Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Moderator: _BataZiv_0809
-
omar little
- Posts: 17380
- Joined: 14/03/2008 21:14
#4476 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
ne znam jel bilo vec
- Tito_i_Partija
- Posts: 12405
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#4477 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Nije los trailer, ocigledno ne zele da otkriju previse, sto je sasvim u redu...ali nisu mogli goru muziku izabrat'. 
- ćiribiribela
- Posts: 14373
- Joined: 04/03/2013 02:53
- Location: Gotham
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65972
- Joined: 03/08/2010 19:04
#4479 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
kad će iduća sezona?
- madridist
- Posts: 1043
- Joined: 07/07/2012 22:34
- Location: Middle Earth
- TheWatcher
- Posts: 2661
- Joined: 08/03/2007 12:09
- Location: *** tamo gdje prestaje logika tu pocinje Bosna ***
#4481 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
ima li slicna serija da su izasle sve epizode 
- mixone1995
- Posts: 3527
- Joined: 16/07/2012 19:25
#4482 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
+1TheWatcher wrote:ima li slicna serija da su izasle sve epizode
I mene ovo zanima
-
sizifinho
- Posts: 3464
- Joined: 31/05/2014 13:14
#4483 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Serijal kao GoT ne postoji. Da ima svu kompleksnost razvijanja likova plus magiju...nećeš nać.TheWatcher wrote:ima li slicna serija da su izasle sve epizode
Da li ima serijala koji su u srednjem vijeku, sa magijom- ima ih na pretek.
Da li su vrijedni gledanja? Malo koji.
- pici
- Posts: 46366
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#4484 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
omar little wrote:ne znam jel bilo vec
lošH klip pravo...mnogo cut-ova, tako da me samo glava zabolila buljeĆi u nišHta...evo u HD-eu
- karanana
- Posts: 50764
- Joined: 26/02/2004 00:00
#4485 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
malo sta se moze izvuci iz ovog trailera.....jedino da li nagovjestava saveznistvo malog tyriona i khalisi, kad onaj debeli celavi kaze who said it is him? mada, ako sam dobro razgonetno ovaj trailor, ne znam sta bi tyrion donijeo kao svoj ulog u to saveznistvo. osim velike i spremne chune. kakav bi to sex bio.
smanjili su sex generalno.
smanjili su sex generalno.
-
Juliuscezar
- Posts: 6717
- Joined: 11/05/2014 23:47
#4486 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
karanana wrote:malo sta se moze izvuci iz ovog trailera.....jedino da li nagovjestava saveznistvo malog tyriona i khalisi, kad onaj debeli celavi kaze who said it is him? mada, ako sam dobro razgonetno ovaj trailor, ne znam sta bi tyrion donijeo kao svoj ulog u to saveznistvo. osim velike i spremne chune. kakav bi to sex bio.
smanjili su sex generalno.
Najlogicnije je zakljuciti da se radi o Khalisi kad Vary kaze who said it is him, ali poznavajuci GoT i Martina tesko ce se desiti ono sto nam se cini najlogicnijim
- Truba
- Posts: 93815
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#4487 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
http://mashable.com/2015/01/30/game-of- ... -r-martin/
vec se znalo ali eto...
ja sam odavno poravnio imam jos 300 knjiga jebo ba ovo
vec se znalo ali eto...
ja sam odavno poravnio imam jos 300 knjiga jebo ba ovo
- ioannes
- Posts: 3056
- Joined: 26/02/2013 14:31
#4488 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
GoT je naravno dobra serija,samo ja se nikad necu moci naviknuti
na onu dozu nemorala i intrige koja vlada u tom svijetu,jednostvano nema nade....frustrirajuce
na onu dozu nemorala i intrige koja vlada u tom svijetu,jednostvano nema nade....frustrirajuce
- AleksoMKD
- Posts: 8156
- Joined: 01/03/2012 15:03
- Location: Tamo gdje vjecno sunce sja
#4489 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Pa iskreno nemoral i intriga je u srednjem veku sasvim normalna stvar. Svi veci gradovi u Evropi (pa i sire) su imali bordele i tek u 18-19 veku pocinje suzbijanje.ioannes wrote:GoT je naravno dobra serija,samo ja se nikad necu moci naviknuti
na onu dozu nemorala i intrige koja vlada u tom svijetu,jednostvano nema nade....frustrirajuce
Maltene dok je Inkvizicija palila heretike na trgu, preko puta su bordeli funkcionirali normalno.
- skafiskafsnjak
- Posts: 32751
- Joined: 16/04/2011 18:46
#4490 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Pa meni se bas zbog toga i svidja. Nema nekih cenzura ili glavnih likova.... Svak moze da umre 
- ferratilis
- Posts: 8372
- Joined: 25/11/2013 16:48
#4491 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
oni će ovi seriju toliko rastegnut' da nakon jedno 10 sezona neće imati para da nastave i onda će morat nešto zbrzat i na kraju će Hodor bit kralj Westerosa
vidim po ovom trejleru da će se svaka od priča u 5. sezoni samo još više zakomplikovati, bez ikakvog raspleta
vidim po ovom trejleru da će se svaka od priča u 5. sezoni samo još više zakomplikovati, bez ikakvog raspleta
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#4492 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
pa koliko znam imat ce jos 1-2 sezone max, tako sam nedavno procitao.ferratilis wrote:oni će ovi seriju toliko rastegnut' da nakon jedno 10 sezona neće imati para da nastave i onda će morat nešto zbrzat i na kraju će Hodor bit kralj Westerosa
vidim po ovom trejleru da će se svaka od priča u 5. sezoni samo još više zakomplikovati, bez ikakvog raspleta
mozda je i marjoriebhnapoleon1 wrote:karanana wrote:malo sta se moze izvuci iz ovog trailera.....jedino da li nagovjestava saveznistvo malog tyriona i khalisi, kad onaj debeli celavi kaze who said it is him? mada, ako sam dobro razgonetno ovaj trailor, ne znam sta bi tyrion donijeo kao svoj ulog u to saveznistvo. osim velike i spremne chune. kakav bi to sex bio.
smanjili su sex generalno.
Najlogicnije je zakljuciti da se radi o Khalisi kad Vary kaze who said it is him, ali poznavajuci GoT i Martina tesko ce se desiti ono sto nam se cini najlogicnijim.
- shmizlica
- Posts: 57892
- Joined: 18/11/2010 14:35
- Location: u oku posmatrača
#4493 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
ako nam martin poživi pa napiše ove još dvije planirane knjige (a po nekima možebit i tri) biće i više 
- ferratilis
- Posts: 8372
- Joined: 25/11/2013 16:48
#4494 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
ako je tako, onda je dobrotodd_smith wrote:pa koliko znam imat ce jos 1-2 sezone max, tako sam nedavno procitao.
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#4495 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
pa eto kako pise iznad kraj ce serije biti prije nego sto najnovija knjiga izadje tako da...shmizlica wrote:ako nam martin poživi pa napiše ove još dvije planirane knjige (a po nekima možebit i tri) biće i više
- shmizlica
- Posts: 57892
- Joined: 18/11/2010 14:35
- Location: u oku posmatrača
#4496 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
ne može tako, mora bit joštodd_smith wrote:pa eto kako pise iznad kraj ce serije biti prije nego sto najnovija knjiga izadje tako da...shmizlica wrote:ako nam martin poživi pa napiše ove još dvije planirane knjige (a po nekima možebit i tri) biće i više
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#4497 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
ok evo sad cu im javiti da si ti tako reklashmizlica wrote:ne može tako, mora bit joštodd_smith wrote:pa eto kako pise iznad kraj ce serije biti prije nego sto najnovija knjiga izadje tako da...shmizlica wrote:ako nam martin poživi pa napiše ove još dvije planirane knjige (a po nekima možebit i tri) biće i više
da im posaljem poruku ili da ih nazovem? poruku jelde? ma ja, hajde evo ide
- shmizlica
- Posts: 57892
- Joined: 18/11/2010 14:35
- Location: u oku posmatrača
#4498 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
aha, na fejsbuk 
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#4499 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
daj linkshmizlica wrote:aha, na fejsbuk
- shmizlica
- Posts: 57892
- Joined: 18/11/2010 14:35
- Location: u oku posmatrača

