La Liga Santander

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Logovan
Posts: 102860
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#4451 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Logovan »

kakotakonikako wrote: Pa kad ne kontas, jebo ga ti. Cuj sta bi trofeji trebali govoriti. Eto nista. Vazniji su klikeri i to sestoperci, po mogucnosti.
Dosadan si. :)
User avatar
Fajcion
Posts: 1362
Joined: 27/07/2012 11:02

#4452 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Fajcion »

Šta bi James Jones rekao na ovo :lol:
User avatar
kakotakonikako
Posts: 3713
Joined: 25/06/2014 14:16

#4453 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by kakotakonikako »

Logovan wrote:
kakotakonikako wrote: Pa kad ne kontas, jebo ga ti. Cuj sta bi trofeji trebali govoriti. Eto nista. Vazniji su klikeri i to sestoperci, po mogucnosti.
Dosadan si. :)
Jesi li onda bar skontao sta bi trofeji trebali govoriti? Ako je odgovor potvrdan, i to je nesto i izvinjajem se ako sam bio dosadan. To mi nije bio cilj, samo sam htio da ti odgovorim na tvoje pitanje: Ne kontam, sta bi trofeji trebali govoriti? Trofeji su ono zasto se sportisti bore i njihovo osvajanje je sportistima cilj, osim nekih za koje je vazno ucestvovati.
User avatar
Logovan
Posts: 102860
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#4454 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Logovan »

Trofeji jesu ono zašto se sportisti bore, ali ne pokazuje ko je bolji igrač, kao što se želi prikazati.
User avatar
R9..
Posts: 1976
Joined: 03/06/2009 08:35
Location: Soda

#4455 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by R9.. »

Luis Nazario de Lima
Buffon,
Totti,
R. Baggio
Dennis Bergkamp,
Ibrahimovic i mnogi drugi su tresevi jer nisu osvojili LP :D :D :D

Svasta :!: :!: :!:
tufahija12345
Posts: 566
Joined: 06/06/2013 00:57

#4456 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by tufahija12345 »

SSemir je trollom skrenuo paznju na Pikea i Ramosa i nije mi drago. Ja sam vam na primjeru 3 utakmice dokazao da je Sudija koji je dao penal Barceloni protiv Eibara vrlo upitan lik. On je direktno kriv sto su Barceloni oteti bodovi, a na kraju, kad je liga završena on kao "pomaže" Barceloni. TO samo po sebi izaziva sumnju u regularnost i objektivnost sudije.

A sto se tice trofeja. Evo plasticno da objasnim ovo u vezi Ramosa i Pikea. Pikea sad prozivaju jer je Real sampion. AL poprilicno je besmisleno provocirat Pikea.

Ne mozes nekoga zajebavat što ti imaš marku u džepu a on ima 2, 3 ili 5 KM. :D u tome je poenta. Nema smisla, nije logično. Nije matematički opravdano :D :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#4457 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Tomahawk11 »

Pa i Pikac konstantno proziva i provocira, tako da ima logike sto sad njega prozivaju.
Gleda se aktuelna sezona ;-) a to sa markom bas i nije relevantno :)
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#4458 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by seln »

Je li Osama bin Laden mrtav?
Nije sigurno, posto je u trenutku kada je upucan nosio dres Barcelone. :D
tufahija12345
Posts: 566
Joined: 06/06/2013 00:57

#4459 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by tufahija12345 »

Joj fakat se ponašate kraljevski sada. :D
ono kao:
- što se ovaj narod buni?
-ali kraljice narod nema hljeba da jede.
-pa nek jede kolače

:D :D
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#4460 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by MyTao »

Bosanski_kralj wrote:Nema ciganskije lige od španske. Pa šta se tu sve dešava, to nema ni u njihovim sapunicama.
Haha... Vjetar pravi penale, Malagin igrac SVE radi da Real zabije... Stvarno smijesno i ofirno.

Mogu samo zamisliti kako je bilo prije 50-60 godina dok je vladao Franko pa se Real nakupio trofeja i trofeja.. Ako je ovako danas? Kako je tada bilo?
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#4461 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Tomahawk11 »

MyTao wrote:
Bosanski_kralj wrote:Nema ciganskije lige od španske. Pa šta se tu sve dešava, to nema ni u njihovim sapunicama.
Haha... Vjetar pravi penale, Malagin igrac SVE radi da Real zabije... Stvarno smijesno i ofirno.

Mogu samo zamisliti kako je bilo prije 50-60 godina dok je vladao Franko pa se Real nakupio trofeja i trofeja.. Ako je ovako danas? Kako je tada bilo?
Jahm, vidjeli smo taj strasni otpor Evertona Arsenalu sa igracem vise :oops:
U redu je 8-)
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#4462 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by MyTao »

Tomahawk11 wrote:
MyTao wrote:
Bosanski_kralj wrote:Nema ciganskije lige od španske. Pa šta se tu sve dešava, to nema ni u njihovim sapunicama.
Haha... Vjetar pravi penale, Malagin igrac SVE radi da Real zabije... Stvarno smijesno i ofirno.

Mogu samo zamisliti kako je bilo prije 50-60 godina dok je vladao Franko pa se Real nakupio trofeja i trofeja.. Ako je ovako danas? Kako je tada bilo?
Jahm, vidjeli smo taj strasni otpor Evertona Arsenalu sa igracem vise :oops:
U redu je 8-)
Everton je kanta u gostima uvijek, ne samo sada... ako zele nauditi Liverpoolu mogli su se potruditi pa ne dati svih 6 bodova :) Cak i da je napravljeno Arsenal je se namucio i dobio cak i crveni :) Ali ona sramota u Malagi je nekoliko levela iznad...

A da ne pricam kako vjetar kosi igrace Barselone :-)
User avatar
stakasa
Posts: 8959
Joined: 14/11/2013 11:23

#4463 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by stakasa »

MyTao wrote:
Bosanski_kralj wrote:Nema ciganskije lige od španske. Pa šta se tu sve dešava, to nema ni u njihovim sapunicama.
Haha... Vjetar pravi penale, Malagin igrac SVE radi da Real zabije... Stvarno smijesno i ofirno.

Mogu samo zamisliti kako je bilo prije 50-60 godina dok je vladao Franko pa se Real nakupio trofeja i trofeja.. Ako je ovako danas? Kako je tada bilo?
Zato kada tako naviknuti na pomoc od sudija dodu u CL i igraju se s britanskim predstavnicima. U grupnoj fazi, ovi aprila ne docekaju
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#4464 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by MyTao »

stakasa wrote:
MyTao wrote:
Bosanski_kralj wrote:Nema ciganskije lige od španske. Pa šta se tu sve dešava, to nema ni u njihovim sapunicama.
Haha... Vjetar pravi penale, Malagin igrac SVE radi da Real zabije... Stvarno smijesno i ofirno.

Mogu samo zamisliti kako je bilo prije 50-60 godina dok je vladao Franko pa se Real nakupio trofeja i trofeja.. Ako je ovako danas? Kako je tada bilo?
Zato kada tako naviknuti na pomoc od sudija dodu u CL i igraju se s britanskim predstavnicima. U grupnoj fazi, ovi aprila ne docekaju
A to stvari drugacije u LP? Pa pogledaj samo onu sramotu ove godine protiv Bayerna... Mene sramota nesto bilo, a nemam nikakve veze ni sa jednim od njih :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#4465 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Tomahawk11 »

MyTao wrote: Everton je kanta u gostima uvijek, ne samo sada... ako zele nauditi Liverpoolu mogli su se potruditi pa ne dati svih 6 bodova :) Cak i da je napravljeno Arsenal je se namucio i dobio cak i crveni :) Ali ona sramota u Malagi je nekoliko levela iznad...

A da ne pricam kako vjetar kosi igrace Barselone :-)
Ma kanta ne kanta, sa igracem vise hladno izgubiti....jasno je :oops:
Koja sramota u Malagi? Ima ona jedna situacija gdje onaj propusti loptu i poslije toga Kameni odbrani sut. I svi su se toga uhvatili. Je li neko mozda utakmicu pogledao? Sijevalo je na obje strane.
Ne znam za taj vjetar, nisam gledao, vidjeh samo onaj penal na Albi i da, ono jeste smijesno, ne znam sta je sudija gledao :mrgreen:
User avatar
stakasa
Posts: 8959
Joined: 14/11/2013 11:23

#4466 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by stakasa »

Ok, Arsenal Totenhem Lester i Siti su trebali do polufinala ali im sudije ne dadose.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#4467 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Tomahawk11 »

Pa od svih pobrojanih Leicester je dogurao najdalje, a najgore su plasirani u EPL ove sezone. Kako to objasniti :mrgreen:
User avatar
stakasa
Posts: 8959
Joined: 14/11/2013 11:23

#4468 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by stakasa »

Tomahawk11 wrote:Pa od svih pobrojanih Leicester je dogurao najdalje, a najgore su plasirani u EPL ove sezone. Kako to objasniti :mrgreen:
Tako sto ih niko nije ozbiljno shvatao. Prosla bi ih Sevilja od pet - pet. Ali eto, tad mislili lako cemo sa levatima i obilo im se o glavu
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#4469 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Tomahawk11 »

stakasa wrote:
Tomahawk11 wrote:Pa od svih pobrojanih Leicester je dogurao najdalje, a najgore su plasirani u EPL ove sezone. Kako to objasniti :mrgreen:
Tako sto ih niko nije ozbiljno shvatao. Prosla bi ih Sevilja od pet - pet. Ali eto, tad mislili lako cemo sa levatima i obilo im se o glavu
Ma dobro, niko ih nije nalupao, na kraju su ispali za taj jedan gol.
No nije to bila poenta.
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#4470 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by MyTao »

Kakve veze engleski klubovi i njihova nemoc ima sa tim da je u Spaniji fudbal "spanska sapunica" ?

Logika nigdje veze :-)
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#4471 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Tomahawk11 »

MyTao wrote:Kakve veze engleski klubovi i njihova nemoc ima sa tim da je u Spaniji fudbal "spanska sapunica" ?

Logika nigdje veze :-)
Pa povukli smo paralelu sa zadnjim kolom.
City nabusio one 0-5, Liverpool isto hladno uzeo, Arsenal sa igracem manje Evertona.....necemo se naivni praviti 8-)
User avatar
stakasa
Posts: 8959
Joined: 14/11/2013 11:23

#4472 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by stakasa »

Tomahawk11 wrote:
stakasa wrote:
Tomahawk11 wrote:Pa od svih pobrojanih Leicester je dogurao najdalje, a najgore su plasirani u EPL ove sezone. Kako to objasniti :mrgreen:
Tako sto ih niko nije ozbiljno shvatao. Prosla bi ih Sevilja od pet - pet. Ali eto, tad mislili lako cemo sa levatima i obilo im se o glavu
Ma dobro, niko ih nije nalupao, na kraju su ispali za taj jedan gol.
No nije to bila poenta.
Ali nisu nista ni pokazali
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#4473 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Tomahawk11 »

Pokazali su vise od ovih koji vaze za neka imena.
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#4474 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by MyTao »

Tomahawk11 wrote:
MyTao wrote:Kakve veze engleski klubovi i njihova nemoc ima sa tim da je u Spaniji fudbal "spanska sapunica" ?

Logika nigdje veze :-)
Pa povukli smo paralelu sa zadnjim kolom.
City nabusio one 0-5, Liverpool isto hladno uzeo, Arsenal sa igracem manje Evertona.....necemo se naivni praviti 8-)
Prica je bila kakve rezultate englezi imaju u europi... Pa nije nista cudno da City nabusi Watford toliko, ili da Arsenal uzme... poveli su bili prije iskljucenja, Everton igra jako lose u gostima i nisu pobjedili zadnjih 5-6 tekmi ako se ne varam...

Nije cudno ni to sto je Real pobjedio... Malaga je nista za njih i sa onako velikim ulogom Real bi ih pobjedio cak da su davali 200% od sebe... Ali ofirno je ono opet bilo... kao i onaj penal za Barselonu... i jos more takvih stvari se desava u La Ligi a i u Europi (nekim cudom uvijek spanski klubovi profitiraju od sudijskih "greski" )

Ali hajd... na kraju samo da kazem da ja ne sporim Realovu titulu... najjaci su klub trenutno... ali se nesto mora uraditi po pitanju "vuce" za jedan od dva kluba kako u raspodjeli para tako u fer igri.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#4475 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Tomahawk11 »

MyTao wrote:
Prica je bila kakve rezultate englezi imaju u europi... Pa nije nista cudno da City nabusi Watford toliko, ili da Arsenal uzme... poveli su bili prije iskljucenja, Everton igra jako lose u gostima i nisu pobjedili zadnjih 5-6 tekmi ako se ne varam...

Nije cudno ni to sto je Real pobjedio... Malaga je nista za njih i sa onako velikim ulogom Real bi ih pobjedio cak da su davali 200% od sebe... Ali ofirno je ono opet bilo... kao i onaj penal za Barselonu... i jos more takvih stvari se desava u La Ligi a i u Europi (nekim cudom uvijek spanski klubovi profitiraju od sudijskih "greski" )

Ali hajd... na kraju samo da kazem da ja ne sporim Realovu titulu... najjaci su klub trenutno... ali se nesto mora uraditi po pitanju "vuce" za jedan od dva kluba kako u raspodjeli para tako u fer igri.
Izvini, jeste cudo. Nesto je slabo koga City nabusio u gostima ove sezone.
Arsenal je patnja bio, gubio od svakog.
Liverpool...sto slabiji protivnik, neizvjesnost veca. Znas ti to dobro. Ovo u zadnjem kolu puklo...i meni je to normalno.
Al jok. Svi se u Spaniji uhvatili Malage ko svetog slova. A Celta koja je u zaostaloj zapela ko da joj za zivota treba (a u katastrofalnoj formi, puse od svakog redom), e to je ok.
Evo pitam jos jednom: sta je ofirno kod utakmice Malaga - Real osim one situacije? Sudije u Spaniji znaju biti kriminalne. Ne samo ovo kolo, nego inace. TO nije novost.
Raspodjela para jeste nepravedna u Spaniji.
Post Reply