Friendzone

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
MarlboroGold
Posts: 22912
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#451 Re: Friendzone

Post by MarlboroGold »

triconja wrote:
MarlboroGold wrote:Eno ti triconje. Idealan kandidat da se uvjeriš u suprotno :D
Cega ba, ja nemam ni muskih jarana kako treba a da sa zenskom budem u tim odnosima? :D
:pisnuo:
zipoo
Posts: 18881
Joined: 20/06/2011 16:27
Location: Sarajevo

#452 Re: Friendzone

Post by zipoo »

Nastasia wrote:
mad_max_ba wrote:[qute="Tomahawk11"][qote="mad_max_ba"]samo da se tuspasim da sam posvjedočio metanju u friendzonu, pred mojim sopstvenim očima se desi,

:D
Jeste li mu halalili?

:mrgreen:[/qote]
ma primjetio sam ja da tu nešto ima, ali javno reče da ga je dobro za jarana imat

ja sam mu odmah halalio, al nezz jel on sebi.

Valjalo je ba izvršiti onaj zahtjev

:D[/qote]

:lol: :lol: :lol:[/qute]

Ajjj tek ovo vidim :lol:
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#453 Re: Friendzone

Post by cendlerbing »

MarlboroGold wrote:
triconja wrote:
MarlboroGold wrote:Eno ti triconje. Idealan kandidat da se uvjeriš u suprotno :D
Cega ba, ja nemam ni muskih jarana kako treba a da sa zenskom budem u tim odnosima? :D
:pisnuo:
eto maliboro, jesil se ti sad uvjerio :lol:
User avatar
Xavier1
Posts: 4043
Joined: 08/07/2018 03:38

#454 Re: Friendzone

Post by Xavier1 »

cendlerbing wrote:Nemam ja problema biti prijatelj muškarcima, oni imaju sa mnom. :lol:
Muskarci imaju dosta nize kriterije od zena. Zato su oni cesce ti koji budu friendzonirani.
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#455 Re: Friendzone

Post by cendlerbing »

Xavier1 wrote:
cendlerbing wrote:Nemam ja problema biti prijatelj muškarcima, oni imaju sa mnom. :lol:
Muskarci imaju dosta nize kriterije od zena. Zato su oni cesce ti koji budu friendzonirani.
vrlo moguće.
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#456 Re: Friendzone

Post by triconja »

cendlerbing wrote:
MarlboroGold wrote:
triconja wrote: Cega ba, ja nemam ni muskih jarana kako treba a da sa zenskom budem u tim odnosima? :D
:pisnuo:
eto maliboro, jesil se ti sad uvjerio :lol:
:lol: :lol: :lol:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#457 Re: Friendzone

Post by Tomahawk11 »

Muskarci imaju dosta nize kriterije od zena.
Nemam.
Ja sam ti ono kad kažu birač.
User avatar
Xavier1
Posts: 4043
Joined: 08/07/2018 03:38

#458 Re: Friendzone

Post by Xavier1 »

Tomahawk11 wrote:
Muskarci imaju dosta nize kriterije od zena.
Nemam.
Ja sam ti ono kad kažu birač.
Svi ne. Vecina da.
A i ti tesko da se mozes nositi sa zenama sto se tice probirljivosti. Da li ti je jako bitno kolike sise ima? Koliko je visoka? Koliku platu ima?
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#459 Re: Friendzone

Post by sheilak »

Pa svaki ozenjeni za sebe kaze da je birac a do zenidbe mrtvog bi cetnika jebo a kamoli zensko (r)
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#460 Re: Friendzone

Post by Tomahawk11 »

Xavier1 wrote:
Svi ne. Vecina da.
A i ti tesko da se mozes nositi sa zenama sto se tice probirljivosti. Da li ti je jako bitno kolike sise ima? Koliko je visoka? Koliku platu ima?
Bitno mi je da je po mom.
Ako mi se ne sviđa, nula bodova.

Da li mi je bitno kolike sise ima?
Veličina ne igra ulogu, više oblik.

Visina....pa kako sam ja prilično visok, to je prije problem za nju nego za mene.

Platu....ozbiljno?!

Mislim, najjednostavnije rečeno, ili jeste ili nije.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#461 Re: Friendzone

Post by Tomahawk11 »

sheilak wrote:Pa svaki ozenjeni za sebe kaze da je birac a do zenidbe mrtvog bi cetnika jebo a kamoli zensko (r)
Nisi u pravu, bruku je oženjenih koji bi mrtvog četnika povalili.
Oženjeni su čak i gori po tom pitanju od slobodnjaka.
aratet
Posts: 3454
Joined: 26/07/2016 12:33

#462 Re: Friendzone

Post by aratet »

Xavier1 wrote:
cendlerbing wrote:Nemam ja problema biti prijatelj muškarcima, oni imaju sa mnom. :lol:
Muskarci imaju dosta nize kriterije od zena. Zato su oni cesce ti koji budu friendzonirani.
Nisam siguran koliko je ovo tacno.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#463 Re: Friendzone

Post by Tomahawk11 »

aratet wrote:
Xavier1 wrote:
cendlerbing wrote:Nemam ja problema biti prijatelj muškarcima, oni imaju sa mnom. :lol:
Muskarci imaju dosta nize kriterije od zena. Zato su oni cesce ti koji budu friendzonirani.
Nisam siguran koliko je ovo tacno.
Prilična generalizacija, ali važi za široke narodne mase.
Muški rod je obilježen sa priličnim spuštanjem kriterija.

Opet, žensko kad hoće, može tu granicu itekako pomjeriti.
aratet
Posts: 3454
Joined: 26/07/2016 12:33

#464 Re: Friendzone

Post by aratet »

Tomahawk11 wrote:[

Prilična generalizacija, ali važi za široke narodne mase.
Muški rod je obilježen sa priličnim spuštanjem kriterija.

Opet, žensko kad hoće, može tu granicu itekako pomjeriti.

Kada se trazi :izet: ona muskarci imaju generalno nizi kriterij, to je tacno.
Ali kada se radi o vezi, onda muskarci traze dosta visoko.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#465 Re: Friendzone

Post by Tomahawk11 »

aratet wrote:
Kada se trazi :izet: ona muskarci imaju generalno nizi kriterij, to je tacno.
Ali kada se radi o vezi, onda muskarci traze dosta visoko.
A vidi, i to prvo, evo ja kao muško (mada je to uvijek rizik pitati), što se mora ići bez kriterija i to da je bitno samo da je žensko?!
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#466 Re: Friendzone

Post by cendlerbing »

nemoj tako, bitno je i da da. :mrgreen:
User avatar
Xavier1
Posts: 4043
Joined: 08/07/2018 03:38

#467 Re: Friendzone

Post by Xavier1 »

aratet wrote:
Tomahawk11 wrote:[

Prilična generalizacija, ali važi za široke narodne mase.
Muški rod je obilježen sa priličnim spuštanjem kriterija.

Opet, žensko kad hoće, može tu granicu itekako pomjeriti.

Kada se trazi :izet: ona muskarci imaju generalno nizi kriterij, to je tacno.
Ali kada se radi o vezi, onda muskarci traze dosta visoko.
Poprilicna je razlika u kriterijima muskaraca i zena. I sto se tice izgleda, a i obrazovanja, finansijske situacije i ostalog.
Zene spuste loptu na pragu tridesetih pa onda bude vec slicnije.
Last edited by Xavier1 on 08/08/2018 16:32, edited 2 times in total.
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#468 Re: Friendzone

Post by sheilak »

Tomahawk11 wrote:
sheilak wrote:Pa svaki ozenjeni za sebe kaze da je birac a do zenidbe mrtvog bi cetnika jebo a kamoli zensko (r)
Nisi u pravu, bruku je oženjenih koji bi mrtvog četnika povalili.
Oženjeni su čak i gori po tom pitanju od slobodnjaka.
Napisao sam sta ozenjeni kaze za sebe ne sta radi (r)
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#469 Re: Friendzone

Post by Tomahawk11 »

respo, koje je bitnije, šta kaže ili šta radi?
User avatar
Capajebo
Posts: 22031
Joined: 15/03/2012 02:47
Location: Berzakh bb

#470 Re: Friendzone

Post by Capajebo »

Tomahawk11 wrote: Bitno mi je da je po mom.
Ako mi se ne sviđa, nula bodova.

Da li mi je bitno kolike sise ima?
Veličina ne igra ulogu, više oblik.

Visina....pa kako sam ja prilično visok, to je prije problem za nju nego za mene.

Platu....ozbiljno?!

Mislim, najjednostavnije rečeno, ili jeste ili nije.
Znaci sve je do sisa. Ostalo ti je zanemarivo, a jedino si tu malo pomnije objasnio :mrgreen:
User avatar
mad_max_ba
Posts: 26645
Joined: 21/08/2015 12:42
Location: Tamni Vilajet

#471 Re: Friendzone

Post by mad_max_ba »

Capajebo wrote:
Tomahawk11 wrote: Bitno mi je da je po mom.
Ako mi se ne sviđa, nula bodova.

Da li mi je bitno kolike sise ima?
Veličina ne igra ulogu, više oblik.

Visina....pa kako sam ja prilično visok, to je prije problem za nju nego za mene.

Platu....ozbiljno?!

Mislim, najjednostavnije rečeno, ili jeste ili nije.
Znaci sve je do sisa. Ostalo ti je zanemarivo, a jedino si tu malo pomnije objasnio :mrgreen:
takoe
:D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#472 Re: Friendzone

Post by Tomahawk11 »

Capajebo wrote: Znaci sve je do sisa. Ostalo ti je zanemarivo, a jedino si tu malo pomnije objasnio :mrgreen:
Ovo sam odgovarao na pitanja forumaša :mrgreen:
Nije, do kompletne je persone, u nekom psihofizičkom smislu.
Da ne komplikujem, valja ili ne valja, nema može proći.
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#473 Re: Friendzone

Post by sheilak »

Tomahawk11 wrote:respo, koje je bitnije, šta kaže ili šta radi?
A cega se vise nagledas price ili djela? (r)
User avatar
lmo
Posts: 7815
Joined: 28/06/2012 17:53
Location: volim sto sam ero s kamena i drace....ko poskok sto skace

#474 Re: Friendzone

Post by lmo »

Capajebo wrote: Znaci sve je do sisa. Ostalo ti je zanemarivo, a jedino si tu malo pomnije objasnio :mrgreen:
a haj ba, pa sise se kupe sad' pa sad' ..đe će to bit sve :D
User avatar
mad_max_ba
Posts: 26645
Joined: 21/08/2015 12:42
Location: Tamni Vilajet

#475 Re: Friendzone

Post by mad_max_ba »

lmo wrote:
Capajebo wrote: Znaci sve je do sisa. Ostalo ti je zanemarivo, a jedino si tu malo pomnije objasnio :mrgreen:
a haj ba, pa sise se kupe sad' pa sad' ..đe će to bit sve :D
Image
:D
Post Reply