Sarajevo shopping

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
Hemera
Posts: 3659
Joined: 08/08/2010 01:22

#4476 Re: Sarajevo shoping

Post by Hemera »

Jasminak wrote:pa za bravu su ti odgovorili nekoliko postova iznad :-D ..

mozda nije vidio od haljina..heheh :mrgreen:
User avatar
madesa
Posts: 5564
Joined: 26/07/2013 02:37

#4477 Re: Sarajevo shoping

Post by madesa »

treba mi knjiga lovac u zitu gdje mogu kupiti i da je jeftinija malo
User avatar
gnjev
Posts: 3358
Joined: 02/04/2013 11:56
Location: Sarajevo
Contact:

#4478 Re: Sarajevo shoping

Post by gnjev »

madesa wrote:treba mi knjiga lovac u zitu gdje mogu kupiti i da je jeftinija malo
Da ne planiras kakav atentat ?

Sent from my ST21i using Tapatalk 4
User avatar
madesa
Posts: 5564
Joined: 26/07/2013 02:37

#4479 Re: Sarajevo shoping

Post by madesa »

ahhha imao dvije ali kad posudis ode do Spanije pa hocu da kupim za privatne kolekcije tako da ako ko zna
Red berries
Posts: 82
Joined: 23/07/2013 17:08

#4480 Re: Sarajevo shoping

Post by Red berries »

madesa wrote:Image
igdje ?
Mislim da golden rose ima slicne, u cetvrtastoj bocici... :)
User avatar
madesa
Posts: 5564
Joined: 26/07/2013 02:37

#4481 Re: Sarajevo shoping

Post by madesa »

a gdje ima kupiti golden rose ?
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#4482 Re: Sarajevo shoping

Post by sheilak »

madesa wrote:treba mi knjiga lovac u zitu gdje mogu kupiti i da je jeftinija malo
nova? upotrebljena? ako ovo drugo, pitaću prijatelja. anglista je, čuva knjige k'o oči u glavi, tako da je knjiga sigurno očuvana. :-D
User avatar
madesa
Posts: 5564
Joined: 26/07/2013 02:37

#4483 Re: Sarajevo shoping

Post by madesa »

sheilak wrote:
madesa wrote:treba mi knjiga lovac u zitu gdje mogu kupiti i da je jeftinija malo
nova? upotrebljena? ako ovo drugo, pitaću prijatelja. anglista je, čuva knjige k'o oči u glavi, tako da je knjiga sigurno očuvana. :-D
kakva god samo da je ima,imam i ja u pdf ali ljepse je nekako imati pravu knjigu :)
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#4484 Re: Sarajevo shoping

Post by sheilak »

ok, pitaću ga i javljam ti sutra. :)
User avatar
respo
Posts: 12675
Joined: 15/08/2009 05:26
Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-

#4485 Re: Sarajevo shoping

Post by respo »

treba li kome sta iz bg :)
delirium.sa
Posts: 257
Joined: 24/02/2012 13:25

#4486 Re: Sarajevo shoping

Post by delirium.sa »

Red berries wrote:
madesa wrote:Image
igdje ?
Mislim da golden rose ima slicne, u cetvrtastoj bocici... :)
GR ima Jolly Jewels kolekciju sa raznim šljokicama (kupuje se kod nas na pijaci ili u Galantu u Kiseljaku), a može se naći nešto slično i od Essenca.
User avatar
madesa
Posts: 5564
Joined: 26/07/2013 02:37

#4487 Re: Sarajevo shoping

Post by madesa »

na kojoj pijaci ima ?
zvrk
Posts: 1710
Joined: 19/08/2008 13:00

#4488 Re: Sarajevo shoping

Post by zvrk »

gdje kupiti pristojnu, ne previse svecanu haljinu za vjencanje ( u svojstvu gosta) :)
User avatar
Nisrin
Posts: 5495
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#4489 Re: Sarajevo shoping

Post by Nisrin »

zvrk wrote:gdje kupiti pristojnu, ne previse svecanu haljinu za vjencanje ( u svojstvu gosta) :)

Orsay, Mango, Bellisima, Calipso...
User avatar
GarfieldLover
Posts: 432
Joined: 05/03/2013 13:07

#4490 Re: Sarajevo shoping

Post by GarfieldLover »

zvrk wrote:gdje kupiti pristojnu, ne previse svecanu haljinu za vjencanje ( u svojstvu gosta) :)
Carmen Line. Ja dva puta kupovala, upravo za takve prilike...
zvrk
Posts: 1710
Joined: 19/08/2008 13:00

#4491 Re: Sarajevo shoping

Post by zvrk »

hvala vam objema na odgovoru :)
jos mi pliz samo recite gdje ima carmen line i calypso sada

da, stari sam hejter shopinga :)
User avatar
GarfieldLover
Posts: 432
Joined: 05/03/2013 13:07

#4492 Re: Sarajevo shoping

Post by GarfieldLover »

Hahaha... Ja sam nekad bila fan shoppinga ali zadnje 3 godine mi se sav shopping zavrsava na djecijm odjelu - nakon posjete istom ostajem i preumorna i kokuz :-)

Carmen Line imas na Socijalnom, u onom nizu prodavnica prema Sentadi, a imas i u Importanneu. Calypso je mislim u Intershopu?
User avatar
GarfieldLover
Posts: 432
Joined: 05/03/2013 13:07

#4493 Re: Sarajevo shoping

Post by GarfieldLover »

I dodajem na listu Pimky u novom Robotu na Socijalnom. Tamo ima bas SVEGA, od 'smeca' pa do pristojnih haljinica... Bar je zimskih bilo, ja sam kupila jednu extra (a za male pare)
zvrk
Posts: 1710
Joined: 19/08/2008 13:00

#4494 Re: Sarajevo shoping

Post by zvrk »

uh, ne gine mi potraga :)

ja se mahom oblacim na gugu aukcijama i bazaru. tamo volontiram pa kad vec moram odjecu slagati da onda nesto i kupim sebi, a u humanitarne je svrhe :D

hvala puno :D
black_noke
Posts: 647
Joined: 19/01/2007 13:47
Location: Rajvosa!

#4495 Re: Sarajevo shoping

Post by black_noke »

gdje uzeti nekih jeftinih polo majica?
User avatar
Nisrin
Posts: 5495
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#4496 Re: Sarajevo shoping

Post by Nisrin »

Polo majica jeftinih imas u SPringfieldu i Tom Tailoru...

Calypso se nalazi u Titovoj, otprilike preko puta MCDa :D
User avatar
Angel_of...
Posts: 311
Joined: 24/07/2009 18:43

#4497 Re: Sarajevo shoping

Post by Angel_of... »

Zna li neko kakvo je stanje u Mepas Mallu sa snizenjima? Iduce sedmice bih nekad trebala ici, pa me zanima hocu li sta naci?:D
User avatar
GarfieldLover
Posts: 432
Joined: 05/03/2013 13:07

#4498 Re: Sarajevo shoping

Post by GarfieldLover »

gdje uzeti nekih jeftinih polo majica?



Koliko je to 'jeftino'? Moj muž kupuje u Springfieldu 2 kom za 50 KM, kasnije i za 45 KM kad su sniženja (mislim da trenutno jesu). Klasične su, izbor boja velik, prilično OK kvaliteta, nosi ih po par godina
zvrk
Posts: 1710
Joined: 19/08/2008 13:00

#4499 Re: Sarajevo shoping

Post by zvrk »

Nisrin wrote:Polo majica jeftinih imas u SPringfieldu i Tom Tailoru...

Calypso se nalazi u Titovoj, otprilike preko puta MCDa :D

:thumbup: :kiss:
User avatar
ciki4
Posts: 316
Joined: 04/09/2011 14:42

#4500 Re: Sarajevo shoping

Post by ciki4 »

U lindexu je ekstra sniženje, na dosadašnjih 50% još 50%. Tek je počelo pa je izbor još uvijek dobar. Ja sinoć kupila 2 končana džemera, bluzu i tuniku sve 58 KM :D
Post Reply