Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post Reply
Imperatore
Posts: 35
Joined: 24/02/2017 23:40

#4476 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Imperatore »

Ja nemam ništa protiv vas Bošnjaka, čak vas i razumijem kao i vašu situaciju ali jako nervira ta prozivka da ćemo biti manjina ili da ćemo i nestati itd. Čemu to? Zašto takva prozivka?
Jesam li rekao da ste islamisti? Ne
Ne smatram vas pretjerano ni religioznima niti nekim islamistima Činjenica je da ste birali Komšića da nam zapaprite a da Arape dovlačite jer želite ovladati Federacijom. 92 ste bili u nekom drugom moodu mirorubljivom i nosali titove štafete a danas ste sjebani i želite osvetu nakon svega što ste doživili

Ne da mi smetate nego mi vas je nekako i žao...ne žao kao kad nekoga mrziš pa ti ga je žao nego nemate sreće, ne znate voditi politiku i imati ćemo uvijek u takvoj situaciji konfortaciju .To je kao kad te netko tjera na svađu a ti je ne želiš, to je situacija između nas i vas.
To što ste najebali u prošlom ratu ne znači da se možete institucionalno iživljavati na nama, ako mi to smeta ne znači da vas mrzim. Što se tiče Arapa i ja i ti znamo koliko ih ima po Sarajevu a što se tiče Bugojna i naših sela i ja i ti smo svjesni koliko ih ima po Sarajevu ,kako dolaze među Hrvate po Bugojnu i kako koristi SDA fiktivne firme za njihovo naseljavanje. Čemu laganje?
User avatar
Kolinda
Posts: 5443
Joined: 08/01/2015 13:24

#4477 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Kolinda »

Mirza007 wrote:
Kolinda wrote:
zenit dozic wrote:Sta je ovo najezda skripara sa kamenarskog foruma :run:
Zasto ne idete na banja luka forum, oni su vam raja sta cete sa zlim islamistima :skoljka:
Vidi straha čim se pojavi više od 10% drugačijih ,neće vas momci ne bojte se sve će biti ok...
Predsjednice, matematicarko prosvijetli neupuceni puk u tajnu izracuna ovog "vise od 10% drugacijih".
Kad ja sračunam to ti je ko Sveto Pismo ...
User avatar
Kolinda
Posts: 5443
Joined: 08/01/2015 13:24

#4478 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Kolinda »

ultima_palabra wrote:
Kolinda wrote:
zenit dozic wrote:Sta je ovo najezda skripara sa kamenarskog foruma :run:
Zasto ne idete na banja luka forum, oni su vam raja sta cete sa zlim islamistima :skoljka:
Vidi straha čim se pojavi više od 10% drugačijih ,neće vas momci ne bojte se sve će biti ok...
Vama se tih 10% ne bi moglo desiti, ti drugaciji bi zavrsili u Dretelju i Heliodromu...
U mom kraju nikada drugačijih nije bilo više od 0,5% tako da pogrešnoj osobi upućuješ hipoteze .... Niti smo koga dirali niti se tko trebao sekirati, svi koji su bili tu '89 su i '17 osim ako nisu preminuli od starosti ili bolesti ...
zenit dozic
Posts: 2531
Joined: 07/09/2014 11:48

#4479 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by zenit dozic »

http://www.federalna.ba/bhs/vijest/195208/28022017

Odmah na pocetku videa o cirilicaru i njegovoj ulozi u ratu.
Ima i dio kad trazi odobrenje gojka supka.
User avatar
and
Posts: 8178
Joined: 04/09/2007 22:51

#4480 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by and »

Imperatore wrote:Ja nemam ništa protiv vas Bošnjaka, čak vas i razumijem kao i vašu situaciju ali jako nervira ta prozivka da ćemo biti manjina ili da ćemo i nestati itd. Čemu to? Zašto takva prozivka?
Jesam li rekao da ste islamisti? Ne
Ne smatram vas pretjerano ni religioznima niti nekim islamistima Činjenica je da ste birali Komšića da nam zapaprite a da Arape dovlačite jer želite ovladati Federacijom. 92 ste bili u nekom drugom moodu mirorubljivom i nosali titove štafete a danas ste sjebani i želite osvetu nakon svega što ste doživili

Ne da mi smetate nego mi vas je nekako i žao...ne žao kao kad nekoga mrziš pa ti ga je žao nego nemate sreće, ne znate voditi politiku i imati ćemo uvijek u takvoj situaciji konfortaciju .To je kao kad te netko tjera na svađu a ti je ne želiš, to je situacija između nas i vas.
To što ste najebali u prošlom ratu ne znači da se možete institucionalno iživljavati na nama, ako mi to smeta ne znači da vas mrzim. Što se tiče Arapa i ja i ti znamo koliko ih ima po Sarajevu a što se tiče Bugojna i naših sela i ja i ti smo svjesni koliko ih ima po Sarajevu ,kako dolaze među Hrvate po Bugojnu i kako koristi SDA fiktivne firme za njihovo naseljavanje. Čemu laganje?
naselilo se u bih i 100000 srba koji su protjerani iz hrvatske pa niko nije galamio, čak ste i aplaudirali :mrgreen:
hinjsku politiku ne znamo voditi,a ko nam je bio neprijatelj 92 i danas je.
Imperatore
Posts: 35
Joined: 24/02/2017 23:40

#4481 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Imperatore »

and wrote:
Imperatore wrote:Ja nemam ništa protiv vas Bošnjaka, čak vas i razumijem kao i vašu situaciju ali jako nervira ta prozivka da ćemo biti manjina ili da ćemo i nestati itd. Čemu to? Zašto takva prozivka?
Jesam li rekao da ste islamisti? Ne
Ne smatram vas pretjerano ni religioznima niti nekim islamistima Činjenica je da ste birali Komšića da nam zapaprite a da Arape dovlačite jer želite ovladati Federacijom. 92 ste bili u nekom drugom moodu mirorubljivom i nosali titove štafete a danas ste sjebani i želite osvetu nakon svega što ste doživili

Ne da mi smetate nego mi vas je nekako i žao...ne žao kao kad nekoga mrziš pa ti ga je žao nego nemate sreće, ne znate voditi politiku i imati ćemo uvijek u takvoj situaciji konfortaciju .To je kao kad te netko tjera na svađu a ti je ne želiš, to je situacija između nas i vas.
To što ste najebali u prošlom ratu ne znači da se možete institucionalno iživljavati na nama, ako mi to smeta ne znači da vas mrzim. Što se tiče Arapa i ja i ti znamo koliko ih ima po Sarajevu a što se tiče Bugojna i naših sela i ja i ti smo svjesni koliko ih ima po Sarajevu ,kako dolaze među Hrvate po Bugojnu i kako koristi SDA fiktivne firme za njihovo naseljavanje. Čemu laganje?
naselilo se u bih i 100000 srba koji su protjerani iz hrvatske pa niko nije galamio, čak ste i aplaudirali :mrgreen:
hinjsku politiku ne znamo voditi,a ko nam je bio neprijatelj 92 i danas je.
92 vas je na moru trebalo nagovarati da se vratite u BiH i da se borite, mnogi su bježali u Crnu Goru na more da odmaraju a ono u Sarajevu sa slikama Tita je bilo nešto između tuge i žalosti, Srbi nisu ni imali nikakvog otpora u istočnoj i sjevernoj Bosni plus ste im dopustili da vam se ukopaju na brdima oko Sarajeva itd.
Tada ste bili hippie, make love not war sa onim komunjarskim forama. I u Hrvatskoj si ima komunjare koje su predale oružje TO-200 000 pušaka dok su u Sloveniji protjerali JNA sa istima, imao si i Hrvata komunjaru koji je pokušao uvesti samo Hrvatskoj sankcije pa kasnije cijeloj Jugi kad nije uspio(Lončar) i razne spletkaroše i udbaše ali u vas muslimana je to išlo dosta lošije. U Hrvatskoj je narod znao šta ih čeka kao i Hrvati u BiH.

Danas obrnuto s tim Arapima, ovime u Stocu i tim tužbama i prijetnjama, prosto ne znate voditi politiku i postaviti se
User avatar
desni
Posts: 1626
Joined: 10/03/2012 01:21

#4482 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by desni »

Imperatore wrote:Ja nemam ništa protiv vas , čak vas i razumijem kao i vašu situaciju

Ne da mi smetate nego mi vas je nekako i žao...ne žao kao kad nekoga mrziš pa ti ga je žao nego nemate sreće, ne znate voditi politiku i imati ćemo uvijek u takvoj situaciji konfortaciju .To je kao kad te netko tjera na svađu a ti je ne želiš, to je situacija između nas i vas.
To što ste najebali ne znači da se možete institucionalno iživljavati na nama, ako mi to smeta ne znači da vas mrzim.
    E moj imperatore da se čovjek zamisli nad ovim tvojim postom i podacima katoličke crkve u Bosni i Hercegovini.
      Na kraju 2015. u Bosni i Hercegovini 405.735 katolika,godinu kasnije na kraju 2016. 390.241.Podaci katoličke crkve pokazuju da se za samo godinu dana broj katolika u našoj državi smanjio za 15.494.
        Po procjenama 13.260 otpada na one koji su iselili.Prednjače Novo Sarajevo 1.214 Vitez 712 Busovača 626.
          http://www.ktabkbih.net/info.asp?id=67602
            Image
            Mirza007
            Posts: 2753
            Joined: 02/04/2014 23:26

            #4483 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

            Post by Mirza007 »

            Kolinda wrote: Kad ja sračunam to ti je ko Sveto Pismo ...
            ....rece skromno predsjednica.
            Imperatore
            Posts: 35
            Joined: 24/02/2017 23:40

            #4484 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

            Post by Imperatore »

            desni wrote:
            Imperatore wrote:Ja nemam ništa protiv vas , čak vas i razumijem kao i vašu situaciju

            Ne da mi smetate nego mi vas je nekako i žao...ne žao kao kad nekoga mrziš pa ti ga je žao nego nemate sreće, ne znate voditi politiku i imati ćemo uvijek u takvoj situaciji konfortaciju .To je kao kad te netko tjera na svađu a ti je ne želiš, to je situacija između nas i vas.
            To što ste najebali ne znači da se možete institucionalno iživljavati na nama, ako mi to smeta ne znači da vas mrzim.
              E moj imperatore da se čovjek zamisli nad ovim tvojim postom i podacima katoličke crkve u Bosni i Hercegovini.
                Na kraju 2015. u Bosni i Hercegovini 405.735 katolika,godinu kasnije na kraju 2016. 390.241.Podaci katoličke crkve pokazuju da se za samo godinu dana broj katolika u našoj državi smanjio za 15.494.
                  Po procjenama 13.260 otpada na one koji su iselili.Prednjače Novo Sarajevo 1.214 Vitez 712 Busovača 626.
                    http://www.ktabkbih.net/info.asp?id=67602
                      Image
                      Šta sa tim? Vi bi nama ukidali prava jer nas je manje ili? Pa i vi ćete jarane seliti iz BiH kad vam BiH dođe do EU ili mislite čekati?
                      Zamisli koji će to tek biti red ako uzmemo u obzir da hrvatska područja imaju najbolju ekonomiju
                      User avatar
                      Alfons Kauders
                      Posts: 37198
                      Joined: 24/09/2004 13:39
                      Location: Glavni Stan NVZ
                      Contact:

                      #4485 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

                      Post by Alfons Kauders »

                      Opet krenuli o najezdi Arapa? :lol:

                      Hoce li im iko reci da je prosla sezona? I ljetna i zimska... Nema ih vise ni po Bjelasnici i Jahorini, ni u gradu. Mislim, nije to nesto specificno za BiH, jer ni Dalmacija nije krcata ovih dana.

                      Ali ocekuje se novi val "naseljavanja" pocetkom juna, kao i stotine clanaka o najezdi Arapa.
                      User avatar
                      mO k3
                      Posts: 34082
                      Joined: 23/09/2009 14:16
                      Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

                      #4486 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

                      Post by mO k3 »

                      Imperatore wrote:
                      desni wrote:
                      Imperatore wrote:Ja nemam ništa protiv vas , čak vas i razumijem kao i vašu situaciju

                      Ne da mi smetate nego mi vas je nekako i žao...ne žao kao kad nekoga mrziš pa ti ga je žao nego nemate sreće, ne znate voditi politiku i imati ćemo uvijek u takvoj situaciji konfortaciju .To je kao kad te netko tjera na svađu a ti je ne želiš, to je situacija između nas i vas.
                      To što ste najebali ne znači da se možete institucionalno iživljavati na nama, ako mi to smeta ne znači da vas mrzim.
                        E moj imperatore da se čovjek zamisli nad ovim tvojim postom i podacima katoličke crkve u Bosni i Hercegovini.
                          Na kraju 2015. u Bosni i Hercegovini 405.735 katolika,godinu kasnije na kraju 2016. 390.241.Podaci katoličke crkve pokazuju da se za samo godinu dana broj katolika u našoj državi smanjio za 15.494.
                            Po procjenama 13.260 otpada na one koji su iselili.Prednjače Novo Sarajevo 1.214 Vitez 712 Busovača 626.
                              http://www.ktabkbih.net/info.asp?id=67602
                                Image
                                Šta sa tim? Vi bi nama ukidali prava jer nas je manje ili? Pa i vi ćete jarane seliti iz BiH kad vam BiH dođe do EU ili mislite čekati?
                                Zamisli koji će to tek biti red ako uzmemo u obzir da hrvatska područja imaju najbolju ekonomiju
                                Jok bre ko bi vam ukinuo prava gdje i ko sta pise??
                                To gdje ste u vecini imate najbolju ekonomiju objesi macku o rep , ako je tako zasto se hrvati iz popmenutih opstina ne sele gdje je "ekonmija" bolja..
                                BAK-eV
                                Posts: 2647
                                Joined: 17/10/2012 18:53

                                #4487 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

                                Post by BAK-eV »

                                Imperatore wrote: Šta sa tim? Vi bi nama ukidali prava jer nas je manje ili? Pa i vi ćete jarane seliti iz BiH kad vam BiH dođe do EU ili mislite čekati?
                                Zamisli koji će to tek biti red ako uzmemo u obzir da hrvatska područja imaju najbolju ekonomiju
                                Bas suprotno. Što je vas manje, vi bi nama sad jal ukidali pravo glasa jal bi naše glasove umanjivali. I još neke dodatne teritorijalno administrativno etničke podjele uvodili i nakve koeficijente.
                                Vi očito smatrate da je Bosnjaka previše u državi. Sad to treba korigirati aparthejdom kad nije moglo puškom.
                                Hafis
                                Posts: 17983
                                Joined: 18/07/2013 12:40
                                Location: južno, niz Ivan

                                #4488 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

                                Post by Hafis »

                                BAK-eV wrote:
                                Imperatore wrote: Šta sa tim? Vi bi nama ukidali prava jer nas je manje ili? Pa i vi ćete jarane seliti iz BiH kad vam BiH dođe do EU ili mislite čekati?
                                Zamisli koji će to tek biti red ako uzmemo u obzir da hrvatska područja imaju najbolju ekonomiju
                                Bas suprotno. Što je vas manje, vi bi nama sad jal ukidali pravo glasa jal bi naše glasove umanjivali. I još neke dodatne teritorijalno administrativno etničke podjele uvodili i nakve koeficijente.
                                Vi očito smatrate da je Bosnjaka previše u državi. Sad to treba korigirati aparthejdom kad nije moglo puškom.
                                Šuplja priča za intimno društvo.
                                Ti očito smatraš da je Hrvata još uvijek previše u državi. Bojim se ako se uzdaš u neke brojeve, načekati ćeš se.
                                Dobro kaže čovjek, ne dao Bog da BiH uđe u EU, to bi stampedo na granici nastao.
                                User avatar
                                Alfons Kauders
                                Posts: 37198
                                Joined: 24/09/2004 13:39
                                Location: Glavni Stan NVZ
                                Contact:

                                #4489 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

                                Post by Alfons Kauders »

                                Hafis wrote:
                                BAK-eV wrote:
                                Imperatore wrote: Šta sa tim? Vi bi nama ukidali prava jer nas je manje ili? Pa i vi ćete jarane seliti iz BiH kad vam BiH dođe do EU ili mislite čekati?
                                Zamisli koji će to tek biti red ako uzmemo u obzir da hrvatska područja imaju najbolju ekonomiju
                                Bas suprotno. Što je vas manje, vi bi nama sad jal ukidali pravo glasa jal bi naše glasove umanjivali. I još neke dodatne teritorijalno administrativno etničke podjele uvodili i nakve koeficijente.
                                Vi očito smatrate da je Bosnjaka previše u državi. Sad to treba korigirati aparthejdom kad nije moglo puškom.
                                Šuplja priča za intimno društvo.
                                Ti očito smatraš da je Hrvata još uvijek previše u državi. Bojim se ako se uzdaš u neke brojeve, načekati ćeš se.
                                Dobro kaže čovjek, ne dao Bog da BiH uđe u EU, to bi stampedo na granici nastao.
                                Nije previse, vec premalo.

                                Previse je Srba katolicke vjere.
                                Hafis
                                Posts: 17983
                                Joined: 18/07/2013 12:40
                                Location: južno, niz Ivan

                                #4490 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

                                Post by Hafis »

                                Alfons Kauders wrote:
                                Nije previse, vec premalo.

                                Previse je Srba katolicke vjere.
                                Eh, nije to ništa koliko je Srba islamske vjere.
                                User avatar
                                Alfons Kauders
                                Posts: 37198
                                Joined: 24/09/2004 13:39
                                Location: Glavni Stan NVZ
                                Contact:

                                #4491 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

                                Post by Alfons Kauders »

                                Hafis wrote:
                                Alfons Kauders wrote:
                                Nije previse, vec premalo.

                                Previse je Srba katolicke vjere.
                                Eh, nije to ništa koliko je Srba islamske vjere.
                                Oke, hajmo onda praviti gradjanski sistem, kad smo svi Srbi - jedan Srbin, jedan glas.

                                Jer onda nije ok da npr. Srbi krscani imaju dva clana Predsjednistva, a Srbi muslimani samo jednog.
                                User avatar
                                Tigar1
                                Posts: 459
                                Joined: 24/10/2012 17:38

                                #4492 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

                                Post by Tigar1 »

                                Imperatore wrote:Ja nemam ništa protiv vas Bošnjaka, čak vas i razumijem kao i vašu situaciju ali jako nervira ta prozivka da ćemo biti manjina ili da ćemo i nestati itd. Čemu to? Zašto takva prozivka?
                                Jesam li rekao da ste islamisti? Ne
                                Ne smatram vas pretjerano ni religioznima niti nekim islamistima Činjenica je da ste birali Komšića da nam zapaprite a da Arape dovlačite jer želite ovladati Federacijom. 92 ste bili u nekom drugom moodu mirorubljivom i nosali titove štafete a danas ste sjebani i želite osvetu nakon svega što ste doživili

                                Ne da mi smetate nego mi vas je nekako i žao...ne žao kao kad nekoga mrziš pa ti ga je žao nego nemate sreće, ne znate voditi politiku i imati ćemo uvijek u takvoj situaciji konfortaciju .To je kao kad te netko tjera na svađu a ti je ne želiš, to je situacija između nas i vas.
                                To što ste najebali u prošlom ratu ne znači da se možete institucionalno iživljavati na nama, ako mi to smeta ne znači da vas mrzim. Što se tiče Arapa i ja i ti znamo koliko ih ima po Sarajevu a što se tiče Bugojna i naših sela i ja i ti smo svjesni koliko ih ima po Sarajevu ,kako dolaze među Hrvate po Bugojnu i kako koristi SDA fiktivne firme za njihovo naseljavanje. Čemu laganje?
                                Kakvi to arapi dolaze među vas u Bugojnu, i gdje?
                                Hafis
                                Posts: 17983
                                Joined: 18/07/2013 12:40
                                Location: južno, niz Ivan

                                #4493 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

                                Post by Hafis »

                                Alfons Kauders wrote:
                                Hafis wrote:
                                Alfons Kauders wrote:
                                Nije previse, vec premalo.

                                Previse je Srba katolicke vjere.
                                Eh, nije to ništa koliko je Srba islamske vjere.
                                Oke, hajmo onda praviti gradjanski sistem, kad smo svi Srbi - jedan Srbin, jedan glas.

                                Jer onda nije ok da npr. Srbi krscani imaju dva clana Predsjednistva, a Srbi muslimani samo jednog.
                                Vidiš, ti se kao Srbin musliman ne razumiješ u kršćanstvo.
                                Budući da su Srbi religijski podijeljeni u dvije velike grane kršćanstva, prirodno je da jedan član bude Srbin katolik a drugi Srbin pravoslavac.
                                Znači trojna razdioba je sasvim ok.
                                Hafis
                                Posts: 17983
                                Joined: 18/07/2013 12:40
                                Location: južno, niz Ivan

                                #4494 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

                                Post by Hafis »

                                Tigar1 wrote:
                                Imperatore wrote:Ja nemam ništa protiv vas Bošnjaka, čak vas i razumijem kao i vašu situaciju ali jako nervira ta prozivka da ćemo biti manjina ili da ćemo i nestati itd. Čemu to? Zašto takva prozivka?
                                Jesam li rekao da ste islamisti? Ne
                                Ne smatram vas pretjerano ni religioznima niti nekim islamistima Činjenica je da ste birali Komšića da nam zapaprite a da Arape dovlačite jer želite ovladati Federacijom. 92 ste bili u nekom drugom moodu mirorubljivom i nosali titove štafete a danas ste sjebani i želite osvetu nakon svega što ste doživili

                                Ne da mi smetate nego mi vas je nekako i žao...ne žao kao kad nekoga mrziš pa ti ga je žao nego nemate sreće, ne znate voditi politiku i imati ćemo uvijek u takvoj situaciji konfortaciju .To je kao kad te netko tjera na svađu a ti je ne želiš, to je situacija između nas i vas.
                                To što ste najebali u prošlom ratu ne znači da se možete institucionalno iživljavati na nama, ako mi to smeta ne znači da vas mrzim. Što se tiče Arapa i ja i ti znamo koliko ih ima po Sarajevu a što se tiče Bugojna i naših sela i ja i ti smo svjesni koliko ih ima po Sarajevu ,kako dolaze među Hrvate po Bugojnu i kako koristi SDA fiktivne firme za njihovo naseljavanje. Čemu laganje?
                                Kakvi to arapi dolaze među vas u Bugojnu, i gdje?
                                Ja koliko znam centar njihovog interesa je Sarajevo i prsten oko njega. Jedino ako se ne radi o nekim izviđanjima drugih terena za buduće investicije.
                                User avatar
                                Alfons Kauders
                                Posts: 37198
                                Joined: 24/09/2004 13:39
                                Location: Glavni Stan NVZ
                                Contact:

                                #4495 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

                                Post by Alfons Kauders »

                                Hafis wrote:
                                Alfons Kauders wrote:
                                Hafis wrote: Eh, nije to ništa koliko je Srba islamske vjere.
                                Oke, hajmo onda praviti gradjanski sistem, kad smo svi Srbi - jedan Srbin, jedan glas.

                                Jer onda nije ok da npr. Srbi krscani imaju dva clana Predsjednistva, a Srbi muslimani samo jednog.
                                Vidiš, ti se kao Srbin musliman ne razumiješ u kršćanstvo.
                                Budući da su Srbi religijski podijeljeni u dvije velike grane kršćanstva, prirodno je da jedan član bude Srbin katolik a drugi Srbin pravoslavac.
                                Znači trojna razdioba je sasvim ok.
                                Na kojoj sam planeti ja musliman svega ti? :D
                                BAK-eV
                                Posts: 2647
                                Joined: 17/10/2012 18:53

                                #4496 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

                                Post by BAK-eV »

                                Hafis wrote: Vidiš, ti se kao Srbin musliman ne razumiješ u kršćanstvo.
                                Budući da su Srbi religijski podijeljeni u dvije velike grane kršćanstva, prirodno je da jedan član bude Srbin katolik a drugi Srbin pravoslavac.
                                Znači trojna razdioba je sasvim ok.
                                A šta je sa šiitima :D
                                Hafis
                                Posts: 17983
                                Joined: 18/07/2013 12:40
                                Location: južno, niz Ivan

                                #4497 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

                                Post by Hafis »

                                BAK-eV wrote:
                                Hafis wrote: Vidiš, ti se kao Srbin musliman ne razumiješ u kršćanstvo.
                                Budući da su Srbi religijski podijeljeni u dvije velike grane kršćanstva, prirodno je da jedan član bude Srbin katolik a drugi Srbin pravoslavac.
                                Znači trojna razdioba je sasvim ok.
                                A šta je sa šiitima :D
                                Nema te vjere dečko u Srba :)
                                Hafis
                                Posts: 17983
                                Joined: 18/07/2013 12:40
                                Location: južno, niz Ivan

                                #4498 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

                                Post by Hafis »

                                Alfons Kauders wrote:
                                Hafis wrote:
                                Alfons Kauders wrote:
                                Oke, hajmo onda praviti gradjanski sistem, kad smo svi Srbi - jedan Srbin, jedan glas.

                                Jer onda nije ok da npr. Srbi krscani imaju dva clana Predsjednistva, a Srbi muslimani samo jednog.
                                Vidiš, ti se kao Srbin musliman ne razumiješ u kršćanstvo.
                                Budući da su Srbi religijski podijeljeni u dvije velike grane kršćanstva, prirodno je da jedan član bude Srbin katolik a drugi Srbin pravoslavac.
                                Znači trojna razdioba je sasvim ok.
                                Na kojoj sam planeti ja musliman svega ti? :D
                                Jebat ga, tako si strukturalno postavio problem nazivajući ''nas'' ovdje južnim Srbima katoličke vjere, ne vodeći računa da i ovdje postoje i ateisti.
                                Tako sam i ja, zbog jasnoće problematike i tebe svrstao u Srbe muslimane. Uostalom, nebitno je jesi li ili nisi. Bitno je da si iz tog kulturološkog kruga a i da te drugi smatraju muslimanom, slagao se ti ili ne. Čisti fašizam.
                                User avatar
                                Alfons Kauders
                                Posts: 37198
                                Joined: 24/09/2004 13:39
                                Location: Glavni Stan NVZ
                                Contact:

                                #4499 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

                                Post by Alfons Kauders »

                                Hafis wrote:
                                Alfons Kauders wrote:
                                Na kojoj sam planeti ja musliman svega ti? :D
                                Jebat ga, tako si strukturalno postavio problem nazivajući ''nas'' ovdje južnim Srbima katoličke vjere, ne vodeći računa da i ovdje postoje i ateisti.
                                Tako sam i ja, zbog jasnoće problematike i tebe svrstao u Srbe muslimane. Uostalom, nebitno je jesi li ili nisi. Bitno je da si iz tog kulturološkog kruga a i da te drugi smatraju muslimanom, slagao se ti ili ne. Čisti fašizam.
                                Hvala ti od srca, trudim se. :)

                                Jer ispada da drugog nacina nema.
                                User avatar
                                Haris.ba
                                Posts: 35278
                                Joined: 08/09/2005 20:08

                                #4500 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

                                Post by Haris.ba »

                                Hafis wrote:Jebat ga, tako si strukturalno postavio problem nazivajući ''nas'' ovdje južnim Srbima katoličke vjere, ne vodeći računa da i ovdje postoje i ateisti. Tako sam i ja, zbog jasnoće problematike i tebe svrstao u Srbe muslimane. Uostalom, nebitno je jesi li ili nisi. Bitno je da si iz tog kulturološkog kruga a i da te drugi smatraju muslimanom, slagao se ti ili ne. Čisti fašizam.
                                Znači jedan od vas je musliman ateista sa španskim imenom, a drugi katolik ateista sa lijepim bošnjačkim i muslimanskim imenom.

                                Volim Bosnu i Hercegovinu. :bih:

                                P.S.
                                I naravno. Obojica ste Srbi.
                                Post Reply