Najbolje da ga pita, onako izokola
Pitamo Mehanicare ?
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
Brus Lee
- Posts: 882
- Joined: 01/10/2010 19:35
#44851 Re: Pitamo Mehanicare ?
- skrbavi-admin
- Posts: 7131
- Joined: 31/12/2021 17:16
- Location: Pakšobistan Wolfuckosia
#44852 Re: Pitamo Mehanicare ?
sljedeci put napomeni svom dragom da ono bas puno ne natrpa da brate ne gledamo svi na slikama. nije uredu ima zena djece na forumu.....
- Optimist
- Posts: 15531
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
-
Naslovnica
- Posts: 35481
- Joined: 20/03/2013 15:38
#44854 Re: Pitamo Mehanicare ?
Meni trebaju aluminiske felugeOptimist wrote: ↑14/01/2023 10:43 Treba li kome bumbina?![]()
Bumbina Audi A6 3.2 fsi (Po dogovoru)
https://www.olx.ba/r/41052717/136978
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39564
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#44855 Re: Pitamo Mehanicare ?
imal ko diftung glave za pezejca i hermetićke zglobove?
- skrbavi-admin
- Posts: 7131
- Joined: 31/12/2021 17:16
- Location: Pakšobistan Wolfuckosia
#44856 Re: Pitamo Mehanicare ?
pokusaj pravit HHO gas sa njomOptimist wrote: ↑14/01/2023 10:43 Treba li kome bumbina?![]()
Bumbina Audi A6 3.2 fsi (Po dogovoru)
https://www.olx.ba/r/41052717/136978
ja vjerujem da u BIH postoji 3.2 fsi audija na prste jedva 1 ruke a kamo li 2
- skrbavi-admin
- Posts: 7131
- Joined: 31/12/2021 17:16
- Location: Pakšobistan Wolfuckosia
#44857 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ćko jesi l ga to pazariJo
-
player_
- Posts: 1326
- Joined: 30/11/2013 21:56
- Location: Sarajevo
#44858 Re: Pitamo Mehanicare ?
Imal kakve fajde od ove dekarbonizacije cisto da se malo preventivno osvjezi, je li ko radio ??
- skrbavi-admin
- Posts: 7131
- Joined: 31/12/2021 17:16
- Location: Pakšobistan Wolfuckosia
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39564
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#44860 Re: Pitamo Mehanicare ?
skupljam djelove
- skrbavi-admin
- Posts: 7131
- Joined: 31/12/2021 17:16
- Location: Pakšobistan Wolfuckosia
#44861 Re: Pitamo Mehanicare ?
moRe posjeta kad zavrsis?
ja mislim da bi mogao naci dijelove u PL...
- vjeshalica
- Posts: 20769
- Joined: 31/03/2019 14:56
#44862 Re: Pitamo Mehanicare ?
Pitanje za usluzne i vazda strucne forumase
Pukao je feder penkala, tj amortizera. Nista prije ponedeljka bozijeg, koju marku preporucujete, i to bi da promjenim u paru.
Pukao je feder penkala, tj amortizera. Nista prije ponedeljka bozijeg, koju marku preporucujete, i to bi da promjenim u paru.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39564
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#44863 Re: Pitamo Mehanicare ?
a ne znam sta ima u ponudi ,gledaj da nije neka kina mrtva ,ostalo bi trebalo biti ok.
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#44864 Re: Pitamo Mehanicare ?
ima KYB, oko 70KM po tocku 
SACHS oko 80KM kom
mislim da sa njima nema greske, ako nisu proizvodnju premjestili u kitajsku...ovo za golfa v
SACHS oko 80KM kom
mislim da sa njima nema greske, ako nisu proizvodnju premjestili u kitajsku...ovo za golfa v
- vjeshalica
- Posts: 20769
- Joined: 31/03/2019 14:56
#44865 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ma to je isto ko za moju Škody,zapravo lupkalo je cudno, pogledam da mozda nije stabilizator kad ona iskocila,donji joj kraj izletio, sreca nije iscijepala gumu ili provalila sve oko sebe...mogu dogamizati sa njom do servisa 
-
Naslovnica
- Posts: 35481
- Joined: 20/03/2013 15:38
#44866 Re: Pitamo Mehanicare ?
Bio je neki fazon sa tim oprugama, valjda gledaš i prema tačkama/bojama na njima?vjeshalica wrote: ↑14/01/2023 17:38 Pitanje za usluzne i vazda strucne forumase
Pukao je feder penkala, tj amortizera. Nista prije ponedeljka bozijeg, koju marku preporucujete, i to bi da promjenim u paru.
Meni je to jedan iz Kaljine mijenjao, ne sjećam se koji su bili, nikad čuo.
Ne žali se Seyo evo već 3 godine.
-
doe_tz
- Posts: 1
- Joined: 16/12/2020 17:57
#44867 Re: Pitamo Mehanicare ?
skoda fabia 1.4 16v 74kw 2003 godiste.. problem auto u toku voznje trza, pretezno u nekoj laganijoj voznji malo ispod 2000 obrtaja.. na vecem ubrzanju ne trza.. da li bi neko mogao pomoci pozz
- vjeshalica
- Posts: 20769
- Joined: 31/03/2019 14:56
#44868 Re: Pitamo Mehanicare ?
Imaju boje na njima tri okrugle, ma to ce majstor da vidi, mene je zanimala marka otprilike koja bi bila kvalitetna da ne bi opruga zavrsila u plafonu heheNaslovnica wrote: ↑14/01/2023 18:05Bio je neki fazon sa tim oprugama, valjda gledaš i prema tačkama/bojama na njima?vjeshalica wrote: ↑14/01/2023 17:38 Pitanje za usluzne i vazda strucne forumase
Pukao je feder penkala, tj amortizera. Nista prije ponedeljka bozijeg, koju marku preporucujete, i to bi da promjenim u paru.
Meni je to jedan iz Kaljine mijenjao, ne sjećam se koji su bili, nikad čuo.
Ne žali se Seyo evo već 3 godine.
![]()
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#44869 Re: Pitamo Mehanicare ?
Eibach ili H&R
- skrbavi-admin
- Posts: 7131
- Joined: 31/12/2021 17:16
- Location: Pakšobistan Wolfuckosia
#44870 Re: Pitamo Mehanicare ?
e jebi ga ajbah i kayaba - ne ide na Le Man majku mu xD 
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#44871 Re: Pitamo Mehanicare ?
Tražio je čovjek kvalitetu.
Meni su na Mazdi bile Eibach tvorničke. Ne mora biti sportska verzija, imaju oni i OEM standard.
Meni su na Mazdi bile Eibach tvorničke. Ne mora biti sportska verzija, imaju oni i OEM standard.
- skrbavi-admin
- Posts: 7131
- Joined: 31/12/2021 17:16
- Location: Pakšobistan Wolfuckosia
#44872 Re: Pitamo Mehanicare ?
kupio za alfu 2 opruge 70 marki bile 
- vjeshalica
- Posts: 20769
- Joined: 31/03/2019 14:56
#44873 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ma obicne mi opruge trebaju ne trebaju trkaće 
- kabal1337
- Posts: 13455
- Joined: 11/02/2012 21:08
#44874 Re: Pitamo Mehanicare ?
Sachs, CS Germany
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#44875 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ja malo guglao da spustim astru, vecinom preporuke za eibach prije h&r za udobnost na nizim oprugama. H&r navodno tvrdji dosta. Nasao sam neku vezu za eibach pa vidjecemo
