Jel' i ovaj uredjuje smjerove na biciklističkoj stazi ?quarterback wrote:vjerovatno se sumo hrvac odnosilo na Kibine dimenzije, a cudi me da je Stojnic tako formulisao jer bi Kibu morao znati, ako je to taj Kiba kojeg poznajem on je sa Bistrika i stalno je u Starom Gradu
SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
-
kox
- Posts: 3244
- Joined: 12/09/2008 12:48
#4501 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
- Dr. Kuca
- Posts: 7735
- Joined: 10/02/2012 20:07
#4502 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
uzajamno se postuju.Thorgerson wrote:"...evo došli smo da ti popušimo kurac, ali ćeš i ti nama popušiti kurac."
- trambusek88
- Posts: 5141
- Joined: 03/10/2009 23:51
#4503 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Mogla bi nam policija natovariti na leđa gnjev EU zbog kršenja prava LGBT populacije 
Ljudi htjeli da uzajamno puše, dođe drot i prekinu ih
Ljudi htjeli da uzajamno puše, dođe drot i prekinu ih
- Tercius
- Posts: 1572
- Joined: 21/01/2011 19:51
#4504 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
[quote="_BataZiv_0809"][quote="O'zone"]Nisam znao za ovaj detalj oko pištolja. Podrška pripadnicima MUP-a KS.
Veliko hvala i slava onome ko je policiji dao zeleno svjetlo da koriste vatreno oružje čim osjete ugroženost a ne kao do nedavno kad ga nisu smjeli upotrijebiti ni kad se na njih pucalo.[/quote]
I meni djeluje da ovo rezultat nekog namigivanja sa vrha. Ministar ili pak vjerovatnije-komesar.
Dje sad Tercijus da nam kaze?[/quote]
Da neko u menagmentu Mupa ima damu da izusti na glas tako neshto tipa davanja svjetla za bilo sta onda bi vjerovatno neko dao zeleno svjetlo policiji da se brani od malw grupe hooligana-navijaca koji sz proteste one godine u februaru iskoristili ds se drotovima najebu mile majke,pa su tako svi sutili dok su policajci padali jedan za drugim.Tako da je ovo vise domino reakcija na sve ucestalije napade na policiju,jer mnogo se sve to osililo i samo jos u Sarajevu mozes cuti pitanje gradjanina upuceno policajcu "...hoces da ti glavu otkinem...".Opet kazem i ponavljam najjace oruzje policajca je da cita pravilnike i ne treba da se boji konzilija Karkina.Ovo od sinoc samo palac gore iako je imao puno pravo da mu puca u glavu ipak ga je samo trenutno onesposobio i tako ispunio svoju najvecu duznost a to je zastita zivota svakog pojedinca.
Veliko hvala i slava onome ko je policiji dao zeleno svjetlo da koriste vatreno oružje čim osjete ugroženost a ne kao do nedavno kad ga nisu smjeli upotrijebiti ni kad se na njih pucalo.[/quote]
I meni djeluje da ovo rezultat nekog namigivanja sa vrha. Ministar ili pak vjerovatnije-komesar.
Dje sad Tercijus da nam kaze?[/quote]
Da neko u menagmentu Mupa ima damu da izusti na glas tako neshto tipa davanja svjetla za bilo sta onda bi vjerovatno neko dao zeleno svjetlo policiji da se brani od malw grupe hooligana-navijaca koji sz proteste one godine u februaru iskoristili ds se drotovima najebu mile majke,pa su tako svi sutili dok su policajci padali jedan za drugim.Tako da je ovo vise domino reakcija na sve ucestalije napade na policiju,jer mnogo se sve to osililo i samo jos u Sarajevu mozes cuti pitanje gradjanina upuceno policajcu "...hoces da ti glavu otkinem...".Opet kazem i ponavljam najjace oruzje policajca je da cita pravilnike i ne treba da se boji konzilija Karkina.Ovo od sinoc samo palac gore iako je imao puno pravo da mu puca u glavu ipak ga je samo trenutno onesposobio i tako ispunio svoju najvecu duznost a to je zastita zivota svakog pojedinca.
- Haris.ba
- Posts: 35294
- Joined: 08/09/2005 20:08
#4505 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Čitam onu izjavu Stojnića o policiji koja ga je odbranila.
I najsmješnija mi je rečenica o tome kako se policija pojavila ne zna ni on odakle.
Ono pokušaj reketa, koji je policija spriječila u zametku. Još samo je falio Betmen. Stojniću svaka čast. Skontao je ko je najjači u gradu kada hoće. I kako je najbolje spriječiti kriminalce. A za nas sitnu buraniju....
I najsmješnija mi je rečenica o tome kako se policija pojavila ne zna ni on odakle.
Ono pokušaj reketa, koji je policija spriječila u zametku. Još samo je falio Betmen. Stojniću svaka čast. Skontao je ko je najjači u gradu kada hoće. I kako je najbolje spriječiti kriminalce. A za nas sitnu buraniju....
- Pryda
- Posts: 939
- Joined: 16/02/2015 17:21
#4506 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
A nisi mozda razmislio da se policajci u civilu nalaze tamo gdje se okuplja narod, pogotovo za vrijeme SFFa?Haris.ba wrote:Čitam onu izjavu Stojnića o policiji koja ga je odbranila.
I najsmješnija mi je rečenica o tome kako se policija pojavila ne zna ni on odakle.![]()
Ono pokušaj reketa, koji je policija spriječila u zametku. Još samo je falio Betmen. Stojniću svaka čast. Skontao je ko je najjači u gradu kada hoće. I kako je najbolje spriječiti kriminalce. A za nas sitnu buraniju....
-
mario001
- Posts: 2200
- Joined: 26/09/2015 22:38
#4507 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Kako je Stojnić, koji je prisustvovao cijelom događaju.kazao za Faktor, samo zahvaljujući policajcima su spašeni životi gostiju, osoblja Cheersa i njega samog.
– Ja sam dijete Sarajeva i ljudi koji su me napali su bliski prijatelji načelnika, što je opće poznata stvar. Kiba je poznat kao jedan od Hadžibajrićevih tjelohranitelja. Od Općine Stari Grad dobio je dva poslovna prostora od načelnika. Nijedan poslovni prostor nisam dobio, već sam sve platio ustupnine i dugove bivšim vlasnicima. Mi nismo “četnici”, ni “vlasi”. Molim još jednom tužiteljicu Dalidu Burzić i sve nivoe vlasti da nam pomognu da svoja ljudska prava dobijemo, jer nismo građani drugog reda – kazao je Stojnić.
-
mario001
- Posts: 2200
- Joined: 26/09/2015 22:38
#4508 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ne znam koliko izlazis za vrijeme SFF-a ali policje ima na svakom cosku, setaju stalno, plus specijalci kod Vanija sa kombijem ili ispred OpereHaris.ba wrote:Čitam onu izjavu Stojnića o policiji koja ga je odbranila.
I najsmješnija mi je rečenica o tome kako se policija pojavila ne zna ni on odakle.![]()
Ono pokušaj reketa, koji je policija spriječila u zametku. Još samo je falio Betmen. Stojniću svaka čast. Skontao je ko je najjači u gradu kada hoće. I kako je najbolje spriječiti kriminalce. A za nas sitnu buraniju....
- madner
- Posts: 57524
- Joined: 09/08/2004 16:35
#4509 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Samo steta sto je bio previse precizan policajac.
- Haris.ba
- Posts: 35294
- Joined: 08/09/2005 20:08
#4510 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Priznajem nisam bio u gradu. Ali, ja jednostavno ne vjerujem da policija nije bila gore po pozivu nakon što su upućene prijetnje. Drago mi je kako se sve odigralo. I razumijem povećanu aktivnost vezanu za SFF.mario001 wrote:Ne znam koliko izlazis za vrijeme SFF-a ali policje ima na svakom cosku, setaju stalno, plus specijalci kod Vanija sa kombijem ili ispred OpereHaris.ba wrote:Čitam onu izjavu Stojnića o policiji koja ga je odbranila.
I najsmješnija mi je rečenica o tome kako se policija pojavila ne zna ni on odakle.![]()
Ono pokušaj reketa, koji je policija spriječila u zametku. Još samo je falio Betmen. Stojniću svaka čast. Skontao je ko je najjači u gradu kada hoće. I kako je najbolje spriječiti kriminalce. A za nas sitnu buraniju....
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79550
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#4511 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
50 metara ispod Cheersa blokirana cesta i brdo policije, tako da mi nije jasan ovaj Rambo Osman 
-
mario001
- Posts: 2200
- Joined: 26/09/2015 22:38
#4512 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Iznenadio bi se koliko policije ima, sigurno 5 patrola po dvojica, plus specijalci, vjerovatno i policajci u civilu.
- mali_milojica
- Posts: 14185
- Joined: 02/09/2012 17:42
- Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.
#4513 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Udri milicijo,ne zali ni pendreke,ni pistolje. Odvaljujte bubrege,prosipajte zube. Svaka vam se pozlatila 
-
s@mson
- Posts: 908
- Joined: 23/03/2007 10:50
#4514 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Jebo carsiju gdje su glavni denis i nekakav sumoHrvac...
Đe si ćelo (bilo koji od njih dvojice) pa da ovo posamaras i posaljes po cevape..
ni kriminalci nisu vise k'o sto su bili..
Đe si ćelo (bilo koji od njih dvojice) pa da ovo posamaras i posaljes po cevape..
ni kriminalci nisu vise k'o sto su bili..
- ultima_palabra
- Posts: 59307
- Joined: 15/12/2008 16:53
#4515 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
It was the summer of 69...Thorgerson wrote:"...evo došli smo da ti popušimo kurac, ali ćeš i ti nama popušiti kurac."
- jao_situacije
- Posts: 18094
- Joined: 29/03/2014 19:20
#4516 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
ja uporno tvrdim da je on jaran sa pu stari grad i da mu oni puštaju da svašta radiHaris.ba wrote:Priznajem nisam bio u gradu. Ali, ja jednostavno ne vjerujem da policija nije bila gore po pozivu nakon što su upućene prijetnje. Drago mi je kako se sve odigralo. I razumijem povećanu aktivnost vezanu za SFF.mario001 wrote:Ne znam koliko izlazis za vrijeme SFF-a ali policje ima na svakom cosku, setaju stalno, plus specijalci kod Vanija sa kombijem ili ispred OpereHaris.ba wrote:Čitam onu izjavu Stojnića o policiji koja ga je odbranila.
I najsmješnija mi je rečenica o tome kako se policija pojavila ne zna ni on odakle.![]()
Ono pokušaj reketa, koji je policija spriječila u zametku. Još samo je falio Betmen. Stojniću svaka čast. Skontao je ko je najjači u gradu kada hoće. I kako je najbolje spriječiti kriminalce. A za nas sitnu buraniju....
-
quarterback
- Posts: 10534
- Joined: 23/04/2012 22:19
- Location: Marita
#4517 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
ultima_palabra wrote:It was the summer of 69...Thorgerson wrote:"...evo došli smo da ti popušimo kurac, ali ćeš i ti nama popušiti kurac."
-
nookey
- Posts: 1058
- Joined: 13/10/2010 21:42
#4518 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
ultima_palabra wrote:It was the summer of 69...Thorgerson wrote:"...evo došli smo da ti popušimo kurac, ali ćeš i ti nama popušiti kurac."
-
gidra
- Posts: 4106
- Joined: 17/11/2011 16:11
- Location: Sarajevo
#4519 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ovaj Mercedes GLE coupe sto se spominje u izjavi se mogao vidjeti svaku noc parkiran ispred Hotela Astra pored Cheersa i Tesle.. haman jedino auto parkirano na tom potezu za vrijeme SFF-a i to svaku noc.
Ja bas sinoc prolazim i govorim jest mocan jebote
Ja bas sinoc prolazim i govorim jest mocan jebote
- jao_situacije
- Posts: 18094
- Joined: 29/03/2014 19:20
#4520 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
al najbolje je, ovo nisam vlah ti si vlah bla bla bla 
- bingov buraz
- Posts: 11329
- Joined: 14/04/2009 20:23
#4521 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Dr. Kuca wrote:uzajamno se postuju.Thorgerson wrote:"...evo došli smo da ti popušimo kurac, ali ćeš i ti nama popušiti kurac."
- Truba
- Posts: 93823
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#4522 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
udri micu po glavicu a zaima po jaima
samo deri
nek se nesto dogadja
samo deri
nek se nesto dogadja
- Freamon Lester
- Posts: 3398
- Joined: 06/09/2014 01:18
#4523 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Evo dosli smo da ti popusimo kurac, ali prvo ces ti nama. 
- Ljakan
- Posts: 4684
- Joined: 07/01/2014 09:48
- Location: tuspas mene i sviju nas
#4524 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
To bio neki gay okrsaj? 
-
made_in_sarajevo
- Posts: 6959
- Joined: 06/05/2013 23:05
#4525 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
bit ce dobro da policajac na kraju ne popusi foru. fino je to sto tercius pise, treba to tako i da bude,ali maloprije komentarisem sa inspektorom u penziji, kaze e najebo ga je taj policajac kad mu karkin sjedne zavrat. jebiga i ovaj u penziji je prosao sve i svasta, suspenzija, hapsenja,tuca i svih tih sranja. kod nas je zakon i drzava vazda na strani debila,advokata. sto nece biti kad su advokati i pisali zakon.
jos nesto, policija ne treba i ne smije samo da bude kad je SFF i ne samo u gradu da budu. na 2-3 lokacije kad postave radar to nije cuvanje javnog reda i mira, ja ne pamtim ali bukvalno ne pamtim vise kad sam sreo na cesti beretke,a vode se kao SPJ, najzajebaniji u kantonu bla bla bla. ni kad je svaku noc pucanje bilo nisam ih sretao. ove crne uniforme, jedinica za podrsku smjesno, provozaju se malo, svi su celavi i nabildani valjda kontaju da je to samo potrebno i eto,baci krug i bjezi u stanicu. pljackaju kladionice, oni udju u 12 ujutro pitaju kako ide, bla bla bla,a navece kad treba da dodje da ga vide svi nema ih, ni u prolazu autom ih nema. ne krivim ni policajce koliko sefove krivim.
treba svaku noc da se vozaju,da zaustavljaju, rove, pretresaju auta na sred ulice kao sto se nekad radilo,a ne samo kad je SFF i to na potezu carsija-BBI.
kako god aferim za policajca sto je pucao, trebao ga je samo odma ubiti,a ne ovako sad trosak bolnici da bude
jos nesto, policija ne treba i ne smije samo da bude kad je SFF i ne samo u gradu da budu. na 2-3 lokacije kad postave radar to nije cuvanje javnog reda i mira, ja ne pamtim ali bukvalno ne pamtim vise kad sam sreo na cesti beretke,a vode se kao SPJ, najzajebaniji u kantonu bla bla bla. ni kad je svaku noc pucanje bilo nisam ih sretao. ove crne uniforme, jedinica za podrsku smjesno, provozaju se malo, svi su celavi i nabildani valjda kontaju da je to samo potrebno i eto,baci krug i bjezi u stanicu. pljackaju kladionice, oni udju u 12 ujutro pitaju kako ide, bla bla bla,a navece kad treba da dodje da ga vide svi nema ih, ni u prolazu autom ih nema. ne krivim ni policajce koliko sefove krivim.
treba svaku noc da se vozaju,da zaustavljaju, rove, pretresaju auta na sred ulice kao sto se nekad radilo,a ne samo kad je SFF i to na potezu carsija-BBI.
kako god aferim za policajca sto je pucao, trebao ga je samo odma ubiti,a ne ovako sad trosak bolnici da bude
