FC Barcelona

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#44726 Re: FC Barcelona

Post by Tomahawk11 »

Nek je i on vise stao na noge.
Odlican je odbrambeni igrac, to bez sumnje. A i nema vise Arsenalovih doktora da ga lijece :D Valjalo se od njih oporaviti.
omar little
Posts: 17409
Joined: 14/03/2008 21:14

#44727 Re: FC Barcelona

Post by omar little »

tzipiripi wrote:Verminator o golu: ”I didn’t celebrate the goal because i don’t often find myself in these situations and i don’t even know how to celebrate them.” :lol:
:lol:
omar little
Posts: 17409
Joined: 14/03/2008 21:14

#44728 Re: FC Barcelona

Post by omar little »

dobra tekma sevilla atletiko. preporuka :D
User avatar
tzipiripi
Posts: 2472
Joined: 25/03/2011 09:01

#44730 Re: FC Barcelona

Post by tzipiripi »

Rooney Jr. :D

Image
omar little
Posts: 17409
Joined: 14/03/2008 21:14

#44731 Re: FC Barcelona

Post by omar little »

njuska pljunuti caca :D
User avatar
tzipiripi
Posts: 2472
Joined: 25/03/2011 09:01

#44732 Re: FC Barcelona

Post by tzipiripi »

:lol: :lol: :lol:

Image
omar little
Posts: 17409
Joined: 14/03/2008 21:14

#44733 Re: FC Barcelona

Post by omar little »

sto ti je ban na transfere :D druge teme gore od aktivnosti a kod nas Image


:D
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#44734 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

omar little wrote:sto ti je ban na transfere :D druge teme gore od aktivnosti a kod nas Image


:D
zavrsen je ban. :lol:

usput, http://opinion.as.com/opinion/2015/08/3 ... 51573.html
User avatar
tzipiripi
Posts: 2472
Joined: 25/03/2011 09:01

#44735 Re: FC Barcelona

Post by tzipiripi »

omar little wrote:sto ti je ban na transfere :D druge teme gore od aktivnosti a kod nas Image


:D
Ja miline ... :D
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#44736 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Nece Barcelona vidjeti zanimljivog prelaznog roka par sljedecih godina... Osim ako neki Englez ponudi nesto nemoralno za Neymara npr.
omar little
Posts: 17409
Joined: 14/03/2008 21:14

#44737 Re: FC Barcelona

Post by omar little »

mislim da je drama oko neymara, prije i nakon transfera, ispunila kvotu za debelih par godina. i treba da je mirno i nezanimljivo :D

doduse, thiago uvijek moze stisnut stagod na ajpedu i eto drame globalnih proporcija. :D
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#44738 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

omar little wrote:mislim da je drama oko neymara, prije i nakon transfera, ispunila kvotu za debelih par godina. i treba da je mirno i nezanimljivo :D

doduse, thiago uvijek moze stisnut stagod na ajpedu i eto drame globalnih proporcija. :D
Nema para. Jednostavan odgovor. Politika ove uprave je takva kakva jeste, vise para se daje za plate. Da bi odrzali ovu ergelu, moraju se tražiti jeftinije opcije na tržištu. Barca je blizu situacije da 70% budzeta ide na plate, a to je prag koji financijski fair play ne dozvoljava preci. Zbog toga imamo milion sponzora i sponzorcica. Dogodine treba obnoviti ugovore Neymaru i Messiju... Drama. Zbog svega toga tri stvari su najbitnije
1. Sponzor za dres
2. Novi ugovor sa firmom Nike
3. Prodaja Tv prava
Ako se uspjesno riješe ove tri tacke, sve ce ici kako treba, u potivnom bi moglo biti problema.
User avatar
DonEmir
Posts: 612
Joined: 31/07/2015 00:51
Location: Bihac

#44739 Re: FC Barcelona

Post by DonEmir »

skenderija04 wrote:Nece Barcelona vidjeti zanimljivog prelaznog roka par sljedecih godina... Osim ako neki Englez ponudi nesto nemoralno za Neymara npr.
:lol: :lol:



Realno za ocekivati kad mogu dati za Martiala 80 mill kako nebi za Neymara dali 1 000 000 000 eura :lol:
User avatar
dinty2
Posts: 1267
Joined: 08/09/2008 22:11

#44740 Re: FC Barcelona

Post by dinty2 »

njma se haman svake godine produzavaju i podebljavaju ugovori :-)
koliko ima jedan a koliko drugi ??
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#44741 Re: FC Barcelona

Post by MOSALJOZE »

Koliko NIKE placa Barceloni,i zna li se koliko bi trebao vrijediti novi ugovor(okvirno ako nista)?
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#44742 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

DonEmir wrote:
skenderija04 wrote:Nece Barcelona vidjeti zanimljivog prelaznog roka par sljedecih godina... Osim ako neki Englez ponudi nesto nemoralno za Neymara npr.
:lol: :lol:



Realno za ocekivati kad mogu dati za Martiala 80 mill kako nebi za Neymara dali 1 000 000 000 eura :lol:
A nije ni ta luda. Ako i ove sezone ne naprave rezultat, nista nije nemoguće. Danas sam vidio podatak da su tri novajlije u EPL potrosile vise od 14 klubova primere. Dakle, imace para ko blata.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#44743 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

MOSALJOZE wrote:Koliko NIKE placa Barceloni,i zna li se koliko bi trebao vrijediti novi ugovor(okvirno ako nista)?
Pa ove godine ce napraviti reviziju. Barsa ce trsziti Unitedovu cifru. E sad, koliko ce dobiti to je pitanje
User avatar
DonEmir
Posts: 612
Joined: 31/07/2015 00:51
Location: Bihac

#44744 Re: FC Barcelona

Post by DonEmir »

skenderija04 wrote:
DonEmir wrote:
skenderija04 wrote:Nece Barcelona vidjeti zanimljivog prelaznog roka par sljedecih godina... Osim ako neki Englez ponudi nesto nemoralno za Neymara npr.
:lol: :lol:



Realno za ocekivati kad mogu dati za Martiala 80 mill kako nebi za Neymara dali 1 000 000 000 eura :lol:
A nije ni ta luda. Ako i ove sezone ne naprave rezultat, nista nije nemoguće. Danas sam vidio podatak da su tri novajlije u EPL potrosile vise od 14 klubova primere. Dakle, imace para ko blata.
I opet ce ispusiti od Spanjolske lige (timova) u Evropi :lol: NBA liga.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#44745 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

dinty2 wrote:njma se haman svake godine produzavaju i podebljavaju ugovori :-)
koliko ima jedan a koliko drugi ??
Messi oko 18
Ney 6

Ali vidi Barcelona ne placa samo 18.Tih 18 su 47% od ukupne cifre koju placa Barsa. I poreze treba platiti
User avatar
dinty2
Posts: 1267
Joined: 08/09/2008 22:11

#44746 Re: FC Barcelona

Post by dinty2 »

skenderija04 wrote:
dinty2 wrote:njma se haman svake godine produzavaju i podebljavaju ugovori :-)
koliko ima jedan a koliko drugi ??
Messi oko 18
Ney 6

Ali vidi Barcelona ne placa samo 18.Tih 18 su 47% od ukupne cifre koju placa Barsa. I poreze treba platiti
Znaci skoro 40 mil za messija ako sam dobro shvatio?
s druge strane nej samo 6,, mislio sam da ima vise
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#44747 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

6 i onih 40 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Znaci 14 godišnje. Zbog toga je i Messi dobio povisicu
User avatar
dinty2
Posts: 1267
Joined: 08/09/2008 22:11

#44748 Re: FC Barcelona

Post by dinty2 »

I opet se usudi traziti povisicu :run:
2 godine je tu i vec je ispred inieste, meni to nikako ne ide u glavu.
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#44749 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

dinty2 wrote:I opet se usudi traziti povisicu :run:
2 godine je tu i vec je ispred inieste, meni to nikako ne ide u glavu.
ne trazi on povisicu, nego mu drugi klubovi nude vise para. sad, da bi barca zastitila igraca, mora podici otkupninu na 200-250m. a da bi to napravili moraju mu i poboljsati ugovor, tj. povecati platu.
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#44750 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

Total Trophies: Barcelona 87-82 Real Madrid

1899-1969: 32-34
1970-1989: 13-21
1990-2015: 42-27


Image
Post Reply