Page 1784 of 2525

#44576 Re: FC Barcelona

Posted: 24/08/2015 10:08
by 5 0 5
Tomahawk11 wrote: Ok. Je li bila gol tehnologija?
Nije mogao vidjeti, jasno, tako nesto je tesko vidjeti golim okom. Dakle, instiktivna odluka. A ako nije presla, onda znaci da nije ponistio nikakav gol. Dakle, ispravna odluka.
A znas kako, i sudije su ljudi, cesto pogrijese (ne)namjerno, a slabo ko vidi kad donose dobre odluke. To se, je li, od njih ocekuje.
to svakako. no, usporedi raspored, recimo prvih 5 kola, ili prvih pola sezone, ako hoces. pa kazne koje barcelona dobija, lako se dobije dojam da je jedan tim poprilicno povlascen, dok se drugom otezava na svakom mogucem koraku. ali hajde, to je moje subjektivno gledanje. mozda neko vidi skroz drugacije.

no, niko me ne moze ubijediti da je linijski sudija mogao vidjeti da je lopta okrznula liniju, iako izgleda da se odbila iza linije. rijec je o odbijenoj lopti od precku, velikom brzinom. rijec je o djelicu sekunde i o milimetrima. pa cak i u usporenom snimku je tesko razluciti da li je gol ili nije. ipak, svaka cast sudiji. kao sto rekoh, oko sokolovo. evo ti slika, pa sam vidi o cemu se radi.


Image



no, nije sramota za real. i barca b je prosle godine igrala nerijeseno sa sportingom. :mrgreen:

#44577 Re: FC Barcelona

Posted: 24/08/2015 10:21
by Tomahawk11
Nije vraga, ovo su izgubljena dva boda, nikako jedan dobijen.
No, tu je fat w...., tako da, no sikiriki. Ocekujem jos slicnih i gorih rezultata. Od sezone - nista, takva je situacija.

#44578 Re: FC Barcelona

Posted: 24/08/2015 11:18
by tzipiripi
I poslije lopte s očima nova lopta s očima

Image

Ali se Suarez sinoć borio ko lav, kao uostalom uvijek što se bori. Zasluženo gol, recka prva /

#44579 Re: FC Barcelona

Posted: 24/08/2015 11:30
by sumirprimus
auh jes sjela..
al mesi tanak,onaj jedan prodor i sebicnost na kraju..

#44580 Re: FC Barcelona

Posted: 24/08/2015 13:46
by HB_BHF
Hajd nek su se riješili više ovog Bilbaa. Sinoć mi se tačno nije dalo gledati utakmicu :D.

#44581 Re: FC Barcelona

Posted: 25/08/2015 00:55
by Saian


ravno 10 godina

#44582 Re: FC Barcelona

Posted: 25/08/2015 01:48
by HB_BHF
Joj sjećam se dobro te utakmice. Noć kad je magija počela :D.

#44583 Re: FC Barcelona

Posted: 25/08/2015 01:59
by Saian


Zebina i Vieira kakvi ratari majku ti :-)

svi na nogama kad direktor izlazi :D

#44584 Re: FC Barcelona

Posted: 25/08/2015 02:16
by Saian
6 mjeseci poslije, Arjen Robben s kosom :D no bez lopte :D


#44585 Re: FC Barcelona

Posted: 25/08/2015 13:29
by faraon_s_krilima

#44586 Re: FC Barcelona

Posted: 26/08/2015 11:21
by faraon_s_krilima

#44587 Re: FC Barcelona

Posted: 26/08/2015 13:26
by skenderija04
Nolito produzio ugovor sa Celtom. Klauzula 18 miliona do 31.08. Tik tak tik tak......

#44588 Re: FC Barcelona

Posted: 26/08/2015 14:31
by HB_BHF
skenderija04 wrote:Nolito produzio ugovor sa Celtom. Klauzula 18 miliona do 31.08. Tik tak tik tak......
Ma onaj Yarmolenko jebe keve... Kakav Nolito, kakvi bakrači. :D


#44589 Re: FC Barcelona

Posted: 26/08/2015 14:41
by skenderija04
HB_BHF wrote:
skenderija04 wrote:Nolito produzio ugovor sa Celtom. Klauzula 18 miliona do 31.08. Tik tak tik tak......
Ma onaj Yarmolenko jebe keve... Kakav Nolito, kakvi bakrači. :D

Sumnjam da ima nesto od toga.

#44590 Re: FC Barcelona

Posted: 26/08/2015 17:37
by omar little
ne da mi se guglati ( :D) a ni ici po drugim temama, koliko je atletiko zaradio na transferu filipe luisa? prodali ga za, kupili ga sad za? ili su :GASP: :nevjerica: u minusu?

#44591 Re: FC Barcelona

Posted: 26/08/2015 17:55
by skenderija04
omar little wrote:ne da mi se guglati ( :D) a ni ici po drugim temama, koliko je atletiko zaradio na transferu filipe luisa? prodali ga za, kupili ga sad za? ili su :GASP: :nevjerica: u minusu?
Atletico :arrow: Chelsea = 20 M

Chelsea :arrow: Atletico = 16 M

#44592 Re: FC Barcelona

Posted: 26/08/2015 18:40
by Tito_i_Partija
Vala i taj Chelsea ne zna da li bi piskio ili kakio. Luis, Salah, Cuadrado, De Bruyne, Lukaku, i jos kamara igraca koji su bili sezonu-dvije i sutnuti napolje. :-)

#44593 Re: FC Barcelona

Posted: 26/08/2015 18:55
by groove
Tito_i_Partija wrote:Vala i taj Chelsea ne zna da li bi piskio ili kakio. Luis, Salah, Cuadrado, De Bruyne, Lukaku, i jos kamara igraca koji su bili sezonu-dvije i sutnuti napolje. :-)
pa ono sto ne odgovara ili nije jos proradilo proslijede dalje.
sasvim legitimno.

#44594 Re: FC Barcelona

Posted: 26/08/2015 19:02
by Tito_i_Partija
groove wrote:
Tito_i_Partija wrote:Vala i taj Chelsea ne zna da li bi piskio ili kakio. Luis, Salah, Cuadrado, De Bruyne, Lukaku, i jos kamara igraca koji su bili sezonu-dvije i sutnuti napolje. :-)
pa ono sto ne odgovara ili nije jos proradilo proslijede dalje.
sasvim legitimno.
Ne kazem da nije legitimno, ali to rade daleko vise od ostalih ekipa. Pa jbt ne mozes ni obicni dres kupit', jer ne znas hoce li taj igrac bit tu sledece sezone. :lol:

#44595 Re: FC Barcelona

Posted: 26/08/2015 19:11
by MOSALJOZE
Kada bi sastavio ekipu od igraca "sto ne odgovaraju ili nisu proradili"dobio bi vise nego respektabilan tim.
Politika koju oni vode ce im kad tad doci glave.

#44596 Re: FC Barcelona

Posted: 26/08/2015 19:27
by groove
vidi bavaraca sto se brinu :D
zna gospodin mourinho sta radi 8-)
covjek gradi ekipu koja ce u narednih 5 godina najmanje 3x uzeti lp.

#44597 Re: FC Barcelona

Posted: 26/08/2015 19:29
by omar little
hvala, skenderija. 4 milke za godinu dana, najs.

tako to rade profiji. :D njegovo velicanstvo dobilo po labrti dvije tekme i gledaj ga sad, povampirio se u transferima. :-) isto kao da je neko drugi, ne znam ko, kupovao za njega prosle sezone. :D

ko ga jebe, nek' kupuje i prodaje koliko hoce, samo da mi ga oci vise ne gledaju svaki vikend u primeri.

#44598 Re: FC Barcelona

Posted: 26/08/2015 19:43
by sizifinho
groove wrote:vidi bavaraca sto se brinu :D
zna gospodin mourinho sta radi 8-)
covjek gradi ekipu koja ce u narednih 5 godina najmanje 3x uzeti lp.
pa može on gradit, nije u tom problem. Valja IZgraditi, a to neće sigurno.

#44599 Re: FC Barcelona

Posted: 26/08/2015 19:50
by omar little
jes, jes, tri puta za redom, postaviti rekord. i kupiti mullera normalno 8-) bez mullera ce sve to jako tesko ici.

#44600 Re: FC Barcelona

Posted: 26/08/2015 20:39
by MOSALJOZE
groove wrote:vidi bavaraca sto se brinu :D
zna gospodin mourinho sta radi 8-)
covjek gradi ekipu koja ce u narednih 5 godina najmanje 3x uzeti lp.
Pometi u svojoj avliji.Raspada ti se klub ako niti dnao.






Idemo u off :oops: