FC Barcelona

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#44776 Re: FC Barcelona

Post by Tomahawk11 »

Jbg, 505, necemo ponovo.

Evo prvog posta, odgovor na vec postavljenu tezu:
E jbg sad, a u LP 5-4 za Barcu od '90. pa ovamo :mrgreen:
Madrid je proglasen najboljim klubom 20. stoljeca. Ne znam sta je nejasno.
Kad bude proglasenje za 21 vijek, bice i Barca u konkurenciji :D
Naveo sam broj trofeja, sugerisuci da i nije tako strasna razlika kako se predstavlja.
Ostalo da ne ponavljam.
Necu vise, omarko, majke mi :D
LSD
Posts: 29910
Joined: 24/07/2007 08:26

#44777 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

supercali wrote:Pa i ukupnom zbiru ako pogledamo trofeje opet je real bolji ma koliko se trudio reci da je barca bolja
Real je najtrofeniji klub svijeta, mislim na glavne titule: Primera i LP.... teško da ce ga Barca ikad stici po tom pitanju...da sam fan trofeja, navijao bih za Real...logicno, što bi reko Chombe :mrgreen:

međutim, ne mogu da vjerujem da se oko toga i dalje raspravlja :shock: :facepalm: kako se pojedincima da pricati istu pricu po 100-ti put
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#44778 Re: FC Barcelona

Post by Tomahawk11 »

LSD wrote:
supercali wrote:Pa i ukupnom zbiru ako pogledamo trofeje opet je real bolji ma koliko se trudio reci da je barca bolja
Real je najtrofeniji klub svijeta, mislim na glavne titule: Primera i LP.... teško da ce ga Barca ikad stici po tom pitanju...da sam fan trofeja, navijao bih za Real...logicno, što bi reko Chombe :mrgreen:

međutim, ne mogu da vjerujem da se oko toga i dalje raspravlja :shock: :facepalm: kako se pojedincima da pricati istu pricu po 100-ti put
Necemo vise, evo casna pionirska :) :thumbup:
505, izvini, ali vrtimo se ukrug. Nema potrebe.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#44779 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Ma dobro, nekada i nije lose obnoviti gradivo :run:
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#44780 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Danas je igrao Seung Woo Lee za Koreju. Nova uzdanica L Masie. Jos 4 mjeseca i gledacemo ga u B timu




I jos par pitanja:

1. Da li ce ova lova sto je Madrid platio De Gei biti smatrana kao transfer ili plata? :D :D :D :D :D

Hoce li sud imati sta da kaze?
User avatar
Lakat Jebić
Posts: 8040
Joined: 10/06/2008 15:47

#44781 Re: FC Barcelona

Post by Lakat Jebić »

skenderija04 wrote:Danas je igrao Seung Woo Lee za Koreju. Nova uzdanica L Masie. Jos 4 mjeseca i gledacemo ga u B timu




I jos par pitanja:

1. Da li ce ova lova sto je Madrid platio De Gei biti smatrana kao transfer ili plata? :D :D :D :D :D

Hoce li sud imati sta da kaze?
ugovor o poklonu :D
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#44782 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

@lakat jebic
. A placaju li se porezi na takve ugovore? :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
Lakat Jebić
Posts: 8040
Joined: 10/06/2008 15:47

#44783 Re: FC Barcelona

Post by Lakat Jebić »

skenderija04 wrote:@lakat jebic
. A placaju li se porezi na takve ugovore? :mrgreen: :mrgreen:
a poklon, sevap je, dje ces oporezovat sadaku :D
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#44784 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Lakat Jebić wrote:
skenderija04 wrote:@lakat jebic
. A placaju li se porezi na takve ugovore? :mrgreen: :mrgreen:
a poklon, sevap je, dje ces oporezovat sadaku :D
A i to sto kazes
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#44785 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Jedna najnovija....

Tim pravnika FCB je u Cirihu da otkloni sve sumnje oko jedne situacije koja bi se mogla desiti. Kao sto znamo, Barcelona je kaznjena zabranom registracije igraca u dva prelazna roka. Ok, ali ostavlja se pitanje sta ako se desi teza povreda(6 mjeseci na vise) Po pravilu,u tom slucaju sve ekipe imaju pravo da dovedu zamjenu bez da cekaju prelazni rok. Barcelona zeli da zna u kojoj je legalnoj situaciji.
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#44786 Re: FC Barcelona

Post by MOSALJOZE »

Image
8)
User avatar
suncica24
Posts: 4319
Joined: 22/03/2006 21:29
Location: Na vrh brda gdje vrba mrda

#44787 Re: FC Barcelona

Post by suncica24 »

Ajmo Barto, podigni slusalicu, nazovi Adu i kesiraj cek u banku!
User avatar
Libyano
Posts: 480
Joined: 16/07/2007 22:59
Location: Tripoli nekad, BiH sad

#44788 Re: FC Barcelona

Post by Libyano »

Sta je ovo Pique zakuhao pa mu zvizde protiv Slovacke?
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#44789 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Libyano wrote:Sta je ovo Pique zakuhao pa mu zvizde protiv Slovacke?
Politika
User avatar
Saian
Posts: 16070
Joined: 08/04/2004 21:50

#44790 Re: FC Barcelona

Post by Saian »

5 0 5 wrote:
ono sto je zidane bio za svjetski fudbal 90tih, to je danas busqets. a usput, madrid je zidana kupio. barcelona busquetsa odgojila.
jel se neko pochesh'o oko ovog ili moram ja ?
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12409
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#44791 Re: FC Barcelona

Post by Tito_i_Partija »

Saian wrote:
5 0 5 wrote:
ono sto je zidane bio za svjetski fudbal 90tih, to je danas busqets. a usput, madrid je zidana kupio. barcelona busquetsa odgojila.
jel se neko pochesh'o oko ovog ili moram ja ?
Udri Lenka gdje tukla nisi. :D
User avatar
HB_BHF
Posts: 1798
Joined: 11/02/2010 20:18

#44792 Re: FC Barcelona

Post by HB_BHF »

@skendere
Kakve su ovo nove gluposti oko La Masije?
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#44793 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

HB_BHF wrote:@skendere
Kakve su ovo nove gluposti oko La Masije?
To su oni momci koji su bili "kaznjeni" od strane FIFA-e. Sad su se okomili na Kamerunca Patrica kome cak zabranjuju da zivi u La Masiji. Prihvatili su ga roditelji od jednog djecaka koji igra sa njim. Jadno. Od devet " sumnjivih" smamo su trojica ostala. I vidi cuda, od ovih sest jedan je u Liverpoolu a drugi u PSG-u...Strava


Pogledaj ovo

http://www.nytimes.com/2015/09/01/sport ... p=cur&_r=2
User avatar
HB_BHF
Posts: 1798
Joined: 11/02/2010 20:18

#44794 Re: FC Barcelona

Post by HB_BHF »

skenderija04 wrote: To su oni momci koji su bili "kaznjeni" od strane FIFA-e. Sad su se okomili na Kamerunca Patrica kome cak zabranjuju da zivi u La Masiji. Prihvatili su ga roditelji od jednog djecaka koji igra sa njim. Jadno. Od devet " sumnjivih" smamo su trojica ostala. I vidi cuda, od ovih sest jedan je u Liverpoolu a drugi u PSG-u...Strava


Pogledaj ovo

http://www.nytimes.com/2015/09/01/sport ... p=cur&_r=2
If Ben Lederman were a talented musician or a talented dancer, his father said, there would be no question if his family moved somewhere so he could learn from the best teachers in the world. In soccer, however, a family cannot simply decide in which country they want their child to play. Barcelona has offered support to the Ledermans but, after the club lost its own appeal against its punishments, there is little it can do.

Ferrer recalled a family he worked with on an Article 19 case not long ago. The family had two boys, and both were talented athletes, one in basketball and one in soccer.

He said, “That meant that one, the basketball boy, was every day off training with his club, learning from the coaches, playing in the games.”

He sighed. “The other?” Ferrer said. “The other was at home crying.”
Ccc... Uništavanje dječjih snova i budućnosti fudbala uopšte.
User avatar
ascari
Posts: 2195
Joined: 09/04/2011 11:36

#44796 Re: FC Barcelona

Post by ascari »

MAtS umjesto Brava protiv Atletica.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#44797 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

ascari wrote:MAtS umjesto Brava protiv Atletica.
I bice tako sljedećih mjesec dana. Tako kaze TV3
User avatar
ascari
Posts: 2195
Joined: 09/04/2011 11:36

#44798 Re: FC Barcelona

Post by ascari »

skenderija04 wrote:
ascari wrote:MAtS umjesto Brava protiv Atletica.
I bice tako sljedećih mjesec dana. Tako kaze TV3
Karma s pocetka prosle sezone. Na ter Stegenu je da uradi ono sto je Bravo uradio, zacementira #1 u ligi.

Ima li neko kakvu semu za karte Roma-Barca?
User avatar
NK33
Posts: 683
Joined: 01/02/2015 18:13

#44799 Re: FC Barcelona

Post by NK33 »

User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#44800 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

ascari wrote:
skenderija04 wrote:
ascari wrote:MAtS umjesto Brava protiv Atletica.
I bice tako sljedećih mjesec dana. Tako kaze TV3
Karma s pocetka prosle sezone. Na ter Stegenu je da uradi ono sto je Bravo uradio, zacementira #1 u ligi.

Ima li neko kakvu semu za karte Roma-Barca?

http://www.viagogo.es/Entradas-Deportes ... /E-1191052
Post Reply