X FACTOR Adria
Moderator: anex
-
SSemir
- Posts: 4584
- Joined: 26/02/2009 08:42
#451 Re: X FACTOR Adria
neka je emina dobila stefana kokorovica..ocekujem ljubavne romanse u bootcampu 
-
artime
- Posts: 1331
- Joined: 08/01/2013 19:36
#452 Re: X FACTOR Adria
Kod Emine osjetim nešto od kombinacije pedofilskih tendencija i uzbudjenosti da bude mentor momcima i dječacima koji posjeduju izniman talenat, nešto u fazonu želim im biti manager, ali ona vrsta koja kupi velike zasluge za to.
- Picajzla
- Posts: 2935
- Joined: 20/01/2013 18:24
- Location: U svijetu nepravde - http://i62.klix.com/ri6jht.png
#453 Re: X FACTOR Adria
klixo wrote:Percholi... Koji brat
![]()
![]()
- KatarinaKosaca
- Posts: 20066
- Joined: 30/08/2008 17:28
- Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova
#454 Re: X FACTOR Adria
Meni je Percholi samo otvoreniji od ostlih. Svi oni jednako žele uspjeh i slavu, bar većina, nisu tu da se druže, on je otvoreno pokazao ambiciju i beskurpuloznost.
- P308
- Posts: 5084
- Joined: 21/09/2012 23:15
#455 Re: X FACTOR Adria
KatarinaKosaca wrote:Meni je Percholi samo otvoreniji od ostlih. Svi oni jednako žele uspjeh i slavu, bar većina, nisu tu da se druže, on je otvoreno pokazao ambiciju i beskurpuloznost.
a ima samo 15 godina
- manekenka u penziji
- Posts: 4000
- Joined: 03/07/2013 08:37
#456 Re: X FACTOR Adria
15 godina? Bila sam ubjedjena da ima bar duplo vise...
- WildRedRose
- Posts: 23712
- Joined: 03/09/2012 00:58
- Location: Nikad fiksna.
#457 Re: X FACTOR Adria
ko je sad percholi ? 
- Skyfox
- Posts: 7488
- Joined: 27/09/2003 00:00
- Location: Selo Strumfova
#458 Re: X FACTOR Adria
mali sto imitira CholuWildRedRose wrote:ko je sad percholi ?
- manekenka u penziji
- Posts: 4000
- Joined: 03/07/2013 08:37
#459 Re: X FACTOR Adria
eto,ako on ima 15 godina, ja se povlacim iz peMzije i poklanjam je njemuSkyfox wrote:mali sto imitira CholuWildRedRose wrote:ko je sad percholi ?

- kanocale
- Posts: 360
- Joined: 10/12/2008 21:38
#460 Re: X FACTOR Adria
MA NEMOGUCE?P308 wrote:KatarinaKosaca wrote:Meni je Percholi samo otvoreniji od ostlih. Svi oni jednako žele uspjeh i slavu, bar većina, nisu tu da se druže, on je otvoreno pokazao ambiciju i beskurpuloznost.
a ima samo 15 godina
- Skyfox
- Posts: 7488
- Joined: 27/09/2003 00:00
- Location: Selo Strumfova
#461 Re: X FACTOR Adria
ja ne bi ni Ilmi dao 13 po izgledu, izvlaci je samo sto ja niska 
- skafiskafsnjak
- Posts: 32751
- Joined: 16/04/2011 18:46
#462 Re: X FACTOR Adria
Ne znam samo ko ovu Eminu ubaci ... promasaj 
- WildRedRose
- Posts: 23712
- Joined: 03/09/2012 00:58
- Location: Nikad fiksna.
#463 Re: X FACTOR Adria
ma taj 'cola' je cisti promasaj nafuranog, umisljenog lika 
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#464 Re: X FACTOR Adria
imaju li gdje komentari i to?
ovaj chola mi je bas mrzak, cuj 15 mu godina
ovaj chola mi je bas mrzak, cuj 15 mu godina
- P308
- Posts: 5084
- Joined: 21/09/2012 23:15
#465 Re: X FACTOR Adria
Jeste, 15 mu je godina, evo:
A cini mi se da mu je na nastupu pored imena pisalo da ima 15 godina.
Ako oni lazu, lazem i jaPETAR JOJIĆ PERČOLI - Perčoli ima 15 godina, a pre “X Factora” pažnju na sebe skrenuo je nastupom u beogradskoj Knez Mihailovoj ulici, gde je pevao hitove Zdravka Čolića. Čola je inače Jojićev muzički idol i smatra ga najboljim pevačem svih vremena. Perčoli je oduševio žiri upravo Čolićevom numerom “Živiš u oblacima mala”.
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#466 Re: X FACTOR Adria
rijetko vidjeno toliko prepotentno dijete
-
Mutivoda
- Posts: 12506
- Joined: 03/10/2013 13:09
#467 Re: X FACTOR Adria
jest vala
"Takmičari iz ove grupe su se žalili na Perčolija jer su se dogovorili da svako da svoj doprinos, ali on se mešao u deonice drugih kandidata i nadjačavao ih.
"Ja verujem u sebe, samo sam hteo da im pomognem", rekao je Perčoli."

"Takmičari iz ove grupe su se žalili na Perčolija jer su se dogovorili da svako da svoj doprinos, ali on se mešao u deonice drugih kandidata i nadjačavao ih.
"Ja verujem u sebe, samo sam hteo da im pomognem", rekao je Perčoli."
- WildRedRose
- Posts: 23712
- Joined: 03/09/2012 00:58
- Location: Nikad fiksna.
#469 Re: X FACTOR Adria
Mutivoda wrote:jest vala![]()
"Takmičari iz ove grupe su se žalili na Perčolija jer su se dogovorili da svako da svoj doprinos, ali on se mešao u deonice drugih kandidata i nadjačavao ih.
"Ja verujem u sebe, samo sam hteo da im pomognem", rekao je Perčoli."![]()
-
Mutivoda
- Posts: 12506
- Joined: 03/10/2013 13:09
#470 Re: X FACTOR Adria
ma kaki malo
"Emina je rekla da bi volela da radi sa "dečacima" jer su joj, kako kaže, mnogo slatki." jooooj Emineee ba
A izgleda da nema nigdje video sa komentarima žirija, ili ja ne mogu da ga nađem, jedino što sam našla je na kuriru neki članak, pa imaju u tekstu preneseni neki njihovi komentari.

"Emina je rekla da bi volela da radi sa "dečacima" jer su joj, kako kaže, mnogo slatki." jooooj Emineee ba
A izgleda da nema nigdje video sa komentarima žirija, ili ja ne mogu da ga nađem, jedino što sam našla je na kuriru neki članak, pa imaju u tekstu preneseni neki njihovi komentari.
- Havatar
- Posts: 14696
- Joined: 20/06/2013 13:56
- Location: na hajr
#471 Re: X FACTOR Adria
Kasno ga prijavlili pa mu u dokumantima pise manje nego sto stvarno imaWildRedRose wrote:ma taj 'cola' je cisti promasaj nafuranog, umisljenog lika
- WildRedRose
- Posts: 23712
- Joined: 03/09/2012 00:58
- Location: Nikad fiksna.
#472 Re: X FACTOR Adria
realno, da nema tu sklonost da se fura na colu, sumnjam da bi ga iko zapazio, zapamtio.. 
- Picajzla
- Posts: 2935
- Joined: 20/01/2013 18:24
- Location: U svijetu nepravde - http://i62.klix.com/ri6jht.png
- Skyfox
- Posts: 7488
- Joined: 27/09/2003 00:00
- Location: Selo Strumfova
#474 Re: X FACTOR Adria
ma ok je... originali su danas rijetkost i svi u svijetu muzike imaju neke idole koje u odredenoj mjeri imitiraju...
Neki dan gledam ona Britney S. skinula sve pokrete od Michael Jacksona
sve u 5deka...
Neki dan gledam ona Britney S. skinula sve pokrete od Michael Jacksona
- Afanasi_94
- Posts: 2349
- Joined: 21/06/2013 00:19
- Location: Са.
#475 Re: X FACTOR Adria
Joj što me nervira ovaj Čola aaaP308 wrote:Maid:
