Veliki Brat 2013

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65954
Joined: 03/08/2010 19:04

#451 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

je li ovo što sad ide na b92 juče se dešavalo?
User avatar
astrid
Posts: 5243
Joined: 06/04/2010 21:48
Location: tu negdje

#452 Re: Veliki Brat 2013

Post by astrid »

kakavdanakneiskustvu wrote:je li ovo što sad ide na b92 juče se dešavalo?
Da
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#453 Re: Veliki Brat 2013

Post by Ambrozija »

dusa_raskopuša wrote:Naime, kaskader Uroše Ćertić, sinoć je na najgori način izvređao starletu iz Hrvatske. "Da si mi ćerka ubio bi te budalo jedna, nalupao bih ti šamare tamo u Zadru ili Splitu." Nakon čega se šokirana Ava samo okrenula i promenila položaj ležanja.

"Šta ćeš sad da mi okreneš noge? Sa tom dvojom diplomom možeš dupe da obrišeš, trebalo bi da ti je mozak u prvom planu a ne bradavice!"





:roll:

Je li ovo nesto novo ili ovo sto smo veceras gledali? (ja na OBN-u gledam)
Last edited by Ambrozija on 30/03/2013 23:05, edited 1 time in total.
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#454 Re: Veliki Brat 2013

Post by StupskaBitanga »

Bravo blizanac :thumbup:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65954
Joined: 03/08/2010 19:04

#455 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

astrid wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:je li ovo što sad ide na b92 juče se dešavalo?
Da


vidim ja da neki na forumu su ovo već spominjali,jutros
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65954
Joined: 03/08/2010 19:04

#456 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

StupskaBitanga wrote:Bravo blizanac :thumbup:


šta bi?
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65954
Joined: 03/08/2010 19:04

#457 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

http://www.velikibrat2013.com/2013/mogu ... tila-kucu/


ja nisam ni primijetio da ove nema u kući
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#458 Re: Veliki Brat 2013

Post by dusa_raskopuša »

@Ambrozija


Ne'am pojma. Sve mi se izmijesalo. Ja nekad gledam na obn-u, nekad na bn-u. Msm da obn pusta snimke, dok se ovi na bn-u ukljucuju i uzivo. Nikako nisam u toku. Posljednje je ova svadja izmedju ove dvojica kretina, ali to je bilo haman sinoc (i msm da je tad i rek'o ovo Avi), Bog zna da ni'e ko zagin'o do veceras.
User avatar
astrid
Posts: 5243
Joined: 06/04/2010 21:48
Location: tu negdje

#459 Re: Veliki Brat 2013

Post by astrid »

kakavdanakneiskustvu wrote:
StupskaBitanga wrote:Bravo blizanac :thumbup:


šta bi?
Koliko znam..branio cast Ave :)
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#460 Re: Veliki Brat 2013

Post by StupskaBitanga »

Ma meni je najjači kad je Maji N. rekao ćuti fukso :thumbup:
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#461 Re: Veliki Brat 2013

Post by dusa_raskopuša »

Je l' istina to sto je onaj brat rek'o? Jes' mahalusa, al' ako je prenio istinu, oprosteno mu je.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65954
Joined: 03/08/2010 19:04

#462 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

StupskaBitanga wrote:Ma meni je najjači kad je Maji N. rekao ćuti fukso :thumbup:

:thumbup:
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#463 Re: Veliki Brat 2013

Post by StupskaBitanga »

dusa_raskopuša wrote:Je l' istina to sto je onaj brat rek'o? Jes' mahalusa, al' ako je prenio istinu, oprosteno mu je.
:thumbup:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65954
Joined: 03/08/2010 19:04

#464 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

dusa_raskopuša wrote:Je l' istina to sto je onaj brat rek'o? Jes' mahalusa, al' ako je prenio istinu, oprosteno mu je.


istina,ja dvaput čuo
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#465 Re: Veliki Brat 2013

Post by Ambrozija »

Sad citam naslov:

NOVI SKANDAL U VELIKOM BRATU! Slavko Labović: Makedonska nacija ne postoji, to je Tito izmislio!
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#466 Re: Veliki Brat 2013

Post by StupskaBitanga »

do izbacivanja u ponedeljak biće ludilo a ako uvedu Vendi biće krvi do koljena
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#467 Re: Veliki Brat 2013

Post by Ambrozija »

dusa_raskopuša wrote:@Ambrozija


Ne'am pojma. Sve mi se izmijesalo. Ja nekad gledam na obn-u, nekad na bn-u. Msm da obn pusta snimke, dok se ovi na bn-u ukljucuju i uzivo. Nikako nisam u toku. Posljednje je ova svadja izmedju ove dvojica kretina, ali to je bilo haman sinoc (i msm da je tad i rek'o ovo Avi), Bog zna da ni'e ko zagin'o do veceras.
Da, ni ja nikako da pohvatam o cemu ovdje pisete i ko je sta gledao :D
bartek
Posts: 23
Joined: 25/01/2013 21:37

#468 Re: Veliki Brat 2013

Post by bartek »

retardirani blizanci, siledzijski dabar kaskader, splitska 30% glupaca i 70% gluma, okrugli peder, zlobni kepec Maja, tranvestit Soraja, isgurani smezurani Milic, napaljena babetina Maja Volk i hrpa dosadnih cura sa smedjom kosom...ukratko
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65954
Joined: 03/08/2010 19:04

#469 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

Ambrozija wrote:Sad citam naslov:

NOVI SKANDAL U VELIKOM BRATU! Slavko Labović: Makedonska nacija ne postoji, to je Tito izmislio!


opa,četalj se budi
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#470 Re: Veliki Brat 2013

Post by StupskaBitanga »

Ovaj Boban im ko učitelj
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51164
Joined: 29/06/2011 23:39

#471 Re: Veliki Brat 2013

Post by dječak sa šibicama »

Sve mi se cini da ce Slavko i Maja formirati Komitet za podrsku doktoru Dabicu i tihovanje u kuci velikog brata.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65954
Joined: 03/08/2010 19:04

#472 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

bartek wrote:retardirani blizanci, siledzijski dabar kaskader, splitska 30% glupaca i 70% gluma, okrugli peder, zlobni kepec Maja, tranvestit Soraja, isgurani smezurani Milic, napaljena babetina Maja Volk i hrpa dosadnih cura sa smedjom kosom...ukratko


zaboravio si topića i labovića

soraja tranvestit?
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65954
Joined: 03/08/2010 19:04

#473 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

dječak sa šibicama wrote:Sve mi se cini da ce Slavko i Maja formirati Komitet za podrsku doktoru Dabicu i tihovanje u kuci velikog brata.


volio bi milića u kući tad vidjeti
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#474 Re: Veliki Brat 2013

Post by StupskaBitanga »

ja gledam na B92 blizanci nastupaju
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#475 Re: Veliki Brat 2013

Post by Ambrozija »

kakavdanakneiskustvu wrote:
Ambrozija wrote:Sad citam naslov:

NOVI SKANDAL U VELIKOM BRATU! Slavko Labović: Makedonska nacija ne postoji, to je Tito izmislio!


opa,četalj se budi
Da..prema ovom clanku usao je u verbalni sukob sa Anetom, takmicarkom iz Makedonije.
Dobro je pa nema nikoga i BiH :D
Locked