Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Kemal Malovčić
- Posts: 9090
- Joined: 19/03/2012 01:03
#4476 Re: Utakmice.
Da imam bh telecom platio bih za pet televizija, draže mi njima nego grbavici.
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#4477 Re: Utakmice.
Srijeda. Odlican dan za fudbal.
Sta ces drugo raditi srijedom u sest.

Sta ces drugo raditi srijedom u sest.
- Capajebo
- Posts: 22034
- Joined: 15/03/2012 02:47
- Location: Berzakh bb
#4478 Re: Utakmice.
Ima li neki kafic da ce imati prenos tekme?
Opet radim, ali bi mozda mog'o uteci 2 sata
Opet radim, ali bi mozda mog'o uteci 2 sata
- Butmiran
- Posts: 9171
- Joined: 28/01/2013 22:06
#4479 Re: Utakmice.
Pretpostavljam u Bordo Caffeu ali raspitaj se, nisam siguran.
- Logovan
- Posts: 102863
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#4480 Re: Utakmice.
Prenos će biti u Bordo Caffeu i u Red Pointu.
- Dr. Kuca
- Posts: 7735
- Joined: 10/02/2012 20:07
#4481 Re: Utakmice.
Vidimo se!
Edit: kad stavljate klipove pazite da nema "s" u https://www.youtube.com/watch?v=bdunbUPIyig
Last edited by bordo gandalf on 12/03/2014 10:19, edited 1 time in total.
Reason: Prepravka :D
Reason: Prepravka :D
- bordo gandalf
- Posts: 10216
- Joined: 15/05/2009 12:07
- Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
- Grijem se na: Gree Hansol 12
#4482 Re: Utakmice.
Da je normalan savez pa da se ovo ponovi i na tribinama i na terenu
- Dammme
- Posts: 1177
- Joined: 18/04/2007 10:35
- Location: Sarajevo
#4483 Re: Utakmice.
Može li neko na PP da mi da imena par kafana gdje će se gledati tekma, osim u klubu?
Hvala unaprijed.
Hvala unaprijed.
- STARBUZZ
- Posts: 101
- Joined: 20/02/2014 23:01
- Location: Od Ciglana do Podhrastova, od Breke do Mejtaša, including Jezero
#4484 Re: Utakmice.
takodjer...Dammme wrote:Može li neko na PP da mi da imena par kafana gdje će se gledati tekma, osim u klubu?
Hvala unaprijed.
- BadCopy
- Posts: 2941
- Joined: 18/09/2013 23:01
- Location: Beton
#4485 Re: Utakmice.
Pa tito mili.3 posta iznad vasih pise gdje ce biti tekme
Gesendet von meinem GT-I9505 mit Tapatalk
Gesendet von meinem GT-I9505 mit Tapatalk
- Reglan
- Posts: 5012
- Joined: 04/01/2010 13:51
- Location: Usa
- Contact:
- Dammme
- Posts: 1177
- Joined: 18/04/2007 10:35
- Location: Sarajevo
#4488 Re: Utakmice.
Filozofe, je li misliš da nas ovoliko može stati u 2 kafane?BadCopy wrote:Pa tito mili.3 posta iznad vasih pise gdje ce biti tekme
Gesendet von meinem GT-I9505 mit Tapatalk
I dalje molim, da mi neko javi na PP gdje će se još moći gledati tekma osim u klubu i Red Pointu.
Hvala.
- strong69
- Posts: 6972
- Joined: 11/03/2005 20:02
- Location: Beneath the Remains
#4489 Re: Utakmice.
Cuj nema na Moja WEB TV? E nabijem ih.
- Darh Wader
- Posts: 448
- Joined: 25/09/2009 19:04
- Location: New Mexico
#4490 Re: Utakmice.
I mene zanima, može li se utakmica pratiti u BH United ili je i dalje zatvoren.??STARBUZZ wrote:takodjer...Dammme wrote:Može li neko na PP da mi da imena par kafana gdje će se gledati tekma, osim u klubu?
Hvala unaprijed.
Last edited by Darh Wader on 12/03/2014 16:15, edited 1 time in total.
- Butmiran
- Posts: 9171
- Joined: 28/01/2013 22:06
#4491 Re: Utakmice.
Napisano vam je iznad ljudi. Bordo caffe i ne znam šta je sa Red pointom.
- STARBUZZ
- Posts: 101
- Joined: 20/02/2014 23:01
- Location: Od Ciglana do Podhrastova, od Breke do Mejtaša, including Jezero
#4492 Re: Utakmice.
Evo maloprije skontah da je iznad napisano da ima u klubu i u red pointu. A BH United ne radi.Darh Wader wrote:I mene zanima, može li se utakmica pratiti u BH United ili je i dalje zavtvoren.??STARBUZZ wrote:takodjer...Dammme wrote:Može li neko na PP da mi da imena par kafana gdje će se gledati tekma, osim u klubu?
Hvala unaprijed.
- Kemal Malovčić
- Posts: 9090
- Joined: 19/03/2012 01:03
#4493 Re: Utakmice.
ja idem malo odspavati do utakmicw.
- Butmiran
- Posts: 9171
- Joined: 28/01/2013 22:06
- bordo gandalf
- Posts: 10216
- Joined: 15/05/2009 12:07
- Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
- Grijem se na: Gree Hansol 12
#4495 Re: Utakmice.
Hoce li raditi ovi linkovi 100%?
- Butmiran
- Posts: 9171
- Joined: 28/01/2013 22:06
#4496 Re: Utakmice.
Ne znam bgm, najavljeno je na tom prvom a za ovaj drugi raja kažu da će biti, sad je l' istina ne znam fakat.
- Lucazode
- Posts: 2743
- Joined: 27/03/2008 18:06
- Location: Where I belong.
#4497 Re: Utakmice.
Haj.Kemal Malovčić wrote:ja idem malo odspavati do utakmicw.
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#4498 Re: Utakmice.
AKo bude na TVu onda ce biti na prvom sigurno, ali nisam siguran kako su preko Moja TVButmiran wrote:Ne znam bgm, najavljeno je na tom prvom a za ovaj drugi raja kažu da će biti, sad je l' istina ne znam fakat.
- Muhamed Đakmić
- Posts: 14652
- Joined: 25/05/2012 18:56
- Location: Dunjaluk
- Contact:
#4499 Re: Utakmice.
hoćeš da te zovemo kad počneKemal Malovčić wrote:ja idem malo odspavati do utakmicw.


