strucnjak, ja tebi i ovom tvom haveru uporno govorim da me zaobidjete, nisam vam ja od tog posla al djaba, vi se za mene zaljepili ko zvake...ccccccfidoremilienko wrote:hizo djeca ti se smiju.
Senaid Memić - ALL ABOUT
-
hizo ramidovic
- Posts: 4462
- Joined: 26/03/2013 18:20
- Location: imam, na ilidju, 1/1 na mene
#451 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT
-
hizo ramidovic
- Posts: 4462
- Joined: 26/03/2013 18:20
- Location: imam, na ilidju, 1/1 na mene
#452 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT
kakva vadiona kukavce crni... pa necu te ja uciti citati, a tek poslije dolazi nivo razumijevanja procitanog...stafi wrote: sad malo vadione, ha?
Dobri moj Hizaga, ohani malo, jutro je pametnije. A i dosta si se isprovaljivao za danas.
tanak si mi, rodzo, jos ti pure trebas pojesti...
- Hajvan
- Posts: 9637
- Joined: 25/10/2008 13:21
- Location: SaraJovo
#453 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT
uh, što se ovdje zagovnalo 
A Senaidu nema tko da piše.
A Senaidu nema tko da piše.
-
Blizanac
- Posts: 722
- Joined: 28/01/2005 13:02
#454 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT
Hajvan wrote:uh, što se ovdje zagovnalo
A Senaidu nema tko da piše.
Hizo drži amaterima predavanje. Stipu ih Hizo, gdje će ti duša.
A Memo k'o Memo, gura po svom i ide mu dobro
- fidoremilienko
- Posts: 9626
- Joined: 17/08/2010 10:34
- Location: You are here!
#455 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT
hizo vrati se izvornom pravopisu, zanimljiviji si.hizo ramidovic wrote:strucnjak, ja tebi i ovom tvom haveru uporno govorim da me zaobidjete, nisam vam ja od tog posla al djaba, vi se za mene zaljepili ko zvake...ccccccfidoremilienko wrote:hizo djeca ti se smiju.
-
hizo ramidovic
- Posts: 4462
- Joined: 26/03/2013 18:20
- Location: imam, na ilidju, 1/1 na mene
#456 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT
jarane, pa ja ih i ne drzim, uporno lh tjeram od sebe al oni se zaljepili za mene ko zvake...Blizanac wrote:![]()
Hizo drži amaterima predavanje. Stipu ih Hizo, gdje će ti duša.
A Memo k'o Memo, gura po svom i ide mu dobro
-
hizo ramidovic
- Posts: 4462
- Joined: 26/03/2013 18:20
- Location: imam, na ilidju, 1/1 na mene
#457 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT
bih ja ali ti ne razumijes a zao mi da sta ne naucisfidoremilienko wrote:hizo vrati se izvornom pravopisu, zanimljiviji si.hizo ramidovic wrote:strucnjak, ja tebi i ovom tvom haveru uporno govorim da me zaobidjete, nisam vam ja od tog posla al djaba, vi se za mene zaljepili ko zvake...ccccccfidoremilienko wrote:hizo djeca ti se smiju.
Last edited by hizo ramidovic on 22/04/2015 22:52, edited 1 time in total.
- fidoremilienko
- Posts: 9626
- Joined: 17/08/2010 10:34
- Location: You are here!
#458 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT
hizo, vrati se na staro. 
I dosta te više.
I dosta te više.
-
hizo ramidovic
- Posts: 4462
- Joined: 26/03/2013 18:20
- Location: imam, na ilidju, 1/1 na mene
#459 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT
ako je ovo tvoj maximum onda moram priznati da si me duboko razocarao...fidoremilienko wrote:hizo, vrati se na staro.
I dosta te više.
- fidoremilienko
- Posts: 9626
- Joined: 17/08/2010 10:34
- Location: You are here!
#460 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT
Bježi hizo spamuješ temu. Nisi ti svakako tema. Otvori sebi "hizo all about"
A do tada, bježi hizo djeca ti se smiju.
A do tada, bježi hizo djeca ti se smiju.
-
hizo ramidovic
- Posts: 4462
- Joined: 26/03/2013 18:20
- Location: imam, na ilidju, 1/1 na mene
#461 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT
au, kakvo razocarenje...par plitkih fraza i papagajsko ponavljanje...pih, na sto potrosih tastaturu...fidoremilienko wrote:Bježi hizo spamuješ temu. Nisi ti svakako tema. Otvori sebi "hizo all about"![]()
A do tada, bježi hizo djeca ti se smiju.
-
stafi
- Posts: 584
- Joined: 25/01/2015 16:13
- Location: Ni na nebu, ni na zemlji.
#462 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT
vala hizo težak si ko zemlja. šta bi od nakog trećerazrednog spamera.
-
eifel
- Posts: 579
- Joined: 07/11/2014 19:45
#463 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Bratija složno navlače na naša leđa
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#464 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT
jadna li nam majka
-
stafi
- Posts: 584
- Joined: 25/01/2015 16:13
- Location: Ni na nebu, ni na zemlji.
#465 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT
arapi se sofisticirali, umjesto džamija sada prave zgrade pa nam prodaju stanove, izvlače profit, a to se sada popularno zove investicija.
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#466 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT
mogao je vala i ovaj zadnji desno bar zagrnuti kakav sako, da ne štrči.
- Truba
- Posts: 93818
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#467 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT
samo nek se gradi 
- Thorgerson
- Posts: 9903
- Joined: 15/04/2015 11:26
#468 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT
Ovaj treci sa lijeva na slici - uvijek ima stoljnjak uz sebe. Jebe ga se.
Dodje u restoran, samo razasastre...u park piknik isto tako.
Ljepota.
Nadam se samo da mrve istrese kad zavrsi.
Dodje u restoran, samo razasastre...u park piknik isto tako.
Ljepota.
Nadam se samo da mrve istrese kad zavrsi.
-
The BEN10
- Posts: 7674
- Joined: 19/09/2011 09:03
#470 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT
Šta ono opet hoće da rade na Stupu? Neka frka haman bila na zboru građana...
- Daryl Dixon
- Posts: 6510
- Joined: 18/06/2014 01:09
- Location: Šeher Sarajevo
#471 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT
Seljačina.
Selam alejć.
Selam alejć.
- Thorgerson
- Posts: 9903
- Joined: 15/04/2015 11:26
#472 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT
Senaid rekao ljudima da mu je dosao investitor i rekao ovo ti zemljiste ne vrijedi ni 1 KM. Pa eto, ako su ljudi spremni da ga poklone, jer eto tako taj investito rece ne vrijedi ni 1 KM.The BEN10 wrote:Šta ono opet hoće da rade na Stupu? Neka frka haman bila na zboru građana...
Ali ce taj investitor preci preko svega, te na svoj rizik tu sazidati 15 spratova i zgradurina iako je evidentno i ocito da to zemljiste uopste ne vrijedi ni pisljiva feninga.
-
stafi
- Posts: 584
- Joined: 25/01/2015 16:13
- Location: Ni na nebu, ni na zemlji.
#473 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT
memić je gori od kolere
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#474 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT
znam ja šta je on otprilike htio reći. ali tako ti je kad seljak nešto krene čitati a ne završi. pa ne ide ni pravljenje rečenica sa tim što si k'o fol pročitao...Thorgerson wrote:Senaid rekao ljudima da mu je dosao investitor i rekao ovo ti zemljiste ne vrijedi ni 1 KM. Pa eto, ako su ljudi spremni da ga poklone, jer eto tako taj investito rece ne vrijedi ni 1 KM.The BEN10 wrote:Šta ono opet hoće da rade na Stupu? Neka frka haman bila na zboru građana...
Ali ce taj investitor preci preko svega, te na svoj rizik tu sazidati 15 spratova i zgradurina iako je evidentno i ocito da to zemljiste uopste ne vrijedi ni pisljiva feninga.
- MZ STUP 2
- Posts: 7
- Joined: 05/07/2015 14:30
- Location: [email protected]
