FC Barcelona

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#44701 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

Image
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#44702 Re: FC Barcelona

Post by JoseMujica »

tanko mi Barca djeluje u prvom :roll:
omar little
Posts: 17409
Joined: 14/03/2008 21:14

#44703 Re: FC Barcelona

Post by omar little »

ko i obicno s malagom.

dobar mali roberto
User avatar
tzipiripi
Posts: 2472
Joined: 25/03/2011 09:01

#44704 Re: FC Barcelona

Post by tzipiripi »

Tankosava
User avatar
tzipiripi
Posts: 2472
Joined: 25/03/2011 09:01

#44705 Re: FC Barcelona

Post by tzipiripi »

Slam dunk ... 8)
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#44706 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Ok, dvije brzine manje. Samo polako, do januara.
Zubi hvala za Vermaelena.
omar little
Posts: 17409
Joined: 14/03/2008 21:14

#44707 Re: FC Barcelona

Post by omar little »

tri boda protiv uvijek nezgodne malage. moze.
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#44708 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

malagu treba protjerati iz fudbala :D. uzasna ekipa. nece ljudi da igraju. :lol:


Image
omar little
Posts: 17409
Joined: 14/03/2008 21:14

#44709 Re: FC Barcelona

Post by omar little »

danas se makar nisu tukli kako znaju. suti, dobro je. :D
User avatar
tzipiripi
Posts: 2472
Joined: 25/03/2011 09:01

#44710 Re: FC Barcelona

Post by tzipiripi »

Verminator: I'm back 8)
User avatar
HB_BHF
Posts: 1798
Joined: 11/02/2010 20:18

#44711 Re: FC Barcelona

Post by HB_BHF »

omar little wrote:danas se makar nisu tukli kako znaju. suti, dobro je. :D
To je zato što im se kolovođa povrijedio u prvom poluvremenu :D
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#44712 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

tzipiripi wrote:Verminator: I'm back 8)
igrac utakmice. :D


Image
LSD
Posts: 29910
Joined: 24/07/2007 08:26

#44713 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

Nece niko da trci, da ih puškom tjeraš :-?
Suarez htio presingovati (bio je horan) i onda odustao i on nakon 20 minuta, kad vidi da nece niko da prati...jedino onaj Roberto gore-dole citavu tekmu, ali ga niko ne yebe ni 2% :lol: dali mu par puta loptu da decko nabaci

kako stvari trenutno stoje - ova ekipa je još uvijek na odmoru, negdje na plažama
omar little
Posts: 17409
Joined: 14/03/2008 21:14

#44714 Re: FC Barcelona

Post by omar little »

uh dobrog gola jamesa
omar little
Posts: 17409
Joined: 14/03/2008 21:14

#44715 Re: FC Barcelona

Post by omar little »

aaj jamesa! jos jedan, i ovaj golcina
sizifinho
Posts: 3464
Joined: 31/05/2014 13:14

#44716 Re: FC Barcelona

Post by sizifinho »

au što je real naoštrio koplja.
James
james
Bale...
golčina do golčine
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#44717 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

sizifinho wrote:au što je real naoštrio koplja.
James
james
Bale...
golčina do golčine
Polako , oni su jos u pripremnom periodu. Prva dva kola protiv dvije ekipe koje su tek usle u ligu. I prosle su otvorili protiv Cordobe cini mi se.
sizifinho
Posts: 3464
Joined: 31/05/2014 13:14

#44718 Re: FC Barcelona

Post by sizifinho »

Ja danas gledao utakmicu, nabrijao se. Poslije prvog poluvremena uzeo lanac i izveo pse vani. Nakon onih promašaja mašketa, pa Neymarovog cjepidlačenja lopte pih pih.
Volio bih da Ney zna na prvu s loptom (ili hoće) kao Suarez i Messi... Nije to do bolesti, pegla on često loptu, driblinzi mu često idu u sredinu a slab je za tog...

Nego, što niko ne komentariše Iniestinu sezonu?
Već sad je odigrao više dobrih utakmica nego prošle godine.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#44719 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

sizifinho wrote:Ja danas gledao utakmicu, nabrijao se. Poslije prvog poluvremena uzeo lanac i izveo pse vani. Nakon onih promašaja mašketa, pa Neymarovog cjepidlačenja lopte pih pih.
Volio bih da Ney zna na prvu s loptom (ili hoće) kao Suarez i Messi... Nije to do bolesti, pegla on često loptu, driblinzi mu često idu u sredinu a slab je za tog...

Nego, što niko ne komentariše Iniestinu sezonu?
Već sad je odigrao više dobrih utakmica nego prošle godine.
Potpuno si u pravu. Iniesta igra sjajno. Kapiten, zalaze se, i pokusava da odradi Xavijevu ulogu. Onaj pas za S.Rberta je bio odlican.
sizifinho
Posts: 3464
Joined: 31/05/2014 13:14

#44720 Re: FC Barcelona

Post by sizifinho »

skenderija04 wrote:
Potpuno si u pravu. Iniesta igra sjajno. Kapiten, zalaze se, i pokusava da odradi Xavijevu ulogu. Onaj pas za S.Rberta je bio odlican.
Imao je baš lucidnih trenutaka, čini se pravo zainteresovan za igru. Što ti je lični život i kako on utječe na čovjeka...

Ove godine navijam za vermalena, šta ja znam, previše su ga ismijavali prošle godine pa bih volio da formira stub odbrane, kako bi se što bolja anegdota ispričala:
"Hej! Sjećaš se kad je vermalen osvojio titulu bez odigrane utakmice?"
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#44721 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

sizifinho wrote:
skenderija04 wrote:
Potpuno si u pravu. Iniesta igra sjajno. Kapiten, zalaze se, i pokusava da odradi Xavijevu ulogu. Onaj pas za S.Rberta je bio odlican.
Imao je baš lucidnih trenutaka, čini se pravo zainteresovan za igru. Što ti je lični život i kako on utječe na čovjeka...

Ove godine navijam za vermalena, šta ja znam, previše su ga ismijavali prošle godine pa bih volio da formira stub odbrane, kako bi se što bolja anegdota ispričala:
"Hej! Sjećaš se kad je vermalen osvojio titulu bez odigrane utakmice?"
Da, izgleda da Zubizarreta nije bio budala i da je vrlo dobro znao sta radi. Vermaelen djeluje mirno i sigurno. Ne upusta se u neka dodavanja pred golom vec duga lopta. Skok igra kvalitetna. Ovo je pojacanje. Vidjecemo protiv Atletica sljedece kolo (kakva dva gostovanja u startu) Ako i tu zakljucaju gol, nece se ni osjetiti Piqueov izostanak.
tufahija12345
Posts: 566
Joined: 06/06/2013 00:57

#44722 Re: FC Barcelona

Post by tufahija12345 »

Problem za Enrikea kad se vrati Pike. Ko ce igrat pored Pikea, maskerano ili vermalen, naravno kao standardni par?
User avatar
tzipiripi
Posts: 2472
Joined: 25/03/2011 09:01

#44723 Re: FC Barcelona

Post by tzipiripi »

Sad javno i kolektivno izvinjenje Zubizareti :D I s banom ove sezone dobili pojačanje u odbrani. Piqueu sad ima da nema zahebancije, nema blefiranja nema pokera.
I nek oni samo skupljaju bodove a igra će polakice doći.
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#44724 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

za pikca nema zime. mislim da je bartra zavrsio svoju karijeru u barceloni. on nije vise ni peti, sesti izbor.
User avatar
tzipiripi
Posts: 2472
Joined: 25/03/2011 09:01

#44725 Re: FC Barcelona

Post by tzipiripi »

Verminator o golu: ”I didn’t celebrate the goal because i don’t often find myself in these situations and i don’t even know how to celebrate them.” :lol:
Post Reply