Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
omar little
Posts: 17380
Joined: 14/03/2008 21:14

#4476 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by omar little »

ne znam jel bilo vec


User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12405
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#4477 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Tito_i_Partija »

Nije los trailer, ocigledno ne zele da otkriju previse, sto je sasvim u redu...ali nisu mogli goru muziku izabrat'. :D
User avatar
ćiribiribela
Posts: 14373
Joined: 04/03/2013 02:53
Location: Gotham

#4478 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by ćiribiribela »

Image
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65972
Joined: 03/08/2010 19:04

#4479 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by kakavdanakneiskustvu »

kad će iduća sezona?
User avatar
TheWatcher
Posts: 2661
Joined: 08/03/2007 12:09
Location: *** tamo gdje prestaje logika tu pocinje Bosna ***

#4481 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by TheWatcher »

ima li slicna serija da su izasle sve epizode :?:
User avatar
mixone1995
Posts: 3527
Joined: 16/07/2012 19:25

#4482 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by mixone1995 »

TheWatcher wrote:ima li slicna serija da su izasle sve epizode :?:
+1

I mene ovo zanima :)
sizifinho
Posts: 3464
Joined: 31/05/2014 13:14

#4483 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by sizifinho »

TheWatcher wrote:ima li slicna serija da su izasle sve epizode :?:
Serijal kao GoT ne postoji. Da ima svu kompleksnost razvijanja likova plus magiju...nećeš nać.
Da li ima serijala koji su u srednjem vijeku, sa magijom- ima ih na pretek.
Da li su vrijedni gledanja? Malo koji.
User avatar
pici
Posts: 46366
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#4484 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by pici »

omar little wrote:ne znam jel bilo vec



lošH klip pravo...mnogo cut-ova, tako da me samo glava zabolila buljeĆi u nišHta...evo u HD-eu


User avatar
karanana
Posts: 50764
Joined: 26/02/2004 00:00

#4485 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by karanana »

malo sta se moze izvuci iz ovog trailera.....jedino da li nagovjestava saveznistvo malog tyriona i khalisi, kad onaj debeli celavi kaze who said it is him? mada, ako sam dobro razgonetno ovaj trailor, ne znam sta bi tyrion donijeo kao svoj ulog u to saveznistvo. osim velike i spremne chune. kakav bi to sex bio.
smanjili su sex generalno.
Juliuscezar
Posts: 6717
Joined: 11/05/2014 23:47

#4486 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Juliuscezar »

karanana wrote:malo sta se moze izvuci iz ovog trailera.....jedino da li nagovjestava saveznistvo malog tyriona i khalisi, kad onaj debeli celavi kaze who said it is him? mada, ako sam dobro razgonetno ovaj trailor, ne znam sta bi tyrion donijeo kao svoj ulog u to saveznistvo. osim velike i spremne chune. kakav bi to sex bio.
smanjili su sex generalno.

Najlogicnije je zakljuciti da se radi o Khalisi kad Vary kaze who said it is him, ali poznavajuci GoT i Martina tesko ce se desiti ono sto nam se cini najlogicnijim :D.
User avatar
Truba
Posts: 93815
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#4487 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Truba »

http://mashable.com/2015/01/30/game-of- ... -r-martin/


vec se znalo ali eto...

ja sam odavno poravnio imam jos 300 knjiga jebo ba ovo :run:
User avatar
ioannes
Posts: 3056
Joined: 26/02/2013 14:31

#4488 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by ioannes »

GoT je naravno dobra serija,samo ja se nikad necu moci naviknuti
na onu dozu nemorala i intrige koja vlada u tom svijetu,jednostvano nema nade....frustrirajuce
User avatar
AleksoMKD
Posts: 8156
Joined: 01/03/2012 15:03
Location: Tamo gdje vjecno sunce sja

#4489 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by AleksoMKD »

ioannes wrote:GoT je naravno dobra serija,samo ja se nikad necu moci naviknuti
na onu dozu nemorala i intrige koja vlada u tom svijetu,jednostvano nema nade....frustrirajuce
Pa iskreno nemoral i intriga je u srednjem veku sasvim normalna stvar. Svi veci gradovi u Evropi (pa i sire) su imali bordele i tek u 18-19 veku pocinje suzbijanje.
Maltene dok je Inkvizicija palila heretike na trgu, preko puta su bordeli funkcionirali normalno.
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32751
Joined: 16/04/2011 18:46

#4490 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by skafiskafsnjak »

Pa meni se bas zbog toga i svidja. Nema nekih cenzura ili glavnih likova.... Svak moze da umre :D
User avatar
ferratilis
Posts: 8372
Joined: 25/11/2013 16:48

#4491 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by ferratilis »

oni će ovi seriju toliko rastegnut' da nakon jedno 10 sezona neće imati para da nastave i onda će morat nešto zbrzat i na kraju će Hodor bit kralj Westerosa

vidim po ovom trejleru da će se svaka od priča u 5. sezoni samo još više zakomplikovati, bez ikakvog raspleta
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#4492 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by todd_smith »

ferratilis wrote:oni će ovi seriju toliko rastegnut' da nakon jedno 10 sezona neće imati para da nastave i onda će morat nešto zbrzat i na kraju će Hodor bit kralj Westerosa

vidim po ovom trejleru da će se svaka od priča u 5. sezoni samo još više zakomplikovati, bez ikakvog raspleta
pa koliko znam imat ce jos 1-2 sezone max, tako sam nedavno procitao.
bhnapoleon1 wrote:
karanana wrote:malo sta se moze izvuci iz ovog trailera.....jedino da li nagovjestava saveznistvo malog tyriona i khalisi, kad onaj debeli celavi kaze who said it is him? mada, ako sam dobro razgonetno ovaj trailor, ne znam sta bi tyrion donijeo kao svoj ulog u to saveznistvo. osim velike i spremne chune. kakav bi to sex bio.
smanjili su sex generalno.

Najlogicnije je zakljuciti da se radi o Khalisi kad Vary kaze who said it is him, ali poznavajuci GoT i Martina tesko ce se desiti ono sto nam se cini najlogicnijim :D.
mozda je i marjorie :mrgreen:
User avatar
shmizlica
Posts: 57892
Joined: 18/11/2010 14:35
Location: u oku posmatrača

#4493 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by shmizlica »

ako nam martin poživi pa napiše ove još dvije planirane knjige (a po nekima možebit i tri) biće i više :D
User avatar
ferratilis
Posts: 8372
Joined: 25/11/2013 16:48

#4494 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by ferratilis »

todd_smith wrote:pa koliko znam imat ce jos 1-2 sezone max, tako sam nedavno procitao.
ako je tako, onda je dobro :thumbup:
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#4495 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by todd_smith »

shmizlica wrote:ako nam martin poživi pa napiše ove još dvije planirane knjige (a po nekima možebit i tri) biće i više :D
pa eto kako pise iznad kraj ce serije biti prije nego sto najnovija knjiga izadje tako da... :mrgreen:
User avatar
shmizlica
Posts: 57892
Joined: 18/11/2010 14:35
Location: u oku posmatrača

#4496 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by shmizlica »

todd_smith wrote:
shmizlica wrote:ako nam martin poživi pa napiše ove još dvije planirane knjige (a po nekima možebit i tri) biće i više :D
pa eto kako pise iznad kraj ce serije biti prije nego sto najnovija knjiga izadje tako da... :mrgreen:
ne može tako, mora bit još :angry:
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#4497 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by todd_smith »

shmizlica wrote:
todd_smith wrote:
shmizlica wrote:ako nam martin poživi pa napiše ove još dvije planirane knjige (a po nekima možebit i tri) biće i više :D
pa eto kako pise iznad kraj ce serije biti prije nego sto najnovija knjiga izadje tako da... :mrgreen:
ne može tako, mora bit još :angry:
ok evo sad cu im javiti da si ti tako rekla

da im posaljem poruku ili da ih nazovem? poruku jelde? ma ja, hajde evo ide
User avatar
shmizlica
Posts: 57892
Joined: 18/11/2010 14:35
Location: u oku posmatrača

#4498 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by shmizlica »

aha, na fejsbuk :mrgreen:
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#4499 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by todd_smith »

shmizlica wrote:aha, na fejsbuk :mrgreen:
daj link :mrgreen:
User avatar
shmizlica
Posts: 57892
Joined: 18/11/2010 14:35
Location: u oku posmatrača

#4500 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by shmizlica »

guglaj :roll:
Post Reply