Odlican je odbrambeni igrac, to bez sumnje. A i nema vise Arsenalovih doktora da ga lijece
FC Barcelona
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#44726 Re: FC Barcelona
Nek je i on vise stao na noge.
Odlican je odbrambeni igrac, to bez sumnje. A i nema vise Arsenalovih doktora da ga lijece
Valjalo se od njih oporaviti.
Odlican je odbrambeni igrac, to bez sumnje. A i nema vise Arsenalovih doktora da ga lijece
-
omar little
- Posts: 17409
- Joined: 14/03/2008 21:14
#44727 Re: FC Barcelona
tzipiripi wrote:Verminator o golu: ”I didn’t celebrate the goal because i don’t often find myself in these situations and i don’t even know how to celebrate them.”
-
omar little
- Posts: 17409
- Joined: 14/03/2008 21:14
#44728 Re: FC Barcelona
dobra tekma sevilla atletiko. preporuka 
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
-
omar little
- Posts: 17409
- Joined: 14/03/2008 21:14
#44733 Re: FC Barcelona
sto ti je ban na transfere
druge teme gore od aktivnosti a kod nas 


-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#44734 Re: FC Barcelona
zavrsen je ban.omar little wrote:sto ti je ban na transferedruge teme gore od aktivnosti a kod nas
usput, http://opinion.as.com/opinion/2015/08/3 ... 51573.html
- tzipiripi
- Posts: 2472
- Joined: 25/03/2011 09:01
#44735 Re: FC Barcelona
Ja miline ...omar little wrote:sto ti je ban na transferedruge teme gore od aktivnosti a kod nas
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#44736 Re: FC Barcelona
Nece Barcelona vidjeti zanimljivog prelaznog roka par sljedecih godina... Osim ako neki Englez ponudi nesto nemoralno za Neymara npr.
-
omar little
- Posts: 17409
- Joined: 14/03/2008 21:14
#44737 Re: FC Barcelona
mislim da je drama oko neymara, prije i nakon transfera, ispunila kvotu za debelih par godina. i treba da je mirno i nezanimljivo 
doduse, thiago uvijek moze stisnut stagod na ajpedu i eto drame globalnih proporcija.
doduse, thiago uvijek moze stisnut stagod na ajpedu i eto drame globalnih proporcija.
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#44738 Re: FC Barcelona
Nema para. Jednostavan odgovor. Politika ove uprave je takva kakva jeste, vise para se daje za plate. Da bi odrzali ovu ergelu, moraju se tražiti jeftinije opcije na tržištu. Barca je blizu situacije da 70% budzeta ide na plate, a to je prag koji financijski fair play ne dozvoljava preci. Zbog toga imamo milion sponzora i sponzorcica. Dogodine treba obnoviti ugovore Neymaru i Messiju... Drama. Zbog svega toga tri stvari su najbitnijeomar little wrote:mislim da je drama oko neymara, prije i nakon transfera, ispunila kvotu za debelih par godina. i treba da je mirno i nezanimljivo
doduse, thiago uvijek moze stisnut stagod na ajpedu i eto drame globalnih proporcija.
1. Sponzor za dres
2. Novi ugovor sa firmom Nike
3. Prodaja Tv prava
Ako se uspjesno riješe ove tri tacke, sve ce ici kako treba, u potivnom bi moglo biti problema.
- DonEmir
- Posts: 612
- Joined: 31/07/2015 00:51
- Location: Bihac
#44739 Re: FC Barcelona
skenderija04 wrote:Nece Barcelona vidjeti zanimljivog prelaznog roka par sljedecih godina... Osim ako neki Englez ponudi nesto nemoralno za Neymara npr.
Realno za ocekivati kad mogu dati za Martiala 80 mill kako nebi za Neymara dali 1 000 000 000 eura
- dinty2
- Posts: 1267
- Joined: 08/09/2008 22:11
#44740 Re: FC Barcelona
njma se haman svake godine produzavaju i podebljavaju ugovori
koliko ima jedan a koliko drugi ??
koliko ima jedan a koliko drugi ??
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#44741 Re: FC Barcelona
Koliko NIKE placa Barceloni,i zna li se koliko bi trebao vrijediti novi ugovor(okvirno ako nista)?
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#44742 Re: FC Barcelona
A nije ni ta luda. Ako i ove sezone ne naprave rezultat, nista nije nemoguće. Danas sam vidio podatak da su tri novajlije u EPL potrosile vise od 14 klubova primere. Dakle, imace para ko blata.DonEmir wrote:skenderija04 wrote:Nece Barcelona vidjeti zanimljivog prelaznog roka par sljedecih godina... Osim ako neki Englez ponudi nesto nemoralno za Neymara npr.![]()
![]()
Realno za ocekivati kad mogu dati za Martiala 80 mill kako nebi za Neymara dali 1 000 000 000 eura
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#44743 Re: FC Barcelona
Pa ove godine ce napraviti reviziju. Barsa ce trsziti Unitedovu cifru. E sad, koliko ce dobiti to je pitanjeMOSALJOZE wrote:Koliko NIKE placa Barceloni,i zna li se koliko bi trebao vrijediti novi ugovor(okvirno ako nista)?
- DonEmir
- Posts: 612
- Joined: 31/07/2015 00:51
- Location: Bihac
#44744 Re: FC Barcelona
I opet ce ispusiti od Spanjolske lige (timova) u Evropiskenderija04 wrote:A nije ni ta luda. Ako i ove sezone ne naprave rezultat, nista nije nemoguće. Danas sam vidio podatak da su tri novajlije u EPL potrosile vise od 14 klubova primere. Dakle, imace para ko blata.DonEmir wrote:skenderija04 wrote:Nece Barcelona vidjeti zanimljivog prelaznog roka par sljedecih godina... Osim ako neki Englez ponudi nesto nemoralno za Neymara npr.![]()
![]()
Realno za ocekivati kad mogu dati za Martiala 80 mill kako nebi za Neymara dali 1 000 000 000 eura
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#44745 Re: FC Barcelona
Messi oko 18dinty2 wrote:njma se haman svake godine produzavaju i podebljavaju ugovori![]()
koliko ima jedan a koliko drugi ??
Ney 6
Ali vidi Barcelona ne placa samo 18.Tih 18 su 47% od ukupne cifre koju placa Barsa. I poreze treba platiti
- dinty2
- Posts: 1267
- Joined: 08/09/2008 22:11
#44746 Re: FC Barcelona
Znaci skoro 40 mil za messija ako sam dobro shvatio?skenderija04 wrote:Messi oko 18dinty2 wrote:njma se haman svake godine produzavaju i podebljavaju ugovori![]()
koliko ima jedan a koliko drugi ??
Ney 6
Ali vidi Barcelona ne placa samo 18.Tih 18 su 47% od ukupne cifre koju placa Barsa. I poreze treba platiti
s druge strane nej samo 6,, mislio sam da ima vise
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#44747 Re: FC Barcelona
6 i onih 40
Znaci 14 godišnje. Zbog toga je i Messi dobio povisicu
Znaci 14 godišnje. Zbog toga je i Messi dobio povisicu
- dinty2
- Posts: 1267
- Joined: 08/09/2008 22:11
#44748 Re: FC Barcelona
I opet se usudi traziti povisicu
2 godine je tu i vec je ispred inieste, meni to nikako ne ide u glavu.
2 godine je tu i vec je ispred inieste, meni to nikako ne ide u glavu.
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#44749 Re: FC Barcelona
ne trazi on povisicu, nego mu drugi klubovi nude vise para. sad, da bi barca zastitila igraca, mora podici otkupninu na 200-250m. a da bi to napravili moraju mu i poboljsati ugovor, tj. povecati platu.dinty2 wrote:I opet se usudi traziti povisicu![]()
2 godine je tu i vec je ispred inieste, meni to nikako ne ide u glavu.
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#44750 Re: FC Barcelona
Total Trophies: Barcelona 87-82 Real Madrid
1899-1969: 32-34
1970-1989: 13-21
1990-2015: 42-27

1899-1969: 32-34
1970-1989: 13-21
1990-2015: 42-27


