Veliki Brat 2013
Moderator: anex
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65954
- Joined: 03/08/2010 19:04
#451 Re: Veliki Brat 2013
je li ovo što sad ide na b92 juče se dešavalo?
- astrid
- Posts: 5243
- Joined: 06/04/2010 21:48
- Location: tu negdje
#452 Re: Veliki Brat 2013
Dakakavdanakneiskustvu wrote:je li ovo što sad ide na b92 juče se dešavalo?
-
Ambrozija
- Posts: 2845
- Joined: 20/01/2010 18:34
- Location: Sarajevo
#453 Re: Veliki Brat 2013
dusa_raskopuša wrote:Naime, kaskader Uroše Ćertić, sinoć je na najgori način izvređao starletu iz Hrvatske. "Da si mi ćerka ubio bi te budalo jedna, nalupao bih ti šamare tamo u Zadru ili Splitu." Nakon čega se šokirana Ava samo okrenula i promenila položaj ležanja.
"Šta ćeš sad da mi okreneš noge? Sa tom dvojom diplomom možeš dupe da obrišeš, trebalo bi da ti je mozak u prvom planu a ne bradavice!"
Je li ovo nesto novo ili ovo sto smo veceras gledali? (ja na OBN-u gledam)
Last edited by Ambrozija on 30/03/2013 23:05, edited 1 time in total.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65954
- Joined: 03/08/2010 19:04
#455 Re: Veliki Brat 2013
astrid wrote:Dakakavdanakneiskustvu wrote:je li ovo što sad ide na b92 juče se dešavalo?
vidim ja da neki na forumu su ovo već spominjali,jutros
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65954
- Joined: 03/08/2010 19:04
#456 Re: Veliki Brat 2013
StupskaBitanga wrote:Bravo blizanac
šta bi?
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65954
- Joined: 03/08/2010 19:04
- dusa_raskopuša
- Posts: 23629
- Joined: 25/06/2011 18:13
- Location: made in PRC
#458 Re: Veliki Brat 2013
@Ambrozija
Ne'am pojma. Sve mi se izmijesalo. Ja nekad gledam na obn-u, nekad na bn-u. Msm da obn pusta snimke, dok se ovi na bn-u ukljucuju i uzivo. Nikako nisam u toku. Posljednje je ova svadja izmedju ove dvojica kretina, ali to je bilo haman sinoc (i msm da je tad i rek'o ovo Avi), Bog zna da ni'e ko zagin'o do veceras.
Ne'am pojma. Sve mi se izmijesalo. Ja nekad gledam na obn-u, nekad na bn-u. Msm da obn pusta snimke, dok se ovi na bn-u ukljucuju i uzivo. Nikako nisam u toku. Posljednje je ova svadja izmedju ove dvojica kretina, ali to je bilo haman sinoc (i msm da je tad i rek'o ovo Avi), Bog zna da ni'e ko zagin'o do veceras.
- astrid
- Posts: 5243
- Joined: 06/04/2010 21:48
- Location: tu negdje
#459 Re: Veliki Brat 2013
Koliko znam..branio cast Avekakavdanakneiskustvu wrote:StupskaBitanga wrote:Bravo blizanac
šta bi?
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#460 Re: Veliki Brat 2013
Ma meni je najjači kad je Maji N. rekao ćuti fukso 
- dusa_raskopuša
- Posts: 23629
- Joined: 25/06/2011 18:13
- Location: made in PRC
#461 Re: Veliki Brat 2013
Je l' istina to sto je onaj brat rek'o? Jes' mahalusa, al' ako je prenio istinu, oprosteno mu je.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65954
- Joined: 03/08/2010 19:04
#462 Re: Veliki Brat 2013
StupskaBitanga wrote:Ma meni je najjači kad je Maji N. rekao ćuti fukso
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#463 Re: Veliki Brat 2013
dusa_raskopuša wrote:Je l' istina to sto je onaj brat rek'o? Jes' mahalusa, al' ako je prenio istinu, oprosteno mu je.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65954
- Joined: 03/08/2010 19:04
#464 Re: Veliki Brat 2013
dusa_raskopuša wrote:Je l' istina to sto je onaj brat rek'o? Jes' mahalusa, al' ako je prenio istinu, oprosteno mu je.
istina,ja dvaput čuo
-
Ambrozija
- Posts: 2845
- Joined: 20/01/2010 18:34
- Location: Sarajevo
#465 Re: Veliki Brat 2013
Sad citam naslov:
NOVI SKANDAL U VELIKOM BRATU! Slavko Labović: Makedonska nacija ne postoji, to je Tito izmislio!
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#466 Re: Veliki Brat 2013
do izbacivanja u ponedeljak biće ludilo a ako uvedu Vendi biće krvi do koljena
-
Ambrozija
- Posts: 2845
- Joined: 20/01/2010 18:34
- Location: Sarajevo
#467 Re: Veliki Brat 2013
Da, ni ja nikako da pohvatam o cemu ovdje pisete i ko je sta gledaodusa_raskopuša wrote:@Ambrozija
Ne'am pojma. Sve mi se izmijesalo. Ja nekad gledam na obn-u, nekad na bn-u. Msm da obn pusta snimke, dok se ovi na bn-u ukljucuju i uzivo. Nikako nisam u toku. Posljednje je ova svadja izmedju ove dvojica kretina, ali to je bilo haman sinoc (i msm da je tad i rek'o ovo Avi), Bog zna da ni'e ko zagin'o do veceras.
-
bartek
- Posts: 23
- Joined: 25/01/2013 21:37
#468 Re: Veliki Brat 2013
retardirani blizanci, siledzijski dabar kaskader, splitska 30% glupaca i 70% gluma, okrugli peder, zlobni kepec Maja, tranvestit Soraja, isgurani smezurani Milic, napaljena babetina Maja Volk i hrpa dosadnih cura sa smedjom kosom...ukratko
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65954
- Joined: 03/08/2010 19:04
#469 Re: Veliki Brat 2013
Ambrozija wrote:Sad citam naslov:
NOVI SKANDAL U VELIKOM BRATU! Slavko Labović: Makedonska nacija ne postoji, to je Tito izmislio!
opa,četalj se budi
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#470 Re: Veliki Brat 2013
Ovaj Boban im ko učitelj
- dječak sa šibicama
- Posts: 51164
- Joined: 29/06/2011 23:39
#471 Re: Veliki Brat 2013
Sve mi se cini da ce Slavko i Maja formirati Komitet za podrsku doktoru Dabicu i tihovanje u kuci velikog brata.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65954
- Joined: 03/08/2010 19:04
#472 Re: Veliki Brat 2013
bartek wrote:retardirani blizanci, siledzijski dabar kaskader, splitska 30% glupaca i 70% gluma, okrugli peder, zlobni kepec Maja, tranvestit Soraja, isgurani smezurani Milic, napaljena babetina Maja Volk i hrpa dosadnih cura sa smedjom kosom...ukratko
zaboravio si topića i labovića
soraja tranvestit?
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65954
- Joined: 03/08/2010 19:04
#473 Re: Veliki Brat 2013
dječak sa šibicama wrote:Sve mi se cini da ce Slavko i Maja formirati Komitet za podrsku doktoru Dabicu i tihovanje u kuci velikog brata.
volio bi milića u kući tad vidjeti
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#474 Re: Veliki Brat 2013
ja gledam na B92 blizanci nastupaju
-
Ambrozija
- Posts: 2845
- Joined: 20/01/2010 18:34
- Location: Sarajevo
#475 Re: Veliki Brat 2013
Da..prema ovom clanku usao je u verbalni sukob sa Anetom, takmicarkom iz Makedonije.kakavdanakneiskustvu wrote:Ambrozija wrote:Sad citam naslov:
NOVI SKANDAL U VELIKOM BRATU! Slavko Labović: Makedonska nacija ne postoji, to je Tito izmislio!
opa,četalj se budi
Dobro je pa nema nikoga i BiH
