FC Barcelona
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11783
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#44926 Re: FC Barcelona
Moglo se ovo i uzeti. Na kraju Roma imala više sreće da ne primi nijedan gol.
-
omar little
- Posts: 17417
- Joined: 14/03/2008 21:14
#44927 Re: FC Barcelona
dobro je ovo, ima se away goal, dosta. primice 3 kad dodju na camp nou.
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#44928 Re: FC Barcelona
Igra manje vise. To je najmanji problem. Ceka se vijest o Rafinhi
- jao_situacije
- Posts: 18094
- Joined: 29/03/2014 19:20
#44929 Re: FC Barcelona
koja igra na silu, koji bezobrazluk sudije
barcu kad ne ide može i rukama i nogama
barcu kad ne ide može i rukama i nogama
-
AmirBaa
- Posts: 3213
- Joined: 05/07/2012 15:14
#44930 Re: FC Barcelona
Kao i onda kad je suarez prosao golmana i onaj start nad rafinom ?jao_situacije wrote:koja igra na silu, koji bezobrazluk sudije
barcu kad ne ide može i rukama i nogama
-
tufahija12345
- Posts: 566
- Joined: 06/06/2013 00:57
#44932 Re: FC Barcelona
dosadna tekma poprilicno
doduse gledo sam na OBN, garant je do toga
doduse gledo sam na OBN, garant je do toga
- HB_BHF
- Posts: 1798
- Joined: 11/02/2010 20:18
#44933 Re: FC Barcelona
Ter Stegen će se naprimati ovakvih golova ukoliko malo ne smiri doživljaje... Dva gola sa pola terena u mjesec dana.
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#44934 Re: FC Barcelona
Luis: "Povreda koljena.. Izgleda ružno, ružno ruzno.."
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#44935 Re: FC Barcelona
Trebao bi malo razmisliti ter Stegen. Od početka sezone 18 suteva u okvir 10 golova. Mlad je, ali se bojim da ne izgori. Sad vidi sansu, i pritisak ga sputava.HB_BHF wrote:Ter Stegen će se naprimati ovakvih golova ukoliko malo ne smiri doživljaje... Dva gola sa pola terena u mjesec dana.
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#44936 Re: FC Barcelona
Rafinha na stakama. Ocekuju se uskoro prve procjene
- Romanista 101%
- Posts: 8479
- Joined: 25/05/2010 22:24
- Location: Trigoria
- Contact:
#44937 Re: FC Barcelona
Zabi vam covjek sa tribina

- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#44938 Re: FC Barcelona
Svaka mu častRomanista 101% wrote:Zabi vam covjek sa tribina![]()
- BHF_Manijak
- Posts: 28539
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#44939 Re: FC Barcelona
Ma znaju manje vise igraci da je ter Stegen golman koji dosta visoko stoji, voli odigrati libera kao stariji mu kolega Neuer. Jebi ga, cesto upali i presjece napad, nekad ti ga ovako zabiju i ispadnes duduk. Gol koji se daje jednom u zivotu, realno.
Ne amnestiram ga, da ne bude ja nesto Svabe branim.
Ne amnestiram ga, da ne bude ja nesto Svabe branim.
-
LSD
- Posts: 29911
- Joined: 24/07/2007 08:26
#44940 Re: FC Barcelona
sad da daš loptu Florenziju, ni iz 20 pokušaja iz one pozicije (sa centra, uz aut liniju) ne bi zabio ....i samo Barca može primiti onakav gol
Ter Stegen nema nikakve veze sa onim golom, jer svaki golman bi bilo na vrhu 16-erca kad je protivnicki napadac na centru
uostalom:
Messi da je zabio, umjesto precke ili Neymar ili Iniesta one šanse - niko ne bi sad pisao o Ter Stegenu
Ter Stegen nema nikakve veze sa onim golom, jer svaki golman bi bilo na vrhu 16-erca kad je protivnicki napadac na centru
uostalom:
znaci, Lucho mu naređuje da ovaj glumi libera i trceg stoperaLuis Enrique: "Roma's goal is my fault, we tell our keepers to play like that. I guess they won't score another one like this against us."
Messi da je zabio, umjesto precke ili Neymar ili Iniesta one šanse - niko ne bi sad pisao o Ter Stegenu
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#44941 Re: FC Barcelona
TV3 javlja pozivajući se na izvor iz svlačionice, da Rafinha NEMA nikakvo kidanje. Otok je ogroman. Sutra detaljno
-
LSD
- Posts: 29911
- Joined: 24/07/2007 08:26
#44942 Re: FC Barcelona
sad ce Samper ili Gumbau dobiti šansu.skenderija04 wrote:TV3 javlja pozivajući se na izvor iz svlačionice, da Rafinha NEMA nikakvo kidanje. Otok je ogroman. Sutra detaljno
Šteta za Rafinju
-
pashasolidni
- Posts: 3926
- Joined: 04/04/2014 14:21
#44943 Re: FC Barcelona
struchnjak,pogodi l' se shtaSaian wrote:3:1 za Barcu
Ako Keita pocinje, 4:1
shto pridajesh vazhnost pogreshnom chovjeku...samo je statirao u Florencijevoj ulozi karijereomar little wrote:kad ter stegen spasava golove kad ovako visoko izadje jer je odbrana odron onda je heroj i neuer. sad ga ceka pljuvacinu i ismijavanje.
sve u svemu,smijeshna Barselona,ni 70 posto posjeda lopte
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#44944 Re: FC Barcelona
Prve procjeneLSD wrote:sad ce Samper ili Gumbau dobiti šansu.skenderija04 wrote:TV3 javlja pozivajući se na izvor iz svlačionice, da Rafinha NEMA nikakvo kidanje. Otok je ogroman. Sutra detaljno
Šteta za Rafinjutaman se momak poceo ozbiljno nametati
1.U slucaju da se izvukao bez povrrde ligamenata 6 sedmica
2.U slucaju najgoreg od 6 mjeseci prema gore
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11783
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#44945 Re: FC Barcelona
Messi najmlađi igrač ikad da dođe do stotog nastupa u LP takmičenju.
- Saian
- Posts: 16070
- Joined: 08/04/2004 21:50
#44946 Re: FC Barcelona
bjezh ba, ne zna se koga je gol vise iznenadio, Ter Stegena il' ovog Alessandra "Sedam Brace" Florenzijapashasolidni wrote:struchnjak,pogodi l' se shtaSaian wrote:3:1 za Barcu
Ako Keita pocinje, 4:1...Sejdo beton
na Sejdu sam upozoravao pod utiskom one utakmice s Juventusom, u njoj nije zajeb'o samo kad je kostobrane sebi u svlacionici na pocetku namjest'o, ostalo, koje se lopte primio tu je i obatalio
s 3:1 sam neskromno fulao, al, nesh vjerovat', nisam znao da je pogresno kad sam prognozir'o
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#44947 Re: FC Barcelona
Najgore se desilo. Rafa ide na operaciju. 6 mjeseci u najboljoj varijanti.
- suncica24
- Posts: 4319
- Joined: 22/03/2006 21:29
- Location: Na vrh brda gdje vrba mrda
#44948 Re: FC Barcelona
Sranje.Da, za Barcu (fifa ne da ni zamjenu u slucaju teze povrede), ali posebno za njega.skenderija04 wrote:Najgore se desilo. Rafa ide na operaciju. 6 mjeseci u najboljoj varijanti.
Nadati se da buduci da je pravljen od istog materijala kao Thiago, da nece zavrsiti ovako karijeru.
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#44949 Re: FC Barcelona
Pa to i jeste problem. Prije 15 dana su advokati isli u Cirih da razjasne situaciju. Barcelona je kažnjena sa dva prelazna roka, i to je odradjeno. Pravila dozvoljavaju da se u slucaju teze povrede moze registrovati novi igrac. Sutra ponovo idu. Ko zna, možda i ispadne nestosuncica24 wrote:Sranje.Da, za Barcu (fifa ne da ni zamjenu u slucaju teze povrede), ali posebno za njega.skenderija04 wrote:Najgore se desilo. Rafa ide na operaciju. 6 mjeseci u najboljoj varijanti.![]()
Nadati se da buduci da je pravljen od istog materijala kao Thiago, da nece zavrsiti ovako karijeru.
Barcelona je uprvo objavila da ce produziti ugo or sa rafom.
- dinao
- Posts: 997
- Joined: 16/04/2010 19:16
#44950 Re: FC Barcelona
Hoce li moci Barca registrovati igraca umjesto povrijedjenog Rafinhe? Ko bi bio bolja zamjena za njega? Arda ili Vidal?
