FC Barcelona

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#44501 Re: FC Barcelona

Post by Charuga »

5 0 5 wrote:
p206 wrote:gotovo je ovo, u ligi im treba sve vratiti
prgavi su i previše
pique je suspendovan. matheu isto. :lol:
Neće igrati prvu utakmicu?
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#44502 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

Charuga wrote: Neće igrati prvu utakmicu?
zbog vecerasnjeg crvenog.
User avatar
HB_BHF
Posts: 1798
Joined: 11/02/2010 20:18

#44503 Re: FC Barcelona

Post by HB_BHF »

Treba javiti ovim iz Manchestera da može i za 20 :D
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#44504 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

ukljucite prskalice. :lol:
User avatar
HB_BHF
Posts: 1798
Joined: 11/02/2010 20:18

#44505 Re: FC Barcelona

Post by HB_BHF »

Ovo je Athleticu prva titula od 1983. Svaka čast, zasluženo... Što se tiče igre, presudila je borbenost igrača Bilbaa i to što je Barcina lijeva strana paralizirana bez Albe i Zauschnyak boy - a :D
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#44506 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

HB_BHF wrote:Ovo je Athleticu prva titula od 1983. Svaka čast, zasluženo... Što se tiče igre, presudila je borbenost igrača Bilbaa i to što je Barcina lijeva strana paralizirana bez Albe i Zauschnyak boy - a :D
svaka im cast. odlicno su odigrali obje utakmice. zasluzili su titulu. i barcelona je veceras dobro igrala. sad se treba polako fokusirati na ligu. prvih 4-5 kola ce biti poprilicno tesko. a ima jos jedan trofej za osvojiti u 2015.
User avatar
ascari
Posts: 2195
Joined: 09/04/2011 11:36

#44507 Re: FC Barcelona

Post by ascari »

HB_BHF wrote:Ovo je Athleticu prva titula od 1983. Svaka čast, zasluženo... Što se tiče igre, presudila je borbenost igrača Bilbaa i to što je Barcina lijeva strana paralizirana bez Albe i Zauschnyak boy - a :D
Prikazase na kraju lika sa transparentom :-D Glup crveni, jos gluplji onaj drugi, koji je mislim imao svrhu balansiranja blamaze prvog. Lucho izgubio dvomec definitivno. Isti problem iznova ponavlja, plus je dotukao ekipu za vikend. Mada su i Baskijci slomljeni.

P.S. Valjda je Pedru sada jasno zasto je 4. napadac :roll:
User avatar
ascari
Posts: 2195
Joined: 09/04/2011 11:36

#44508 Re: FC Barcelona

Post by ascari »

5 0 5 wrote:ukljucite prskalice. :lol:
Jest pa da Munir jos jednom padne :-D Bojan #2 (kako bih volio da me neko kroz god/dvije prozove zbog ovoga)
User avatar
HB_BHF
Posts: 1798
Joined: 11/02/2010 20:18

#44509 Re: FC Barcelona

Post by HB_BHF »

5 0 5 wrote: svaka im cast. odlicno su odigrali obje utakmice. zasluzili su titulu. i barcelona je veceras dobro igrala. sad se treba polako fokusirati na ligu. prvih 4-5 kola ce biti poprilicno tesko. a ima jos jedan trofej za osvojiti u 2015.
Taj trofej mi je stvarno mrzak i preglup, jer je naporan za igrače. Svaka evropska ekipa koja je otišla na to takmičenje, ostatak sezone im je bio loš. Još kad se sjetim onog loma noge Davida Ville... Od tad je sve krenulo niz brdo za Barcu.
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12407
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#44510 Re: FC Barcelona

Post by Tito_i_Partija »

Taj lom noge se nije desio u tom kupu, vec u onom za "svjetsko" prvenstvo klubova.

Inace krenulo je ovo bas onako kako sam rek'o...bezveze. Pique :roll:
User avatar
HB_BHF
Posts: 1798
Joined: 11/02/2010 20:18

#44511 Re: FC Barcelona

Post by HB_BHF »

ascari wrote: Prikazase na kraju lika sa transparentom :-D Glup crveni, jos gluplji onaj drugi, koji je mislim imao svrhu balansiranja blamaze prvog. Lucho izgubio dvomec definitivno. Isti problem iznova ponavlja, plus je dotukao ekipu za vikend. Mada su i Baskijci slomljeni.

P.S. Valjda je Pedru sada jasno zasto je 4. napadac :roll:
Prestao sam gledati nakon gola Athletica :D . Ako naletiš gdje na sliku tog transparenta, postavi ovdje...
User avatar
HB_BHF
Posts: 1798
Joined: 11/02/2010 20:18

#44512 Re: FC Barcelona

Post by HB_BHF »

Tito_i_Partija wrote:Taj lom noge se nije desio u tom kupu, vec u onom za "svjetsko" prvenstvo klubova.

Inace krenulo je ovo bas onako kako sam rek'o...bezveze. Pique :roll:
O tom prvenstvu i pričamo.
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#44513 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

ascari wrote: Jest pa da Munir jos jednom padne :-D Bojan #2 (kako bih volio da me neko kroz god/dvije prozove zbog ovoga)
nesto sasvim drugo. primjetio sam da suarez svaki put kad se bori za visoku loptu u duelu, trazi igranje rukom. to ne moze biti slucajnost. :D
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12407
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#44514 Re: FC Barcelona

Post by Tito_i_Partija »

HB_BHF wrote:
Tito_i_Partija wrote:Taj lom noge se nije desio u tom kupu, vec u onom za "svjetsko" prvenstvo klubova.

Inace krenulo je ovo bas onako kako sam rek'o...bezveze. Pique :roll:
O tom prvenstvu i pričamo.
Jebiga, slabo citam kad 505 pise, nego samo 'nako "preletim". :lol: :razz:
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#44515 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

izgleda da ce pikac dobiti 4 utakmice zabrane. isto kao i valdes onomad zbog psovanja sudiji.
User avatar
ascari
Posts: 2195
Joined: 09/04/2011 11:36

#44516 Re: FC Barcelona

Post by ascari »

5 0 5 wrote:izgleda da ce pikac dobiti 4 utakmice zabrane. isto kao i valdes onomad zbog psovanja sudiji.
A da se isprica putem socijalnih mreza? :-D Jutros pisu da bi moglo ici do 12 utakmica za spominjanje majke. U snu mi se javio Cholo sa onom izjavom od prije par mjeseci :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#44517 Re: FC Barcelona

Post by Tomahawk11 »

Ima u nedelju popravni....kod Athletica :D
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#44518 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

ascari wrote: A da se isprica putem socijalnih mreza? :-D Jutros pisu da bi moglo ici do 12 utakmica za spominjanje majke. U snu mi se javio Cholo sa onom izjavom od prije par mjeseci :D
treb'o ga je gadjati cipelom. bolje bi prosao.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#44519 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Nastavak priče Velasco/Pique

Zapisnik kaze da je opsovao pomoćnika. Ok, ali na snimku se vidi da pique prilazi pomoćniku, a Velasco vec vadi karton. Ni radio vezom da ga cinkari, nema vremena za frazu "me cago en tu puta madre" Ipak, Pique je kriv. Zna ko je Velasco, odakle dolazi, za koga radi i kako ga nagrade za posao.
User avatar
p206
Posts: 8426
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16

#44520 Re: FC Barcelona

Post by p206 »

skenderija04 wrote:Nastavak priče Velasco/Pique

Zapisnik kaze da je opsovao pomoćnika. Ok, ali na snimku se vidi da pique prilazi pomoćniku, a Velasco vec vadi karton. Ni radio vezom da ga cinkari, nema vremena za frazu "me cago en tu puta madre" Ipak, Pique je kriv. Zna ko je Velasco, odakle dolazi, za koga radi i kako ga nagrade za posao.
un perro, pljuc!
ove sezone im ni sudije neće pomoći

što se tiče ovog dvomeča, bili su bolji nema šta...ali onaj penal koji je sviran je smiješan, onakve penale nisu sudili ni Realu u doba kad su imali 10 dosuđenih penala više od Barce
User avatar
HB_BHF
Posts: 1798
Joined: 11/02/2010 20:18

#44522 Re: FC Barcelona

Post by HB_BHF »

Pedro potpisuje za Chelsea.... 28 mil € + 2 mil € bonusi.
Btw Neymar od sutra počinje trenirati sa ekipom...
User avatar
HB_BHF
Posts: 1798
Joined: 11/02/2010 20:18

#44523 Re: FC Barcelona

Post by HB_BHF »

User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#44524 Re: FC Barcelona

Post by Charuga »

faraon_s_krilima
Posts: 284
Joined: 21/09/2013 19:19

#44525 Re: FC Barcelona

Post by faraon_s_krilima »

HB_BHF wrote:Pedro potpisuje za Chelsea.... 28 mil € + 2 mil € bonusi.
Btw Neymar od sutra počinje trenirati sa ekipom...
Ima li nekih vijesti za Albu, hoce li biti spreman prvo kolo?
Post Reply