FC Barcelona

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

SSemir
Posts: 4584
Joined: 26/02/2009 08:42

#44901 Re: FC Barcelona

Post by SSemir »

bajg sad ovo sve novi navijaci barcelone, a od prije rata svi romu pratili

ovo vas ceka veceras:
Image
Vertig0
Posts: 2714
Joined: 13/04/2011 23:45

#44902 Re: FC Barcelona

Post by Vertig0 »

Hendikep ceka, al romu :izet:
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#44903 Re: FC Barcelona

Post by MOSALJOZE »

Sto se ovo katalonska nejac usutila :skoljka:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#44904 Re: FC Barcelona

Post by Tomahawk11 »

Edine, nagrdi hiN :mrgreen: :oops:
Em si nas, em nemam nista protiv da nagrdis Barcu :P

2-1 za Romu....mozda Barca izvuce nulu :mrgreen:
Naravno, Edin daje oba komada. Ta ce Pikac 8-)

U pravu je MOSA, zbog izostanka Pjanica imate sanse, al u principu su one jos male :)

Evo jedna starorimska....Merda Barca :D
User avatar
mbenz
Posts: 1019
Joined: 18/06/2013 16:26

#44905 Re: FC Barcelona

Post by mbenz »

gdje ste Penaldzije iz madrida , sad imaju topdzije iz londona i penaldzije iz madrida :) a sad ozbiljno. Mene bi stvarno bilo stid slaviti onaj prvi go iz penala pogotovo kad znam da nije postojao a ja ga jos izcigancio.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#44906 Re: FC Barcelona

Post by Tomahawk11 »

mbenz wrote:gdje ste Penaldzije iz madrida , sad imaju topdzije iz londona i penaldzije iz madrida :) a sad ozbiljno. Mene bi stvarno bilo stid slaviti onaj prvi go iz penala pogotovo kad znam da nije postojao a ja ga jos izcigancio.
Mislis na onaj prvi gol iz penala sinoc?
Kojeg penala? :mrgreen:
Ono nije ni p od penala, ne znam koji je sudiji. :-)

Nego, ne spamaj temu :mrgreen: sad pricamo o tome kako ce Roma pregaziti Barcu :mrgreen: ko plitak potok 8-)
User avatar
mbenz
Posts: 1019
Joined: 18/06/2013 16:26

#44907 Re: FC Barcelona

Post by mbenz »

:D :D :D :D poderat će je ko siroče napolitanku ili Fočak rodni list :lol:
faraon_s_krilima
Posts: 284
Joined: 21/09/2013 19:19

#44908 Re: FC Barcelona

Post by faraon_s_krilima »

Večeras igraju u novim dresovima. Treća garnitura.

http://www.footyheadlines.com/2015/05/f ... d-kit.html

2007/08 je bila slična boja.
User avatar
swarley_s
Posts: 501
Joined: 01/10/2012 14:24
Location: preko mornih, preko gorkih

#44909 Re: FC Barcelona

Post by swarley_s »

treća garnitura baca na sudijske dresove

if you know what i mean :D
Crvena Tifoza
Posts: 11783
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#44910 Re: FC Barcelona

Post by Crvena Tifoza »

Najboljoj ekipi svijeta sretan put do odbrane titule Lige Prvaka!
User avatar
tzipiripi
Posts: 2473
Joined: 25/03/2011 09:01

#44911 Re: FC Barcelona

Post by tzipiripi »

Na Areni u 16:00 CL U19: Roma - Barcelona.
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#44912 Re: FC Barcelona

Post by sumirprimus »

Da dzeko da go.a onda da oh barsa dobije....iz jedan u dva...
omar little
Posts: 17434
Joined: 14/03/2008 21:14

#44913 Re: FC Barcelona

Post by omar little »

tari to, messkili, nemaj milosti. :D
User avatar
p206
Posts: 8429
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16

#44914 Re: FC Barcelona

Post by p206 »

pa kaže: Tifusari, zamnooom

Image
User avatar
Saian
Posts: 16070
Joined: 08/04/2004 21:50

#44915 Re: FC Barcelona

Post by Saian »

3:1 za Barcu

Ako Keita pocinje, 4:1 :D
User avatar
suncica24
Posts: 4319
Joined: 22/03/2006 21:29
Location: Na vrh brda gdje vrba mrda

#44916 Re: FC Barcelona

Post by suncica24 »

Sto je ovo ovdje mirno?
User avatar
Saian
Posts: 16070
Joined: 08/04/2004 21:50

#44917 Re: FC Barcelona

Post by Saian »

Imal linAk neki, ne bud' vam zapovijedjeno
Vertig0
Posts: 2714
Joined: 13/04/2011 23:45

#44919 Re: FC Barcelona

Post by Vertig0 »

Joj dresova ko da gledam city
User avatar
p206
Posts: 8429
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16

#44920 Re: FC Barcelona

Post by p206 »

Opet lob :-)
A Roma tipično italijanski iz ničega gol.
omar little
Posts: 17434
Joined: 14/03/2008 21:14

#44921 Re: FC Barcelona

Post by omar little »

kad ter stegen spasava golove kad ovako visoko izadje jer je odbrana odron onda je heroj i neuer. sad ga ceka pljuvacinu i ismijavanje. :D
Vertig0
Posts: 2714
Joined: 13/04/2011 23:45

#44922 Re: FC Barcelona

Post by Vertig0 »

Ovo je stvarno bio nevjerovatan gol, ali napisao sam i poslije onog loba protiv bilbaa. Idu mi na zivce ova istrcavanja ala neuer i kad treba i kad ne treba.
solo2
Posts: 1300
Joined: 22/03/2011 19:49

#44923 Re: FC Barcelona

Post by solo2 »

Ma posrecilo se ljudima i dzaba je samo Bravo ovo nebi nikad primio ;)
User avatar
Saian
Posts: 16070
Joined: 08/04/2004 21:50

#44924 Re: FC Barcelona

Post by Saian »

ccccccccccc ovaj je out najmanje 3 mjeseca
User avatar
HB_BHF
Posts: 1798
Joined: 11/02/2010 20:18

#44925 Re: FC Barcelona

Post by HB_BHF »

Saian wrote:ccccccccccc ovaj je out najmanje 3 mjeseca
I to baš igrač na deficitarnoj poziciji.
Post Reply