FC Barcelona
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#44627 Re: FC Barcelona
Dzeko i Pjanic. Najebali smo kad se forum natakari

-
omar little
- Posts: 17417
- Joined: 14/03/2008 21:14
#44628 Re: FC Barcelona
vidis da moze. italija je blizu i klima je okej.suncica24 wrote:Nema sta kapiten "dati". Jednacina mu ne da
PS: Eto Pjane i Dzeke
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#44629 Re: FC Barcelona
jos dinamo i zadovoljan sam. 
-
omar little
- Posts: 17417
- Joined: 14/03/2008 21:14
#44630 Re: FC Barcelona
jebace nam sve po spisku. izdajnici bosnjastva i pride glupsoni sto navijaju za "strani" klub. vec vidim.skenderija04 wrote:Dzeko i Pjanic. Najebali smo kad se forum natakari![]()
![]()
![]()
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#44632 Re: FC Barcelona
omar little wrote:jebace nam sve po spisku. izdajnici bosnjastva i pride glupsoni sto navijaju za "strani" klub. vec vidim.skenderija04 wrote:Dzeko i Pjanic. Najebali smo kad se forum natakari![]()
![]()
![]()
Bate. Odlična grupa
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#44633 Re: FC Barcelona
bayer, roma, bate.
ok. zadovoljan sam.
ok. zadovoljan sam.
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#44634 Re: FC Barcelona
jos igrac godine, i to je to.
- Romanista 101%
- Posts: 8479
- Joined: 25/05/2010 22:24
- Location: Trigoria
- Contact:
#44635 Re: FC Barcelona
gotovi ste 
- suncica24
- Posts: 4319
- Joined: 22/03/2006 21:29
- Location: Na vrh brda gdje vrba mrda
#44636 Re: FC Barcelona
Osvetiti Partizan. Zagorcati zivot "bosnjama". I sta je zadnja misija? 
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#44637 Re: FC Barcelona
Ako se potrefi prvo kolo u Rimu, se je moguce.Romanista 101% wrote:gotovi ste
Un 0-0 bello i ja zadovoljan
-
omar little
- Posts: 17417
- Joined: 14/03/2008 21:14
#44638 Re: FC Barcelona
obranit titulu. pa nek crknu dusmani.suncica24 wrote:Osvetiti Partizan. Zagorcati zivot "bosnjama". I sta je zadnja misija?
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#44639 Re: FC Barcelona
Ja sta cemo vam uraditi,niste ni svjesni

- suncica24
- Posts: 4319
- Joined: 22/03/2006 21:29
- Location: Na vrh brda gdje vrba mrda
#44640 Re: FC Barcelona
Zar ti nisi ono za Bayern bioMOSALJOZE wrote:Ja sta cemo vam uraditi,niste ni svjesni![]()
-
omar little
- Posts: 17417
- Joined: 14/03/2008 21:14
#44641 Re: FC Barcelona
koji si ti? bosnjo sto od prije 4 sedmice navija za romu?
- Entropio
- Posts: 8029
- Joined: 21/11/2010 21:49
- Vozim: njemackog premiuma
- Horoskop: TDI
#44642 Re: FC Barcelona
omar little wrote:jebace nam sve po spisku. izdajnici bosnjastva i pride glupsoni sto navijaju za "strani" klub. vec vidim.skenderija04 wrote:Dzeko i Pjanic. Najebali smo kad se forum natakari![]()
![]()
![]()
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#44643 Re: FC Barcelona
suncica24 wrote:Zar ti nisi ono za Bayern bioMOSALJOZE wrote:Ja sta cemo vam uraditi,niste ni svjesni![]()
Niste upratili moju ispovjest u kojoj sam izmedju ostalog napisao:"Poslije jedne utakmice davne 1963,moj dedo dobio dres od Totija..."Sta da vam pricam dalje...omar little wrote:koji si ti? bosnjo sto od prije 4 sedmice navija za romu?
- Romanista 101%
- Posts: 8479
- Joined: 25/05/2010 22:24
- Location: Trigoria
- Contact:
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#44645 Re: FC Barcelona
Logicno da Barcu tuku Pjanic i Dzeko 
- suncica24
- Posts: 4319
- Joined: 22/03/2006 21:29
- Location: Na vrh brda gdje vrba mrda
#44646 Re: FC Barcelona
Je l' to isto ono "Moj dedo klanjo i za vrijeme komunizma"MOSALJOZE wrote:suncica24 wrote:Zar ti nisi ono za Bayern bioMOSALJOZE wrote:Ja sta cemo vam uraditi,niste ni svjesni
Niste upratili moju ispovjest u kojoj sam izmedju ostalog napisao:"Poslije jedne utakmice davne 1963,moj dedo dobio dres od Totija..."Sta da vam pricam dalje...omar little wrote:koji si ti? bosnjo sto od prije 4 sedmice navija za romu?
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#44647 Re: FC Barcelona
Svaki vakat
Nemoj da me proglase trolom
Nemoj da me proglase trolom
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#44648 Re: FC Barcelona
igrao je edin prije protiv barce.Tomahawk11 wrote:Logicno da Barcu tuku Pjanic i Dzeko
-
omar little
- Posts: 17417
- Joined: 14/03/2008 21:14
#44649 Re: FC Barcelona
suncica24 wrote:Je l' to isto ono "Moj dedo klanjo i za vrijeme komunizma"MOSALJOZE wrote: Niste upratili moju ispovjest u kojoj sam izmedju ostalog napisao:"Poslije jedne utakmice davne 1963,moj dedo dobio dres od Totija..."Sta da vam pricam dalje...
nije klanjo, ISO U DZAMIJU da vas carsija vidi.
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#44650 Re: FC Barcelona
Od kad se ovaj vas sisa na tutu 
3 najbolja ne znaju zajedno 5 rijeci engleskog sastavit
3 najbolja ne znaju zajedno 5 rijeci engleskog sastavit
Last edited by MOSALJOZE on 27/08/2015 18:58, edited 1 time in total.
