Neće igrati prvu utakmicu?5 0 5 wrote:pique je suspendovan. matheu isto.p206 wrote:gotovo je ovo, u ligi im treba sve vratiti
prgavi su i previše
FC Barcelona
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#44501 Re: FC Barcelona
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#44502 Re: FC Barcelona
zbog vecerasnjeg crvenog.Charuga wrote: Neće igrati prvu utakmicu?
- HB_BHF
- Posts: 1798
- Joined: 11/02/2010 20:18
#44503 Re: FC Barcelona
Treba javiti ovim iz Manchestera da može i za 20 
- HB_BHF
- Posts: 1798
- Joined: 11/02/2010 20:18
#44505 Re: FC Barcelona
Ovo je Athleticu prva titula od 1983. Svaka čast, zasluženo... Što se tiče igre, presudila je borbenost igrača Bilbaa i to što je Barcina lijeva strana paralizirana bez Albe i Zauschnyak boy - a 
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#44506 Re: FC Barcelona
svaka im cast. odlicno su odigrali obje utakmice. zasluzili su titulu. i barcelona je veceras dobro igrala. sad se treba polako fokusirati na ligu. prvih 4-5 kola ce biti poprilicno tesko. a ima jos jedan trofej za osvojiti u 2015.HB_BHF wrote:Ovo je Athleticu prva titula od 1983. Svaka čast, zasluženo... Što se tiče igre, presudila je borbenost igrača Bilbaa i to što je Barcina lijeva strana paralizirana bez Albe i Zauschnyak boy - a
- ascari
- Posts: 2195
- Joined: 09/04/2011 11:36
#44507 Re: FC Barcelona
Prikazase na kraju lika sa transparentomHB_BHF wrote:Ovo je Athleticu prva titula od 1983. Svaka čast, zasluženo... Što se tiče igre, presudila je borbenost igrača Bilbaa i to što je Barcina lijeva strana paralizirana bez Albe i Zauschnyak boy - a
P.S. Valjda je Pedru sada jasno zasto je 4. napadac
- ascari
- Posts: 2195
- Joined: 09/04/2011 11:36
#44508 Re: FC Barcelona
Jest pa da Munir jos jednom padne5 0 5 wrote:ukljucite prskalice.
- HB_BHF
- Posts: 1798
- Joined: 11/02/2010 20:18
#44509 Re: FC Barcelona
Taj trofej mi je stvarno mrzak i preglup, jer je naporan za igrače. Svaka evropska ekipa koja je otišla na to takmičenje, ostatak sezone im je bio loš. Još kad se sjetim onog loma noge Davida Ville... Od tad je sve krenulo niz brdo za Barcu.5 0 5 wrote: svaka im cast. odlicno su odigrali obje utakmice. zasluzili su titulu. i barcelona je veceras dobro igrala. sad se treba polako fokusirati na ligu. prvih 4-5 kola ce biti poprilicno tesko. a ima jos jedan trofej za osvojiti u 2015.
- Tito_i_Partija
- Posts: 12407
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#44510 Re: FC Barcelona
Taj lom noge se nije desio u tom kupu, vec u onom za "svjetsko" prvenstvo klubova.
Inace krenulo je ovo bas onako kako sam rek'o...bezveze. Pique
Inace krenulo je ovo bas onako kako sam rek'o...bezveze. Pique
- HB_BHF
- Posts: 1798
- Joined: 11/02/2010 20:18
#44511 Re: FC Barcelona
Prestao sam gledati nakon gola Athleticaascari wrote: Prikazase na kraju lika sa transparentomGlup crveni, jos gluplji onaj drugi, koji je mislim imao svrhu balansiranja blamaze prvog. Lucho izgubio dvomec definitivno. Isti problem iznova ponavlja, plus je dotukao ekipu za vikend. Mada su i Baskijci slomljeni.
P.S. Valjda je Pedru sada jasno zasto je 4. napadac
- HB_BHF
- Posts: 1798
- Joined: 11/02/2010 20:18
#44512 Re: FC Barcelona
O tom prvenstvu i pričamo.Tito_i_Partija wrote:Taj lom noge se nije desio u tom kupu, vec u onom za "svjetsko" prvenstvo klubova.
Inace krenulo je ovo bas onako kako sam rek'o...bezveze. Pique
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#44513 Re: FC Barcelona
nesto sasvim drugo. primjetio sam da suarez svaki put kad se bori za visoku loptu u duelu, trazi igranje rukom. to ne moze biti slucajnost.ascari wrote: Jest pa da Munir jos jednom padneBojan #2 (kako bih volio da me neko kroz god/dvije prozove zbog ovoga)
- Tito_i_Partija
- Posts: 12407
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#44514 Re: FC Barcelona
Jebiga, slabo citam kad 505 pise, nego samo 'nako "preletim".HB_BHF wrote:O tom prvenstvu i pričamo.Tito_i_Partija wrote:Taj lom noge se nije desio u tom kupu, vec u onom za "svjetsko" prvenstvo klubova.
Inace krenulo je ovo bas onako kako sam rek'o...bezveze. Pique
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#44515 Re: FC Barcelona
izgleda da ce pikac dobiti 4 utakmice zabrane. isto kao i valdes onomad zbog psovanja sudiji.
- ascari
- Posts: 2195
- Joined: 09/04/2011 11:36
#44516 Re: FC Barcelona
A da se isprica putem socijalnih mreza?5 0 5 wrote:izgleda da ce pikac dobiti 4 utakmice zabrane. isto kao i valdes onomad zbog psovanja sudiji.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#44517 Re: FC Barcelona
Ima u nedelju popravni....kod Athletica 
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#44518 Re: FC Barcelona
treb'o ga je gadjati cipelom. bolje bi prosao.ascari wrote: A da se isprica putem socijalnih mreza?Jutros pisu da bi moglo ici do 12 utakmica za spominjanje majke. U snu mi se javio Cholo sa onom izjavom od prije par mjeseci
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#44519 Re: FC Barcelona
Nastavak priče Velasco/Pique
Zapisnik kaze da je opsovao pomoćnika. Ok, ali na snimku se vidi da pique prilazi pomoćniku, a Velasco vec vadi karton. Ni radio vezom da ga cinkari, nema vremena za frazu "me cago en tu puta madre" Ipak, Pique je kriv. Zna ko je Velasco, odakle dolazi, za koga radi i kako ga nagrade za posao.
Zapisnik kaze da je opsovao pomoćnika. Ok, ali na snimku se vidi da pique prilazi pomoćniku, a Velasco vec vadi karton. Ni radio vezom da ga cinkari, nema vremena za frazu "me cago en tu puta madre" Ipak, Pique je kriv. Zna ko je Velasco, odakle dolazi, za koga radi i kako ga nagrade za posao.
- p206
- Posts: 8426
- Joined: 23/06/2011 07:23
- Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16
#44520 Re: FC Barcelona
un perro, pljuc!skenderija04 wrote:Nastavak priče Velasco/Pique
Zapisnik kaze da je opsovao pomoćnika. Ok, ali na snimku se vidi da pique prilazi pomoćniku, a Velasco vec vadi karton. Ni radio vezom da ga cinkari, nema vremena za frazu "me cago en tu puta madre" Ipak, Pique je kriv. Zna ko je Velasco, odakle dolazi, za koga radi i kako ga nagrade za posao.
ove sezone im ni sudije neće pomoći
što se tiče ovog dvomeča, bili su bolji nema šta...ali onaj penal koji je sviran je smiješan, onakve penale nisu sudili ni Realu u doba kad su imali 10 dosuđenih penala više od Barce
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
- HB_BHF
- Posts: 1798
- Joined: 11/02/2010 20:18
#44522 Re: FC Barcelona
Pedro potpisuje za Chelsea.... 28 mil € + 2 mil € bonusi.
Btw Neymar od sutra počinje trenirati sa ekipom...
Btw Neymar od sutra počinje trenirati sa ekipom...
- HB_BHF
- Posts: 1798
- Joined: 11/02/2010 20:18
#44523 Re: FC Barcelona
Dosadno na poslu, a?
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
-
faraon_s_krilima
- Posts: 284
- Joined: 21/09/2013 19:19
#44525 Re: FC Barcelona
Ima li nekih vijesti za Albu, hoce li biti spreman prvo kolo?HB_BHF wrote:Pedro potpisuje za Chelsea.... 28 mil € + 2 mil € bonusi.
Btw Neymar od sutra počinje trenirati sa ekipom...
