FC Barcelona
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#44702 Re: FC Barcelona
tanko mi Barca djeluje u prvom 
-
omar little
- Posts: 17409
- Joined: 14/03/2008 21:14
#44703 Re: FC Barcelona
ko i obicno s malagom.
dobar mali roberto
dobar mali roberto
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#44706 Re: FC Barcelona
Ok, dvije brzine manje. Samo polako, do januara.
Zubi hvala za Vermaelena.
Zubi hvala za Vermaelena.
-
omar little
- Posts: 17409
- Joined: 14/03/2008 21:14
#44707 Re: FC Barcelona
tri boda protiv uvijek nezgodne malage. moze.
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#44708 Re: FC Barcelona
malagu treba protjerati iz fudbala
. uzasna ekipa. nece ljudi da igraju.

-
omar little
- Posts: 17409
- Joined: 14/03/2008 21:14
#44709 Re: FC Barcelona
danas se makar nisu tukli kako znaju. suti, dobro je. 
- HB_BHF
- Posts: 1798
- Joined: 11/02/2010 20:18
#44711 Re: FC Barcelona
To je zato što im se kolovođa povrijedio u prvom poluvremenuomar little wrote:danas se makar nisu tukli kako znaju. suti, dobro je.
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#44712 Re: FC Barcelona
igrac utakmice.tzipiripi wrote:Verminator: I'm back
-
LSD
- Posts: 29910
- Joined: 24/07/2007 08:26
#44713 Re: FC Barcelona
Nece niko da trci, da ih puškom tjeraš
Suarez htio presingovati (bio je horan) i onda odustao i on nakon 20 minuta, kad vidi da nece niko da prati...jedino onaj Roberto gore-dole citavu tekmu, ali ga niko ne yebe ni 2%
dali mu par puta loptu da decko nabaci
kako stvari trenutno stoje - ova ekipa je još uvijek na odmoru, negdje na plažama
Suarez htio presingovati (bio je horan) i onda odustao i on nakon 20 minuta, kad vidi da nece niko da prati...jedino onaj Roberto gore-dole citavu tekmu, ali ga niko ne yebe ni 2%
kako stvari trenutno stoje - ova ekipa je još uvijek na odmoru, negdje na plažama
-
omar little
- Posts: 17409
- Joined: 14/03/2008 21:14
#44715 Re: FC Barcelona
aaj jamesa! jos jedan, i ovaj golcina
-
sizifinho
- Posts: 3464
- Joined: 31/05/2014 13:14
#44716 Re: FC Barcelona
au što je real naoštrio koplja.
James
james
Bale...
golčina do golčine
James
james
Bale...
golčina do golčine
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#44717 Re: FC Barcelona
Polako , oni su jos u pripremnom periodu. Prva dva kola protiv dvije ekipe koje su tek usle u ligu. I prosle su otvorili protiv Cordobe cini mi se.sizifinho wrote:au što je real naoštrio koplja.
James
james
Bale...
golčina do golčine
-
sizifinho
- Posts: 3464
- Joined: 31/05/2014 13:14
#44718 Re: FC Barcelona
Ja danas gledao utakmicu, nabrijao se. Poslije prvog poluvremena uzeo lanac i izveo pse vani. Nakon onih promašaja mašketa, pa Neymarovog cjepidlačenja lopte pih pih.
Volio bih da Ney zna na prvu s loptom (ili hoće) kao Suarez i Messi... Nije to do bolesti, pegla on često loptu, driblinzi mu često idu u sredinu a slab je za tog...
Nego, što niko ne komentariše Iniestinu sezonu?
Već sad je odigrao više dobrih utakmica nego prošle godine.
Volio bih da Ney zna na prvu s loptom (ili hoće) kao Suarez i Messi... Nije to do bolesti, pegla on često loptu, driblinzi mu često idu u sredinu a slab je za tog...
Nego, što niko ne komentariše Iniestinu sezonu?
Već sad je odigrao više dobrih utakmica nego prošle godine.
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#44719 Re: FC Barcelona
Potpuno si u pravu. Iniesta igra sjajno. Kapiten, zalaze se, i pokusava da odradi Xavijevu ulogu. Onaj pas za S.Rberta je bio odlican.sizifinho wrote:Ja danas gledao utakmicu, nabrijao se. Poslije prvog poluvremena uzeo lanac i izveo pse vani. Nakon onih promašaja mašketa, pa Neymarovog cjepidlačenja lopte pih pih.
Volio bih da Ney zna na prvu s loptom (ili hoće) kao Suarez i Messi... Nije to do bolesti, pegla on često loptu, driblinzi mu često idu u sredinu a slab je za tog...
Nego, što niko ne komentariše Iniestinu sezonu?
Već sad je odigrao više dobrih utakmica nego prošle godine.
-
sizifinho
- Posts: 3464
- Joined: 31/05/2014 13:14
#44720 Re: FC Barcelona
Imao je baš lucidnih trenutaka, čini se pravo zainteresovan za igru. Što ti je lični život i kako on utječe na čovjeka...skenderija04 wrote:
Potpuno si u pravu. Iniesta igra sjajno. Kapiten, zalaze se, i pokusava da odradi Xavijevu ulogu. Onaj pas za S.Rberta je bio odlican.
Ove godine navijam za vermalena, šta ja znam, previše su ga ismijavali prošle godine pa bih volio da formira stub odbrane, kako bi se što bolja anegdota ispričala:
"Hej! Sjećaš se kad je vermalen osvojio titulu bez odigrane utakmice?"
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#44721 Re: FC Barcelona
Da, izgleda da Zubizarreta nije bio budala i da je vrlo dobro znao sta radi. Vermaelen djeluje mirno i sigurno. Ne upusta se u neka dodavanja pred golom vec duga lopta. Skok igra kvalitetna. Ovo je pojacanje. Vidjecemo protiv Atletica sljedece kolo (kakva dva gostovanja u startu) Ako i tu zakljucaju gol, nece se ni osjetiti Piqueov izostanak.sizifinho wrote:Imao je baš lucidnih trenutaka, čini se pravo zainteresovan za igru. Što ti je lični život i kako on utječe na čovjeka...skenderija04 wrote:
Potpuno si u pravu. Iniesta igra sjajno. Kapiten, zalaze se, i pokusava da odradi Xavijevu ulogu. Onaj pas za S.Rberta je bio odlican.
Ove godine navijam za vermalena, šta ja znam, previše su ga ismijavali prošle godine pa bih volio da formira stub odbrane, kako bi se što bolja anegdota ispričala:
"Hej! Sjećaš se kad je vermalen osvojio titulu bez odigrane utakmice?"
-
tufahija12345
- Posts: 566
- Joined: 06/06/2013 00:57
#44722 Re: FC Barcelona
Problem za Enrikea kad se vrati Pike. Ko ce igrat pored Pikea, maskerano ili vermalen, naravno kao standardni par?
- tzipiripi
- Posts: 2472
- Joined: 25/03/2011 09:01
#44723 Re: FC Barcelona
Sad javno i kolektivno izvinjenje Zubizareti
I s banom ove sezone dobili pojačanje u odbrani. Piqueu sad ima da nema zahebancije, nema blefiranja nema pokera.
I nek oni samo skupljaju bodove a igra će polakice doći.
I nek oni samo skupljaju bodove a igra će polakice doći.
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#44724 Re: FC Barcelona
za pikca nema zime. mislim da je bartra zavrsio svoju karijeru u barceloni. on nije vise ni peti, sesti izbor.
- tzipiripi
- Posts: 2472
- Joined: 25/03/2011 09:01
#44725 Re: FC Barcelona
Verminator o golu: ”I didn’t celebrate the goal because i don’t often find myself in these situations and i don’t even know how to celebrate them.” 
