FC Barcelona
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11781
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#44876 Re: FC Barcelona
Ne sjećam se zadnji put da je Atletiko Madrid izgledao slabije protiv Barçe na terenu. Sijevalo im je sa svake strane, i njihova je sreća da je Neymar bio sebičan, Suarez neprecizan a sudija slijep. Mislio sam da će utakmica biti teža i da će Atletiko pružiti jači otpor, i ništa. Cijela im se igra svodila da Godin što jače opali Suareza.
-
tufahija12345
- Posts: 566
- Joined: 06/06/2013 00:57
#44877 Re: FC Barcelona
a sta ce jarane, ova barca je toliko jaka da se ne moze odbrana organizovat da bi zatvorio sve.
sta god protivnici skontaju, ovi nadju rjesenje. Al opet ne mislim da ce osvojit ligu prvaka

sta god protivnici skontaju, ovi nadju rjesenje. Al opet ne mislim da ce osvojit ligu prvaka
-
sizifinho
- Posts: 3464
- Joined: 31/05/2014 13:14
#44878 Re: FC Barcelona
Polahko, u kataloniji je princip sljedeći:
ako krene loše sezona, blago nama na kraju.
Ako krene dobro sezona... kuku nam se.
ako krene loše sezona, blago nama na kraju.
Ako krene dobro sezona... kuku nam se.
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11781
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#44879 Re: FC Barcelona
Vidjet ćemo za LP, još je rano. Meni je drago da se uzima utakmica po utakmica, i da tim izgleda smireno. U subotu su sve medijske kuće počele da bacaju kosku i da postavljaju pitanje zašto Messi nije počeo utakmicu. Isto kao kakve mahaluše. I na kraju im LE lijepo odgovorio i smirio situaciju.
Sad Rim pokoriti...
Sad Rim pokoriti...
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#44880 Re: FC Barcelona
F. C. Barcelona je objavila budžet za sezonu 2015/16
633 miliona eura
633 miliona eura
- dinty2
- Posts: 1267
- Joined: 08/09/2008 22:11
#44881 Re: FC Barcelona
dobro ili lose skenderbezeskenderija04 wrote:F. C. Barcelona je objavila budžet za sezonu 2015/16
633 miliona eura
- HB_BHF
- Posts: 1798
- Joined: 11/02/2010 20:18
#44882 Re: FC Barcelona
Prošle godine je bio 539 mil €, ako se ne varam. Pa treba se renovirati stadion, logično da će i budžet biti veći...
-
sizifinho
- Posts: 3464
- Joined: 31/05/2014 13:14
#44883 Re: FC Barcelona
ne zaboravimo plate superstara koje će se sigurno povećati, plus što će manji igrači tražiti veće bonuse... ih, završit će se na kraju u dugovima haha
ma ovaj futbal je postao takvo sranje s ovim ciframa, tačno mi postaje mučno gledati. Naravno da ću biti ljubomoran na jednog poguziju koji ganja loptu i dobija milijarde. I nek mi neko samo stisne reći kako nije ni njemu lagano, svaki dan dva treninga, nema cura i izlazaka i tako te gluposti...
Za 40 milki bih vukao kamion po oranici i još radio noćnu na plantaži kafe...
ma ovaj futbal je postao takvo sranje s ovim ciframa, tačno mi postaje mučno gledati. Naravno da ću biti ljubomoran na jednog poguziju koji ganja loptu i dobija milijarde. I nek mi neko samo stisne reći kako nije ni njemu lagano, svaki dan dva treninga, nema cura i izlazaka i tako te gluposti...
Za 40 milki bih vukao kamion po oranici i još radio noćnu na plantaži kafe...
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#44884 Re: FC Barcelona
Za politiku koju su izabrali ova cifra je bila pod moranje. Sada cemo vidjeti na obnovama ugovora. Messiju i Neymaru. Samo te dvije plate ce kostati jako puno.. Dobro je, naravno, ali previše se troši na plate. Mislim da je nemoguće istrpiti jos jednu zvijezdu tipa Pogba. Ali ko zna. Danas su za sefa marketiga postavili nekog lika iz Juventusa.dinty2 wrote:dobro ili lose skenderbezeskenderija04 wrote:F. C. Barcelona je objavila budžet za sezonu 2015/16
633 miliona eura
- dinty2
- Posts: 1267
- Joined: 08/09/2008 22:11
#44885 Re: FC Barcelona
skenderija04 wrote:Za politiku koju su izabrali ova cifra je bila pod moranje. Sada cemo vidjeti na obnovama ugovora. Messiju i Neymaru. Samo te dvije plate ce kostati jako puno.. Dobro je, naravno, ali previše se troši na plate. Mislim da je nemoguće istrpiti jos jednu zvijezdu tipa Pogba. Ali ko zna. Danas su za sefa marketiga postavili nekog lika iz Juventusa.dinty2 wrote:dobro ili lose skenderbezeskenderija04 wrote:F. C. Barcelona je objavila budžet za sezonu 2015/16
633 miliona eura
znaci pogba ipak dolazi
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11781
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#44886 Re: FC Barcelona
omar little wrote:a sto ono simeone hladan ko led kad nando dade gol?
Reporter: "Why didn't you celebrate Fernando Torres' goal?"
Diego Simeone: "Because I saw Lionel Messi warming up."
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#44887 Re: FC Barcelona
Novitet u slucaju Neymar. Ponovo se pokrece postupak i sudija ce sutra dati barti rok od 20 dana da pripremi odbranu.
Nije da nismo bili upozoreni.
Vise detalja uskoro
Nije da nismo bili upozoreni.
Vise detalja uskoro
-
omar little
- Posts: 17417
- Joined: 14/03/2008 21:14
#44888 Re: FC Barcelona
Crvena Tifoza wrote:omar little wrote:a sto ono simeone hladan ko led kad nando dade gol?
Reporter: "Why didn't you celebrate Fernando Torres' goal?"
Diego Simeone: "Because I saw Lionel Messi warming up."
- BHF_Manijak
- Posts: 28539
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#44889 Re: FC Barcelona
Jebo proces onom liku iz Amerike sto je porok'o 80-tih godina ljude, koliko se ova saga oko Neymara razvukla. Bas su dosadni vise.

-
sizifinho
- Posts: 3464
- Joined: 31/05/2014 13:14
#44890 Re: FC Barcelona
Ma prestalo je to davno biti "proces" koliko je sredstvo destabilizacije ekipe, sto u timskom pogledu sto u medijskom. Nanosenje loseg repa ide drugima u korist, u klubu rastu tenzije, Neymarovo ime se provlaci kroz negativnu reputaciju a to se, koliko toliko, odrazava na marketing, gledanost itd.
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11781
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#44891 Re: FC Barcelona
I prošle godine su tužakali klub, Messija, Neymara, predsjednika kluba itd. I šta je bilo na kraju - uzeli trostruku krunu i Messi proglašen najboljim igračem Evrope, a uskoro i svijeta. Nek nastave opet sa tim nekakvim tužbama pa će ih opet pozdraviti trofejima na proljeće.
-
omar little
- Posts: 17417
- Joined: 14/03/2008 21:14
#44892 Re: FC Barcelona
nije barcin dan, ali svejedno yay liga prvaka <3. nek je sretno i bericetno 
-
omar little
- Posts: 17417
- Joined: 14/03/2008 21:14
#44893 Re: FC Barcelona
alo imal koga dzeko karina pjanic veze nema 
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#44894 Re: FC Barcelona
Ta ce farsa,pregazice vas Edin ko plitak potok.omar little wrote:alo imal koga dzeko karina pjanic veze nema
-
omar little
- Posts: 17417
- Joined: 14/03/2008 21:14
#44895 Re: FC Barcelona
ma to trazimMOSALJOZE wrote:Ta ce farsa,pregazice vas Edin ko plitak potok.omar little wrote:alo imal koga dzeko karina pjanic veze nema
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#44896 Re: FC Barcelona
Povredom Pjanica sanse su vam porasle na 4% sto i nije lose za vas standard 
-
omar little
- Posts: 17417
- Joined: 14/03/2008 21:14
#44897 Re: FC Barcelona
x vrijedi ko kuca, roma nije sala. aj hir ju bradr 
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#44898 Re: FC Barcelona
Kako navlaci covjeka,da joj sta lanem,i zavrsim put Banovica.E neces razbojnice ...
Daje Roma
Daje Roma
-
omar little
- Posts: 17417
- Joined: 14/03/2008 21:14
#44899 Re: FC Barcelona
neda majka lutkuMOSALJOZE wrote:Kako navlaci covjeka,da joj sta lanem,i zavrsim put Banovica.E neces razbojnice ...
Daje Roma
