FC Barcelona

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Crvena Tifoza
Posts: 11781
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#44876 Re: FC Barcelona

Post by Crvena Tifoza »

Ne sjećam se zadnji put da je Atletiko Madrid izgledao slabije protiv Barçe na terenu. Sijevalo im je sa svake strane, i njihova je sreća da je Neymar bio sebičan, Suarez neprecizan a sudija slijep. Mislio sam da će utakmica biti teža i da će Atletiko pružiti jači otpor, i ništa. Cijela im se igra svodila da Godin što jače opali Suareza.
tufahija12345
Posts: 566
Joined: 06/06/2013 00:57

#44877 Re: FC Barcelona

Post by tufahija12345 »

a sta ce jarane, ova barca je toliko jaka da se ne moze odbrana organizovat da bi zatvorio sve.
sta god protivnici skontaju, ovi nadju rjesenje. Al opet ne mislim da ce osvojit ligu prvaka :D :D
sizifinho
Posts: 3464
Joined: 31/05/2014 13:14

#44878 Re: FC Barcelona

Post by sizifinho »

Polahko, u kataloniji je princip sljedeći:
ako krene loše sezona, blago nama na kraju.
Ako krene dobro sezona... kuku nam se.
Crvena Tifoza
Posts: 11781
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#44879 Re: FC Barcelona

Post by Crvena Tifoza »

Vidjet ćemo za LP, još je rano. Meni je drago da se uzima utakmica po utakmica, i da tim izgleda smireno. U subotu su sve medijske kuće počele da bacaju kosku i da postavljaju pitanje zašto Messi nije počeo utakmicu. Isto kao kakve mahaluše. I na kraju im LE lijepo odgovorio i smirio situaciju.


Sad Rim pokoriti...
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#44880 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

F. C. Barcelona je objavila budžet za sezonu 2015/16

633 miliona eura :shock:
User avatar
dinty2
Posts: 1267
Joined: 08/09/2008 22:11

#44881 Re: FC Barcelona

Post by dinty2 »

skenderija04 wrote:F. C. Barcelona je objavila budžet za sezonu 2015/16

633 miliona eura :shock:
dobro ili lose skenderbeze :mrgreen:
User avatar
HB_BHF
Posts: 1798
Joined: 11/02/2010 20:18

#44882 Re: FC Barcelona

Post by HB_BHF »

Prošle godine je bio 539 mil €, ako se ne varam. Pa treba se renovirati stadion, logično da će i budžet biti veći...
sizifinho
Posts: 3464
Joined: 31/05/2014 13:14

#44883 Re: FC Barcelona

Post by sizifinho »

ne zaboravimo plate superstara koje će se sigurno povećati, plus što će manji igrači tražiti veće bonuse... ih, završit će se na kraju u dugovima haha

ma ovaj futbal je postao takvo sranje s ovim ciframa, tačno mi postaje mučno gledati. Naravno da ću biti ljubomoran na jednog poguziju koji ganja loptu i dobija milijarde. I nek mi neko samo stisne reći kako nije ni njemu lagano, svaki dan dva treninga, nema cura i izlazaka i tako te gluposti...
Za 40 milki bih vukao kamion po oranici i još radio noćnu na plantaži kafe...
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#44884 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

dinty2 wrote:
skenderija04 wrote:F. C. Barcelona je objavila budžet za sezonu 2015/16

633 miliona eura :shock:
dobro ili lose skenderbeze :mrgreen:
Za politiku koju su izabrali ova cifra je bila pod moranje. Sada cemo vidjeti na obnovama ugovora. Messiju i Neymaru. Samo te dvije plate ce kostati jako puno.. Dobro je, naravno, ali previše se troši na plate. Mislim da je nemoguće istrpiti jos jednu zvijezdu tipa Pogba. Ali ko zna. Danas su za sefa marketiga postavili nekog lika iz Juventusa.
User avatar
dinty2
Posts: 1267
Joined: 08/09/2008 22:11

#44885 Re: FC Barcelona

Post by dinty2 »

skenderija04 wrote:
dinty2 wrote:
skenderija04 wrote:F. C. Barcelona je objavila budžet za sezonu 2015/16

633 miliona eura :shock:
dobro ili lose skenderbeze :mrgreen:
Za politiku koju su izabrali ova cifra je bila pod moranje. Sada cemo vidjeti na obnovama ugovora. Messiju i Neymaru. Samo te dvije plate ce kostati jako puno.. Dobro je, naravno, ali previše se troši na plate. Mislim da je nemoguće istrpiti jos jednu zvijezdu tipa Pogba. Ali ko zna. Danas su za sefa marketiga postavili nekog lika iz Juventusa.
:thumbup:
znaci pogba ipak dolazi :run:
Crvena Tifoza
Posts: 11781
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#44886 Re: FC Barcelona

Post by Crvena Tifoza »

omar little wrote:a sto ono simeone hladan ko led kad nando dade gol?

Reporter: "Why didn't you celebrate Fernando Torres' goal?"

Diego Simeone: "Because I saw Lionel Messi warming up."


:lol:
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#44887 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Novitet u slucaju Neymar. Ponovo se pokrece postupak i sudija ce sutra dati barti rok od 20 dana da pripremi odbranu.
Nije da nismo bili upozoreni.
Vise detalja uskoro
omar little
Posts: 17417
Joined: 14/03/2008 21:14

#44888 Re: FC Barcelona

Post by omar little »

Crvena Tifoza wrote:
omar little wrote:a sto ono simeone hladan ko led kad nando dade gol?

Reporter: "Why didn't you celebrate Fernando Torres' goal?"

Diego Simeone: "Because I saw Lionel Messi warming up."


:lol:
:lol:
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28539
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#44889 Re: FC Barcelona

Post by BHF_Manijak »

Jebo proces onom liku iz Amerike sto je porok'o 80-tih godina ljude, koliko se ova saga oko Neymara razvukla. Bas su dosadni vise. :-) :roll:
sizifinho
Posts: 3464
Joined: 31/05/2014 13:14

#44890 Re: FC Barcelona

Post by sizifinho »

Ma prestalo je to davno biti "proces" koliko je sredstvo destabilizacije ekipe, sto u timskom pogledu sto u medijskom. Nanosenje loseg repa ide drugima u korist, u klubu rastu tenzije, Neymarovo ime se provlaci kroz negativnu reputaciju a to se, koliko toliko, odrazava na marketing, gledanost itd.
Crvena Tifoza
Posts: 11781
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#44891 Re: FC Barcelona

Post by Crvena Tifoza »

I prošle godine su tužakali klub, Messija, Neymara, predsjednika kluba itd. I šta je bilo na kraju - uzeli trostruku krunu i Messi proglašen najboljim igračem Evrope, a uskoro i svijeta. Nek nastave opet sa tim nekakvim tužbama pa će ih opet pozdraviti trofejima na proljeće.
omar little
Posts: 17417
Joined: 14/03/2008 21:14

#44892 Re: FC Barcelona

Post by omar little »

nije barcin dan, ali svejedno yay liga prvaka <3. nek je sretno i bericetno :D
omar little
Posts: 17417
Joined: 14/03/2008 21:14

#44893 Re: FC Barcelona

Post by omar little »

alo imal koga dzeko karina pjanic veze nema :D
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#44894 Re: FC Barcelona

Post by MOSALJOZE »

omar little wrote:alo imal koga dzeko karina pjanic veze nema :D
Ta ce farsa,pregazice vas Edin ko plitak potok.
:mrgreen:
omar little
Posts: 17417
Joined: 14/03/2008 21:14

#44895 Re: FC Barcelona

Post by omar little »

MOSALJOZE wrote:
omar little wrote:alo imal koga dzeko karina pjanic veze nema :D
Ta ce farsa,pregazice vas Edin ko plitak potok.
:mrgreen:
ma to trazim :D
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#44896 Re: FC Barcelona

Post by MOSALJOZE »

Povredom Pjanica sanse su vam porasle na 4% sto i nije lose za vas standard 8)
omar little
Posts: 17417
Joined: 14/03/2008 21:14

#44897 Re: FC Barcelona

Post by omar little »

x vrijedi ko kuca, roma nije sala. aj hir ju bradr :D
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#44898 Re: FC Barcelona

Post by MOSALJOZE »

Kako navlaci covjeka,da joj sta lanem,i zavrsim put Banovica.E neces razbojnice ...
Daje Roma :kiss:
omar little
Posts: 17417
Joined: 14/03/2008 21:14

#44899 Re: FC Barcelona

Post by omar little »

MOSALJOZE wrote:Kako navlaci covjeka,da joj sta lanem,i zavrsim put Banovica.E neces razbojnice ...
Daje Roma :kiss:
neda majka lutku :kiss: :D
faraon_s_krilima
Posts: 284
Joined: 21/09/2013 19:19

#44900 Re: FC Barcelona

Post by faraon_s_krilima »

Post Reply