http://livefootball.ws/593-atletico-mad ... elona.htmlCharuga wrote:Dajte kakav link morao sam izaci iz stana.
FC Barcelona
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- drugtito2011
- Posts: 2978
- Joined: 01/08/2011 18:45
#44851 Re: FC Barcelona
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11781
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#44852 Re: FC Barcelona
Messi 
- Riddle
- Posts: 8505
- Joined: 28/01/2011 20:20
- Location: Safe Lane
#44853 Re: FC Barcelona
Meh, gotovo je ovo
Laku noc
Laku noc
-
omar little
- Posts: 17417
- Joined: 14/03/2008 21:14
#44854 Re: FC Barcelona
nek se uci ficfiric kako se to radi.
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11781
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#44855 Re: FC Barcelona
Prokletstvo se nastavlja. Diego Simeone kao trener nije nikad pobjedio Barçu u La Ligi.
Last edited by Crvena Tifoza on 12/09/2015 22:10, edited 1 time in total.
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11781
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#44857 Re: FC Barcelona
Ali isto tako nije nikad izgubio u prva tri kola lige.omar little wrote:suti. ureknuces
-
omar little
- Posts: 17417
- Joined: 14/03/2008 21:14
#44858 Re: FC Barcelona
ja sam od svega najvise odusevljena iniestom. onaj stari, ne moze bolje za barcu to biti, ko da su ekstra igraca dobili na sredini za ovu sezonu. sjajno.
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11781
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#44859 Re: FC Barcelona
Tri bobe. Dosta.
-
omar little
- Posts: 17417
- Joined: 14/03/2008 21:14
#44860 Re: FC Barcelona
eh sad mozemo reci da je to proslostCrvena Tifoza wrote:Ali isto tako nije nikad izgubio u prva tri kola lige.omar little wrote:suti. ureknuces
-
omar little
- Posts: 17417
- Joined: 14/03/2008 21:14
#44861 Re: FC Barcelona
a sto ono simeone hladan ko led kad nando dade gol?
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11781
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#44862 Re: FC Barcelona
Važno je da ostane ono da nije nikad dobio.
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#44863 Re: FC Barcelona
Ovo je puno vise od tri boda. Sve je ispalo kako treba. Calderón i San Mames odradjeni u prva tri kola.
-
LSD
- Posts: 29910
- Joined: 24/07/2007 08:26
#44864 Re: FC Barcelona
Lucho se ispraksirao na Simeoneuskenderija04 wrote:Ovo je puno vise od tri boda. Sve je ispalo kako treba. Calderón i San Mames odradjeni u prva tri kola.
samo, predosjecam da ce ove godine biti još luđe sa rotacijama
ako ništa , ima cojonese kao malo ko u Španiji
-
omar little
- Posts: 17417
- Joined: 14/03/2008 21:14
#44865 Re: FC Barcelona
pa nije njega lucho stavio na klupu bez dogovora i messijevog slaganja, nema teorije.
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#44866 Re: FC Barcelona
Pa rekao je Luis da su pricali. Ali ovaj put su sve napravili kako treba a ne kao prosle godine. Svaka cast i jednom i drugom. Ovo ojacava ekipu.omar little wrote:pa nije njega lucho stavio na klupu bez dogovora i messijevog slaganja, nema teorije.
- p206
- Posts: 8426
- Joined: 23/06/2011 07:23
- Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16
#44867 Re: FC Barcelona
ovoj ekipi najveći protivnik nisu drugi (barem što se tiče lige jer tu treba konstanta protiv ovih malih, u LP i sreće treba imati) nego eventualne povrede, samo se toga treba sačuvati i biće trofeja, a pogotovo kad se uklope Arda i Vidal
- dinty2
- Posts: 1267
- Joined: 08/09/2008 22:11
#44868 Re: FC Barcelona
pa jbga tek dosao dobio dijete, nije trenirao,,zato ga i jeste ostavio na klupi, eto jos su se i dogovoriliLSD wrote:Lucho se ispraksirao na Simeoneuskenderija04 wrote:Ovo je puno vise od tri boda. Sve je ispalo kako treba. Calderón i San Mames odradjeni u prva tri kola.![]()
samo, predosjecam da ce ove godine biti još luđe sa rotacijamadok je on Messija pocalio na klupu u ovako jakoj utakmici- to je jasan znak šta ceka i ostale
ako ništa , ima cojonese kao malo ko u Španiji
- Distortion
- Posts: 3209
- Joined: 08/09/2007 19:56
#44869 Re: FC Barcelona
Nisam ocekivao ovako nemocan Atletico na svom terenu. Nisu dovoljno pritiskali sto se odrazilo na veliki posjed i doninaciju. Stekao se dojam da odavno Barcelona nije lakse igrala na Calderonu bez obzira sto to rezultat ne govori kao i preokret.
Lahoz opet lose sudio i generalno lose sudjenje kontra Barcelone. (Postaje iritantno)
MaTS morao cistit loptu kod gola Torresa. Mislim da je morao izaci van 16 na loptu!
Lahoz opet lose sudio i generalno lose sudjenje kontra Barcelone. (Postaje iritantno)
MaTS morao cistit loptu kod gola Torresa. Mislim da je morao izaci van 16 na loptu!
Last edited by Distortion on 12/09/2015 23:40, edited 1 time in total.
-
LSD
- Posts: 29910
- Joined: 24/07/2007 08:26
#44870 Re: FC Barcelona
Roberta ne micati sa ove pozicije desnog beka
Alves klupa svakako
eh, od januara ocekujem brzog gonzalesa Vidala....ali to je vec druga prica
eh, od januara ocekujem brzog gonzalesa Vidala....ali to je vec druga prica
-
omar little
- Posts: 17417
- Joined: 14/03/2008 21:14
#44871 Re: FC Barcelona
to i govorim. nemaju cojones nista s tim. samo lud covjek bi ponovio ono od zimus.skenderija04 wrote:Pa rekao je Luis da su pricali. Ali ovaj put su sve napravili kako treba a ne kao prosle godine. Svaka cast i jednom i drugom. Ovo ojacava ekipu.omar little wrote:pa nije njega lucho stavio na klupu bez dogovora i messijevog slaganja, nema teorije.
-
tufahija12345
- Posts: 566
- Joined: 06/06/2013 00:57
#44872 Re: FC Barcelona
hajde malo pohvale na Enrikeovu izmjenu u drugom poluvremenu. preokreno je rezultat sa njom.
sta sutite

sta sutite
-
sizifinho
- Posts: 3464
- Joined: 31/05/2014 13:14
#44873 Re: FC Barcelona
nikad do sad nije tema bila ovako mrtva...
-
omar little
- Posts: 17417
- Joined: 14/03/2008 21:14
#44874 Re: FC Barcelona
nema se s kim pricati, vecina vodi monologe po temi.
- tzipiripi
- Posts: 2472
- Joined: 25/03/2011 09:01
#44875 Re: FC Barcelona
Ili su postali dosadni s pobjedama pa su nezanimljivi za priču
Ono zveknut Atletico u Madridu s po snage k'o reć dobro jutro
Ono zveknut Atletico u Madridu s po snage k'o reć dobro jutro
