobio je dva poslovna prostora od načelnika. Nijedan poslovni prostor nisam dobio, već sam sve platio ustupnine i dugove bivšim vlasnicima. Mi nismo “četnici”, ni “vlasi”. Molim još jednom tužiteljicu Dalidu Burzić i sve nivoe vlasti da nam pomognu da svoja ljudska prava dobijemo, jer nismo građani drugog reda – kazao je Stojnić.
mario001
Posts: 2200
Joined: 26/09/2015 22:38

#4508 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by mario001 »

Haris.ba wrote:Čitam onu izjavu Stojnića o policiji koja ga je odbranila.

I najsmješnija mi je rečenica o tome kako se policija pojavila ne zna ni on odakle. :D

Ono pokušaj reketa, koji je policija spriječila u zametku. Još samo je falio Betmen. Stojniću svaka čast. Skontao je ko je najjači u gradu kada hoće. I kako je najbolje spriječiti kriminalce. A za nas sitnu buraniju....
Ne znam koliko izlazis za vrijeme SFF-a ali policje ima na svakom cosku, setaju stalno, plus specijalci kod Vanija sa kombijem ili ispred Opere
User avatar
madner
Posts: 57524
Joined: 09/08/2004 16:35

#4509 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by madner »

Samo steta sto je bio previse precizan policajac.
User avatar
Haris.ba
Posts: 35294
Joined: 08/09/2005 20:08

#4510 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Haris.ba »

mario001 wrote:
Haris.ba wrote:Čitam onu izjavu Stojnića o policiji koja ga je odbranila.

I najsmješnija mi je rečenica o tome kako se policija pojavila ne zna ni on odakle. :D

Ono pokušaj reketa, koji je policija spriječila u zametku. Još samo je falio Betmen. Stojniću svaka čast. Skontao je ko je najjači u gradu kada hoće. I kako je najbolje spriječiti kriminalce. A za nas sitnu buraniju....
Ne znam koliko izlazis za vrijeme SFF-a ali policje ima na svakom cosku, setaju stalno, plus specijalci kod Vanija sa kombijem ili ispred Opere
Priznajem nisam bio u gradu. Ali, ja jednostavno ne vjerujem da policija nije bila gore po pozivu nakon što su upućene prijetnje. Drago mi je kako se sve odigralo. I razumijem povećanu aktivnost vezanu za SFF.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79550
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#4511 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Velkoski »

50 metara ispod Cheersa blokirana cesta i brdo policije, tako da mi nije jasan ovaj Rambo Osman :zoka:
mario001
Posts: 2200
Joined: 26/09/2015 22:38

#4512 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by mario001 »

Iznenadio bi se koliko policije ima, sigurno 5 patrola po dvojica, plus specijalci, vjerovatno i policajci u civilu.
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#4513 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by mali_milojica »

Udri milicijo,ne zali ni pendreke,ni pistolje. Odvaljujte bubrege,prosipajte zube. Svaka vam se pozlatila :thumbup:
s@mson
Posts: 908
Joined: 23/03/2007 10:50

#4514 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by s@mson »

Jebo carsiju gdje su glavni denis i nekakav sumoHrvac...
Đe si ćelo (bilo koji od njih dvojice) pa da ovo posamaras i posaljes po cevape..
ni kriminalci nisu vise k'o sto su bili..
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59307
Joined: 15/12/2008 16:53

#4515 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by ultima_palabra »

Thorgerson wrote:"...evo došli smo da ti popušimo kurac, ali ćeš i ti nama popušiti kurac."

:lol:
It was the summer of 69... :mrgreen:
User avatar
jao_situacije
Posts: 18094
Joined: 29/03/2014 19:20

#4516 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by jao_situacije »

Haris.ba wrote:
mario001 wrote:
Haris.ba wrote:Čitam onu izjavu Stojnića o policiji koja ga je odbranila.

I najsmješnija mi je rečenica o tome kako se policija pojavila ne zna ni on odakle. :D

Ono pokušaj reketa, koji je policija spriječila u zametku. Još samo je falio Betmen. Stojniću svaka čast. Skontao je ko je najjači u gradu kada hoće. I kako je najbolje spriječiti kriminalce. A za nas sitnu buraniju....
Ne znam koliko izlazis za vrijeme SFF-a ali policje ima na svakom cosku, setaju stalno, plus specijalci kod Vanija sa kombijem ili ispred Opere
Priznajem nisam bio u gradu. Ali, ja jednostavno ne vjerujem da policija nije bila gore po pozivu nakon što su upućene prijetnje. Drago mi je kako se sve odigralo. I razumijem povećanu aktivnost vezanu za SFF.
ja uporno tvrdim da je on jaran sa pu stari grad i da mu oni puštaju da svašta radi
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#4517 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by quarterback »

ultima_palabra wrote:
Thorgerson wrote:"...evo došli smo da ti popušimo kurac, ali ćeš i ti nama popušiti kurac."

:lol:
It was the summer of 69... :mrgreen:
:mrgreen:
nookey
Posts: 1058
Joined: 13/10/2010 21:42

#4518 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by nookey »

ultima_palabra wrote:
Thorgerson wrote:"...evo došli smo da ti popušimo kurac, ali ćeš i ti nama popušiti kurac."

:lol:
It was the summer of 69... :mrgreen:
:izet: :izet: :izet: :izet: :mrgreen:
gidra
Posts: 4106
Joined: 17/11/2011 16:11
Location: Sarajevo

#4519 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by gidra »

Ovaj Mercedes GLE coupe sto se spominje u izjavi se mogao vidjeti svaku noc parkiran ispred Hotela Astra pored Cheersa i Tesle.. haman jedino auto parkirano na tom potezu za vrijeme SFF-a i to svaku noc.

Ja bas sinoc prolazim i govorim jest mocan jebote :mrgreen:
User avatar
jao_situacije
Posts: 18094
Joined: 29/03/2014 19:20

#4520 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by jao_situacije »

al najbolje je, ovo nisam vlah ti si vlah bla bla bla :lol:
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#4521 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by bingov buraz »

Dr. Kuca wrote:
Thorgerson wrote:"...evo došli smo da ti popušimo kurac, ali ćeš i ti nama popušiti kurac."

:lol:
uzajamno se postuju.
:lol:
User avatar
Truba
Posts: 93823
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#4522 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Truba »

udri micu po glavicu a zaima po jaima
samo deri
nek se nesto dogadja :mrgreen:
User avatar
Freamon Lester
Posts: 3398
Joined: 06/09/2014 01:18

#4523 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Freamon Lester »

Evo dosli smo da ti popusimo kurac, ali prvo ces ti nama. :lol:
User avatar
Ljakan
Posts: 4684
Joined: 07/01/2014 09:48
Location: tuspas mene i sviju nas

#4524 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Ljakan »

To bio neki gay okrsaj? :lol:
made_in_sarajevo
Posts: 6959
Joined: 06/05/2013 23:05

#4525 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by made_in_sarajevo »

bit ce dobro da policajac na kraju ne popusi foru. fino je to sto tercius pise, treba to tako i da bude,ali maloprije komentarisem sa inspektorom u penziji, kaze e najebo ga je taj policajac kad mu karkin sjedne zavrat. jebiga i ovaj u penziji je prosao sve i svasta, suspenzija, hapsenja,tuca i svih tih sranja. kod nas je zakon i drzava vazda na strani debila,advokata. sto nece biti kad su advokati i pisali zakon.
jos nesto, policija ne treba i ne smije samo da bude kad je SFF i ne samo u gradu da budu. na 2-3 lokacije kad postave radar to nije cuvanje javnog reda i mira, ja ne pamtim ali bukvalno ne pamtim vise kad sam sreo na cesti beretke,a vode se kao SPJ, najzajebaniji u kantonu bla bla bla. ni kad je svaku noc pucanje bilo nisam ih sretao. ove crne uniforme, jedinica za podrsku smjesno, provozaju se malo, svi su celavi i nabildani valjda kontaju da je to samo potrebno i eto,baci krug i bjezi u stanicu. pljackaju kladionice, oni udju u 12 ujutro pitaju kako ide, bla bla bla,a navece kad treba da dodje da ga vide svi nema ih, ni u prolazu autom ih nema. ne krivim ni policajce koliko sefove krivim.

treba svaku noc da se vozaju,da zaustavljaju, rove, pretresaju auta na sred ulice kao sto se nekad radilo,a ne samo kad je SFF i to na potezu carsija-BBI.

kako god aferim za policajca sto je pucao, trebao ga je samo odma ubiti,a ne ovako sad trosak bolnici da bude
Post Reply