FC Barcelona

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
drugtito2011
Posts: 2978
Joined: 01/08/2011 18:45

#44851 Re: FC Barcelona

Post by drugtito2011 »

Charuga wrote:Dajte kakav link morao sam izaci iz stana.
http://livefootball.ws/593-atletico-mad ... elona.html
Crvena Tifoza
Posts: 11781
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#44852 Re: FC Barcelona

Post by Crvena Tifoza »

Messi :izet:
User avatar
Riddle
Posts: 8505
Joined: 28/01/2011 20:20
Location: Safe Lane

#44853 Re: FC Barcelona

Post by Riddle »

Meh, gotovo je ovo

Laku noc :mrgreen:
omar little
Posts: 17417
Joined: 14/03/2008 21:14

#44854 Re: FC Barcelona

Post by omar little »

nek se uci ficfiric kako se to radi.
Crvena Tifoza
Posts: 11781
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#44855 Re: FC Barcelona

Post by Crvena Tifoza »

Prokletstvo se nastavlja. Diego Simeone kao trener nije nikad pobjedio Barçu u La Ligi.
Last edited by Crvena Tifoza on 12/09/2015 22:10, edited 1 time in total.
omar little
Posts: 17417
Joined: 14/03/2008 21:14

#44856 Re: FC Barcelona

Post by omar little »

suti. ureknuces
Crvena Tifoza
Posts: 11781
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#44857 Re: FC Barcelona

Post by Crvena Tifoza »

omar little wrote:suti. ureknuces
Ali isto tako nije nikad izgubio u prva tri kola lige. :D
omar little
Posts: 17417
Joined: 14/03/2008 21:14

#44858 Re: FC Barcelona

Post by omar little »

ja sam od svega najvise odusevljena iniestom. onaj stari, ne moze bolje za barcu to biti, ko da su ekstra igraca dobili na sredini za ovu sezonu. sjajno.
Crvena Tifoza
Posts: 11781
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#44859 Re: FC Barcelona

Post by Crvena Tifoza »

Tri bobe. Dosta.
omar little
Posts: 17417
Joined: 14/03/2008 21:14

#44860 Re: FC Barcelona

Post by omar little »

Crvena Tifoza wrote:
omar little wrote:suti. ureknuces
Ali isto tako nije nikad izgubio u prva tri kola lige. :D
eh sad mozemo reci da je to proslost :D
omar little
Posts: 17417
Joined: 14/03/2008 21:14

#44861 Re: FC Barcelona

Post by omar little »

a sto ono simeone hladan ko led kad nando dade gol?
Crvena Tifoza
Posts: 11781
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#44862 Re: FC Barcelona

Post by Crvena Tifoza »

:D

Važno je da ostane ono da nije nikad dobio.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#44863 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Ovo je puno vise od tri boda. Sve je ispalo kako treba. Calderón i San Mames odradjeni u prva tri kola.
LSD
Posts: 29910
Joined: 24/07/2007 08:26

#44864 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

skenderija04 wrote:Ovo je puno vise od tri boda. Sve je ispalo kako treba. Calderón i San Mames odradjeni u prva tri kola.
Lucho se ispraksirao na Simeoneu :mrgreen:

samo, predosjecam da ce ove godine biti još luđe sa rotacijama :roll: dok je on Messija pocalio na klupu u ovako jakoj utakmici- to je jasan znak šta ceka i ostale

ako ništa , ima cojonese kao malo ko u Španiji
omar little
Posts: 17417
Joined: 14/03/2008 21:14

#44865 Re: FC Barcelona

Post by omar little »

pa nije njega lucho stavio na klupu bez dogovora i messijevog slaganja, nema teorije.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#44866 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

omar little wrote:pa nije njega lucho stavio na klupu bez dogovora i messijevog slaganja, nema teorije.
Pa rekao je Luis da su pricali. Ali ovaj put su sve napravili kako treba a ne kao prosle godine. Svaka cast i jednom i drugom. Ovo ojacava ekipu.
User avatar
p206
Posts: 8426
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16

#44867 Re: FC Barcelona

Post by p206 »

ovoj ekipi najveći protivnik nisu drugi (barem što se tiče lige jer tu treba konstanta protiv ovih malih, u LP i sreće treba imati) nego eventualne povrede, samo se toga treba sačuvati i biće trofeja, a pogotovo kad se uklope Arda i Vidal
User avatar
dinty2
Posts: 1267
Joined: 08/09/2008 22:11

#44868 Re: FC Barcelona

Post by dinty2 »

LSD wrote:
skenderija04 wrote:Ovo je puno vise od tri boda. Sve je ispalo kako treba. Calderón i San Mames odradjeni u prva tri kola.
Lucho se ispraksirao na Simeoneu :mrgreen:

samo, predosjecam da ce ove godine biti još luđe sa rotacijama :roll: dok je on Messija pocalio na klupu u ovako jakoj utakmici- to je jasan znak šta ceka i ostale

ako ništa , ima cojonese kao malo ko u Španiji
pa jbga tek dosao dobio dijete, nije trenirao,,zato ga i jeste ostavio na klupi, eto jos su se i dogovorili :bih: nego ja ne mogu vjerovat kako igra mali roberto desno :thumbup:
User avatar
Distortion
Posts: 3209
Joined: 08/09/2007 19:56

#44869 Re: FC Barcelona

Post by Distortion »

Nisam ocekivao ovako nemocan Atletico na svom terenu. Nisu dovoljno pritiskali sto se odrazilo na veliki posjed i doninaciju. Stekao se dojam da odavno Barcelona nije lakse igrala na Calderonu bez obzira sto to rezultat ne govori kao i preokret.
Lahoz opet lose sudio i generalno lose sudjenje kontra Barcelone. (Postaje iritantno)
MaTS morao cistit loptu kod gola Torresa. Mislim da je morao izaci van 16 na loptu!
Last edited by Distortion on 12/09/2015 23:40, edited 1 time in total.
LSD
Posts: 29910
Joined: 24/07/2007 08:26

#44870 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

Roberta ne micati sa ove pozicije desnog beka :!: Alves klupa svakako

eh, od januara ocekujem brzog gonzalesa Vidala....ali to je vec druga prica
omar little
Posts: 17417
Joined: 14/03/2008 21:14

#44871 Re: FC Barcelona

Post by omar little »

skenderija04 wrote:
omar little wrote:pa nije njega lucho stavio na klupu bez dogovora i messijevog slaganja, nema teorije.
Pa rekao je Luis da su pricali. Ali ovaj put su sve napravili kako treba a ne kao prosle godine. Svaka cast i jednom i drugom. Ovo ojacava ekipu.
to i govorim. nemaju cojones nista s tim. samo lud covjek bi ponovio ono od zimus.
tufahija12345
Posts: 566
Joined: 06/06/2013 00:57

#44872 Re: FC Barcelona

Post by tufahija12345 »

hajde malo pohvale na Enrikeovu izmjenu u drugom poluvremenu. preokreno je rezultat sa njom.
sta sutite :D :D :D
sizifinho
Posts: 3464
Joined: 31/05/2014 13:14

#44873 Re: FC Barcelona

Post by sizifinho »

nikad do sad nije tema bila ovako mrtva...
omar little
Posts: 17417
Joined: 14/03/2008 21:14

#44874 Re: FC Barcelona

Post by omar little »

nema se s kim pricati, vecina vodi monologe po temi.
User avatar
tzipiripi
Posts: 2472
Joined: 25/03/2011 09:01

#44875 Re: FC Barcelona

Post by tzipiripi »

Ili su postali dosadni s pobjedama pa su nezanimljivi za priču :D
Ono zveknut Atletico u Madridu s po snage k'o reć dobro jutro :D
Post Reply