Pique, neymar, i povrede Alvesa i Busqetsa za vrijeme iste.sizifinho wrote:koje problemeskenderija04 wrote:Ovo je bilo skroz pristojno imajući u vidu probleme prije i za vrijeme utakmice.
FC Barcelona
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#44551 Re: FC Barcelona
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#44553 Re: FC Barcelona
5 0 5 wrote:super pocetak.![]()
-
tufahija12345
- Posts: 566
- Joined: 06/06/2013 00:57
#44554 Re: FC Barcelona
Benitez - s namerom dodjoh u veliki grad
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#44555 Re: FC Barcelona
Dani mjesec dana out. Prva procjena. Sutra dodatne pretrage
Busqets vjerovatno propusta malagu.
Izvor Tv3
Busqets vjerovatno propusta malagu.
Izvor Tv3
-
LSD
- Posts: 29910
- Joined: 24/07/2007 08:26
#44556 Re: FC Barcelona
e jbg, eto belaja...sad ce Roberto da vergla po desnoj straniskenderija04 wrote:Dani mjesec dana out. Prva procjena. Sutra dodatne pretrage
Busqets vjerovatno propusta malagu.
Izvor Tv3
Plakat ce Barca za Montoyom
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#44557 Re: FC Barcelona
ma kakav montoya. sergi je alves za njega. 
- HB_BHF
- Posts: 1798
- Joined: 11/02/2010 20:18
#44558 Re: FC Barcelona
Ma Montoya je igrač ispod prosjeka. Eno i u Interu kažu da nisu zadovoljni sa njim.LSD wrote:e jbg, eto belaja...sad ce Roberto da vergla po desnoj straniskenderija04 wrote:Dani mjesec dana out. Prva procjena. Sutra dodatne pretrage
Busqets vjerovatno propusta malagu.
Izvor Tv3![]()
Plakat ce Barca za Montoyom
-
sizifinho
- Posts: 3464
- Joined: 31/05/2014 13:14
#44559 Re: FC Barcelona
joj joj, ako se po jutru dan poznaje xD
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#44560 Re: FC Barcelona
sve je isto kao lani. messi fula penale, tapinaldo ih simulira. sudija ne svira penal barceloni, ponistava gol gijonu.sizifinho wrote:joj joj, ako se po jutru dan poznaje xD
bar im je sporting ukrasio autobus.
-
sizifinho
- Posts: 3464
- Joined: 31/05/2014 13:14
#44561 Re: FC Barcelona
ništa nisam upratio, šta je s Realom? Vidio sam da su igrali 0:0. Poništili Gijonu gol? Ma ja, već se krenulo s kampanjom, andjamo.
A Messi... vala da si u ne znam kakvoj spremi, nakon ovako lude sezone koju je on igrao, ja bih mu dao još mjesec dana odmora, a makar izgubili 3/4 utakmice.. valja igrat do kraja ove sezone.
A Messi... vala da si u ne znam kakvoj spremi, nakon ovako lude sezone koju je on igrao, ja bih mu dao još mjesec dana odmora, a makar izgubili 3/4 utakmice.. valja igrat do kraja ove sezone.
- Towelie
- Posts: 7487
- Joined: 03/05/2013 19:29
#44562 Re: FC Barcelona
Gijonu nije ponisten gol, nije lopta celim obimom presla gol-liniju. Jeste nekih 90%, al to nije dovoljno.sizifinho wrote:ništa nisam upratio, šta je s Realom? Vidio sam da su igrali 0:0. Poništili Gijonu gol? Ma ja, već se krenulo s kampanjom, andjamo.
A Messi... vala da si u ne znam kakvoj spremi, nakon ovako lude sezone koju je on igrao, ja bih mu dao još mjesec dana odmora, a makar izgubili 3/4 utakmice.. valja igrat do kraja ove sezone.
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#44563 Re: FC Barcelona
sigurno je linijski sudija zvani oko sokolovo to vidio sa 30 metara udaljenosti u djelicu sekunde u kojoj se lopta odbila od precku. inace su spanske sudije poznate po tome.Towelie wrote: Gijonu nije ponisten gol, nije lopta celim obimom presla gol-liniju. Jeste nekih 90%, al to nije dovoljno.
- Towelie
- Posts: 7487
- Joined: 03/05/2013 19:29
#44564 Re: FC Barcelona
Sudiju tu treba najmanje kriviti. Sve i da je doneo drugaciju odluku. Ono je bilo veoma tesko proceniti cak i gledajuci usporeni snimak.5 0 5 wrote:sigurno je linijski sudija zvani oko sokolovo to vidio sa 30 metara udaljenosti u djelicu sekunde u kojoj se lopta odbila od precku. inace su spanske sudije poznate po tome.Towelie wrote: Gijonu nije ponisten gol, nije lopta celim obimom presla gol-liniju. Jeste nekih 90%, al to nije dovoljno.
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#44565 Re: FC Barcelona
upravo.Towelie wrote: Sudiju tu treba najmanje kriviti. Sve i da je doneo drugaciju odluku. Ono je bilo veoma tesko proceniti cak i gledajuci usporeni snimak.
- Lakat Jebić
- Posts: 8040
- Joined: 10/06/2008 15:47
#44566 Re: FC Barcelona
jel to problem sto je sudija dobro procijenio 
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#44567 Re: FC Barcelona
nije to problem.Lakat Jebić wrote:jel to problem sto je sudija dobro procijenio
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#44568 Re: FC Barcelona
Je li bio ili nije gol? Ima li na stadionu Gijona ona gol tehnologija?
- tzipiripi
- Posts: 2472
- Joined: 25/03/2011 09:01
#44569 Re: FC Barcelona
Last edited by tzipiripi on 24/08/2015 08:46, edited 1 time in total.
- tzipiripi
- Posts: 2472
- Joined: 25/03/2011 09:01
#44570 Re: FC Barcelona
Meščini da je 8 milimetara falilo za gol.Tomahawk11 wrote:Je li bio ili nije gol? Ima li na stadionu Gijona ona gol tehnologija?
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#44571 Re: FC Barcelona
E onda svaka cast sudijitzipiripi wrote:Meščini da je 8 milimetara falilo za gol.Tomahawk11 wrote:Je li bio ili nije gol? Ima li na stadionu Gijona ona gol tehnologija?
- tzipiripi
- Posts: 2472
- Joined: 25/03/2011 09:01
#44572 Re: FC Barcelona
Sudija je bio odličan, nije šiljio nizakog i nije se dao navuć' na kojekakve finte.Tomahawk11 wrote:E onda svaka cast sudijitzipiripi wrote:Meščini da je 8 milimetara falilo za gol.Tomahawk11 wrote:Je li bio ili nije gol? Ima li na stadionu Gijona ona gol tehnologija?treba covjeka u kakvu preciznu nauku
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#44573 Re: FC Barcelona
Vjerujem da jeste. Nego vidim napada se zbog (ne)postojeceg gola, pa reko da priupitam.
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#44574 Re: FC Barcelona
ne napada se sudija uopste. nego mi je cudno da covjek vidi tako preciznu loptu (8mm) u djelicu sekunde. jedan drugi sudija nije mogao vidjeti igranje rukom sat vremena prije, dok opet neki dan sudiji je promakao covjek 3m u offside-u. ako cemo pravo, sudija nije mogao vidjeti tih 8mm nikako. nema teorije. odluka je morala doci instiktivno. i bilo je 50/50. da se i tih 8mm otkotrljalo iza linije, opet ne bi bio gol. i to je poenta cijele price.Tomahawk11 wrote:Vjerujem da jeste. Nego vidim napada se zbog (ne)postojeceg gola, pa reko da priupitam.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#44575 Re: FC Barcelona
Ok. Je li bila gol tehnologija?5 0 5 wrote:ne napada se sudija uopste. nego mi je cudno da covjek vidi tako preciznu loptu (8mm) u djelicu sekunde. jedan drugi sudija nije mogao vidjeti igranje rukom sat vremena prije, dok opet neki dan sudiji je promakao covjek 3m u offside-u. ako cemo pravo, sudija nije mogao vidjeti tih 8mm nikako. nema teorije. odluka je morala doci instiktivno. i bilo je 50/50. da se i tih 8mm otkotrljalo iza linije, opet ne bi bio gol. i to je poenta cijele price.Tomahawk11 wrote:Vjerujem da jeste. Nego vidim napada se zbog (ne)postojeceg gola, pa reko da priupitam.
Nije mogao vidjeti, jasno, tako nesto je tesko vidjeti golim okom. Dakle, instiktivna odluka. A ako nije presla, onda znaci da nije ponistio nikakav gol. Dakle, ispravna odluka.
A znas kako, i sudije su ljudi, cesto pogrijese (ne)namjerno, a slabo ko vidi kad donose dobre odluke. To se, je li, od njih ocekuje.

