FC Barcelona

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Crvena Tifoza
Posts: 11783
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#44926 Re: FC Barcelona

Post by Crvena Tifoza »

Moglo se ovo i uzeti. Na kraju Roma imala više sreće da ne primi nijedan gol.
omar little
Posts: 17417
Joined: 14/03/2008 21:14

#44927 Re: FC Barcelona

Post by omar little »

dobro je ovo, ima se away goal, dosta. primice 3 kad dodju na camp nou.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#44928 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Igra manje vise. To je najmanji problem. Ceka se vijest o Rafinhi
User avatar
jao_situacije
Posts: 18094
Joined: 29/03/2014 19:20

#44929 Re: FC Barcelona

Post by jao_situacije »

koja igra na silu, koji bezobrazluk sudije
barcu kad ne ide može i rukama i nogama
AmirBaa
Posts: 3213
Joined: 05/07/2012 15:14

#44930 Re: FC Barcelona

Post by AmirBaa »

jao_situacije wrote:koja igra na silu, koji bezobrazluk sudije
barcu kad ne ide može i rukama i nogama
Kao i onda kad je suarez prosao golmana i onaj start nad rafinom ?
User avatar
jao_situacije
Posts: 18094
Joined: 29/03/2014 19:20

#44931 Re: FC Barcelona

Post by jao_situacije »

uefalona
:thumbup:
tufahija12345
Posts: 566
Joined: 06/06/2013 00:57

#44932 Re: FC Barcelona

Post by tufahija12345 »

dosadna tekma poprilicno
doduse gledo sam na OBN, garant je do toga
User avatar
HB_BHF
Posts: 1798
Joined: 11/02/2010 20:18

#44933 Re: FC Barcelona

Post by HB_BHF »

Ter Stegen će se naprimati ovakvih golova ukoliko malo ne smiri doživljaje... Dva gola sa pola terena u mjesec dana.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#44934 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Luis: "Povreda koljena.. Izgleda ružno, ružno ruzno.."
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#44935 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

HB_BHF wrote:Ter Stegen će se naprimati ovakvih golova ukoliko malo ne smiri doživljaje... Dva gola sa pola terena u mjesec dana.
Trebao bi malo razmisliti ter Stegen. Od početka sezone 18 suteva u okvir 10 golova. Mlad je, ali se bojim da ne izgori. Sad vidi sansu, i pritisak ga sputava.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#44936 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Rafinha na stakama. Ocekuju se uskoro prve procjene
User avatar
Romanista 101%
Posts: 8479
Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:

#44937 Re: FC Barcelona

Post by Romanista 101% »

Zabi vam covjek sa tribina :D :run:
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#44938 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Romanista 101% wrote:Zabi vam covjek sa tribina :D :run:
Svaka mu čast :mrgreen:
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28539
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#44939 Re: FC Barcelona

Post by BHF_Manijak »

Ma znaju manje vise igraci da je ter Stegen golman koji dosta visoko stoji, voli odigrati libera kao stariji mu kolega Neuer. Jebi ga, cesto upali i presjece napad, nekad ti ga ovako zabiju i ispadnes duduk. Gol koji se daje jednom u zivotu, realno.

Ne amnestiram ga, da ne bude ja nesto Svabe branim. :mrgreen:
LSD
Posts: 29911
Joined: 24/07/2007 08:26

#44940 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

sad da daš loptu Florenziju, ni iz 20 pokušaja iz one pozicije (sa centra, uz aut liniju) ne bi zabio ....i samo Barca može primiti onakav gol :facepalm: :pisnuo:

Ter Stegen nema nikakve veze sa onim golom, jer svaki golman bi bilo na vrhu 16-erca kad je protivnicki napadac na centru

uostalom:
Luis Enrique: "Roma's goal is my fault, we tell our keepers to play like that. I guess they won't score another one like this against us."
znaci, Lucho mu naređuje da ovaj glumi libera i trceg stopera

Messi da je zabio, umjesto precke ili Neymar ili Iniesta one šanse - niko ne bi sad pisao o Ter Stegenu
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#44941 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

TV3 javlja pozivajući se na izvor iz svlačionice, da Rafinha NEMA nikakvo kidanje. Otok je ogroman. Sutra detaljno
LSD
Posts: 29911
Joined: 24/07/2007 08:26

#44942 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

skenderija04 wrote:TV3 javlja pozivajući se na izvor iz svlačionice, da Rafinha NEMA nikakvo kidanje. Otok je ogroman. Sutra detaljno
sad ce Samper ili Gumbau dobiti šansu.

Šteta za Rafinju :( taman se momak poceo ozbiljno nametati
pashasolidni
Posts: 3926
Joined: 04/04/2014 14:21

#44943 Re: FC Barcelona

Post by pashasolidni »

Saian wrote:3:1 za Barcu

Ako Keita pocinje, 4:1 :D
struchnjak,pogodi l' se shta :D...Sejdo beton
omar little wrote:kad ter stegen spasava golove kad ovako visoko izadje jer je odbrana odron onda je heroj i neuer. sad ga ceka pljuvacinu i ismijavanje. :D
shto pridajesh vazhnost pogreshnom chovjeku...samo je statirao u Florencijevoj ulozi karijere

sve u svemu,smijeshna Barselona,ni 70 posto posjeda lopte :D
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#44944 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

LSD wrote:
skenderija04 wrote:TV3 javlja pozivajući se na izvor iz svlačionice, da Rafinha NEMA nikakvo kidanje. Otok je ogroman. Sutra detaljno
sad ce Samper ili Gumbau dobiti šansu.

Šteta za Rafinju :( taman se momak poceo ozbiljno nametati
Prve procjene

1.U slucaju da se izvukao bez povrrde ligamenata 6 sedmica
2.U slucaju najgoreg od 6 mjeseci prema gore
Crvena Tifoza
Posts: 11783
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#44945 Re: FC Barcelona

Post by Crvena Tifoza »

Messi najmlađi igrač ikad da dođe do stotog nastupa u LP takmičenju.
User avatar
Saian
Posts: 16070
Joined: 08/04/2004 21:50

#44946 Re: FC Barcelona

Post by Saian »

pashasolidni wrote:
Saian wrote:3:1 za Barcu

Ako Keita pocinje, 4:1 :D
struchnjak,pogodi l' se shta :D...Sejdo beton
bjezh ba, ne zna se koga je gol vise iznenadio, Ter Stegena il' ovog Alessandra "Sedam Brace" Florenzija :D, zao mi Rafinhe, decko je bas krenuo lijepo pridonositi, jebo bod, ionako je grupa miki maus

na Sejdu sam upozoravao pod utiskom one utakmice s Juventusom, u njoj nije zajeb'o samo kad je kostobrane sebi u svlacionici na pocetku namjest'o, ostalo, koje se lopte primio tu je i obatalio

s 3:1 sam neskromno fulao, al, nesh vjerovat', nisam znao da je pogresno kad sam prognozir'o :D, u medjuvremenu se odigrala utakmica, a po ovom tvom sarkazmu pretpostavljam da si ti bacio tacn(ij)u prognozu negdje ? :D :D :D ako je bila prije utakmice uputi me da cestitam na providenciji :D
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#44947 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Najgore se desilo. Rafa ide na operaciju. 6 mjeseci u najboljoj varijanti.
User avatar
suncica24
Posts: 4319
Joined: 22/03/2006 21:29
Location: Na vrh brda gdje vrba mrda

#44948 Re: FC Barcelona

Post by suncica24 »

skenderija04 wrote:Najgore se desilo. Rafa ide na operaciju. 6 mjeseci u najboljoj varijanti.
Sranje.Da, za Barcu (fifa ne da ni zamjenu u slucaju teze povrede), ali posebno za njega. :(

Nadati se da buduci da je pravljen od istog materijala kao Thiago, da nece zavrsiti ovako karijeru. :sad:
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#44949 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

suncica24 wrote:
skenderija04 wrote:Najgore se desilo. Rafa ide na operaciju. 6 mjeseci u najboljoj varijanti.
Sranje.Da, za Barcu (fifa ne da ni zamjenu u slucaju teze povrede), ali posebno za njega. :(

Nadati se da buduci da je pravljen od istog materijala kao Thiago, da nece zavrsiti ovako karijeru. :sad:
Pa to i jeste problem. Prije 15 dana su advokati isli u Cirih da razjasne situaciju. Barcelona je kažnjena sa dva prelazna roka, i to je odradjeno. Pravila dozvoljavaju da se u slucaju teze povrede moze registrovati novi igrac. Sutra ponovo idu. Ko zna, možda i ispadne nesto

Barcelona je uprvo objavila da ce produziti ugo or sa rafom.
User avatar
dinao
Posts: 997
Joined: 16/04/2010 19:16

#44950 Re: FC Barcelona

Post by dinao »

Hoce li moci Barca registrovati igraca umjesto povrijedjenog Rafinhe? Ko bi bio bolja zamjena za njega? Arda ili Vidal?
Post Reply