Nemoj tako. Vidi odjela bez tackica, kockica, masnica...MOSALJOZE wrote:Od kad se ovaj vas sisa na tutu
FC Barcelona
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- suncica24
- Posts: 4319
- Joined: 22/03/2006 21:29
- Location: Na vrh brda gdje vrba mrda
#44651 Re: FC Barcelona
- Saian
- Posts: 16070
- Joined: 08/04/2004 21:50
#44653 Re: FC Barcelona
joj grupe, bice taracanje galore
-
omar little
- Posts: 17401
- Joined: 14/03/2008 21:14
#44654 Re: FC Barcelona
i tebe ce izopciti bosnje, tako ponizivas njihov stoljetni klub romu.Saian wrote:joj grupe, bice taracanje galore
- suncica24
- Posts: 4319
- Joined: 22/03/2006 21:29
- Location: Na vrh brda gdje vrba mrda
#44655 Re: FC Barcelona
Hvala Spahicu sto napravi belaj. Samo je jos tih faliloomar little wrote:i tebe ce izopciti bosnje, tako ponizivas njihov stoljetni klub romu.Saian wrote:joj grupe, bice taracanje galore
- Saian
- Posts: 16070
- Joined: 08/04/2004 21:50
#44656 Re: FC Barcelona
omar little wrote:i tebe ce izopciti bosnje, tako ponizivas njihov stoljetni klub romu.Saian wrote:joj grupe, bice taracanje galore
auuuu, bas ne razmisljam
http://forum.klix.ba/panel-shows-t131809s25.html
uveliko na snaGi
- Šibicar
- Posts: 7117
- Joined: 15/10/2007 22:57
- Location: Motel Černobil
#44658 Re: FC Barcelona
Jedino Ronaldo sam za sebe glas'o. 
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#44659 Re: FC Barcelona
Za Cristiana glasali Marca i A Bola
-
omar little
- Posts: 17401
- Joined: 14/03/2008 21:14
#44660 Re: FC Barcelona
skenderija04 wrote:Za Cristiana glasali Marca i A Bola
a za suleta? tim ljudima treba platit pice.
edit:
ako ih znas
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#44661 Re: FC Barcelona
nece se potrositi.omar little wrote:skenderija04 wrote:Za Cristiana glasali Marca i A Bola
a za suleta? tim ljudima treba platit pice.
-
omar little
- Posts: 17401
- Joined: 14/03/2008 21:14
#44662 Re: FC Barcelona
nijet je bitan5 0 5 wrote:nece se potrositi.omar little wrote:skenderija04 wrote:Za Cristiana glasali Marca i A Bola
a za suleta? tim ljudima treba platit pice.
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#44663 Re: FC Barcelona
nije cak ni marca, nego turski fanatik.skenderija04 wrote:Za Cristiana glasali Marca i A Bola
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#44664 Re: FC Barcelona
Sjajno5 0 5 wrote:nije cak ni marca, nego turski fanatik.skenderija04 wrote:Za Cristiana glasali Marca i A Bola
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#44665 Re: FC Barcelona
Ukrajina, Azerbejdžan i Francuska.omar little wrote:skenderija04 wrote:Za Cristiana glasali Marca i A Bola
a za suleta? tim ljudima treba platit pice.
edit:
ako ih znasskenderija, reci ima jedna platice vam pice kad vas vidi iduci put.
-
omar little
- Posts: 17401
- Joined: 14/03/2008 21:14
#44666 Re: FC Barcelona
valdez u besiktas. sto taj covjek sebi sam upuca nogu, boze. ccc
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#44667 Re: FC Barcelona
skupo ga je kostala ta jedna pogresna odluka. i sad ga to prati. ali, gledajuci njegov dugi interview od neki dan, stice se dojam da se njemu bas i ne radi taj posao vise. s druge strane, 150k eura svake sedmice u dzep, nije za zanemariti.omar little wrote:valdez u besiktas. sto taj covjek sebi sam upuca nogu, boze. ccc
on je bio kapiten prije messija. da je ostao, nema boga da bi ga neko skinuo sa gola. sudbina.
- drugtito2011
- Posts: 2978
- Joined: 01/08/2011 18:45
#44668 Re: FC Barcelona
Šta je ustvari pravi razlog Valdezovog odlaska iz Barcelone? Ona njegova priča i nije bila baš previše uvjerljiva.5 0 5 wrote:skupo ga je kostala ta jedna pogresna odluka. i sad ga to prati. ali, gledajuci njegov dugi interview od neki dan, stice se dojam da se njemu bas i ne radi taj posao vise. s druge strane, 150k eura svake sedmice u dzep, nije za zanemariti.omar little wrote:valdez u besiktas. sto taj covjek sebi sam upuca nogu, boze. ccc
on je bio kapiten prije messija. da je ostao, nema boga da bi ga neko skinuo sa gola. sudbina.
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#44669 Re: FC Barcelona
ne znam. mozda skenderija zna nesto. ja mislim da nije mogao izdrzati pritisak. a bio je stalno pod pritiskom. u barceloni nije lako biti golman. htio je promjenu i u trenutku kada je odlucio da ide, bio je na vrhuncu karijere.drugtito2011 wrote: Šta je ustvari pravi razlog Valdezovog odlaska iz Barcelone? Ona njegova priča i nije bila baš previše uvjerljiva.
cuo sam i pricu da je uletio u neki posao sa bratom u kojem je izgubio puno para. mozda i to ima neke veze sa svim. ali nisam siguran da je to uopste istina.
http://grup14.com/story/valdes-i-blame- ... left-barca
-
omar little
- Posts: 17401
- Joined: 14/03/2008 21:14
#44670 Re: FC Barcelona
zar ga nije bio menadzer napucko da trazi previse para pa kad barca nije dala on demonstrativno izasao u javnost i rekao ja odlazim? pa se onda povrijedio pa opet glumio, zajedno s menadzerom, kad je barca nudila ugovor na godinu iako je povrijedjen i onda se ukopo jer ga monako, normalno, nije htio primit povrijedjenog a nasavjetovali su ga da oce?
ili sam ja ovaj narativ izdramila u glavi svojoj samo?
ili sam ja ovaj narativ izdramila u glavi svojoj samo?
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#44671 Re: FC Barcelona
koliko se sjecam, njemu je klub ponudio platu vecu od ikerove. u to vrijeme je iker bio najplaceniji golman. on je rekao, nemojte se ni truditi da saljete novu ponudu, odlazim. u monaku nije prosao medicinski, pa ga ovi nisu htjeli uzeti. kada je potpisao za united, monako je prisato da placa razliku u plati, valjda samo zato da se ne bi vukli po sudovima.omar little wrote:zar ga nije bio menadzer napucko da trazi previse para pa kad barca nije dala on demonstrativno izasao u javnost i rekao ja odlazim? pa se onda povrijedio pa opet glumio, zajedno s menadzerom, kad je barca nudila ugovor na godinu iako je povrijedjen i onda se ukopo jer ga monako, normalno, nije htio primit povrijedjenog a nasavjetovali su ga da oce?
ili sam ja ovaj narativ izdramila u glavi svojoj samo?
(naravno, sve ovo je, ako su lagali mene, i ja lazem vas)
-
omar little
- Posts: 17401
- Joined: 14/03/2008 21:14
#44672 Re: FC Barcelona
pa cekaj, sto je onda otisao? bio se razbranio pred odlazak, toga se sjecam. doduse, ta sezona je bila odron, mozda se covjeku nije svidjala atmosfera i kuda je izgledalo da klub ide.5 0 5 wrote:koliko se sjecam, njemu je klub ponudio platu vecu od ikerove. u to vrijeme je iker bio najplaceniji golman. on je rekao, nemojte se ni truditi da saljete novu ponudu, odlazim. u monaku nije prosao medicinski, pa ga ovi nisu htjeli uzeti. kada je potpisao za united, monako je prisato da placa razliku u plati, valjda samo zato da se ne bi vukli po sudovima.omar little wrote:zar ga nije bio menadzer napucko da trazi previse para pa kad barca nije dala on demonstrativno izasao u javnost i rekao ja odlazim? pa se onda povrijedio pa opet glumio, zajedno s menadzerom, kad je barca nudila ugovor na godinu iako je povrijedjen i onda se ukopo jer ga monako, normalno, nije htio primit povrijedjenog a nasavjetovali su ga da oce?
ili sam ja ovaj narativ izdramila u glavi svojoj samo?
(naravno, sve ovo je, ako su lagali mene, i ja lazem vas)
jebote, ni ja se sad ne sjecam, a bilo prosle godine samo.
to za monako je tacno, to se sjecam. to je bila legalna stvar, kompenzacije za ovo-ono, raskidanje ugovora i te stvari. no, ostaje pitanje sto je otisao iz barce sam, niko ga nije bio tjerao.
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#44673 Re: FC Barcelona
ne znam. mislim da je zbog pritiska. ko zna kako je njemu zvucala ta ponuda iz monaka. nova liga, novi grad, manji pritisak. puno vise para. a ne cini mi se ni toliko ambiociozan. osvojio je sve sto je mogao. sad malo u mirnije vode. ko je mogao smisliti ovakav scenario. povreda, pa povlacenje po klupama mediokre timova. on je osvojio 5 zamora trofeja. logicki kad razmislis, reklo bi se da za njega ima mjesta u bilo kojem velikom klubu.omar little wrote: pa cekaj, sto je onda otisao? bio se razbranio pred odlazak, toga se sjecam. doduse, ta sezona je bila odron, mozda se covjeku nije svidjala atmosfera i kuda je izgledalo da klub ide.
jebote, ni ja se sad ne sjecam, a bilo prosle godine samo.
to za monako je tacno, to se sjecam. to je bila legalna stvar, kompenzacije za ovo-ono, raskidanje ugovora i te stvari. no, ostaje pitanje sto je otisao iz barce sam, niko ga nije bio tjerao.
mozda ga je zena nagovorila da ide.
- Tito_i_Partija
- Posts: 12407
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#44674 Re: FC Barcelona
Znas, ne bi me ni to cudilo. Nije prvi put da zene fudbalera imaju zadnju rijec. Recimo Bernd Schuster je bio poznat po tome da je u svemu slus'o zenu. Sjecam se da je se njemacka javnost cesto oko toga sprdala.5 0 5 wrote: mozda ga je zena nagovorila da ide.haha.

