ovo vas ceka veceras:

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Mislis na onaj prvi gol iz penala sinoc?mbenz wrote:gdje ste Penaldzije iz madrida , sad imaju topdzije iz londona i penaldzije iz madridaa sad ozbiljno. Mene bi stvarno bilo stid slaviti onaj prvi go iz penala pogotovo kad znam da nije postojao a ja ga jos izcigancio.

I to baš igrač na deficitarnoj poziciji.Saian wrote:ccccccccccc ovaj je out najmanje 3 mjeseca