FC Barcelona

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#44551 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

sizifinho wrote:
skenderija04 wrote:Ovo je bilo skroz pristojno imajući u vidu probleme prije i za vrijeme utakmice.
koje probleme :(
Pique, neymar, i povrede Alvesa i Busqetsa za vrijeme iste.
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#44552 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

super pocetak. :lol: :lol:
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#44553 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

5 0 5 wrote:super pocetak. :lol: :lol:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
tufahija12345
Posts: 566
Joined: 06/06/2013 00:57

#44554 Re: FC Barcelona

Post by tufahija12345 »

Benitez - s namerom dodjoh u veliki grad
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#44555 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Dani mjesec dana out. Prva procjena. Sutra dodatne pretrage

Busqets vjerovatno propusta malagu.

Izvor Tv3
LSD
Posts: 29910
Joined: 24/07/2007 08:26

#44556 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

skenderija04 wrote:Dani mjesec dana out. Prva procjena. Sutra dodatne pretrage

Busqets vjerovatno propusta malagu.

Izvor Tv3
e jbg, eto belaja...sad ce Roberto da vergla po desnoj strani :roll:
Plakat ce Barca za Montoyom
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#44557 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

ma kakav montoya. sergi je alves za njega. :D
User avatar
HB_BHF
Posts: 1798
Joined: 11/02/2010 20:18

#44558 Re: FC Barcelona

Post by HB_BHF »

LSD wrote:
skenderija04 wrote:Dani mjesec dana out. Prva procjena. Sutra dodatne pretrage

Busqets vjerovatno propusta malagu.

Izvor Tv3
e jbg, eto belaja...sad ce Roberto da vergla po desnoj strani :roll:
Plakat ce Barca za Montoyom
Ma Montoya je igrač ispod prosjeka. Eno i u Interu kažu da nisu zadovoljni sa njim.
sizifinho
Posts: 3464
Joined: 31/05/2014 13:14

#44559 Re: FC Barcelona

Post by sizifinho »

joj joj, ako se po jutru dan poznaje xD
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#44560 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

sizifinho wrote:joj joj, ako se po jutru dan poznaje xD
sve je isto kao lani. messi fula penale, tapinaldo ih simulira. sudija ne svira penal barceloni, ponistava gol gijonu. :lol: samo me cudi zasto madridjani jos uvijek nose onaj zlatni bedz na dresu :?.

bar im je sporting ukrasio autobus. :lol:


Image
sizifinho
Posts: 3464
Joined: 31/05/2014 13:14

#44561 Re: FC Barcelona

Post by sizifinho »

ništa nisam upratio, šta je s Realom? Vidio sam da su igrali 0:0. Poništili Gijonu gol? Ma ja, već se krenulo s kampanjom, andjamo.
A Messi... vala da si u ne znam kakvoj spremi, nakon ovako lude sezone koju je on igrao, ja bih mu dao još mjesec dana odmora, a makar izgubili 3/4 utakmice.. valja igrat do kraja ove sezone.
User avatar
Towelie
Posts: 7487
Joined: 03/05/2013 19:29

#44562 Re: FC Barcelona

Post by Towelie »

sizifinho wrote:ništa nisam upratio, šta je s Realom? Vidio sam da su igrali 0:0. Poništili Gijonu gol? Ma ja, već se krenulo s kampanjom, andjamo.
A Messi... vala da si u ne znam kakvoj spremi, nakon ovako lude sezone koju je on igrao, ja bih mu dao još mjesec dana odmora, a makar izgubili 3/4 utakmice.. valja igrat do kraja ove sezone.
Gijonu nije ponisten gol, nije lopta celim obimom presla gol-liniju. Jeste nekih 90%, al to nije dovoljno. :D
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#44563 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

Towelie wrote: Gijonu nije ponisten gol, nije lopta celim obimom presla gol-liniju. Jeste nekih 90%, al to nije dovoljno. :D
sigurno je linijski sudija zvani oko sokolovo to vidio sa 30 metara udaljenosti u djelicu sekunde u kojoj se lopta odbila od precku. inace su spanske sudije poznate po tome.
User avatar
Towelie
Posts: 7487
Joined: 03/05/2013 19:29

#44564 Re: FC Barcelona

Post by Towelie »

5 0 5 wrote:
Towelie wrote: Gijonu nije ponisten gol, nije lopta celim obimom presla gol-liniju. Jeste nekih 90%, al to nije dovoljno. :D
sigurno je linijski sudija zvani oko sokolovo to vidio sa 30 metara udaljenosti u djelicu sekunde u kojoj se lopta odbila od precku. inace su spanske sudije poznate po tome.
Sudiju tu treba najmanje kriviti. Sve i da je doneo drugaciju odluku. Ono je bilo veoma tesko proceniti cak i gledajuci usporeni snimak.
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#44565 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

Towelie wrote: Sudiju tu treba najmanje kriviti. Sve i da je doneo drugaciju odluku. Ono je bilo veoma tesko proceniti cak i gledajuci usporeni snimak.
upravo.
User avatar
Lakat Jebić
Posts: 8040
Joined: 10/06/2008 15:47

#44566 Re: FC Barcelona

Post by Lakat Jebić »

jel to problem sto je sudija dobro procijenio :-)
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#44567 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

Lakat Jebić wrote:jel to problem sto je sudija dobro procijenio :-)
nije to problem.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#44568 Re: FC Barcelona

Post by Tomahawk11 »

Je li bio ili nije gol? Ima li na stadionu Gijona ona gol tehnologija?
User avatar
tzipiripi
Posts: 2472
Joined: 25/03/2011 09:01

#44569 Re: FC Barcelona

Post by tzipiripi »

:-D

Image

Mada mu i babo u srcu navija za Barcu ali ...
https://twitter.com/ffc_jm
Last edited by tzipiripi on 24/08/2015 08:46, edited 1 time in total.
User avatar
tzipiripi
Posts: 2472
Joined: 25/03/2011 09:01

#44570 Re: FC Barcelona

Post by tzipiripi »

Tomahawk11 wrote:Je li bio ili nije gol? Ima li na stadionu Gijona ona gol tehnologija?
Meščini da je 8 milimetara falilo za gol.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#44571 Re: FC Barcelona

Post by Tomahawk11 »

tzipiripi wrote:
Tomahawk11 wrote:Je li bio ili nije gol? Ima li na stadionu Gijona ona gol tehnologija?
Meščini da je 8 milimetara falilo za gol.
E onda svaka cast sudiji :D treba covjeka u kakvu preciznu nauku 8-)
User avatar
tzipiripi
Posts: 2472
Joined: 25/03/2011 09:01

#44572 Re: FC Barcelona

Post by tzipiripi »

Tomahawk11 wrote:
tzipiripi wrote:
Tomahawk11 wrote:Je li bio ili nije gol? Ima li na stadionu Gijona ona gol tehnologija?
Meščini da je 8 milimetara falilo za gol.
E onda svaka cast sudiji :D treba covjeka u kakvu preciznu nauku 8-)
Sudija je bio odličan, nije šiljio nizakog i nije se dao navuć' na kojekakve finte.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#44573 Re: FC Barcelona

Post by Tomahawk11 »

Vjerujem da jeste. Nego vidim napada se zbog (ne)postojeceg gola, pa reko da priupitam.
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#44574 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

Tomahawk11 wrote:Vjerujem da jeste. Nego vidim napada se zbog (ne)postojeceg gola, pa reko da priupitam.
ne napada se sudija uopste. nego mi je cudno da covjek vidi tako preciznu loptu (8mm) u djelicu sekunde. jedan drugi sudija nije mogao vidjeti igranje rukom sat vremena prije, dok opet neki dan sudiji je promakao covjek 3m u offside-u. ako cemo pravo, sudija nije mogao vidjeti tih 8mm nikako. nema teorije. odluka je morala doci instiktivno. i bilo je 50/50. da se i tih 8mm otkotrljalo iza linije, opet ne bi bio gol. i to je poenta cijele price.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#44575 Re: FC Barcelona

Post by Tomahawk11 »

5 0 5 wrote:
Tomahawk11 wrote:Vjerujem da jeste. Nego vidim napada se zbog (ne)postojeceg gola, pa reko da priupitam.
ne napada se sudija uopste. nego mi je cudno da covjek vidi tako preciznu loptu (8mm) u djelicu sekunde. jedan drugi sudija nije mogao vidjeti igranje rukom sat vremena prije, dok opet neki dan sudiji je promakao covjek 3m u offside-u. ako cemo pravo, sudija nije mogao vidjeti tih 8mm nikako. nema teorije. odluka je morala doci instiktivno. i bilo je 50/50. da se i tih 8mm otkotrljalo iza linije, opet ne bi bio gol. i to je poenta cijele price.
Ok. Je li bila gol tehnologija?
Nije mogao vidjeti, jasno, tako nesto je tesko vidjeti golim okom. Dakle, instiktivna odluka. A ako nije presla, onda znaci da nije ponistio nikakav gol. Dakle, ispravna odluka.
A znas kako, i sudije su ljudi, cesto pogrijese (ne)namjerno, a slabo ko vidi kad donose dobre odluke. To se, je li, od njih ocekuje.
Post Reply