Pitamo Mehanicare ?

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Brus Lee
Posts: 882
Joined: 01/10/2010 19:35

#44851 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Brus Lee »

RagibUzoriti wrote: 12/01/2023 08:23 Pa jesi li jeban ili nisi?
Najbolje da ga pita, onako izokola
User avatar
skrbavi-admin
Posts: 7131
Joined: 31/12/2021 17:16
Location: Pakšobistan Wolfuckosia

#44852 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by skrbavi-admin »

sljedeci put napomeni svom dragom da ono bas puno ne natrpa da brate ne gledamo svi na slikama. nije uredu ima zena djece na forumu.....
User avatar
Optimist
Posts: 15531
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#44853 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Optimist »

Treba li kome bumbina? :lol:

Bumbina Audi A6 3.2 fsi (Po dogovoru)
https://www.olx.ba/r/41052717/136978
Naslovnica
Posts: 35481
Joined: 20/03/2013 15:38

#44854 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Naslovnica »

Optimist wrote: 14/01/2023 10:43 Treba li kome bumbina? :lol:

Bumbina Audi A6 3.2 fsi (Po dogovoru)
https://www.olx.ba/r/41052717/136978
Meni trebaju aluminiske feluge
:gunjastajl:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39564
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#44855 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by bitanga_sa_otesa »

imal ko diftung glave za pezejca i hermetićke zglobove?
User avatar
skrbavi-admin
Posts: 7131
Joined: 31/12/2021 17:16
Location: Pakšobistan Wolfuckosia

#44856 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by skrbavi-admin »

Optimist wrote: 14/01/2023 10:43 Treba li kome bumbina? :lol:

Bumbina Audi A6 3.2 fsi (Po dogovoru)
https://www.olx.ba/r/41052717/136978
pokusaj pravit HHO gas sa njom :mrgreen:

ja vjerujem da u BIH postoji 3.2 fsi audija na prste jedva 1 ruke a kamo li 2 :lol:
User avatar
skrbavi-admin
Posts: 7131
Joined: 31/12/2021 17:16
Location: Pakšobistan Wolfuckosia

#44857 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by skrbavi-admin »

bitanga_sa_otesa wrote: 14/01/2023 10:58 imal ko diftung glave za pezejca i hermetićke zglobove?
Ćko jesi l ga to pazariJo
player_
Posts: 1326
Joined: 30/11/2013 21:56
Location: Sarajevo

#44858 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by player_ »

Imal kakve fajde od ove dekarbonizacije cisto da se malo preventivno osvjezi, je li ko radio ??
User avatar
skrbavi-admin
Posts: 7131
Joined: 31/12/2021 17:16
Location: Pakšobistan Wolfuckosia

#44859 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by skrbavi-admin »

player_ wrote: 14/01/2023 14:17 Imal kakve fajde od ove dekarbonizacije cisto da se malo preventivno osvjezi, je li ko radio ??
ispira se sa naftom, pa se onda pripali da izgore karboni u motoru
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39564
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#44860 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by bitanga_sa_otesa »

skrbavi-admin wrote: 14/01/2023 11:05
Ćko jesi l ga to pazariJo
skupljam djelove :D
User avatar
skrbavi-admin
Posts: 7131
Joined: 31/12/2021 17:16
Location: Pakšobistan Wolfuckosia

#44861 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by skrbavi-admin »

bitanga_sa_otesa wrote: 14/01/2023 15:40
skrbavi-admin wrote: 14/01/2023 11:05
Ćko jesi l ga to pazariJo
skupljam djelove :D
moRe posjeta kad zavrsis? 8-)

ja mislim da bi mogao naci dijelove u PL...
User avatar
vjeshalica
Posts: 20769
Joined: 31/03/2019 14:56

#44862 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by vjeshalica »

Pitanje za usluzne i vazda strucne forumase

Pukao je feder penkala, tj amortizera. Nista prije ponedeljka bozijeg, koju marku preporucujete, i to bi da promjenim u paru.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39564
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#44863 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by bitanga_sa_otesa »

a ne znam sta ima u ponudi ,gledaj da nije neka kina mrtva ,ostalo bi trebalo biti ok.
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#44864 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Evolution_IV »

ima KYB, oko 70KM po tocku :thumbup:

SACHS oko 80KM kom


mislim da sa njima nema greske, ako nisu proizvodnju premjestili u kitajsku...ovo za golfa v
User avatar
vjeshalica
Posts: 20769
Joined: 31/03/2019 14:56

#44865 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by vjeshalica »

Ma to je isto ko za moju Škody,zapravo lupkalo je cudno, pogledam da mozda nije stabilizator kad ona iskocila,donji joj kraj izletio, sreca nije iscijepala gumu ili provalila sve oko sebe...mogu dogamizati sa njom do servisa :lol:
Naslovnica
Posts: 35481
Joined: 20/03/2013 15:38

#44866 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Naslovnica »

vjeshalica wrote: 14/01/2023 17:38 Pitanje za usluzne i vazda strucne forumase

Pukao je feder penkala, tj amortizera. Nista prije ponedeljka bozijeg, koju marku preporucujete, i to bi da promjenim u paru.
Bio je neki fazon sa tim oprugama, valjda gledaš i prema tačkama/bojama na njima?
Meni je to jedan iz Kaljine mijenjao, ne sjećam se koji su bili, nikad čuo.
Ne žali se Seyo evo već 3 godine.
:thumbup:
doe_tz
Posts: 1
Joined: 16/12/2020 17:57

#44867 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by doe_tz »

skoda fabia 1.4 16v 74kw 2003 godiste.. problem auto u toku voznje trza, pretezno u nekoj laganijoj voznji malo ispod 2000 obrtaja.. na vecem ubrzanju ne trza.. da li bi neko mogao pomoci pozz
User avatar
vjeshalica
Posts: 20769
Joined: 31/03/2019 14:56

#44868 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by vjeshalica »

Naslovnica wrote: 14/01/2023 18:05
vjeshalica wrote: 14/01/2023 17:38 Pitanje za usluzne i vazda strucne forumase

Pukao je feder penkala, tj amortizera. Nista prije ponedeljka bozijeg, koju marku preporucujete, i to bi da promjenim u paru.
Bio je neki fazon sa tim oprugama, valjda gledaš i prema tačkama/bojama na njima?
Meni je to jedan iz Kaljine mijenjao, ne sjećam se koji su bili, nikad čuo.
Ne žali se Seyo evo već 3 godine.
:thumbup:
Imaju boje na njima tri okrugle, ma to ce majstor da vidi, mene je zanimala marka otprilike koja bi bila kvalitetna da ne bi opruga zavrsila u plafonu hehe
User avatar
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649
Joined: 10/03/2022 22:16

#44869 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by ZoomZoomKiwi »

Eibach ili H&R
User avatar
skrbavi-admin
Posts: 7131
Joined: 31/12/2021 17:16
Location: Pakšobistan Wolfuckosia

#44870 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by skrbavi-admin »

e jebi ga ajbah i kayaba - ne ide na Le Man majku mu xD :lol:
User avatar
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649
Joined: 10/03/2022 22:16

#44871 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by ZoomZoomKiwi »

Tražio je čovjek kvalitetu.

Meni su na Mazdi bile Eibach tvorničke. Ne mora biti sportska verzija, imaju oni i OEM standard.
User avatar
skrbavi-admin
Posts: 7131
Joined: 31/12/2021 17:16
Location: Pakšobistan Wolfuckosia

#44872 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by skrbavi-admin »

kupio za alfu 2 opruge 70 marki bile :roll:
User avatar
vjeshalica
Posts: 20769
Joined: 31/03/2019 14:56

#44873 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by vjeshalica »

Ma obicne mi opruge trebaju ne trebaju trkaće 8-)
User avatar
kabal1337
Posts: 13455
Joined: 11/02/2012 21:08

#44874 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by kabal1337 »

Sachs, CS Germany
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#44875 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Throttle »

Ja malo guglao da spustim astru, vecinom preporuke za eibach prije h&r za udobnost na nizim oprugama. H&r navodno tvrdji dosta. Nasao sam neku vezu za eibach pa vidjecemo
Post Reply