FC Barcelona

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
suncica24
Posts: 4319
Joined: 22/03/2006 21:29
Location: Na vrh brda gdje vrba mrda

#44651 Re: FC Barcelona

Post by suncica24 »

MOSALJOZE wrote:Od kad se ovaj vas sisa na tutu :lol:
Nemoj tako. Vidi odjela bez tackica, kockica, masnica... :thumbup:
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#44652 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

leeeeeeooooooooo :izet:
User avatar
Saian
Posts: 16070
Joined: 08/04/2004 21:50

#44653 Re: FC Barcelona

Post by Saian »

joj grupe, bice taracanje galore
omar little
Posts: 17401
Joined: 14/03/2008 21:14

#44654 Re: FC Barcelona

Post by omar little »

Saian wrote:joj grupe, bice taracanje galore
i tebe ce izopciti bosnje, tako ponizivas njihov stoljetni klub romu. :D
User avatar
suncica24
Posts: 4319
Joined: 22/03/2006 21:29
Location: Na vrh brda gdje vrba mrda

#44655 Re: FC Barcelona

Post by suncica24 »

omar little wrote:
Saian wrote:joj grupe, bice taracanje galore
i tebe ce izopciti bosnje, tako ponizivas njihov stoljetni klub romu. :D
Hvala Spahicu sto napravi belaj. Samo je jos tih falilo :D
User avatar
Saian
Posts: 16070
Joined: 08/04/2004 21:50

#44656 Re: FC Barcelona

Post by Saian »

omar little wrote:
Saian wrote:joj grupe, bice taracanje galore
i tebe ce izopciti bosnje, tako ponizivas njihov stoljetni klub romu. :D

auuuu, bas ne razmisljam :D e haj nam sad fino odkvotaj sve kvotova sta imas, da mogu izbrisat' dok nisu vidjeli :D iako, ako uzmemo forum kao proxy, ta je ekskomunikacija kako vec pokoji pronicljivo primijetise

http://forum.klix.ba/panel-shows-t131809s25.html


uveliko na snaGi :D :oops: :D
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#44657 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

Image


90% glasova za messija.
User avatar
Šibicar
Posts: 7117
Joined: 15/10/2007 22:57
Location: Motel Černobil

#44658 Re: FC Barcelona

Post by Šibicar »

Jedino Ronaldo sam za sebe glas'o. :lol:
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#44659 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Za Cristiana glasali Marca i A Bola
omar little
Posts: 17401
Joined: 14/03/2008 21:14

#44660 Re: FC Barcelona

Post by omar little »

skenderija04 wrote:Za Cristiana glasali Marca i A Bola

a za suleta? tim ljudima treba platit pice. :D

edit:

ako ih znas :D skenderija, reci ima jedna platice vam pice kad vas vidi iduci put.
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#44661 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

omar little wrote:
skenderija04 wrote:Za Cristiana glasali Marca i A Bola

a za suleta? tim ljudima treba platit pice. :D
nece se potrositi. :D
omar little
Posts: 17401
Joined: 14/03/2008 21:14

#44662 Re: FC Barcelona

Post by omar little »

5 0 5 wrote:
omar little wrote:
skenderija04 wrote:Za Cristiana glasali Marca i A Bola

a za suleta? tim ljudima treba platit pice. :D
nece se potrositi. :D
nijet je bitan :P
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#44663 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

skenderija04 wrote:Za Cristiana glasali Marca i A Bola
nije cak ni marca, nego turski fanatik. :D
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#44664 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

5 0 5 wrote:
skenderija04 wrote:Za Cristiana glasali Marca i A Bola
nije cak ni marca, nego turski fanatik. :D
Sjajno :mrgreen:
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#44665 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

omar little wrote:
skenderija04 wrote:Za Cristiana glasali Marca i A Bola

a za suleta? tim ljudima treba platit pice. :D

edit:

ako ih znas :D skenderija, reci ima jedna platice vam pice kad vas vidi iduci put.
Ukrajina, Azerbejdžan i Francuska.
omar little
Posts: 17401
Joined: 14/03/2008 21:14

#44666 Re: FC Barcelona

Post by omar little »

valdez u besiktas. sto taj covjek sebi sam upuca nogu, boze. ccc
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#44667 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

omar little wrote:valdez u besiktas. sto taj covjek sebi sam upuca nogu, boze. ccc
skupo ga je kostala ta jedna pogresna odluka. i sad ga to prati. ali, gledajuci njegov dugi interview od neki dan, stice se dojam da se njemu bas i ne radi taj posao vise. s druge strane, 150k eura svake sedmice u dzep, nije za zanemariti.

on je bio kapiten prije messija. da je ostao, nema boga da bi ga neko skinuo sa gola. sudbina. :(
User avatar
drugtito2011
Posts: 2978
Joined: 01/08/2011 18:45

#44668 Re: FC Barcelona

Post by drugtito2011 »

5 0 5 wrote:
omar little wrote:valdez u besiktas. sto taj covjek sebi sam upuca nogu, boze. ccc
skupo ga je kostala ta jedna pogresna odluka. i sad ga to prati. ali, gledajuci njegov dugi interview od neki dan, stice se dojam da se njemu bas i ne radi taj posao vise. s druge strane, 150k eura svake sedmice u dzep, nije za zanemariti.

on je bio kapiten prije messija. da je ostao, nema boga da bi ga neko skinuo sa gola. sudbina. :(
Šta je ustvari pravi razlog Valdezovog odlaska iz Barcelone? Ona njegova priča i nije bila baš previše uvjerljiva.
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#44669 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

drugtito2011 wrote: Šta je ustvari pravi razlog Valdezovog odlaska iz Barcelone? Ona njegova priča i nije bila baš previše uvjerljiva.
ne znam. mozda skenderija zna nesto. ja mislim da nije mogao izdrzati pritisak. a bio je stalno pod pritiskom. u barceloni nije lako biti golman. htio je promjenu i u trenutku kada je odlucio da ide, bio je na vrhuncu karijere.

cuo sam i pricu da je uletio u neki posao sa bratom u kojem je izgubio puno para. mozda i to ima neke veze sa svim. ali nisam siguran da je to uopste istina.


http://grup14.com/story/valdes-i-blame- ... left-barca
omar little
Posts: 17401
Joined: 14/03/2008 21:14

#44670 Re: FC Barcelona

Post by omar little »

zar ga nije bio menadzer napucko da trazi previse para pa kad barca nije dala on demonstrativno izasao u javnost i rekao ja odlazim? pa se onda povrijedio pa opet glumio, zajedno s menadzerom, kad je barca nudila ugovor na godinu iako je povrijedjen i onda se ukopo jer ga monako, normalno, nije htio primit povrijedjenog a nasavjetovali su ga da oce?

ili sam ja ovaj narativ izdramila u glavi svojoj samo? :D
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#44671 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

omar little wrote:zar ga nije bio menadzer napucko da trazi previse para pa kad barca nije dala on demonstrativno izasao u javnost i rekao ja odlazim? pa se onda povrijedio pa opet glumio, zajedno s menadzerom, kad je barca nudila ugovor na godinu iako je povrijedjen i onda se ukopo jer ga monako, normalno, nije htio primit povrijedjenog a nasavjetovali su ga da oce?

ili sam ja ovaj narativ izdramila u glavi svojoj samo? :D
koliko se sjecam, njemu je klub ponudio platu vecu od ikerove. u to vrijeme je iker bio najplaceniji golman. on je rekao, nemojte se ni truditi da saljete novu ponudu, odlazim. u monaku nije prosao medicinski, pa ga ovi nisu htjeli uzeti. kada je potpisao za united, monako je prisato da placa razliku u plati, valjda samo zato da se ne bi vukli po sudovima.


(naravno, sve ovo je, ako su lagali mene, i ja lazem vas) :mrgreen:
omar little
Posts: 17401
Joined: 14/03/2008 21:14

#44672 Re: FC Barcelona

Post by omar little »

5 0 5 wrote:
omar little wrote:zar ga nije bio menadzer napucko da trazi previse para pa kad barca nije dala on demonstrativno izasao u javnost i rekao ja odlazim? pa se onda povrijedio pa opet glumio, zajedno s menadzerom, kad je barca nudila ugovor na godinu iako je povrijedjen i onda se ukopo jer ga monako, normalno, nije htio primit povrijedjenog a nasavjetovali su ga da oce?

ili sam ja ovaj narativ izdramila u glavi svojoj samo? :D
koliko se sjecam, njemu je klub ponudio platu vecu od ikerove. u to vrijeme je iker bio najplaceniji golman. on je rekao, nemojte se ni truditi da saljete novu ponudu, odlazim. u monaku nije prosao medicinski, pa ga ovi nisu htjeli uzeti. kada je potpisao za united, monako je prisato da placa razliku u plati, valjda samo zato da se ne bi vukli po sudovima.


(naravno, sve ovo je, ako su lagali mene, i ja lazem vas) :mrgreen:
pa cekaj, sto je onda otisao? bio se razbranio pred odlazak, toga se sjecam. doduse, ta sezona je bila odron, mozda se covjeku nije svidjala atmosfera i kuda je izgledalo da klub ide.

jebote, ni ja se sad ne sjecam, a bilo prosle godine samo. :-)

to za monako je tacno, to se sjecam. to je bila legalna stvar, kompenzacije za ovo-ono, raskidanje ugovora i te stvari. no, ostaje pitanje sto je otisao iz barce sam, niko ga nije bio tjerao.
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#44673 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

omar little wrote: pa cekaj, sto je onda otisao? bio se razbranio pred odlazak, toga se sjecam. doduse, ta sezona je bila odron, mozda se covjeku nije svidjala atmosfera i kuda je izgledalo da klub ide.

jebote, ni ja se sad ne sjecam, a bilo prosle godine samo. :-)

to za monako je tacno, to se sjecam. to je bila legalna stvar, kompenzacije za ovo-ono, raskidanje ugovora i te stvari. no, ostaje pitanje sto je otisao iz barce sam, niko ga nije bio tjerao.
ne znam. mislim da je zbog pritiska. ko zna kako je njemu zvucala ta ponuda iz monaka. nova liga, novi grad, manji pritisak. puno vise para. a ne cini mi se ni toliko ambiociozan. osvojio je sve sto je mogao. sad malo u mirnije vode. ko je mogao smisliti ovakav scenario. povreda, pa povlacenje po klupama mediokre timova. on je osvojio 5 zamora trofeja. logicki kad razmislis, reklo bi se da za njega ima mjesta u bilo kojem velikom klubu.

mozda ga je zena nagovorila da ide. :mrgreen: haha.
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12407
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#44674 Re: FC Barcelona

Post by Tito_i_Partija »

5 0 5 wrote: mozda ga je zena nagovorila da ide. :mrgreen: haha.
Znas, ne bi me ni to cudilo. Nije prvi put da zene fudbalera imaju zadnju rijec. Recimo Bernd Schuster je bio poznat po tome da je u svemu slus'o zenu. Sjecam se da je se njemacka javnost cesto oko toga sprdala.
omar little
Posts: 17401
Joined: 14/03/2008 21:14

#44675 Re: FC Barcelona

Post by omar little »

Image

:D
Post Reply