FC Barcelona

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#44676 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Victor Vaaldes....Od svega po malo

1. Trazio je vise para jer se uvalio u posao sa svojim bratom Ricaardom. Imali su firme Big Trading Investiments SL i Rival Inversiones SL koje su se bavile trgovinom nekretnina. Napravili su rupu od 5 miliona plus dug drzavi. Morao je da proda i kucu, a znamo ( sa slika, naravno) kakva je. Na forumu su mu radili i interijer :D Pa da se podsjetimo

Image

Kuca je prodana jednom Ukrajinskom biznismenu ili " Biznismenu".

2. Gines Carvajal, menadzer Valdesa , je sklopio predugovor sa Monacom za 60 miliona za 5 godina. Sve je izgledalo bajno, ali onda povreda protiv Celte i sve ode naopako. Ostao je bez ugovora, i sad je daj sta das.


Gadan karakter, previse ponosa, ishitrene odluke, losi savjetnici i suplja glava. Idealan koktel za unistenje svega.
omar little
Posts: 17402
Joined: 14/03/2008 21:14

#44677 Re: FC Barcelona

Post by omar little »

opa pa ja sam skroz dobra, vecine sam se dobro sjecala. molim aplauz. :D

a i tacno se sjecam te njegove kuce s foruma, ono renoviranje sa cabom i cilimima je bilo beton. :lol:
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#44678 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

omar little wrote:opa pa ja sam skroz dobra, vecine sam se dobro sjecala. molim aplauz. :D

a i tacno se sjecam te njegove kuce s foruma, ono renoviranje sa cabom i cilimima je bilo beton. :lol:
:D :D :D :D
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#44679 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

Tito_i_Partija wrote: Znas, ne bi me ni to cudilo. Nije prvi put da zene fudbalera imaju zadnju rijec. Recimo Bernd Schuster je bio poznat po tome da je u svemu slus'o zenu. Sjecam se da je se njemacka javnost cesto oko toga sprdala.
ma salim se. a cuo sam da mu je zena rospija. (doduse, od prijatlejice cijoj su sestrina djeca isla u istu skolu sa njegovom djecom. pa su uvijek hvalili njega, a zenu mu tracali. no, moze tu biti i malo ljubomore.) :D
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#44680 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

Image
User avatar
HB_BHF
Posts: 1798
Joined: 11/02/2010 20:18

#44681 Re: FC Barcelona

Post by HB_BHF »

Al se danas Zubizarreta napati sa onim lopticama :D
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#44682 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

HB_BHF wrote:Al se danas Zubizarreta napati sa onim lopticama :D
izvlacenje je bilo pravi barca party. :)
User avatar
suncica24
Posts: 4319
Joined: 22/03/2006 21:29
Location: Na vrh brda gdje vrba mrda

#44683 Re: FC Barcelona

Post by suncica24 »

skenderija04 wrote:
Romanista 101% wrote:gotovi ste :D
Ako se potrefi prvo kolo u Rimu, se je moguce.
Un 0-0 bello i ja zadovoljan :mrgreen:
Sad i u uefa-i stelu imamo, jel :mrgreen:

Roma - Barca 16. 9.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#44684 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Da li neko moze da mi pojasni operaciju Denis Suarez-Barcelona-Sevilla-Villareal? Ekonomski dio specijalno.
omar little
Posts: 17402
Joined: 14/03/2008 21:14

#44685 Re: FC Barcelona

Post by omar little »

koliko sam ja ubrala ovako nekako: mi njega dali sevilli na dvije godine (paket raketa) s opcijom da ga sevilla kupi za 6M na kraju svake godine. mi, takodjer, imali clause da ga otkupimo nazad za 3 milke na kraju prve sezone zajma ili za 6 na kraju druge. sad villarreal placa sevilli 4 milijuna da ponisti taj loan ugovor (koji je produzen na proljece) a barca onda dala amen da ode kod njih kao free player. znaci mi nismo nista zaradili. s tim da nam ostaju klauzule za otkup od 3 i 6 milijuna kao i sa sevillom.

ako sam ja dobro shvatila sevilla je zaradila 4 milijuna iz have ovdje. :D
User avatar
Lakat Jebić
Posts: 8040
Joined: 10/06/2008 15:47

#44686 Re: FC Barcelona

Post by Lakat Jebić »

o seviljinom sportskom direktoru treba film napravit, kakav je to genije :D
LSD
Posts: 29910
Joined: 24/07/2007 08:26

#44687 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

Lakat Jebić wrote:o seviljinom sportskom direktoru treba film napravit, kakav je to genije :D
Monchi je sa minimalno para stvorio današnju Sevilju, ekipu koja igra u LP, a koja se probija kroz sva sranja izuzetno jake Primere gdje nema pardona nikome.
Najbolji sportski direktor na svijetu...otac dovede Konopljanku za 0 eura, dok ga traži pola evrope :lol: :lol:

e sad zamisli da ima za gazde one šeikove iz Citya ili PSG, šta bi radio :-)

https://www.youtube.com/watch?v=4ESYWYrAGvE
Last edited by LSD on 29/08/2015 03:06, edited 1 time in total.
User avatar
Lakat Jebić
Posts: 8040
Joined: 10/06/2008 15:47

#44688 Re: FC Barcelona

Post by Lakat Jebić »

ne mora znacit, mozda se ne bi snasao s puno para. mada je genije u svakom slucaju
LSD
Posts: 29910
Joined: 24/07/2007 08:26

#44689 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

Lakat Jebić wrote:ne mora znacit, mozda se ne bi snasao s puno para. mada je genije u svakom slucaju
Jasno

mada treba reci da je to konekcija Monchi- Emery (trener koji odlicno razvija te igrace, koje kasnije prodaju).

gledam samo koliko su uzeli para od engleza (Reyes - Arsenal, Negredo i Navas - City, Moreno- Liverpool)...Barca im je redovan kupac (Alves, Keita, Rakitić, Vidal)...a svi oni dovedeni za bagatelu ili ponikli u klubu

zna covjek raditi posao vrhunski :thumbup:
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#44690 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

skenderija04 wrote:Da li neko moze da mi pojasni operaciju Denis Suarez-Barcelona-Sevilla-Villareal? Ekonomski dio specijalno.
ja mislim da se njemu nije svidjelo u sevilli, a ni oni nisu bas sretni s njim. barcelona ga ne moze vratiti nazad (nisam u ovo 100% siguran), zbog bana. tako da su mu morali naci neko rjesnje.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#44691 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

omar little wrote:koliko sam ja ubrala ovako nekako: mi njega dali sevilli na dvije godine (paket raketa) s opcijom da ga sevilla kupi za 6M na kraju svake godine. mi, takodjer, imali clause da ga otkupimo nazad za 3 milke na kraju prve sezone zajma ili za 6 na kraju druge. sad villarreal placa sevilli 4 milijuna da ponisti taj loan ugovor (koji je produzen na proljece) a barca onda dala amen da ode kod njih kao free player. znaci mi nismo nista zaradili. s tim da nam ostaju klauzule za otkup od 3 i 6 milijuna kao i sa sevillom.

ako sam ja dobro shvatila sevilla je zaradila 4 milijuna iz have ovdje. :D
Ovo je cudan deal gdje Denis ide u Villareal i Barsa ima pravo na otkup sljedeće ljeto i kasnije pravo da izjednači ponudu... I sve to placajuci? Ova 4 miliona Sevilli su bonusi za Rakitica (18+4).E ova četiri su liga i ls. a placa ih Villareal. Kolika je otkupna Villarealu nije objavljeno. Dakls, Villareal je kupio Suareza za 4 miliona. Ta 4 miliona su prebačena Sevilli za Rakiticeve bonuse. Barsa zadrzava pravo otkupa za gotovo sigurno vise od 4 miliona

Sevilla... Ovo ljeto Konopljanka, Llorente, Khron Delli i Gael Kakuta. Sve to za cijelih 0 eura!!!!!!
Eto koristi od Europa league. Stvorili ljudi ime i imidz. Sevilla otvara vrata velikih ekipa, tako da svi vole kada im Monchi telefonira. A sljedeci je Krichkoviak. Vec su im ponudili 25 ali Sevilla je odbila. Sto da ne, prodali su Vidala, Baccu, i četiri od Barse za Rakitica. 45 miliona u kasu!!!!
Majstori
omar little
Posts: 17402
Joined: 14/03/2008 21:14

#44692 Re: FC Barcelona

Post by omar little »

skenderija04 wrote:
omar little wrote:koliko sam ja ubrala ovako nekako: mi njega dali sevilli na dvije godine (paket raketa) s opcijom da ga sevilla kupi za 6M na kraju svake godine. mi, takodjer, imali clause da ga otkupimo nazad za 3 milke na kraju prve sezone zajma ili za 6 na kraju druge. sad villarreal placa sevilli 4 milijuna da ponisti taj loan ugovor (koji je produzen na proljece) a barca onda dala amen da ode kod njih kao free player. znaci mi nismo nista zaradili. s tim da nam ostaju klauzule za otkup od 3 i 6 milijuna kao i sa sevillom.

ako sam ja dobro shvatila sevilla je zaradila 4 milijuna iz have ovdje. :D
Ovo je cudan deal gdje Denis ide u Villareal i Barsa ima pravo na otkup sljedeće ljeto i kasnije pravo da izjednači ponudu... I sve to placajuci? Ova 4 miliona Sevilli su bonusi za Rakitica (18+4).E ova četiri su liga i ls. a placa ih Villareal. Kolika je otkupna Villarealu nije objavljeno. Dakls, Villareal je kupio Suareza za 4 miliona. Ta 4 miliona su prebačena Sevilli za Rakiticeve bonuse. Barsa zadrzava pravo otkupa za gotovo sigurno vise od 4 miliona

pravo otkupa od villarreala je isto kao i sa sevillom. 3 na kraju prve sezone, 6 na kraju druge. objavljeno je to. ili ja ne berem sta ti pises, vrlo je moguce tek kafenisem jutrom. :D
faraon_s_krilima
Posts: 284
Joined: 21/09/2013 19:19

#44693 Re: FC Barcelona

Post by faraon_s_krilima »

User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#44694 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Ne znam omare, ali monchi kaže da je dogovor ekonomski zadovoljavajuci za Sevillu. Denis je sada 100% vlasništvo Villarela iz ugovor na 4 godine. U te 4 godine Barsa ima pravo na otkup samo sljedeće ljeto, a ostala dva zadrzava pravo da izjednaci najbollju ponudu.
Na kraju nebitno. Ako se pokaze vratice ga ma koliko god kostao i u protivnom bice zaboravljen. Isto kao Adama ili Deulofeu
sizifinho
Posts: 3464
Joined: 31/05/2014 13:14

#44695 Re: FC Barcelona

Post by sizifinho »

skenderija04 wrote:Ne znam omare, ali monchi kaže da je dogovor ekonomski zadovoljavajuci za Sevillu. Denis je sada 100% vlasništvo Villarela iz ugovor na 4 godine. U te 4 godine Barsa ima pravo na otkup samo sljedeće ljeto, a ostala dva zadrzava pravo da izjednaci najbollju ponudu.
Na kraju nebitno. Ako se pokaze vratice ga ma koliko god kostao i u protivnom bice zaboravljen. Isto kao Adama ili Deulofeu
u adamu vjerujem. Deulofeu je svoje zavrsio u Barci. Bas gledam everton neki dan...kakav sebicnjak
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#44696 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

Image
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#44697 Re: FC Barcelona

Post by supercali »

Sevila kopira porta samo na vecem nivou i uz jednu olaksicu nemaju treceg lica koji ima prava na igraca sto je slucaj u portugalu i brazilu slucaj masc i tevez
I za sada dobro rade
Ja bi volio kad bi se ovakav kedan nasao u barci pa da djecu iz masije tusi za bar upola ovolike cifre
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#44698 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

bravo, s.roberto, mascherano, vermaelen, alba, busquets, rakitic, iniesta, leo, suárez, neymariño
User avatar
tzipiripi
Posts: 2472
Joined: 25/03/2011 09:01

#44699 Re: FC Barcelona

Post by tzipiripi »

5 0 5 wrote:bravo, s.roberto, mascherano, vermaelen, alba, busquets, rakitic, iniesta, leo, suárez, neymariño
Baš me zanima kako će S. Roberto odigrat večeras.
User avatar
a-vatar
Posts: 9
Joined: 18/04/2014 22:53

#44700 Re: FC Barcelona

Post by a-vatar »

Nadam se da će ih natrpati i odigrati jednu skorz drugačiju utakmicu od ovih prijašnjih ove sezone.

Prijenos na SK1. Stream za one koji nemaju SK1 http://livefootballvideo.com/streaming/ ... s-malaga-5
Post Reply