koliko god se slazhem s digresijom, imaj na umu da ovdje ima (i) djeceomar little wrote:i da dodamFidel_Sa wrote:Zasto je ljudima mrsko pregledati 2-3 pa i 4 strane unazad.....fakat nikad mi nece biti jasno!?![]()
, meni nikad nece biti jasno zasto ljudi dodju i preporucuju only fools and horses, monty python i slicno? jedino da si zivio u sibirskoj tundri, izgubljen i odsjecen 40 godina, to bi masio pa ti takva preporuka dodje od koristi.
p.s. momak je boldir'o suits i scrubs, a seinfelda i fawlty towers ostavio pleJn, neoprostivo!





