Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Imas 1.8 MPi i 1.9,2.2 i 3.2 JTS.
Sve GM motori. Ovaj 1.8 100% Opel motor dok je na JTS motorima samo blok GM,a Alfa je radila glave i ostalo.
Iskreno,jedini benzinski motor koji bi vozio u njoj je Alfin 1.8 TBi sa 200 KS.
Skup auto u kompletu za odrzavati,jos uvijek. Iako nema hronicnih boljki iziskuje sredstva za odrzavanje.
mali_milojica wrote:Uskoro bih mogao provozati Stelvia ,pa ako bude javim se sa utiscima
A ja se ponadao da si meni odgovorio na pitanje
Ako se kojim slucajem opredjelim za 159 dizela (u slucaju neke bezobrazne ponude), 2,4 jtdM je najbolji je li tako? I on je isao u dosta modela Fiata i cest je motor?
mali_milojica wrote:Uskoro bih mogao provozati Stelvia ,pa ako bude javim se sa utiscima
A ja se ponadao da si meni odgovorio na pitanje
Ako se kojim slucajem opredjelim za 159 dizela (u slucaju neke bezobrazne ponude), 2,4 jtdM je najbolji je li tako? I on je isao u dosta modela Fiata i cest je motor?
2,4 jtdM po meni jeste najbolji, ali i najskuplji za održavanje od ponudjene palete dizela, a što je i logično. Izvrstan motor. Ako budeš išao na njega gledaj da kupuješ vozilo mladje od 2008 godine jer su imali problema sa prednjim ovjesom generalno do tada, a posebno što je 2,4 potežak
_BataZiv_0809 wrote:Ma nisam ti nesto zagrijan za dizele, ne samo zbog cinjenice da sam Plinaš
Ali normalno je da cu radije ocuvanog dizlu nego mezara bengu
Najbolji motor ja 159 je 2.0 Multijet. Manje od 20% svih proizvedenih 159 je sa benzinskim motorima, a samim time se dosta rijetki jer su i isli samo u 159.
_BataZiv_0809 wrote:Ma nisam ti nesto zagrijan za dizele, ne samo zbog cinjenice da sam Plinaš
Ali normalno je da cu radije ocuvanog dizlu nego mezara bengu
Svi benzinci su sa direktnom ubizgravanje, znam da ugradnja kosta oko 2000 KM + s tim da motor uvijek vuce 10% goriva (zbog injekgora) ako mislis na plin preci.
I ja kad sam uzimao mislio sam uzeti isto benzinca i plin, ali sam odustao i uzeo 1.9 mjtd 150 KS
Zaboravi da ce ti po Sarajevu ijedan dizel u 159 trositi ispod 9 litara.
Rodjak ima 159 2.4 JTDm sa A/T mjenjacem,potrosnja 11-12lit. One sa rucnim 10-11lit
1.8 Opel je obicni klasicni MPi sa 140 KS (moze se naci u Vectri) i na njega plin ide bez problema.
Problem su 1.8 TBi i svi motori sa JTS oznakom (1.9,2.2 i 3.2). To je direktno ubrizgavanje tipa FSI u VW i sl.
Cekajte ljudi. Pa ja sam bio uvjeren da je taj 1.8 benzinac u 159 u stvari t.spark iz 156?!
159-ka mi se jako svidja ali upravo iz razloga sto je tesko i skupo ugraditi plinsku instalaciju u njene benzince, bas i ne razmisljam o njoj. Dizelase ne mogu smisliti ni na slici
1.8 u 159 je Opelov Z18XER, evolucija Z18XE motora, samo što u jačoj XER izvedbi ima varijabilno upravljanje ventilima i nema hidropodizače pa se moraju kontrolisat zazori ventila periodično ako ide na plin
Najčešći u Vektri C poslije mislim 2003e godine, išao i u Zafire, Astre. nema nekih pretjeranih mana tvornički, ok mašina
Nije direktno ubrizgavanje u cilindre pa je plinska instalacija do nekih 1000KM
Litar plina vise nego benzina otprilike
Kod mene verzija sa 125KS uzme 7 otvorene magistralom i 10-12 gradske plina. Autoceste oko 9 litara. Mozda može još sitno niže al ne previše. Doduše, auto je 300-400kg lakše od te Alfe i 15KS slabije. Vozio sam Vektru sa istim motorom i ide pristojno, ništa wow, al ide ok
Evo ima jedna i to plinaš https://www.olx.ba/artikal/25561746/alfa-159/
EDIT 2: 119.000 a plin. Prešla je 319.000 garant
Last edited by Throttle on 24/11/2017 17:07, edited 2 times in total.
Throttle wrote:Litar plina vise nego benzina otprilike
Kod mene verzija sa 125KS uzme 7 otvorene magistralom i 10-12 gradske plina. Autoceste oko 9 litara. Mozda može još sitno niže al ne previše. Doduše, auto je 300-400kg lakše od te Alfe i 15KS slabije. Vozio sam Vektru sa istim motorom i ide pristojno, ništa wow, al ide ok
Evo ima jedna i to plinaš https://www.olx.ba/artikal/25561746/alfa-159/
EDIT 2: 119.000 a plin. Prešla je 319.000 garant
Caka i jest tezina, platforma od koje je GM i opel odustao samo radi tezine.
Jest da je trap ojacan i tu sva tezina i ide.
a ta s pika sigrno nije presla manje od 300 000 + s tim da nema atesta na plin, tako da ne mozes ni znati kad je ugradjen.
Ne stvarno visoko je mali grad u vrh glave 8.000 putnickih auta, ima jedno 30 komada 159.
Ok razumijem auto 10.000 KM limuzina dobar motor sve 5 ali 60% istih nema nikakve linije s boka tj ima zilion malih linija.
E60 i nema toliko ali zato e46 ko u prici pa onda rodjenog brata prcam ko sve voza e46
I ML stari je ista liga.
Bakir1 wrote:Ne stvarno visoko je mali grad u vrh glave 8.000 putnickih auta, ima jedno 30 komada 159.
Ok razumijem auto 10.000 KM limuzina dobar motor sve 5 ali 60% istih nema nikakve linije s boka tj ima zilion malih linija.
E60 i nema toliko ali zato e46 ko u prici pa onda rodjenog brata prcam ko sve voza e46
I ML stari je ista liga.
To je sve doslo u zadnju 1 do 2 godine, okako je izasla gulia masovno se 159 prodaje i uzima ona. u Italiji svaki drugi vozac 159 je uzeo guliu a 159 prodao, zato ih sad ima svugdje.
Ali bolja stvar za odrzavanje, makar sad neke osnovne stvari mozes naci svugdje