X FACTOR Adria

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
SSemir
Posts: 4584
Joined: 26/02/2009 08:42

#451 Re: X FACTOR Adria

Post by SSemir »

neka je emina dobila stefana kokorovica..ocekujem ljubavne romanse u bootcampu :D
artime
Posts: 1331
Joined: 08/01/2013 19:36

#452 Re: X FACTOR Adria

Post by artime »

Kod Emine osjetim nešto od kombinacije pedofilskih tendencija i uzbudjenosti da bude mentor momcima i dječacima koji posjeduju izniman talenat, nešto u fazonu želim im biti manager, ali ona vrsta koja kupi velike zasluge za to.
User avatar
Picajzla
Posts: 2935
Joined: 20/01/2013 18:24
Location: U svijetu nepravde - http://i62.klix.com/ri6jht.png

#453 Re: X FACTOR Adria

Post by Picajzla »

klixo wrote:Percholi :shock: ... Koji brat :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol:
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#454 Re: X FACTOR Adria

Post by KatarinaKosaca »

Meni je Percholi samo otvoreniji od ostlih. Svi oni jednako žele uspjeh i slavu, bar većina, nisu tu da se druže, on je otvoreno pokazao ambiciju i beskurpuloznost.
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#455 Re: X FACTOR Adria

Post by P308 »

KatarinaKosaca wrote:Meni je Percholi samo otvoreniji od ostlih. Svi oni jednako žele uspjeh i slavu, bar većina, nisu tu da se druže, on je otvoreno pokazao ambiciju i beskurpuloznost.

a ima samo 15 godina
User avatar
manekenka u penziji
Posts: 4000
Joined: 03/07/2013 08:37

#456 Re: X FACTOR Adria

Post by manekenka u penziji »

15 godina? Bila sam ubjedjena da ima bar duplo vise...
User avatar
WildRedRose
Posts: 23712
Joined: 03/09/2012 00:58
Location: Nikad fiksna.

#457 Re: X FACTOR Adria

Post by WildRedRose »

ko je sad percholi ? :hm:
User avatar
Skyfox
Posts: 7488
Joined: 27/09/2003 00:00
Location: Selo Strumfova

#458 Re: X FACTOR Adria

Post by Skyfox »

WildRedRose wrote:ko je sad percholi ? :hm:
mali sto imitira Cholu
User avatar
manekenka u penziji
Posts: 4000
Joined: 03/07/2013 08:37

#459 Re: X FACTOR Adria

Post by manekenka u penziji »

Skyfox wrote:
WildRedRose wrote:ko je sad percholi ? :hm:
mali sto imitira Cholu
eto,ako on ima 15 godina, ja se povlacim iz peMzije i poklanjam je njemu :D

Image
User avatar
kanocale
Posts: 360
Joined: 10/12/2008 21:38

#460 Re: X FACTOR Adria

Post by kanocale »

P308 wrote:
KatarinaKosaca wrote:Meni je Percholi samo otvoreniji od ostlih. Svi oni jednako žele uspjeh i slavu, bar većina, nisu tu da se druže, on je otvoreno pokazao ambiciju i beskurpuloznost.

a ima samo 15 godina
MA NEMOGUCE? :shock: meni izgleda mnogo starije.
User avatar
Skyfox
Posts: 7488
Joined: 27/09/2003 00:00
Location: Selo Strumfova

#461 Re: X FACTOR Adria

Post by Skyfox »

ja ne bi ni Ilmi dao 13 po izgledu, izvlaci je samo sto ja niska :D
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32751
Joined: 16/04/2011 18:46

#462 Re: X FACTOR Adria

Post by skafiskafsnjak »

Ne znam samo ko ovu Eminu ubaci ... promasaj :D
User avatar
WildRedRose
Posts: 23712
Joined: 03/09/2012 00:58
Location: Nikad fiksna.

#463 Re: X FACTOR Adria

Post by WildRedRose »

ma taj 'cola' je cisti promasaj nafuranog, umisljenog lika :roll:
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#464 Re: X FACTOR Adria

Post by Not My Idea »

imaju li gdje komentari i to?

ovaj chola mi je bas mrzak, cuj 15 mu godina :-)
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#465 Re: X FACTOR Adria

Post by P308 »

Jeste, 15 mu je godina, evo:
PETAR JOJIĆ PERČOLI - Perčoli ima 15 godina, a pre “X Factora” pažnju na sebe skrenuo je nastupom u beogradskoj Knez Mihailovoj ulici, gde je pevao hitove Zdravka Čolića. Čola je inače Jojićev muzički idol i smatra ga najboljim pevačem svih vremena. Perčoli je oduševio žiri upravo Čolićevom numerom “Živiš u oblacima mala”.
Ako oni lazu, lazem i ja :D A cini mi se da mu je na nastupu pored imena pisalo da ima 15 godina.
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#466 Re: X FACTOR Adria

Post by Not My Idea »

rijetko vidjeno toliko prepotentno dijete
Mutivoda
Posts: 12506
Joined: 03/10/2013 13:09

#467 Re: X FACTOR Adria

Post by Mutivoda »

jest vala :-)

"Takmičari iz ove grupe su se žalili na Perčolija jer su se dogovorili da svako da svoj doprinos, ali on se mešao u deonice drugih kandidata i nadjačavao ih.

"Ja verujem u sebe, samo sam hteo da im pomognem", rekao je Perčoli." :roll: :D
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#468 Re: X FACTOR Adria

Post by Not My Idea »

:facepalm:
User avatar
WildRedRose
Posts: 23712
Joined: 03/09/2012 00:58
Location: Nikad fiksna.

#469 Re: X FACTOR Adria

Post by WildRedRose »

Mutivoda wrote:jest vala :-)

"Takmičari iz ove grupe su se žalili na Perčolija jer su se dogovorili da svako da svoj doprinos, ali on se mešao u deonice drugih kandidata i nadjačavao ih.

"Ja verujem u sebe, samo sam hteo da im pomognem", rekao je Perčoli." :roll: :D
:lol: :lol: sta ce on pomagati, skoro svi iz one grupe su bolji od njega :roll:
Mutivoda
Posts: 12506
Joined: 03/10/2013 13:09

#470 Re: X FACTOR Adria

Post by Mutivoda »

ma kaki malo :mrgreen:


"Emina je rekla da bi volela da radi sa "dečacima" jer su joj, kako kaže, mnogo slatki." jooooj Emineee ba :lol: :mrgreen:

A izgleda da nema nigdje video sa komentarima žirija, ili ja ne mogu da ga nađem, jedino što sam našla je na kuriru neki članak, pa imaju u tekstu preneseni neki njihovi komentari. :roll: :D
User avatar
Havatar
Posts: 14696
Joined: 20/06/2013 13:56
Location: na hajr

#471 Re: X FACTOR Adria

Post by Havatar »

WildRedRose wrote:ma taj 'cola' je cisti promasaj nafuranog, umisljenog lika :roll:
Kasno ga prijavlili pa mu u dokumantima pise manje nego sto stvarno ima :mrgreen:
User avatar
WildRedRose
Posts: 23712
Joined: 03/09/2012 00:58
Location: Nikad fiksna.

#472 Re: X FACTOR Adria

Post by WildRedRose »

realno, da nema tu sklonost da se fura na colu, sumnjam da bi ga iko zapazio, zapamtio.. :roll:
User avatar
Picajzla
Posts: 2935
Joined: 20/01/2013 18:24
Location: U svijetu nepravde - http://i62.klix.com/ri6jht.png

#473 Re: X FACTOR Adria

Post by Picajzla »

User avatar
Skyfox
Posts: 7488
Joined: 27/09/2003 00:00
Location: Selo Strumfova

#474 Re: X FACTOR Adria

Post by Skyfox »

ma ok je... originali su danas rijetkost i svi u svijetu muzike imaju neke idole koje u odredenoj mjeri imitiraju...

Neki dan gledam ona Britney S. skinula sve pokrete od Michael Jacksona :roll: sve u 5deka...
User avatar
Afanasi_94
Posts: 2349
Joined: 21/06/2013 00:19
Location: Са.

#475 Re: X FACTOR Adria

Post by Afanasi_94 »

P308 wrote:Maid:

Joj što me nervira ovaj Čola aaa :twisted:
Post Reply