Izašaoomar little wrote:macdaaj jel se to lik povrijedi??
FC Barcelona
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11781
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#44826 Re: FC Barcelona
- p206
- Posts: 8426
- Joined: 23/06/2011 07:23
- Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16
#44827 Re: FC Barcelona
Gabi ispunio bonus,svaki sljedeći faul idu slobodna bacanja
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11781
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#44828 Re: FC Barcelona
Je8i se Neymar.
-
omar little
- Posts: 17417
- Joined: 14/03/2008 21:14
#44829 Re: FC Barcelona
ma daj smradu jebi se ccccccc
za ovakve stvari stize kazna
za ovakve stvari stize kazna
-
sizifinho
- Posts: 3464
- Joined: 31/05/2014 13:14
#44831 Re: FC Barcelona
joj vermalena, tuge, što ti je kad si genetski frik, al negativno.
A dobar je bio, imao je tri intervencije u 15 minuta kad sam pomislio da smo dobili strašno pojačanje. Noo...
A dobar je bio, imao je tri intervencije u 15 minuta kad sam pomislio da smo dobili strašno pojačanje. Noo...
-
LSD
- Posts: 29910
- Joined: 24/07/2007 08:26
#44832 Re: FC Barcelona
Enrique ponovo tripuje bez Messija
nema od Rafinhe hljeba u ovako jakim utakmicama
Neymar još uvijek na odmoru
kakva kurcobolja kod one šanse
Neymar još uvijek na odmoru
- Riddle
- Posts: 8505
- Joined: 28/01/2011 20:20
- Location: Safe Lane
#44833 Re: FC Barcelona
Ovo je penal bio
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11781
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#44834 Re: FC Barcelona
Riddle wrote:Ovo je penal bio
Bila su dva penala u prvom za Barçu pa nikom ništa.
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11781
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#44836 Re: FC Barcelona
Dođe kazna i za Neymarovu sebičnost.
- Riddle
- Posts: 8505
- Joined: 28/01/2011 20:20
- Location: Safe Lane
#44837 Re: FC Barcelona
Nisam gledao prvo poluvrijeme, samo kazem sta mislim ovoj odluci.Crvena Tifoza wrote:Riddle wrote:Ovo je penal bio
Bila su dva penala u prvom za Barçu pa nikom ništa.
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11781
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#44838 Re: FC Barcelona
Golčine wow 
- Riddle
- Posts: 8505
- Joined: 28/01/2011 20:20
- Location: Safe Lane
#44839 Re: FC Barcelona
Uh Neymar 
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11781
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#44840 Re: FC Barcelona
Dvije identične situacije. Zato i nije svirao penal, jer zna da je usrao u prvom sa odlukama.Riddle wrote:Nisam gledao prvo poluvrijeme, samo kazem sta mislim ovoj odluci.Crvena Tifoza wrote:Riddle wrote:Ovo je penal bio
Bila su dva penala u prvom za Barçu pa nikom ništa.
-
omar little
- Posts: 17417
- Joined: 14/03/2008 21:14
#44841 Re: FC Barcelona
iskupio se. svejedno je neodgovorno ono bilo
iniesta odlican danas
iniesta odlican danas
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11781
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#44842 Re: FC Barcelona
omar little wrote:iskupio se. svejedno je neodgovorno ono bilo
iniesta odlican danas
Strašan.
- p206
- Posts: 8426
- Joined: 23/06/2011 07:23
- Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16
#44843 Re: FC Barcelona
Zna on, al mu ne daju izvoditi,prošle god Xavi a ove Messi...ako se išta može Leu progovoriti je to što ga ne pušta da šuta ove s lijeve straneCrvena Tifoza wrote:Golčine wow
- Riddle
- Posts: 8505
- Joined: 28/01/2011 20:20
- Location: Safe Lane
#44844 Re: FC Barcelona
Naredni pas Inieste zavrsava golom, pazite sta vam kazem. Malo mu fali, maloprije Rakitic, sad Messi.
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11781
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#44846 Re: FC Barcelona
Slažem se, samo me nervira kod njega neozbiljnost kad uđe u šesnaesterac. Uvijek potez više.p206 wrote:iCrvena Tifoza wrote:Golčine wow
Zna on, al mu ne daju izvoditi,prošle god Xavi a ove Messi...ako se išta može Leu progovoriti je to što ga ne pušta da šuta ove s lijeve strane
- drugtito2011
- Posts: 2978
- Joined: 01/08/2011 18:45
#44847 Re: FC Barcelona
Ovo je već klasična madridska KRADJA.
-
omar little
- Posts: 17417
- Joined: 14/03/2008 21:14
#44848 Re: FC Barcelona
jebote iniesta im i brani danas
igra i za sebe i za xavija
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11781
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#44849 Re: FC Barcelona
Najodvratniji sudija u ligi. Četiri čista igranja rukom i nema penala.
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24699
- Joined: 26/08/2007 17:10
#44850 Re: FC Barcelona
Dajte kakav link morao sam izaci iz stana.
