Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...
Moderator: anex
Hemera
Posts: 3659 Joined: 08/08/2010 01:22
Post
by Hemera » 08/08/2013 00:58
Jasminak wrote: pa za bravu su ti odgovorili nekoliko postova iznad
..
mozda nije vidio od haljina..heheh
madesa
Posts: 5564 Joined: 26/07/2013 02:37
Post
by madesa » 08/08/2013 01:39
treba mi knjiga lovac u zitu gdje mogu kupiti i da je jeftinija malo
gnjev
Posts: 3358 Joined: 02/04/2013 11:56
Location: Sarajevo
Contact:
Post
by gnjev » 08/08/2013 01:49
madesa wrote: treba mi knjiga lovac u zitu gdje mogu kupiti i da je jeftinija malo
Da ne planiras kakav atentat ?
Sent from my ST21i using Tapatalk 4
madesa
Posts: 5564 Joined: 26/07/2013 02:37
Post
by madesa » 08/08/2013 02:20
ahhha imao dvije ali kad posudis ode do Spanije pa hocu da kupim za privatne kolekcije tako da ako ko zna
Red berries
Posts: 82 Joined: 23/07/2013 17:08
Post
by Red berries » 09/08/2013 16:28
madesa wrote:
igdje ?
Mislim da golden rose ima slicne, u cetvrtastoj bocici...
madesa
Posts: 5564 Joined: 26/07/2013 02:37
Post
by madesa » 09/08/2013 18:34
a gdje ima kupiti golden rose ?
sheilak
Posts: 17840 Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega
Post
by sheilak » 11/08/2013 01:15
madesa wrote: treba mi knjiga lovac u zitu gdje mogu kupiti i da je jeftinija malo
nova? upotrebljena? ako ovo drugo, pitaću prijatelja. anglista je, čuva knjige k'o oči u glavi, tako da je knjiga sigurno očuvana.
madesa
Posts: 5564 Joined: 26/07/2013 02:37
Post
by madesa » 11/08/2013 02:07
sheilak wrote: madesa wrote: treba mi knjiga lovac u zitu gdje mogu kupiti i da je jeftinija malo
nova? upotrebljena? ako ovo drugo, pitaću prijatelja. anglista je, čuva knjige k'o oči u glavi, tako da je knjiga sigurno očuvana.
kakva god samo da je ima,imam i ja u pdf ali ljepse je nekako imati pravu knjigu
sheilak
Posts: 17840 Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega
Post
by sheilak » 11/08/2013 02:13
ok, pitaću ga i javljam ti sutra.
respo
Posts: 12675 Joined: 15/08/2009 05:26
Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-
Post
by respo » 12/08/2013 11:40
treba li kome sta iz bg
delirium.sa
Posts: 257 Joined: 24/02/2012 13:25
Post
by delirium.sa » 13/08/2013 01:12
Red berries wrote: madesa wrote:
igdje ?
Mislim da golden rose ima slicne, u cetvrtastoj bocici...
GR ima Jolly Jewels kolekciju sa raznim šljokicama (kupuje se kod nas na pijaci ili u Galantu u Kiseljaku), a može se naći nešto slično i od Essenca.
madesa
Posts: 5564 Joined: 26/07/2013 02:37
Post
by madesa » 13/08/2013 01:30
na kojoj pijaci ima ?
zvrk
Posts: 1710 Joined: 19/08/2008 13:00
Post
by zvrk » 13/08/2013 07:30
gdje kupiti pristojnu, ne previse svecanu haljinu za vjencanje ( u svojstvu gosta)
Nisrin
Posts: 5495 Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA
Post
by Nisrin » 13/08/2013 08:48
zvrk wrote: gdje kupiti pristojnu, ne previse svecanu haljinu za vjencanje ( u svojstvu gosta)
Orsay, Mango, Bellisima, Calipso...
GarfieldLover
Posts: 432 Joined: 05/03/2013 13:07
Post
by GarfieldLover » 13/08/2013 08:51
zvrk wrote: gdje kupiti pristojnu, ne previse svecanu haljinu za vjencanje ( u svojstvu gosta)
Carmen Line. Ja dva puta kupovala, upravo za takve prilike...
zvrk
Posts: 1710 Joined: 19/08/2008 13:00
Post
by zvrk » 13/08/2013 09:15
hvala vam objema na odgovoru
jos mi pliz samo recite gdje ima carmen line i calypso sada
da, stari sam hejter shopinga
GarfieldLover
Posts: 432 Joined: 05/03/2013 13:07
Post
by GarfieldLover » 13/08/2013 09:44
Hahaha... Ja sam nekad bila fan shoppinga ali zadnje 3 godine mi se sav shopping zavrsava na djecijm odjelu - nakon posjete istom ostajem i preumorna i kokuz
Carmen Line imas na Socijalnom, u onom nizu prodavnica prema Sentadi, a imas i u Importanneu. Calypso je mislim u Intershopu?
GarfieldLover
Posts: 432 Joined: 05/03/2013 13:07
Post
by GarfieldLover » 13/08/2013 09:46
I dodajem na listu Pimky u novom Robotu na Socijalnom. Tamo ima bas SVEGA, od 'smeca' pa do pristojnih haljinica... Bar je zimskih bilo, ja sam kupila jednu extra (a za male pare)
zvrk
Posts: 1710 Joined: 19/08/2008 13:00
Post
by zvrk » 13/08/2013 09:49
uh, ne gine mi potraga
ja se mahom oblacim na gugu aukcijama i bazaru. tamo volontiram pa kad vec moram odjecu slagati da onda nesto i kupim sebi, a u humanitarne je svrhe
hvala puno
black_noke
Posts: 647 Joined: 19/01/2007 13:47
Location: Rajvosa!
Post
by black_noke » 13/08/2013 11:57
gdje uzeti nekih jeftinih polo majica?
Nisrin
Posts: 5495 Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA
Post
by Nisrin » 13/08/2013 15:04
Polo majica jeftinih imas u SPringfieldu i Tom Tailoru...
Calypso se nalazi u Titovoj, otprilike preko puta MCDa
Angel_of...
Posts: 311 Joined: 24/07/2009 18:43
Post
by Angel_of... » 13/08/2013 16:10
Zna li neko kakvo je stanje u Mepas Mallu sa snizenjima? Iduce sedmice bih nekad trebala ici, pa me zanima hocu li sta naci?:D
GarfieldLover
Posts: 432 Joined: 05/03/2013 13:07
Post
by GarfieldLover » 14/08/2013 13:02
gdje uzeti nekih jeftinih polo majica?
Koliko je to 'jeftino'? Moj muž kupuje u Springfieldu 2 kom za 50 KM, kasnije i za 45 KM kad su sniženja (mislim da trenutno jesu). Klasične su, izbor boja velik, prilično OK kvaliteta, nosi ih po par godina
zvrk
Posts: 1710 Joined: 19/08/2008 13:00
Post
by zvrk » 14/08/2013 13:38
Nisrin wrote: Polo majica jeftinih imas u SPringfieldu i Tom Tailoru...
Calypso se nalazi u Titovoj, otprilike preko puta MCDa
ciki4
Posts: 316 Joined: 04/09/2011 14:42
Post
by ciki4 » 16/08/2013 11:29
U lindexu je ekstra sniženje, na dosadašnjih 50% još 50%. Tek je počelo pa je izbor još uvijek dobar. Ja sinoć kupila 2 končana džemera, bluzu i tuniku sve 58 KM