Renault Megane all about
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
Muuky
- Posts: 646
- Joined: 04/11/2011 10:53
#4476 Re: Renault Megane all about
Imam mali problemčić s autom .. Clio sport 2.0 2002 ( pri dodavanju gasa bio hladan ili ne , imam osećaj da prestane dotok goriva tj. ne može da povuće i počne trzati ?? Neka preporuka ?
-
dgL_
- Posts: 3175
- Joined: 25/09/2014 22:39
#4477 Re: Renault Megane all about
Cesto taj osjecaj da prestane dotok benzina zna na kraji bit da prestane dotok strujeMuuky wrote:Imam mali problemčić s autom .. Clio sport 2.0 2002 ( pri dodavanju gasa bio hladan ili ne , imam osećaj da prestane dotok goriva tj. ne može da povuće i počne trzati ?? Neka preporuka ?
-
Muuky
- Posts: 646
- Joined: 04/11/2011 10:53
#4478 Re: Renault Megane all about
Dijagnostika ništa ne pokazuje , nikakve greške .. pokušat ću skinuti pumpu goriva očistit i rezervar pa probatdgL_ wrote:Cesto taj osjecaj da prestane dotok benzina zna na kraji bit da prestane dotok strujeMuuky wrote:Imam mali problemčić s autom .. Clio sport 2.0 2002 ( pri dodavanju gasa bio hladan ili ne , imam osećaj da prestane dotok goriva tj. ne može da povuće i počne trzati ?? Neka preporuka ?... Gori li ti koja lampica? Dijagnostika? Moze biti mali milion stvari..
A da li može biti možda da onog dijela gde se puni gorivo ( onaj dio metalni što dođe kao zatvoren i kad se gurne pištolj on se ono kao pogura da se sipa ?? da možda ne povlaći zrak ak nije skro0z zatvoren ?
-
milann1971
- Posts: 344
- Joined: 12/01/2017 05:53
#4479 Re: Renault Megane all about
Muuky wrote:Dijagnostika ništa ne pokazuje , nikakve greške .. pokušat ću skinuti pumpu goriva očistit i rezervar pa probatdgL_ wrote:Cesto taj osjecaj da prestane dotok benzina zna na kraji bit da prestane dotok strujeMuuky wrote:Imam mali problemčić s autom .. Clio sport 2.0 2002 ( pri dodavanju gasa bio hladan ili ne , imam osećaj da prestane dotok goriva tj. ne može da povuće i počne trzati ?? Neka preporuka ?... Gori li ti koja lampica? Dijagnostika? Moze biti mali milion stvari..
A da li može biti možda da onog dijela gde se puni gorivo ( onaj dio metalni što dođe kao zatvoren i kad se gurne pištolj on se ono kao pogura da se sipa ?? da možda ne povlaći zrak ak nije skro0z zatvoren ?
ne moze naravno...pa onda bi svaka lada bila parkirana kraj ceste
-
hizo ramidovic
- Posts: 4462
- Joined: 26/03/2013 18:20
- Location: imam, na ilidju, 1/1 na mene
#4480 Re: Renault Megane all about
pa imas li goriva?Muuky wrote:Imam mali problemčić s autom .. Clio sport 2.0 2002 ( pri dodavanju gasa bio hladan ili ne , imam osećaj da prestane dotok goriva tj. ne može da povuće i počne trzati ?? Neka preporuka ?
- shlauf
- Posts: 2505
- Joined: 27/07/2008 23:34
- Location: Made in Sarajevo
#4482 Re: Renault Megane all about
Elektronika podizača stakla crkla tako da se ona mijenja, nije do prekidača.amar1994 wrote:jestkafanski_covjek wrote:je li na vozacevoj strani?amar1994 wrote: ma ne rade , neki modul , nesto tako kaze, a i on veze nema, al njemu ne radi ni suvozacev tako da
Elektronika za lijevo i desno staklo se razlikuju
- shlauf
- Posts: 2505
- Joined: 27/07/2008 23:34
- Location: Made in Sarajevo
#4483 Re: Renault Megane all about
je li na vozacevoj strani?[/quote]
jest
, al njemu ne radi ni suvozacev tako da
[/quote]
Elektronika podizača stakla crkla tako da se ona mijenja, nije do prekidača.
Elektronika za lijevo i desno staklo se razlikuju[/quote]
image upload no size limitcertificity.com
jest
Elektronika podizača stakla crkla tako da se ona mijenja, nije do prekidača.
Elektronika za lijevo i desno staklo se razlikuju[/quote]
image upload no size limitcertificity.com-
kakaljin
- Posts: 13498
- Joined: 14/03/2008 12:30
- Location: Sarajevo
- Contact:
#4484 Re: Renault Megane all about
Hocu da ugradim USB u svog megana. Koja mi je opcija najbolja?
-
dgL_
- Posts: 3175
- Joined: 25/09/2014 22:39
#4485 Re: Renault Megane all about
Na kraju da zavsim svoj dojam oko spule... danas odem do auto otpada ZIGI u Kiseljaku, nadjem spulu... Kaze 80 KM reko evo 70 kaze moze... Haj super... Ako ne bude ok? Nista kaze pajdo obiljezicemo je pa mozes vratit... Reko ok... Dobijem fiskalni racun sa cijenom, PDVom i pozitivno sam iznenadjen tim segmentom... Odem do majstora kojeg mi je preporucoo forumas basicm, covjek za 15 minuta pregledo sve, skino staru spulu, stavio novu... Greska Airbaga nestala momentalno bez spajanja na kompjuter.... Nema krckanja volan je necujan iako je ostao strah kod mene pa ga sad motam ko da je od papira hahahaha
al vremenom ce i to proc... Ugl. Zadovoljan... Dati 7-8 banki i 37 banki je velika razlika, bar meni... 
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#4486 Re: Renault Megane all about
drago mi je da si rijesio ,valjda ce potrajat pa da nisi bezveze bacio i tih 7 banki...polovni dijelovi su lutrija...
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#4487 Re: Renault Megane all about
dgL_ wrote:Na kraju da zavsim svoj dojam oko spule... danas odem do auto otpada ZIGI u Kiseljaku, nadjem spulu... Kaze 80 KM reko evo 70 kaze moze... Haj super... Ako ne bude ok? Nista kaze pajdo obiljezicemo je pa mozes vratit... Reko ok... Dobijem fiskalni racun sa cijenom, PDVom i pozitivno sam iznenadjen tim segmentom... Odem do majstora kojeg mi je preporucoo forumas basicm, covjek za 15 minuta pregledo sve, skino staru spulu, stavio novu... Greska Airbaga nestala momentalno bez spajanja na kompjuter.... Nema krckanja volan je necujan iako je ostao strah kod mene pa ga sad motam ko da je od papira hahahahaal vremenom ce i to proc... Ugl. Zadovoljan... Dati 7-8 banki i 37 banki je velika razlika, bar meni...
dobro si prosao , cuvaj sad to , da pregura makar 100 hiljada
- Truba
- Posts: 93812
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#4488 Re: Renault Megane all about
dgl
jel oni ti na olx prodajes megana
jel oni ti na olx prodajes megana
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#4489 Re: Renault Megane all about
haha izgleda da jesteBlack swan wrote:dgl
jel oni ti na olx prodajes megana
e jes vala nabio one led sijalice i xenone , ubise u oci
- konektovan
- Posts: 51407
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#4490 Re: Renault Megane all about
Znaci zigi, prava firma, i fiskalni se daje?!dgL_ wrote:Na kraju da zavsim svoj dojam oko spule... danas odem do auto otpada ZIGI u Kiseljaku, nadjem spulu... Kaze 80 KM reko evo 70 kaze moze... Haj super... Ako ne bude ok? Nista kaze pajdo obiljezicemo je pa mozes vratit... Reko ok... Dobijem fiskalni racun sa cijenom, PDVom i pozitivno sam iznenadjen tim segmentom... Odem do majstora kojeg mi je preporucoo forumas basicm, covjek za 15 minuta pregledo sve, skino staru spulu, stavio novu... Greska Airbaga nestala momentalno bez spajanja na kompjuter.... Nema krckanja volan je necujan iako je ostao strah kod mene pa ga sad motam ko da je od papira hahahahaal vremenom ce i to proc... Ugl. Zadovoljan... Dati 7-8 banki i 37 banki je velika razlika, bar meni...
Nek si to rijesio, hebaji ga, i zasto opet strah kad sve fercera ok?!
Bar za megane ima dijelova, novih, polovnih, uzivaj.
-
dgL_
- Posts: 3175
- Joined: 25/09/2014 22:39
#4491 Re: Renault Megane all about
Ja ne prodajem megana... Nigdje veze hahahaBlack swan wrote:dgl
jel oni ti na olx prodajes megana
-
dgL_
- Posts: 3175
- Joined: 25/09/2014 22:39
#4492 Re: Renault Megane all about
Zigi oko dao jarane... PDV sve sve... Posteno jarane ha ya...konektovan wrote:Znaci zigi, prava firma, i fiskalni se daje?!dgL_ wrote:Na kraju da zavsim svoj dojam oko spule... danas odem do auto otpada ZIGI u Kiseljaku, nadjem spulu... Kaze 80 KM reko evo 70 kaze moze... Haj super... Ako ne bude ok? Nista kaze pajdo obiljezicemo je pa mozes vratit... Reko ok... Dobijem fiskalni racun sa cijenom, PDVom i pozitivno sam iznenadjen tim segmentom... Odem do majstora kojeg mi je preporucoo forumas basicm, covjek za 15 minuta pregledo sve, skino staru spulu, stavio novu... Greska Airbaga nestala momentalno bez spajanja na kompjuter.... Nema krckanja volan je necujan iako je ostao strah kod mene pa ga sad motam ko da je od papira hahahahaal vremenom ce i to proc... Ugl. Zadovoljan... Dati 7-8 banki i 37 banki je velika razlika, bar meni...
![]()
Nek si to rijesio, hebaji ga, i zasto opet strah kad sve fercera ok?!
Bar za megane ima dijelova, novih, polovnih, uzivaj.
Ma imam osjecak da ga momacki smotam jesnom u jednu, drugi put u drugu stranu da bi pukla opet hahaha
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#4494 Re: Renault Megane all about
https://m.autoscout24.ch/fr/d/renault-m ... s%26r%3d61amar1994 wrote:joj dobrog meganabasicm wrote:![]()
![]()
https://www.olx.ba/artikal/25575712/renault-megane-2-0/
-
dgL_
- Posts: 3175
- Joined: 25/09/2014 22:39
#4495 Re: Renault Megane all about
Kako nadjeThrottle wrote:https://m.autoscout24.ch/fr/d/renault-m ... s%26r%3d61amar1994 wrote:joj dobrog meganabasicm wrote:![]()
![]()
https://www.olx.ba/artikal/25575712/renault-megane-2-0/
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#4496 Re: Renault Megane all about
jel to znaci da je fake oglasThrottle wrote:https://m.autoscout24.ch/fr/d/renault-m ... s%26r%3d61amar1994 wrote:joj dobrog meganabasicm wrote:![]()
![]()
https://www.olx.ba/artikal/25575712/renault-megane-2-0/
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#4497 Re: Renault Megane all about
Duplo je jeftiniji nego u CH, pa sad skontaj 
mogao je bar tablice sklonit
mogao je bar tablice sklonit
-
Muuky
- Posts: 646
- Joined: 04/11/2011 10:53
#4498 Re: Renault Megane all about
Gde mogu kupiti podmetace za auto ali mi trebaju po mogucnosti orginalni ili ako bi neko mogao da napravi natpis urezan Renault Sport ?
- basicm
- Posts: 11634
- Joined: 16/01/2012 21:38
#4499 Re: Renault Megane all about
Sto me quotate, sta sam ja kriv 
- Truba
- Posts: 93812
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#4500 Re: Renault Megane all about
u čemu je fora s onim gore oglasom megana
