Renault Megane all about

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
Muuky
Posts: 646
Joined: 04/11/2011 10:53

#4476 Re: Renault Megane all about

Post by Muuky »

Imam mali problemčić s autom .. Clio sport 2.0 2002 ( pri dodavanju gasa bio hladan ili ne , imam osećaj da prestane dotok goriva tj. ne može da povuće i počne trzati ?? Neka preporuka ?
dgL_
Posts: 3175
Joined: 25/09/2014 22:39

#4477 Re: Renault Megane all about

Post by dgL_ »

Muuky wrote:Imam mali problemčić s autom .. Clio sport 2.0 2002 ( pri dodavanju gasa bio hladan ili ne , imam osećaj da prestane dotok goriva tj. ne može da povuće i počne trzati ?? Neka preporuka ?
Cesto taj osjecaj da prestane dotok benzina zna na kraji bit da prestane dotok struje :)... Gori li ti koja lampica? Dijagnostika? Moze biti mali milion stvari..
Muuky
Posts: 646
Joined: 04/11/2011 10:53

#4478 Re: Renault Megane all about

Post by Muuky »

dgL_ wrote:
Muuky wrote:Imam mali problemčić s autom .. Clio sport 2.0 2002 ( pri dodavanju gasa bio hladan ili ne , imam osećaj da prestane dotok goriva tj. ne može da povuće i počne trzati ?? Neka preporuka ?
Cesto taj osjecaj da prestane dotok benzina zna na kraji bit da prestane dotok struje :)... Gori li ti koja lampica? Dijagnostika? Moze biti mali milion stvari..
Dijagnostika ništa ne pokazuje , nikakve greške .. pokušat ću skinuti pumpu goriva očistit i rezervar pa probat
A da li može biti možda da onog dijela gde se puni gorivo ( onaj dio metalni što dođe kao zatvoren i kad se gurne pištolj on se ono kao pogura da se sipa ?? da možda ne povlaći zrak ak nije skro0z zatvoren ?
milann1971
Posts: 344
Joined: 12/01/2017 05:53

#4479 Re: Renault Megane all about

Post by milann1971 »

Muuky wrote:
dgL_ wrote:
Muuky wrote:Imam mali problemčić s autom .. Clio sport 2.0 2002 ( pri dodavanju gasa bio hladan ili ne , imam osećaj da prestane dotok goriva tj. ne može da povuće i počne trzati ?? Neka preporuka ?
Cesto taj osjecaj da prestane dotok benzina zna na kraji bit da prestane dotok struje :)... Gori li ti koja lampica? Dijagnostika? Moze biti mali milion stvari..
Dijagnostika ništa ne pokazuje , nikakve greške .. pokušat ću skinuti pumpu goriva očistit i rezervar pa probat
A da li može biti možda da onog dijela gde se puni gorivo ( onaj dio metalni što dođe kao zatvoren i kad se gurne pištolj on se ono kao pogura da se sipa ?? da možda ne povlaći zrak ak nije skro0z zatvoren ?

ne moze naravno...pa onda bi svaka lada bila parkirana kraj ceste :mrgreen:
hizo ramidovic
Posts: 4462
Joined: 26/03/2013 18:20
Location: imam, na ilidju, 1/1 na mene

#4480 Re: Renault Megane all about

Post by hizo ramidovic »

Muuky wrote:Imam mali problemčić s autom .. Clio sport 2.0 2002 ( pri dodavanju gasa bio hladan ili ne , imam osećaj da prestane dotok goriva tj. ne može da povuće i počne trzati ?? Neka preporuka ?
pa imas li goriva?
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#4481 Re: Renault Megane all about

Post by Throttle »

:lol: :lol: :lol:
User avatar
shlauf
Posts: 2505
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Made in Sarajevo

#4482 Re: Renault Megane all about

Post by shlauf »

amar1994 wrote:
kafanski_covjek wrote:
amar1994 wrote: ma ne rade , neki modul , nesto tako kaze, a i on veze nema :D
je li na vozacevoj strani?
jest :D , al njemu ne radi ni suvozacev tako da :run:
Elektronika podizača stakla crkla tako da se ona mijenja, nije do prekidača.
Elektronika za lijevo i desno staklo se razlikuju
User avatar
shlauf
Posts: 2505
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Made in Sarajevo

#4483 Re: Renault Megane all about

Post by shlauf »

je li na vozacevoj strani?[/quote]
jest :D , al njemu ne radi ni suvozacev tako da :run:[/quote]
Elektronika podizača stakla crkla tako da se ona mijenja, nije do prekidača.
Elektronika za lijevo i desno staklo se razlikuju[/quote]


Imageimage upload no size limitcertificity.com
kakaljin
Posts: 13498
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#4484 Re: Renault Megane all about

Post by kakaljin »

Hocu da ugradim USB u svog megana. Koja mi je opcija najbolja?
dgL_
Posts: 3175
Joined: 25/09/2014 22:39

#4485 Re: Renault Megane all about

Post by dgL_ »

Na kraju da zavsim svoj dojam oko spule... danas odem do auto otpada ZIGI u Kiseljaku, nadjem spulu... Kaze 80 KM reko evo 70 kaze moze... Haj super... Ako ne bude ok? Nista kaze pajdo obiljezicemo je pa mozes vratit... Reko ok... Dobijem fiskalni racun sa cijenom, PDVom i pozitivno sam iznenadjen tim segmentom... Odem do majstora kojeg mi je preporucoo forumas basicm, covjek za 15 minuta pregledo sve, skino staru spulu, stavio novu... Greska Airbaga nestala momentalno bez spajanja na kompjuter.... Nema krckanja volan je necujan iako je ostao strah kod mene pa ga sad motam ko da je od papira hahahaha :) al vremenom ce i to proc... Ugl. Zadovoljan... Dati 7-8 banki i 37 banki je velika razlika, bar meni... :)
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#4486 Re: Renault Megane all about

Post by bitanga_sa_otesa »

drago mi je da si rijesio ,valjda ce potrajat pa da nisi bezveze bacio i tih 7 banki...polovni dijelovi su lutrija...
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#4487 Re: Renault Megane all about

Post by amar1994 »

dgL_ wrote:Na kraju da zavsim svoj dojam oko spule... danas odem do auto otpada ZIGI u Kiseljaku, nadjem spulu... Kaze 80 KM reko evo 70 kaze moze... Haj super... Ako ne bude ok? Nista kaze pajdo obiljezicemo je pa mozes vratit... Reko ok... Dobijem fiskalni racun sa cijenom, PDVom i pozitivno sam iznenadjen tim segmentom... Odem do majstora kojeg mi je preporucoo forumas basicm, covjek za 15 minuta pregledo sve, skino staru spulu, stavio novu... Greska Airbaga nestala momentalno bez spajanja na kompjuter.... Nema krckanja volan je necujan iako je ostao strah kod mene pa ga sad motam ko da je od papira hahahaha :) al vremenom ce i to proc... Ugl. Zadovoljan... Dati 7-8 banki i 37 banki je velika razlika, bar meni... :)
:thumbup:
dobro si prosao , cuvaj sad to , da pregura makar 100 hiljada :-D
User avatar
Truba
Posts: 93812
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#4488 Re: Renault Megane all about

Post by Truba »

dgl
jel oni ti na olx prodajes megana :D
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#4489 Re: Renault Megane all about

Post by amar1994 »

Black swan wrote:dgl
jel oni ti na olx prodajes megana :D
haha izgleda da jeste :D

e jes vala nabio one led sijalice i xenone , ubise u oci :D , sta je ono plavo nako :razz:
User avatar
konektovan
Posts: 51407
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#4490 Re: Renault Megane all about

Post by konektovan »

dgL_ wrote:Na kraju da zavsim svoj dojam oko spule... danas odem do auto otpada ZIGI u Kiseljaku, nadjem spulu... Kaze 80 KM reko evo 70 kaze moze... Haj super... Ako ne bude ok? Nista kaze pajdo obiljezicemo je pa mozes vratit... Reko ok... Dobijem fiskalni racun sa cijenom, PDVom i pozitivno sam iznenadjen tim segmentom... Odem do majstora kojeg mi je preporucoo forumas basicm, covjek za 15 minuta pregledo sve, skino staru spulu, stavio novu... Greska Airbaga nestala momentalno bez spajanja na kompjuter.... Nema krckanja volan je necujan iako je ostao strah kod mene pa ga sad motam ko da je od papira hahahaha :) al vremenom ce i to proc... Ugl. Zadovoljan... Dati 7-8 banki i 37 banki je velika razlika, bar meni... :)
Znaci zigi, prava firma, i fiskalni se daje?! :shock:

Nek si to rijesio, hebaji ga, i zasto opet strah kad sve fercera ok?!
Bar za megane ima dijelova, novih, polovnih, uzivaj. :thumbup:
dgL_
Posts: 3175
Joined: 25/09/2014 22:39

#4491 Re: Renault Megane all about

Post by dgL_ »

Black swan wrote:dgl
jel oni ti na olx prodajes megana :D
Ja ne prodajem megana... Nigdje veze hahaha
dgL_
Posts: 3175
Joined: 25/09/2014 22:39

#4492 Re: Renault Megane all about

Post by dgL_ »

konektovan wrote:
dgL_ wrote:Na kraju da zavsim svoj dojam oko spule... danas odem do auto otpada ZIGI u Kiseljaku, nadjem spulu... Kaze 80 KM reko evo 70 kaze moze... Haj super... Ako ne bude ok? Nista kaze pajdo obiljezicemo je pa mozes vratit... Reko ok... Dobijem fiskalni racun sa cijenom, PDVom i pozitivno sam iznenadjen tim segmentom... Odem do majstora kojeg mi je preporucoo forumas basicm, covjek za 15 minuta pregledo sve, skino staru spulu, stavio novu... Greska Airbaga nestala momentalno bez spajanja na kompjuter.... Nema krckanja volan je necujan iako je ostao strah kod mene pa ga sad motam ko da je od papira hahahaha :) al vremenom ce i to proc... Ugl. Zadovoljan... Dati 7-8 banki i 37 banki je velika razlika, bar meni... :)
Znaci zigi, prava firma, i fiskalni se daje?! :shock:

Nek si to rijesio, hebaji ga, i zasto opet strah kad sve fercera ok?!
Bar za megane ima dijelova, novih, polovnih, uzivaj. :thumbup:
Zigi oko dao jarane... PDV sve sve... Posteno jarane ha ya... ;)

Ma imam osjecak da ga momacki smotam jesnom u jednu, drugi put u drugu stranu da bi pukla opet hahaha :)
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#4493 Re: Renault Megane all about

Post by amar1994 »

dgL_
Posts: 3175
Joined: 25/09/2014 22:39

#4495 Re: Renault Megane all about

Post by dgL_ »

:kiss:
Kako nadje
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#4496 Re: Renault Megane all about

Post by amar1994 »

jel to znaci da je fake oglas :D :D
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#4497 Re: Renault Megane all about

Post by Throttle »

Duplo je jeftiniji nego u CH, pa sad skontaj :D
mogao je bar tablice sklonit
Muuky
Posts: 646
Joined: 04/11/2011 10:53

#4498 Re: Renault Megane all about

Post by Muuky »

Gde mogu kupiti podmetace za auto ali mi trebaju po mogucnosti orginalni ili ako bi neko mogao da napravi natpis urezan Renault Sport ?
User avatar
basicm
Posts: 11634
Joined: 16/01/2012 21:38

#4499 Re: Renault Megane all about

Post by basicm »

Sto me quotate, sta sam ja kriv :mrgreen:
User avatar
Truba
Posts: 93812
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#4500 Re: Renault Megane all about

Post by Truba »

u čemu je fora s onim gore oglasom megana
Post Reply