triconja wrote:Cega ba, ja nemam ni muskih jarana kako treba a da sa zenskom budem u tim odnosima?MarlboroGold wrote:Eno ti triconje. Idealan kandidat da se uvjeriš u suprotno
Friendzone
Moderators: _BataZiv_0809, Euridika
- MarlboroGold
- Posts: 22912
- Joined: 24/06/2013 17:14
- Location: Chaos Sanctuary
#451 Re: Friendzone
-
zipoo
- Posts: 18881
- Joined: 20/06/2011 16:27
- Location: Sarajevo
#452 Re: Friendzone
Jeste li mu halalili?Nastasia wrote:mad_max_ba wrote:[qute="Tomahawk11"][qote="mad_max_ba"]samo da se tuspasim da sam posvjedočio metanju u friendzonu, pred mojim sopstvenim očima se desi,
ma primjetio sam ja da tu nešto ima, ali javno reče da ga je dobro za jarana imat
ja sam mu odmah halalio, al nezz jel on sebi.
Valjalo je ba izvršiti onaj zahtjev
Ajjj tek ovo vidim
- cendlerbing
- Posts: 15622
- Joined: 17/08/2017 03:43
#453 Re: Friendzone
eto maliboro, jesil se ti sad uvjerioMarlboroGold wrote:triconja wrote:Cega ba, ja nemam ni muskih jarana kako treba a da sa zenskom budem u tim odnosima?MarlboroGold wrote:Eno ti triconje. Idealan kandidat da se uvjeriš u suprotno
- Xavier1
- Posts: 4043
- Joined: 08/07/2018 03:38
#454 Re: Friendzone
Muskarci imaju dosta nize kriterije od zena. Zato su oni cesce ti koji budu friendzonirani.cendlerbing wrote:Nemam ja problema biti prijatelj muškarcima, oni imaju sa mnom.
- cendlerbing
- Posts: 15622
- Joined: 17/08/2017 03:43
#455 Re: Friendzone
vrlo moguće.Xavier1 wrote:Muskarci imaju dosta nize kriterije od zena. Zato su oni cesce ti koji budu friendzonirani.cendlerbing wrote:Nemam ja problema biti prijatelj muškarcima, oni imaju sa mnom.
- triconja
- Posts: 16211
- Joined: 29/04/2012 07:04
#456 Re: Friendzone
cendlerbing wrote:eto maliboro, jesil se ti sad uvjerioMarlboroGold wrote:triconja wrote: Cega ba, ja nemam ni muskih jarana kako treba a da sa zenskom budem u tim odnosima?
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#457 Re: Friendzone
Nemam.Muskarci imaju dosta nize kriterije od zena.
Ja sam ti ono kad kažu birač.
- Xavier1
- Posts: 4043
- Joined: 08/07/2018 03:38
#458 Re: Friendzone
Svi ne. Vecina da.Tomahawk11 wrote:Nemam.Muskarci imaju dosta nize kriterije od zena.
Ja sam ti ono kad kažu birač.
A i ti tesko da se mozes nositi sa zenama sto se tice probirljivosti. Da li ti je jako bitno kolike sise ima? Koliko je visoka? Koliku platu ima?
- sheilak
- Posts: 17840
- Joined: 29/12/2006 21:44
- Location: kod njega
#459 Re: Friendzone
Pa svaki ozenjeni za sebe kaze da je birac a do zenidbe mrtvog bi cetnika jebo a kamoli zensko (r)
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#460 Re: Friendzone
Bitno mi je da je po mom.Xavier1 wrote:
Svi ne. Vecina da.
A i ti tesko da se mozes nositi sa zenama sto se tice probirljivosti. Da li ti je jako bitno kolike sise ima? Koliko je visoka? Koliku platu ima?
Ako mi se ne sviđa, nula bodova.
Da li mi je bitno kolike sise ima?
Veličina ne igra ulogu, više oblik.
Visina....pa kako sam ja prilično visok, to je prije problem za nju nego za mene.
Platu....ozbiljno?!
Mislim, najjednostavnije rečeno, ili jeste ili nije.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#461 Re: Friendzone
Nisi u pravu, bruku je oženjenih koji bi mrtvog četnika povalili.sheilak wrote:Pa svaki ozenjeni za sebe kaze da je birac a do zenidbe mrtvog bi cetnika jebo a kamoli zensko (r)
Oženjeni su čak i gori po tom pitanju od slobodnjaka.
-
aratet
- Posts: 3454
- Joined: 26/07/2016 12:33
#462 Re: Friendzone
Nisam siguran koliko je ovo tacno.Xavier1 wrote:Muskarci imaju dosta nize kriterije od zena. Zato su oni cesce ti koji budu friendzonirani.cendlerbing wrote:Nemam ja problema biti prijatelj muškarcima, oni imaju sa mnom.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#463 Re: Friendzone
Prilična generalizacija, ali važi za široke narodne mase.aratet wrote:Nisam siguran koliko je ovo tacno.Xavier1 wrote:Muskarci imaju dosta nize kriterije od zena. Zato su oni cesce ti koji budu friendzonirani.cendlerbing wrote:Nemam ja problema biti prijatelj muškarcima, oni imaju sa mnom.
Muški rod je obilježen sa priličnim spuštanjem kriterija.
Opet, žensko kad hoće, može tu granicu itekako pomjeriti.
-
aratet
- Posts: 3454
- Joined: 26/07/2016 12:33
#464 Re: Friendzone
Tomahawk11 wrote:[
Prilična generalizacija, ali važi za široke narodne mase.
Muški rod je obilježen sa priličnim spuštanjem kriterija.
Opet, žensko kad hoće, može tu granicu itekako pomjeriti.
Kada se trazi
Ali kada se radi o vezi, onda muskarci traze dosta visoko.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#465 Re: Friendzone
A vidi, i to prvo, evo ja kao muško (mada je to uvijek rizik pitati), što se mora ići bez kriterija i to da je bitno samo da je žensko?!aratet wrote:
Kada se traziona muskarci imaju generalno nizi kriterij, to je tacno.
Ali kada se radi o vezi, onda muskarci traze dosta visoko.
- cendlerbing
- Posts: 15622
- Joined: 17/08/2017 03:43
#466 Re: Friendzone
nemoj tako, bitno je i da da. 
- Xavier1
- Posts: 4043
- Joined: 08/07/2018 03:38
#467 Re: Friendzone
Poprilicna je razlika u kriterijima muskaraca i zena. I sto se tice izgleda, a i obrazovanja, finansijske situacije i ostalog.aratet wrote:Tomahawk11 wrote:[
Prilična generalizacija, ali važi za široke narodne mase.
Muški rod je obilježen sa priličnim spuštanjem kriterija.
Opet, žensko kad hoće, može tu granicu itekako pomjeriti.
Kada se traziona muskarci imaju generalno nizi kriterij, to je tacno.
Ali kada se radi o vezi, onda muskarci traze dosta visoko.
Zene spuste loptu na pragu tridesetih pa onda bude vec slicnije.
Last edited by Xavier1 on 08/08/2018 16:32, edited 2 times in total.
- sheilak
- Posts: 17840
- Joined: 29/12/2006 21:44
- Location: kod njega
#468 Re: Friendzone
Napisao sam sta ozenjeni kaze za sebe ne sta radi (r)Tomahawk11 wrote:Nisi u pravu, bruku je oženjenih koji bi mrtvog četnika povalili.sheilak wrote:Pa svaki ozenjeni za sebe kaze da je birac a do zenidbe mrtvog bi cetnika jebo a kamoli zensko (r)
Oženjeni su čak i gori po tom pitanju od slobodnjaka.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#469 Re: Friendzone
respo, koje je bitnije, šta kaže ili šta radi?
- Capajebo
- Posts: 22031
- Joined: 15/03/2012 02:47
- Location: Berzakh bb
#470 Re: Friendzone
Znaci sve je do sisa. Ostalo ti je zanemarivo, a jedino si tu malo pomnije objasnioTomahawk11 wrote: Bitno mi je da je po mom.
Ako mi se ne sviđa, nula bodova.
Da li mi je bitno kolike sise ima?
Veličina ne igra ulogu, više oblik.
Visina....pa kako sam ja prilično visok, to je prije problem za nju nego za mene.
Platu....ozbiljno?!
Mislim, najjednostavnije rečeno, ili jeste ili nije.
- mad_max_ba
- Posts: 26645
- Joined: 21/08/2015 12:42
- Location: Tamni Vilajet
#471 Re: Friendzone
takoeCapajebo wrote:Znaci sve je do sisa. Ostalo ti je zanemarivo, a jedino si tu malo pomnije objasnioTomahawk11 wrote: Bitno mi je da je po mom.
Ako mi se ne sviđa, nula bodova.
Da li mi je bitno kolike sise ima?
Veličina ne igra ulogu, više oblik.
Visina....pa kako sam ja prilično visok, to je prije problem za nju nego za mene.
Platu....ozbiljno?!
Mislim, najjednostavnije rečeno, ili jeste ili nije.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#472 Re: Friendzone
Ovo sam odgovarao na pitanja forumašaCapajebo wrote: Znaci sve je do sisa. Ostalo ti je zanemarivo, a jedino si tu malo pomnije objasnio
Nije, do kompletne je persone, u nekom psihofizičkom smislu.
Da ne komplikujem, valja ili ne valja, nema može proći.
- sheilak
- Posts: 17840
- Joined: 29/12/2006 21:44
- Location: kod njega
#473 Re: Friendzone
A cega se vise nagledas price ili djela? (r)Tomahawk11 wrote:respo, koje je bitnije, šta kaže ili šta radi?
- lmo
- Posts: 7815
- Joined: 28/06/2012 17:53
- Location: volim sto sam ero s kamena i drace....ko poskok sto skace
#474 Re: Friendzone
a haj ba, pa sise se kupe sad' pa sad' ..đe će to bit sveCapajebo wrote: Znaci sve je do sisa. Ostalo ti je zanemarivo, a jedino si tu malo pomnije objasnio
- mad_max_ba
- Posts: 26645
- Joined: 21/08/2015 12:42
- Location: Tamni Vilajet
#475 Re: Friendzone
lmo wrote:a haj ba, pa sise se kupe sad' pa sad' ..đe će to bit sveCapajebo wrote: Znaci sve je do sisa. Ostalo ti je zanemarivo, a jedino si tu malo pomnije objasnio

