Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post Reply

Cije interese brani Fahrudin Radoncic?

Velikosrpske
142
20%
Velikohrvatske
14
2%
Vlastite kriminalne hobotnice
419
59%
Americke
21
3%
Njemacke
4
1%
Neke druge
38
5%
Sve nabrojane
71
10%
 
Total votes: 709

User avatar
mirzadelibasic
Posts: 1379
Joined: 17/07/2014 17:35
Location: tu i tamo

#451 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by mirzadelibasic »

Na sva ova dešavanja Fahrica mudro šuti i ništa suvišno ne komentariše, a očekivao sam poneki njegov komentar usmjeren prema svom starom pajdašu Bakiru I. Šta li on mulja ??
razonoda
Posts: 3532
Joined: 27/09/2014 16:19

#452 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by razonoda »

mirzadelibasic wrote:Na sva ova dešavanja Fahrica mudro šuti i ništa suvišno ne komentariše, a očekivao sam poneki njegov komentar usmjeren prema svom starom pajdašu Bakiru I. Šta li on mulja ??
:) Ne mulja--sjedi na tornju ,pije kafu i gleda u mravinjak ispod kako se pate da prezive. :zoka:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83401
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#453 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by _BataZiv_0809 »

Rijetko glupa tema :-)
User avatar
mirzadelibasic
Posts: 1379
Joined: 17/07/2014 17:35
Location: tu i tamo

#454 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by mirzadelibasic »

razonoda wrote:
mirzadelibasic wrote:Na sva ova dešavanja Fahrica mudro šuti i ništa suvišno ne komentariše, a očekivao sam poneki njegov komentar usmjeren prema svom starom pajdašu Bakiru I. Šta li on mulja ??
:) Ne mulja--sjedi na tornju ,pije kafu i gleda u mravinjak ispod kako se pate da prezive. :zoka:
Rado bi on da ordinira tim mravinjakom i ovaj splet okolnosti mu ide u prilog.
muzicar_iz_parka
Posts: 3949
Joined: 02/06/2012 18:59

#455 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by muzicar_iz_parka »

Fahraon je institucija.
User avatar
Danguba
Posts: 15864
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#456 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by Danguba »

razonoda wrote:
mirzadelibasic wrote:Na sva ova dešavanja Fahrica mudro šuti i ništa suvišno ne komentariše, a očekivao sam poneki njegov komentar usmjeren prema svom starom pajdašu Bakiru I. Šta li on mulja ??
:) Ne mulja--sjedi na tornju ,pije kafu i gleda u mravinjak ispod kako se pate da prezive. :zoka:
i to ne svaku...od slonovog izmeta :D
User avatar
fosna2014
Posts: 7123
Joined: 28/05/2014 15:17
Location: ... u Francuskoj revoluciji.

#457 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by fosna2014 »

Fahro ako mislis biti neki faktor na narednim izborima, onda je sad pravo vrijeme da narod izvedes na ulice. Ovi zelenasi su na sve spremni da ostanu na stolicima!
User avatar
Danguba
Posts: 15864
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#458 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by Danguba »

fosna2014 wrote:Fahro ako mislis biti neki faktor na narednim izborima, onda je sad pravo vrijeme da narod izvedes na ulice. Ovi zelenasi su na sve spremni da ostanu na stolicima!
...i nek ne zaboravi benzin. :oops:
User avatar
fosna2014
Posts: 7123
Joined: 28/05/2014 15:17
Location: ... u Francuskoj revoluciji.

#459 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by fosna2014 »

Danguba wrote:
fosna2014 wrote:Fahro ako mislis biti neki faktor na narednim izborima, onda je sad pravo vrijeme da narod izvedes na ulice. Ovi zelenasi su na sve spremni da ostanu na stolicima!
...i nek ne zaboravi benzin. :oops:
I sta za pojesti. :-D
User avatar
Danguba
Posts: 15864
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#460 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by Danguba »

Pa vidis da covjek sve radi naopako. Kada gori on salje benzin a kada su poplave on dijeli vodu. :lol:
User avatar
Prpa.ba
Posts: 15268
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#461 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by Prpa.ba »

Cinjenica koja ponajvise govori o tome koliko smo dno dotakli kao drustvo je da je Radon, takav kakav jeste, jedini odbio ulazak u vlast jer jedini ima svoju politicku agendu (ne ulazeci u to sta je ta agenda). :run:
muzicar_iz_parka
Posts: 3949
Joined: 02/06/2012 18:59

#462 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by muzicar_iz_parka »

Nadživiće Fahraon sve protivnike, a "podmladio" je i hanumu, to mu automatski 10 godina više daje.
User avatar
mirzadelibasic
Posts: 1379
Joined: 17/07/2014 17:35
Location: tu i tamo

#463 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by mirzadelibasic »

Prpa.ba wrote:Cinjenica koja ponajvise govori o tome koliko smo dno dotakli kao drustvo je da je Radon, takav kakav jeste, jedini odbio ulazak u vlast jer jedini ima svoju politicku agendu (ne ulazeci u to sta je ta agenda). :run:
Možda zato što mu nedaju ono što traži, a nije sitnica ono što on hoće...BHTelecom :-)
razonoda
Posts: 3532
Joined: 27/09/2014 16:19

#464 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by razonoda »

fosna2014 wrote:Fahro ako mislis biti neki faktor na narednim izborima, onda je sad pravo vrijeme da narod izvedes na ulice. Ovi zelenasi su na sve spremni da ostanu na stolicima!
:jok: Ni slucajno--narod jos nije dotakao--DNO--.Neka zelenasi zavrse sto su naumili uz podrsku naroda.
User avatar
mirzadelibasic
Posts: 1379
Joined: 17/07/2014 17:35
Location: tu i tamo

#465 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by mirzadelibasic »

razonoda wrote:
fosna2014 wrote:Fahro ako mislis biti neki faktor na narednim izborima, onda je sad pravo vrijeme da narod izvedes na ulice. Ovi zelenasi su na sve spremni da ostanu na stolicima!
:jok: Ni slucajno--narod jos nije dotakao--DNO--.Neka zelenasi zavrse sto su naumili uz podrsku naroda.
Uz dužno poštovanje, ali Fahro ne može izvesti narod na ulice. Ne zaboravite da je on to pokušao na godišnjicu protesta uraditi, da je preko svojih medija reklamirao proteste i pozivao ljude na proteste i ništa nije bilo...
User avatar
mirzadelibasic
Posts: 1379
Joined: 17/07/2014 17:35
Location: tu i tamo

#466 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by mirzadelibasic »

fosna2014 wrote:Fahro ako mislis biti neki faktor na narednim izborima, onda je sad pravo vrijeme da narod izvedes na ulice. Ovi zelenasi su na sve spremni da ostanu na stolicima!
kako je krenulo neće on narod izvesti na ulice, već će svoje kadrove uvesti u vlast, ministarstva i fotelje... :lol:
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#467 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by JThomas »

kako bi fanovi sultana promijenili ploču u roku 24 sata...
razonoda
Posts: 3532
Joined: 27/09/2014 16:19

#468 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by razonoda »

Čović: Treba nam jak partner, opet ću razgovarati s Radončićem - See more at: http://www.avaz.ba/clanak/184355/covic- ... zvnBw.dpuf

:lol: :babinsin:
Innovation
Posts: 4229
Joined: 23/03/2011 11:58

#469 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by Innovation »

razonoda wrote:Čović: Treba nam jak partner
Image
“Ja gdje god prođem, ja sam stvarno rock zvijezda. Ja nemam taj problem sa građanima, pogotovo nakon 7. februara. Svi su građani zaljubljeni u mene”, ubijeđen je Radončić.
:gunjastajl:
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#470 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by StupskaBitanga »

Sutra bi on u vlast samo da dobije što oduvijek želi a to je potpuna kontrola u BH Telecomu
razonoda
Posts: 3532
Joined: 27/09/2014 16:19

#471 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by razonoda »

Innovation wrote:
razonoda wrote:Čović: Treba nam jak partner
Image
“Ja gdje god prođem, ja sam stvarno rock zvijezda. Ja nemam taj problem sa građanima, pogotovo nakon 7. februara. Svi su građani zaljubljeni u mene”, ubijeđen je Radončić.
:gunjastajl:
:stasreko: A, tako znaci---------------iz Tvog PRIVATNOG ALBUMA. :ljubimruke:
User avatar
Danguba
Posts: 15864
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#472 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by Danguba »

Innovation wrote:
razonoda wrote:Čović: Treba nam jak partner
Image
“Ja gdje god prođem, ja sam stvarno rock zvijezda. Ja nemam taj problem sa građanima, pogotovo nakon 7. februara. Svi su građani zaljubljeni u mene”, ubijeđen je Radončić.
:gunjastajl:
...i preko oceana. :D
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#473 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by JThomas »

StupskaBitanga wrote:Sutra bi on u vlast samo da dobije što oduvijek želi a to je potpuna kontrola u BH Telecomu
a ko te nema taj te sanja :kontrabas:
razonoda
Posts: 3532
Joined: 27/09/2014 16:19

#474 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by razonoda »

JThomas wrote:
StupskaBitanga wrote:Sutra bi on u vlast samo da dobije što oduvijek želi a to je potpuna kontrola u BH Telecomu
a ko te nema taj te sanja :kontrabas:
:zoka: As a media magnate and a person with important influence on Bosnian politics, Radončić tangibly participated in numerous important summits dealing with vital interests of Bosnia and Herzegovina. This includes his participation as a political consultant to domestic and foreign politicians during the signing of Dayton Peace Accords, when he was a member of group of intellectuals providing crucial advise and consultation to the late Alija Izetbegović, first president of Bosnia and Herzegovina. :babinsin:
User avatar
mirzadelibasic
Posts: 1379
Joined: 17/07/2014 17:35
Location: tu i tamo

#475 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by mirzadelibasic »

http://m.avaz.ba/clanak/184888/ahmetovi ... io-za-vrat
Sve o incidentu pročitajte u sutrašnjem izdanju "Dnevnog avaza".
Sutra će to Fahron nakiti, očekujem da je bilo još neko palijanje.
Image
Post Reply