Dosadan si.kakotakonikako wrote: Pa kad ne kontas, jebo ga ti. Cuj sta bi trofeji trebali govoriti. Eto nista. Vazniji su klikeri i to sestoperci, po mogucnosti.
La Liga Santander
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Logovan
- Posts: 102860
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#4451 Re: Spanska liga ( Primera División )
- Fajcion
- Posts: 1362
- Joined: 27/07/2012 11:02
#4452 Re: Spanska liga ( Primera División )
Šta bi James Jones rekao na ovo 
- kakotakonikako
- Posts: 3713
- Joined: 25/06/2014 14:16
#4453 Re: Spanska liga ( Primera División )
Jesi li onda bar skontao sta bi trofeji trebali govoriti? Ako je odgovor potvrdan, i to je nesto i izvinjajem se ako sam bio dosadan. To mi nije bio cilj, samo sam htio da ti odgovorim na tvoje pitanje: Ne kontam, sta bi trofeji trebali govoriti? Trofeji su ono zasto se sportisti bore i njihovo osvajanje je sportistima cilj, osim nekih za koje je vazno ucestvovati.Logovan wrote:Dosadan si.kakotakonikako wrote: Pa kad ne kontas, jebo ga ti. Cuj sta bi trofeji trebali govoriti. Eto nista. Vazniji su klikeri i to sestoperci, po mogucnosti.
- Logovan
- Posts: 102860
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#4454 Re: Spanska liga ( Primera División )
Trofeji jesu ono zašto se sportisti bore, ali ne pokazuje ko je bolji igrač, kao što se želi prikazati.
- R9..
- Posts: 1976
- Joined: 03/06/2009 08:35
- Location: Soda
#4455 Re: Spanska liga ( Primera División )
Luis Nazario de Lima
Buffon,
Totti,
R. Baggio
Dennis Bergkamp,
Ibrahimovic i mnogi drugi su tresevi jer nisu osvojili LP
Svasta

Buffon,
Totti,
R. Baggio
Dennis Bergkamp,
Ibrahimovic i mnogi drugi su tresevi jer nisu osvojili LP
Svasta
-
tufahija12345
- Posts: 566
- Joined: 06/06/2013 00:57
#4456 Re: Spanska liga ( Primera División )
SSemir je trollom skrenuo paznju na Pikea i Ramosa i nije mi drago. Ja sam vam na primjeru 3 utakmice dokazao da je Sudija koji je dao penal Barceloni protiv Eibara vrlo upitan lik. On je direktno kriv sto su Barceloni oteti bodovi, a na kraju, kad je liga završena on kao "pomaže" Barceloni. TO samo po sebi izaziva sumnju u regularnost i objektivnost sudije.
A sto se tice trofeja. Evo plasticno da objasnim ovo u vezi Ramosa i Pikea. Pikea sad prozivaju jer je Real sampion. AL poprilicno je besmisleno provocirat Pikea.
Ne mozes nekoga zajebavat što ti imaš marku u džepu a on ima 2, 3 ili 5 KM.
u tome je poenta. Nema smisla, nije logično. Nije matematički opravdano

A sto se tice trofeja. Evo plasticno da objasnim ovo u vezi Ramosa i Pikea. Pikea sad prozivaju jer je Real sampion. AL poprilicno je besmisleno provocirat Pikea.
Ne mozes nekoga zajebavat što ti imaš marku u džepu a on ima 2, 3 ili 5 KM.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#4457 Re: Spanska liga ( Primera División )
Pa i Pikac konstantno proziva i provocira, tako da ima logike sto sad njega prozivaju.
Gleda se aktuelna sezona
a to sa markom bas i nije relevantno 
Gleda se aktuelna sezona
- seln
- Posts: 23262
- Joined: 06/02/2007 13:57
- Location: FORGET? HELL!
#4458 Re: Spanska liga ( Primera División )
Je li Osama bin Laden mrtav?
Nije sigurno, posto je u trenutku kada je upucan nosio dres Barcelone.
Nije sigurno, posto je u trenutku kada je upucan nosio dres Barcelone.
-
tufahija12345
- Posts: 566
- Joined: 06/06/2013 00:57
#4459 Re: Spanska liga ( Primera División )
Joj fakat se ponašate kraljevski sada.
ono kao:
- što se ovaj narod buni?
-ali kraljice narod nema hljeba da jede.
-pa nek jede kolače

ono kao:
- što se ovaj narod buni?
-ali kraljice narod nema hljeba da jede.
-pa nek jede kolače
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#4460 Re: Spanska liga ( Primera División )
Haha... Vjetar pravi penale, Malagin igrac SVE radi da Real zabije... Stvarno smijesno i ofirno.Bosanski_kralj wrote:Nema ciganskije lige od španske. Pa šta se tu sve dešava, to nema ni u njihovim sapunicama.
Mogu samo zamisliti kako je bilo prije 50-60 godina dok je vladao Franko pa se Real nakupio trofeja i trofeja.. Ako je ovako danas? Kako je tada bilo?
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#4461 Re: Spanska liga ( Primera División )
Jahm, vidjeli smo taj strasni otpor Evertona Arsenalu sa igracem viseMyTao wrote:Haha... Vjetar pravi penale, Malagin igrac SVE radi da Real zabije... Stvarno smijesno i ofirno.Bosanski_kralj wrote:Nema ciganskije lige od španske. Pa šta se tu sve dešava, to nema ni u njihovim sapunicama.
Mogu samo zamisliti kako je bilo prije 50-60 godina dok je vladao Franko pa se Real nakupio trofeja i trofeja.. Ako je ovako danas? Kako je tada bilo?
U redu je
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#4462 Re: Spanska liga ( Primera División )
Everton je kanta u gostima uvijek, ne samo sada... ako zele nauditi Liverpoolu mogli su se potruditi pa ne dati svih 6 bodovaTomahawk11 wrote:Jahm, vidjeli smo taj strasni otpor Evertona Arsenalu sa igracem viseMyTao wrote:Haha... Vjetar pravi penale, Malagin igrac SVE radi da Real zabije... Stvarno smijesno i ofirno.Bosanski_kralj wrote:Nema ciganskije lige od španske. Pa šta se tu sve dešava, to nema ni u njihovim sapunicama.
Mogu samo zamisliti kako je bilo prije 50-60 godina dok je vladao Franko pa se Real nakupio trofeja i trofeja.. Ako je ovako danas? Kako je tada bilo?![]()
U redu je
A da ne pricam kako vjetar kosi igrace Barselone
- stakasa
- Posts: 8959
- Joined: 14/11/2013 11:23
#4463 Re: Spanska liga ( Primera División )
Zato kada tako naviknuti na pomoc od sudija dodu u CL i igraju se s britanskim predstavnicima. U grupnoj fazi, ovi aprila ne docekajuMyTao wrote:Haha... Vjetar pravi penale, Malagin igrac SVE radi da Real zabije... Stvarno smijesno i ofirno.Bosanski_kralj wrote:Nema ciganskije lige od španske. Pa šta se tu sve dešava, to nema ni u njihovim sapunicama.
Mogu samo zamisliti kako je bilo prije 50-60 godina dok je vladao Franko pa se Real nakupio trofeja i trofeja.. Ako je ovako danas? Kako je tada bilo?
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#4464 Re: Spanska liga ( Primera División )
A to stvari drugacije u LP? Pa pogledaj samo onu sramotu ove godine protiv Bayerna... Mene sramota nesto bilo, a nemam nikakve veze ni sa jednim od njihstakasa wrote:Zato kada tako naviknuti na pomoc od sudija dodu u CL i igraju se s britanskim predstavnicima. U grupnoj fazi, ovi aprila ne docekajuMyTao wrote:Haha... Vjetar pravi penale, Malagin igrac SVE radi da Real zabije... Stvarno smijesno i ofirno.Bosanski_kralj wrote:Nema ciganskije lige od španske. Pa šta se tu sve dešava, to nema ni u njihovim sapunicama.
Mogu samo zamisliti kako je bilo prije 50-60 godina dok je vladao Franko pa se Real nakupio trofeja i trofeja.. Ako je ovako danas? Kako je tada bilo?
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#4465 Re: Spanska liga ( Primera División )
Ma kanta ne kanta, sa igracem vise hladno izgubiti....jasno jeMyTao wrote: Everton je kanta u gostima uvijek, ne samo sada... ako zele nauditi Liverpoolu mogli su se potruditi pa ne dati svih 6 bodovaCak i da je napravljeno Arsenal je se namucio i dobio cak i crveni
Ali ona sramota u Malagi je nekoliko levela iznad...
A da ne pricam kako vjetar kosi igrace Barselone
Koja sramota u Malagi? Ima ona jedna situacija gdje onaj propusti loptu i poslije toga Kameni odbrani sut. I svi su se toga uhvatili. Je li neko mozda utakmicu pogledao? Sijevalo je na obje strane.
Ne znam za taj vjetar, nisam gledao, vidjeh samo onaj penal na Albi i da, ono jeste smijesno, ne znam sta je sudija gledao
- stakasa
- Posts: 8959
- Joined: 14/11/2013 11:23
#4466 Re: Spanska liga ( Primera División )
Ok, Arsenal Totenhem Lester i Siti su trebali do polufinala ali im sudije ne dadose.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#4467 Re: Spanska liga ( Primera División )
Pa od svih pobrojanih Leicester je dogurao najdalje, a najgore su plasirani u EPL ove sezone. Kako to objasniti 
- stakasa
- Posts: 8959
- Joined: 14/11/2013 11:23
#4468 Re: Spanska liga ( Primera División )
Tako sto ih niko nije ozbiljno shvatao. Prosla bi ih Sevilja od pet - pet. Ali eto, tad mislili lako cemo sa levatima i obilo im se o glavuTomahawk11 wrote:Pa od svih pobrojanih Leicester je dogurao najdalje, a najgore su plasirani u EPL ove sezone. Kako to objasniti
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#4469 Re: Spanska liga ( Primera División )
Ma dobro, niko ih nije nalupao, na kraju su ispali za taj jedan gol.stakasa wrote:Tako sto ih niko nije ozbiljno shvatao. Prosla bi ih Sevilja od pet - pet. Ali eto, tad mislili lako cemo sa levatima i obilo im se o glavuTomahawk11 wrote:Pa od svih pobrojanih Leicester je dogurao najdalje, a najgore su plasirani u EPL ove sezone. Kako to objasniti
No nije to bila poenta.
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#4470 Re: Spanska liga ( Primera División )
Kakve veze engleski klubovi i njihova nemoc ima sa tim da je u Spaniji fudbal "spanska sapunica" ?
Logika nigdje veze
Logika nigdje veze
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#4471 Re: Spanska liga ( Primera División )
Pa povukli smo paralelu sa zadnjim kolom.MyTao wrote:Kakve veze engleski klubovi i njihova nemoc ima sa tim da je u Spaniji fudbal "spanska sapunica" ?
Logika nigdje veze
City nabusio one 0-5, Liverpool isto hladno uzeo, Arsenal sa igracem manje Evertona.....necemo se naivni praviti
- stakasa
- Posts: 8959
- Joined: 14/11/2013 11:23
#4472 Re: Spanska liga ( Primera División )
Ali nisu nista ni pokazaliTomahawk11 wrote:Ma dobro, niko ih nije nalupao, na kraju su ispali za taj jedan gol.stakasa wrote:Tako sto ih niko nije ozbiljno shvatao. Prosla bi ih Sevilja od pet - pet. Ali eto, tad mislili lako cemo sa levatima i obilo im se o glavuTomahawk11 wrote:Pa od svih pobrojanih Leicester je dogurao najdalje, a najgore su plasirani u EPL ove sezone. Kako to objasniti
No nije to bila poenta.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#4473 Re: Spanska liga ( Primera División )
Pokazali su vise od ovih koji vaze za neka imena.
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#4474 Re: Spanska liga ( Primera División )
Prica je bila kakve rezultate englezi imaju u europi... Pa nije nista cudno da City nabusi Watford toliko, ili da Arsenal uzme... poveli su bili prije iskljucenja, Everton igra jako lose u gostima i nisu pobjedili zadnjih 5-6 tekmi ako se ne varam...Tomahawk11 wrote:Pa povukli smo paralelu sa zadnjim kolom.MyTao wrote:Kakve veze engleski klubovi i njihova nemoc ima sa tim da je u Spaniji fudbal "spanska sapunica" ?
Logika nigdje veze
City nabusio one 0-5, Liverpool isto hladno uzeo, Arsenal sa igracem manje Evertona.....necemo se naivni praviti
Nije cudno ni to sto je Real pobjedio... Malaga je nista za njih i sa onako velikim ulogom Real bi ih pobjedio cak da su davali 200% od sebe... Ali ofirno je ono opet bilo... kao i onaj penal za Barselonu... i jos more takvih stvari se desava u La Ligi a i u Europi (nekim cudom uvijek spanski klubovi profitiraju od sudijskih "greski" )
Ali hajd... na kraju samo da kazem da ja ne sporim Realovu titulu... najjaci su klub trenutno... ali se nesto mora uraditi po pitanju "vuce" za jedan od dva kluba kako u raspodjeli para tako u fer igri.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#4475 Re: Spanska liga ( Primera División )
Izvini, jeste cudo. Nesto je slabo koga City nabusio u gostima ove sezone.MyTao wrote:
Prica je bila kakve rezultate englezi imaju u europi... Pa nije nista cudno da City nabusi Watford toliko, ili da Arsenal uzme... poveli su bili prije iskljucenja, Everton igra jako lose u gostima i nisu pobjedili zadnjih 5-6 tekmi ako se ne varam...
Nije cudno ni to sto je Real pobjedio... Malaga je nista za njih i sa onako velikim ulogom Real bi ih pobjedio cak da su davali 200% od sebe... Ali ofirno je ono opet bilo... kao i onaj penal za Barselonu... i jos more takvih stvari se desava u La Ligi a i u Europi (nekim cudom uvijek spanski klubovi profitiraju od sudijskih "greski" )
Ali hajd... na kraju samo da kazem da ja ne sporim Realovu titulu... najjaci su klub trenutno... ali se nesto mora uraditi po pitanju "vuce" za jedan od dva kluba kako u raspodjeli para tako u fer igri.
Arsenal je patnja bio, gubio od svakog.
Liverpool...sto slabiji protivnik, neizvjesnost veca. Znas ti to dobro. Ovo u zadnjem kolu puklo...i meni je to normalno.
Al jok. Svi se u Spaniji uhvatili Malage ko svetog slova. A Celta koja je u zaostaloj zapela ko da joj za zivota treba (a u katastrofalnoj formi, puse od svakog redom), e to je ok.
Evo pitam jos jednom: sta je ofirno kod utakmice Malaga - Real osim one situacije? Sudije u Spaniji znaju biti kriminalne. Ne samo ovo kolo, nego inace. TO nije novost.
Raspodjela para jeste nepravedna u Spaniji.
