Gdje u Sa......

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
spadalo
Posts: 312
Joined: 31/10/2012 22:32

#4476 Re: Gdje u Sa......

Post by spadalo »

mp3problem wrote:
spadalo wrote:
zaon1 wrote:Postojil u Sarajevu striptiz bar ? :D

Ponedeljkom,PLAYBOY PARTY, Aerodromsko Naselje Playboy Club
Jel stvarno? Kakva raja bude, jel pristojno da i žensko dođe ili su sve glavonje kojekakve?
Čojku mi rođendan, pa ga kontala počastiti.
Vodila ga u Hrvatsku na striptiz jednom, extra nam bilo! Dok ja nisam sve pokvarila i sa striptizetom počela pričati o njenom djetetu i o tome kako je teško za posao danas :lol:
Ali o tim doživljajima na nekoj drugoj temi, u neko drugo vrijeme :D
Veoma pristojno mjesto.Nema kockastih glOva,nafurano-nabildanih frikova,većina je FGR.Uglavnom tu izlaze gosti koji znaju uživati u životu.35% je žeMske populacije ;)
Mene su dvije djevojke/drugarice odvele na moj rođendan :D i super je bilo.Nećeš se obrukati ako ga odvedeš niti će vam biti neugodno jer smatram da je to lijepo mjesto za izlazak te vrste ;)
Da ne pravim reklamu :D prošetaš i sama se uvjeriš
pakica_
Posts: 6200
Joined: 22/08/2011 17:23
Location: rajvoSa

#4477 Re: Gdje u Sa......

Post by pakica_ »

spadalo wrote: Veoma pristojno mjesto.Nema kockastih glOva,nafurano-nabildanih frikova,većina je FGR.Uglavnom tu izlaze gosti koji znaju uživati u životu.35% je žeMske populacije ;)
Mene su dvije djevojke/drugarice odvele na moj rođendan :D i super je bilo.Nećeš se obrukati ako ga odvedeš niti će vam biti neugodno jer smatram da je to lijepo mjesto za izlazak te vrste ;)
Da ne pravim reklamu :D prošetaš i sama se uvjeriš
e sad si im presudio, kad nagrnu kockasti forumasi :lol: :lol: :lol:
User avatar
spadalo
Posts: 312
Joined: 31/10/2012 22:32

#4478 Re: Gdje u Sa......

Post by spadalo »

pakica_ wrote:
spadalo wrote: Veoma pristojno mjesto.Nema kockastih glOva,nafurano-nabildanih frikova,većina je FGR.Uglavnom tu izlaze gosti koji znaju uživati u životu.35% je žeMske populacije ;)
Mene su dvije djevojke/drugarice odvele na moj rođendan :D i super je bilo.Nećeš se obrukati ako ga odvedeš niti će vam biti neugodno jer smatram da je to lijepo mjesto za izlazak te vrste ;)
Da ne pravim reklamu :D prošetaš i sama se uvjeriš
e sad si im presudio, kad nagrnu kockasti forumasi :lol: :lol: :lol:
lokal je zatvorenog tipa ponedeljkom baš radi kockastih glOva :D prisustvovati playboy party mogu samo 'na prvi pogled gazde i 3 redara' vizuelno podobni :D
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#4479 Re: Gdje u Sa......

Post by VenomousV »

joj sad i ja hocu :lol:

kakve su striptizete? :D
pardon, egzoticne plesacice :D
User avatar
spadalo
Posts: 312
Joined: 31/10/2012 22:32

#4480 Re: Gdje u Sa......

Post by spadalo »

VenomousV wrote:joj sad i ja hocu :lol:

kakve su striptizete? :D
pardon, egzoticne plesacice :D
Domaća proizvodnja :D

Lijepo izgledaju a lijepo izvode i svoje performanse :D PLAYBOY nije šala :D
User avatar
kokuz_sa
Posts: 9069
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#4481 Re: Gdje u Sa......

Post by kokuz_sa »

jel idu do kraja :D
User avatar
spadalo
Posts: 312
Joined: 31/10/2012 22:32

#4482 Re: Gdje u Sa......

Post by spadalo »

kokuz_sa wrote:jel idu do kraja :D

pa performansi idu do kraja :D
to je striptiz bar a ne javna kuća :D
User avatar
bordo gandalf
Posts: 10216
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#4483 Re: Gdje u Sa......

Post by bordo gandalf »

Hoce li ko napraviti event od vas pa da se svi kolektivno uputimo :D
User avatar
Mračajski proto
Posts: 7292
Joined: 03/04/2012 12:06

#4484 Re: Gdje u Sa......

Post by Mračajski proto »

Đe ima kupiti svijeća?
User avatar
kokuz_sa
Posts: 9069
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#4485 Re: Gdje u Sa......

Post by kokuz_sa »

Sarajevo_Grad wrote:Đe ima kupiti svijeća?
u bilo kojem granapu, dragstoru, piljari, dm-u, cm-u , gift shop radnjama, pijacama itd..
User avatar
kokuz_sa
Posts: 9069
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#4486 Re: Gdje u Sa......

Post by kokuz_sa »

spadalo wrote:
kokuz_sa wrote:jel idu do kraja :D

pa performansi idu do kraja :D
to je striptiz bar a ne javna kuća :D
i mislio sam na skidanje do kraja :D

@rastiman hocel ti zena dati da dodjes :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
bordo gandalf
Posts: 10216
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#4487 Re: Gdje u Sa......

Post by bordo gandalf »

.
Last edited by bordo gandalf on 06/02/2013 08:32, edited 1 time in total.
User avatar
kokuz_sa
Posts: 9069
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#4488 Re: Gdje u Sa......

Post by kokuz_sa »

rashtiman wrote: Razvedosmo se danas :D :mrgreen:
aa zato ti hoces event-novi rodjendan :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
bordo gandalf
Posts: 10216
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#4489 Re: Gdje u Sa......

Post by bordo gandalf »

.
Last edited by bordo gandalf on 06/02/2013 08:31, edited 1 time in total.
Eborg
Posts: 10629
Joined: 20/09/2006 20:58
Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...

#4490 Re: Gdje u Sa......

Post by Eborg »

Sad kad se navadi raja za striptiz, dali ste mi ideju za jednu proslavu sad. :D Je li to kafic, bar ili restoran?
User avatar
Zatamnjena stakla
Posts: 10593
Joined: 13/10/2009 03:15
Location: Čaršija

#4491 Re: Gdje u Sa......

Post by Zatamnjena stakla »

Ajmo svi dzuture :lol:
User avatar
spadalo
Posts: 312
Joined: 31/10/2012 22:32

#4492 Re: Gdje u Sa......

Post by spadalo »

Eborg wrote:Sad kad se navadi raja za striptiz, dali ste mi ideju za jednu proslavu sad. :D Je li to kafic, bar ili restoran?
PLAYBOY CLUB :D
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#4493 Re: Gdje u Sa......

Post by VenomousV »

nagovoricu co'jeka da idemo :D

ako bude isao ko veceras nek javi kako je bilo :D
mp3problem
Posts: 414
Joined: 09/08/2012 19:01

#4494 Re: Gdje u Sa......

Post by mp3problem »

.
Last edited by mp3problem on 17/04/2014 23:19, edited 1 time in total.
User avatar
kokuz_sa
Posts: 9069
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#4495 Re: Gdje u Sa......

Post by kokuz_sa »

mp3problem wrote:Koliko je lep dens? :D
Ja mu htjela platiti lap dance u Hrvatskoj, tražila mi 800 kuna, mrš u PM, za 2 joje ću mu plesati na sve moguće načine :D Doduše, rekla mi je da im se i ja mogu pridružiti za tih 800 kn, ali ne bih mu ćeif kvarila :lol:
80 kn su nas izašla dva pića, ugl., bas je skupo bilo, plus 100 kn ulaz u objekat.
Kakve su tu cijene, koliko da pripremim para? :D
Kad se slijedeći ponedjeljak svi forumaši slučajno sretnu na istom mjestu :lol:
gdje si ti to zivota ti isla?

u CRO u jednom gradicu na moru ..ulaz u strip klub bio 50 kuna
pice jest bilo oko 40-tak kuna..
al za 100 dodatnih kuna mlada je plesala u krilu..
250kuna bilo ono(ples na miru) da se ode u zasebni separe gdje te niko ne vidi pa se tamo onda dodatno s doticnom damom dogovoris oko svega sto te zanima

i cuj 800 kuna :lol: :lol: ozoja da je angelina iz najboljih dana :D
tetka69
Posts: 37
Joined: 01/11/2012 21:00

#4496 Re: Gdje u Sa......

Post by tetka69 »

Gdje mogu kupiti plavi , radnicki mantil ?
mp3problem
Posts: 414
Joined: 09/08/2012 19:01

#4497 Re: Gdje u Sa......

Post by mp3problem »

kokuz_sa wrote:
mp3problem wrote:Koliko je lep dens? :D
Ja mu htjela platiti lap dance u Hrvatskoj, tražila mi 800 kuna, mrš u PM, za 2 joje ću mu plesati na sve moguće načine :D Doduše, rekla mi je da im se i ja mogu pridružiti za tih 800 kn, ali ne bih mu ćeif kvarila :lol:
80 kn su nas izašla dva pića, ugl., bas je skupo bilo, plus 100 kn ulaz u objekat.
Kakve su tu cijene, koliko da pripremim para? :D
Kad se slijedeći ponedjeljak svi forumaši slučajno sretnu na istom mjestu :lol:
gdje si ti to zivota ti isla?

u CRO u jednom gradicu na moru ..ulaz u strip klub bio 50 kuna
pice jest bilo oko 40-tak kuna..
al za 100 dodatnih kuna mlada je plesala u krilu..
250kuna bilo ono(ples na miru) da se ode u zasebni separe gdje te niko ne vidi pa se tamo onda dodatno s doticnom damom dogovoris oko svega sto te zanima

i cuj 800 kuna :lol: :lol: ozoja da je angelina iz najboljih dana :D
U ZG-u, a i nije čemu bila striptizeta. U licu :D Od vrata na dolje je beton :D
User avatar
kokuz_sa
Posts: 9069
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#4498 Re: Gdje u Sa......

Post by kokuz_sa »

tetka69 wrote:Gdje mogu kupiti plavi , radnicki mantil ?
grbavica-prekoputa sumarskog faxa ima radnja koja prodaje samo radna odijela mantile itd
tetka69
Posts: 37
Joined: 01/11/2012 21:00

#4499 Re: Gdje u Sa......

Post by tetka69 »

kokuz_sa wrote:
tetka69 wrote:Gdje mogu kupiti plavi , radnicki mantil ?
grbavica-prekoputa sumarskog faxa ima radnja koja prodaje samo radna odijela mantile itd
Hvala :thumbup:
Eborg
Posts: 10629
Joined: 20/09/2006 20:58
Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...

#4500 Re: Gdje u Sa......

Post by Eborg »

mp3problem wrote:U ZG-u, a i nije čemu bila striptizeta. U licu :D Od vrata na dolje je beton :D
E to mi je najgore, kada se tako nešto ne poklapa. :mrgreen: Kao što bi Pablo Francisco rekao: "I love spaghetti but there's shit sauce on them!" :lol:
Post Reply