Najbolja pizza u SA?

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
1korisnik
Posts: 421
Joined: 13/01/2013 16:11

#451 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by 1korisnik »

Genije wrote:za ove što mi pofališe dinu
samo da reknem da pojma nemaju
ja je nisam mogao pojesti
opanak ko i mahir
škrto, sparušeno i neukusno

picerija davinči
u interexovom objektu pofalići
im profesor može biti
U kojem Dini, posto ih ima vise. Probaj na Dobrinji, brace Mulic. Ista stvar ko sa u2, samo bolja pica. Onaj u2 u gradu je eto bio nesto dobar, poslije ne, a u ostalim se tad nije moglo jesti.

Preporucujem i Minelli, cvila tamo u onim zgradama iza cvjecare sa desne strane.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28526
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#452 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by BHF_Manijak »

Onda su se pokvarili, prije je Dino beton bio. Sir prva liga, pizza... Nisam odavno narucivao kod njih, a po komentarima ne bih ni trebao. :mrgreen:
The Realist
Posts: 6776
Joined: 31/03/2006 11:46
Location: Sarajevo

#453 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by The Realist »

Ne znam ime, ali je meni dobra na Otoci, kada se krene od Merkura prema Bosmalu, ulica kuda ide troljebus, pa nakon nekih 100-200m ima slastičarna i picerija, zajedno (mada su kao odvojeni).

Doduše, još nikada nisam jeo picu, kao u jednoj piceriji u Londonu. Ogromna picerija, pa čekaš po 40 minuta na picu, ali koja je to perverzija bila.....
staradis
Posts: 1873
Joined: 03/04/2012 17:40

#454 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by staradis »

U2 je zlocin profitna marza im je 90%

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk 2
User avatar
respo
Posts: 12675
Joined: 15/08/2009 05:26
Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-

#455 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by respo »

The Realist wrote:Ne znam ime, ali je meni dobra na Otoci, kada se krene od Merkura prema Bosmalu, ulica kuda ide troljebus, pa nakon nekih 100-200m ima slastičarna i picerija, zajedno (mada su kao odvojeni).

Doduše, još nikada nisam jeo picu, kao u jednoj piceriji u Londonu. Ogromna picerija, pa čekaš po 40 minuta na picu, ali koja je to perverzija bila.....
mislim da se zove tomato
klixo
Posts: 2020
Joined: 09/07/2012 03:28

#456 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by klixo »

Montana prije OHRa ... Podsjeca me na onu iz vize(sada Konzumu) na Stupu.Haman pa iste , mada ne znam kakva je sad tamo pizza znam da prije nego je Konzum kupio vizu bila predobra.
Cafe Camargue
Posts: 1048
Joined: 25/09/2008 22:55

#457 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by Cafe Camargue »

respo wrote:
The Realist wrote:Ne znam ime, ali je meni dobra na Otoci, kada se krene od Merkura prema Bosmalu, ulica kuda ide troljebus, pa nakon nekih 100-200m ima slastičarna i picerija, zajedno (mada su kao odvojeni).

Doduše, još nikada nisam jeo picu, kao u jednoj piceriji u Londonu. Ogromna picerija, pa čekaš po 40 minuta na picu, ali koja je to perverzija bila.....
mislim da se zove tomato
Jeste Tomato, bili su na eKuponu.
I od mene preporuka :thumbup:
User avatar
madesa
Posts: 5564
Joined: 26/07/2013 02:37

#458 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by madesa »

cheers
User avatar
yoda82
Posts: 1993
Joined: 27/09/2013 09:53
Location: Dagobah

#459 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by yoda82 »

Meni su trenutno najbolje pizze u Cheersu i Peppersu. Nije loša ni u Drugoj kući. Naravno meni je i Mahir bio vrh. (specifičan okus, mada moram priznati da je odavno nisam jeo.
Na Dobrinji je meni bolje pizza u Sahat kuli nego u Dini (u stvari pizze su u pet deka, ali je cijena dosta prihvatljivija u Sahat kuli.)
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#460 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by JThomas »

novootvorena tratoria boccone (gdje je bio pomodorino prije) - fantastična i pizza i sve ostalo. nećete se pokajati.
User avatar
Kona__
Posts: 667
Joined: 10/07/2006 13:55

#461 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by Kona__ »

JThomas wrote:novootvorena tratoria boccone (gdje je bio pomodorino prije) - fantastična i pizza i sve ostalo. nećete se pokajati.
Potvrđujem! Umjesto pizze preporučujem probajte salatu sa odreskom lososa u crnom susamu, sigurno najbolja salata u gradu (nije da je neki izbor)
User avatar
holowey
Posts: 10853
Joined: 10/11/2008 10:53
Location: Славим нерадну недјељу и повећање минималца

#462 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by holowey »

JThomas wrote:novootvorena tratoria boccone (gdje je bio pomodorino prije) - fantastična i pizza i sve ostalo. nećete se pokajati.
tako su i prije za njih govorili... mogu oni mijenjati ime koliko hoce, od trovanja salmonelom su kod mene ugasili...
6april
Posts: 105
Joined: 27/02/2011 13:32
Location: Sarajevo

#463 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by 6april »

Montana na kovacicima...
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#464 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by JThomas »

prije se promijenilo samo ime, ali sad je i vlasnik i kuhar.
User avatar
karanana
Posts: 50764
Joined: 26/02/2004 00:00

#465 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by karanana »

kakve su sanse da grom udari dvaput na isto mjesto?
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#466 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by JThomas »

isti je samo prostor i jedan konobar.
User avatar
WildRedRose
Posts: 23712
Joined: 03/09/2012 00:58
Location: Nikad fiksna.

#467 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by WildRedRose »

holowey wrote:
JThomas wrote:novootvorena tratoria boccone (gdje je bio pomodorino prije) - fantastična i pizza i sve ostalo. nećete se pokajati.
tako su i prije za njih govorili... mogu oni mijenjati ime koliko hoce, od trovanja salmonelom su kod mene ugasili...
promijenio se i vlasnik, sada je ozbiljan covjek preuzeo.. sumnjam da ce kod njega biti trovanja ..

btw hrana je tamo :thumbup:
User avatar
tiranosaur
Posts: 1545
Joined: 02/10/2013 15:00

#468 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by tiranosaur »

mislim da respo zna gdje ima naj naj bolja picerija :P
User avatar
Dr.Mr.Fr.
Posts: 1235
Joined: 29/12/2010 12:41

#469 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by Dr.Mr.Fr. »

6april wrote:Montana na kovacicima...

kažu ba je beton pizza :thumbup: :thumbup: :thumbup:
dudlov
Posts: 2077
Joined: 25/10/2010 11:46
Location: sarajevo

#470 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by dudlov »

Dr.Mr.Fr. wrote:
6april wrote:Montana na kovacicima...

kažu ba je beton pizza :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Svratit ću da probam, onako kad budem prolazio. Meni je pravo dobra na vrhu starog Robota u Hrasnom, restoran "Plaža".
User avatar
Truba
Posts: 93806
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#471 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by Truba »

ako hvalite galiju nemate pojma
beze pizza
niš posebno

:skoljka: :mrgreen: :run:
User avatar
mirsek
Posts: 12950
Joined: 07/05/2010 15:40

#472 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by mirsek »

Black swan wrote:ako hvalite galiju nemate pojma
beze pizza
niš posebno

:skoljka: :mrgreen: :run:
Dobra je Galija samo skupa.
Sigurno nema pice u gradu gdje ti stave onoliko i jos kvalitetnih sastojaka, od sira do šunke.
Onako kad je tek vidis kontas mala neces se najesti, medjutim zbog natrpanosti sastojcima bude ti i vise nego dovoljno da se kvalitetno najedes.
User avatar
Truba
Posts: 93806
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#473 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by Truba »

jbg meni je najveca u tomu :D
a najdraža u U2
User avatar
daxon
Posts: 1590
Joined: 13/12/2010 12:10

#474 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by daxon »

Trattorija uno najbolja, a poslije nje, pica picerije u "vizi" na Stupu.
User avatar
madesa
Posts: 5564
Joined: 26/07/2013 02:37

#475 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by madesa »

ago najodvratnije,sta je ono ljudi :shock:
Post Reply