Gdje u Sa......

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
anonimnaosoba
Posts: 2015
Joined: 05/01/2012 00:01
Location: JOSIP KVESIĆ 3 !!!
Contact:

#4451 Re: Gdje u Sa......

Post by anonimnaosoba »

citat s teme Sarajevo shoping:
Nike AD komplet, oko 95 KM na sniženju u Nike-u, gornji dio dukserica s kapuljačom, ja sam nanijjetio da je uzmem :D
a maloprije naletih na:
Image
u Tušu :-D

desni klik > Open image in new tab
User avatar
hodža
Posts: 4525
Joined: 28/07/2011 02:23
Location: Rajvosa

#4452 Re: Gdje u Sa......

Post by hodža »

anonimnaosoba wrote:citat s teme Sarajevo shoping:
Nike AD komplet, oko 95 KM na sniženju u Nike-u, gornji dio dukserica s kapuljačom, ja sam nanijjetio da je uzmem :D
a maloprije naletih na:
Image
u Tušu :-D

desni klik > Open image in new tab
jel ovo oba dijela trenerke za 40 KM ??
User avatar
anonimnaosoba
Posts: 2015
Joined: 05/01/2012 00:01
Location: JOSIP KVESIĆ 3 !!!
Contact:

#4453 Re: Gdje u Sa......

Post by anonimnaosoba »

vjerovatno

@ RvP
ne kontam šta ti je nejasno, meni vala ništa nije čudno (sem cijene ove Legeine trenerke) :roll:
FMDzem
Posts: 651
Joined: 23/07/2011 20:30

#4454 Re: Gdje u Sa......

Post by FMDzem »

laptop, do nekih 600-650 KM :roll:
zaon1
Posts: 174
Joined: 21/10/2012 19:31

#4455 Re: Gdje u Sa......

Post by zaon1 »

Postojil u Sarajevu striptiz bar ? :D
User avatar
hodža
Posts: 4525
Joined: 28/07/2011 02:23
Location: Rajvosa

#4456 Re: Gdje u Sa......

Post by hodža »

zaon1 wrote:Postojil u Sarajevu striptiz bar ? :D

:lol: :lol:
zaon1
Posts: 174
Joined: 21/10/2012 19:31

#4457 Re: Gdje u Sa......

Post by zaon1 »

hodža wrote:
zaon1 wrote:Postojil u Sarajevu striptiz bar ? :D

:lol: :lol:
:evil:
User avatar
kokuz_sa
Posts: 9069
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#4458 Re: Gdje u Sa......

Post by kokuz_sa »

zaon1 wrote:Postojil u Sarajevu striptiz bar ? :D
koji ce ti djavo kad u kaficima i diskotekama trebe imaju manje odjece nego striptizete :D
bio je nekad kod policijske akademije gore..al dal jos radi ne znam
User avatar
spadalo
Posts: 312
Joined: 31/10/2012 22:32

#4459 Re: Gdje u Sa......

Post by spadalo »

zaon1 wrote:Postojil u Sarajevu striptiz bar ? :D

Ponedeljkom,PLAYBOY PARTY, Aerodromsko Naselje Playboy Club
User avatar
mali Ninja
Posts: 2144
Joined: 22/09/2007 21:10

#4460 Re: Gdje u Sa......

Post by mali Ninja »

gdje u sarajevu ima puzzli 5000+ dijelova ...
bluerapsody
Posts: 138
Joined: 03/10/2012 18:18

#4461 Re: Gdje u Sa......

Post by bluerapsody »

[quote="photo"]gdje se ima kupiti gajbi ali ne one za pijacu nego deblje, pravljene od punog drveta, treba mi dubina bar 40 cm za knjige?[/quote

uh to ti je bas tesko , jedino da pogledas kad istovaraju u trznim centrima robu, npr ispred Binga na Alipasinom stalno izbacuju gajbe razlicitih velicina , mislim da ce ti rado dati da odneses ako nadjes da ti sta odgovara :D .
bluerapsody
Posts: 138
Joined: 03/10/2012 18:18

#4462 Re: Gdje u Sa......

Post by bluerapsody »

porh9 wrote:
porh9 wrote:zna li neko gdje ima kartonskih pakovanja poput ovih

Image
Image
Zna li iko? :-D
Ja sam za potrebe premjestanja starih stvari u supu u Wisa shoping centru kupovala razne kartonske kutije koje stoje na lageru slozene i onda ih ti poslije kuci sastavis.Probaj vidjeti tamo mozda naidjes na to sto trazis. Sretno :-D
User avatar
honky tonk
Posts: 5884
Joined: 18/12/2011 22:18
Location: ovdje gdje se umire da bi se zivjelo.

#4463 Re: Gdje u Sa......

Post by honky tonk »

mali Ninja wrote:gdje u sarajevu ima puzzli 5000+ dijelova ...
i mene zanima :mrgreen:
lovorrr
Posts: 24
Joined: 27/09/2012 14:43

#4464 Re: Gdje u Sa......

Post by lovorrr »

Da li ima neka praonica rublja blizu Grbavice?
mp3problem
Posts: 414
Joined: 09/08/2012 19:01

#4465 Re: Gdje u Sa......

Post by mp3problem »

.
Last edited by mp3problem on 17/04/2014 23:35, edited 1 time in total.
lovorrr
Posts: 24
Joined: 27/09/2012 14:43

#4466 Re: Gdje u Sa......

Post by lovorrr »

mp3problem wrote:
lovorrr wrote:Da li ima neka praonica rublja blizu Grbavice?
Imaš u uniticu Boss i imaš tamo blizu zanatskog centra jednu hemijsku, odmah do franjevačkog studentskog doma.
Meni je Boss neprevaziđen i poprilično jeftin ako si član.
Članstvo je 20 KM godišnje.
Pozz
Hvala puuno, srce si :)
mp3problem
Posts: 414
Joined: 09/08/2012 19:01

#4467 Re: Gdje u Sa......

Post by mp3problem »

.
Last edited by mp3problem on 17/04/2014 23:20, edited 1 time in total.
Mr. Brightside
Posts: 31341
Joined: 26/02/2011 13:07

#4468 Re: Gdje u Sa......

Post by Mr. Brightside »

ispravka linka, http://www.boos.ba/ :)
mp3problem
Posts: 414
Joined: 09/08/2012 19:01

#4469 Re: Gdje u Sa......

Post by mp3problem »

.
Last edited by mp3problem on 17/04/2014 23:19, edited 1 time in total.
mp3problem
Posts: 414
Joined: 09/08/2012 19:01

#4470 Re: Gdje u Sa......

Post by mp3problem »

Mr. Brightside wrote:ispravka linka, http://www.boos.ba/ :)
:thumbup:
Last edited by mp3problem on 11/11/2012 21:43, edited 1 time in total.
mp3problem
Posts: 414
Joined: 09/08/2012 19:01

#4471 Re: Gdje u Sa......

Post by mp3problem »

mp3problem wrote:
Mr. Brightside wrote:ispravka linka, http://www.boos.ba/ :)
Edit: skontala sam da sam dva s stavila :D
Sorry, ide boos.ba
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#4472 Re: Gdje u Sa......

Post by VenomousV »

mp3problem wrote:
spadalo wrote:
zaon1 wrote:Postojil u Sarajevu striptiz bar ? :D

Ponedeljkom,PLAYBOY PARTY, Aerodromsko Naselje Playboy Club
Jel stvarno? Kakva raja bude, jel pristojno da i žensko dođe ili su sve glavonje kojekakve?
Čojku mi rođendan, pa ga kontala počastiti.
Vodila ga u Hrvatsku na striptiz jednom, extra nam bilo! Dok ja nisam sve pokvarila i sa striptizetom počela pričati o njenom djetetu i o tome kako je teško za posao danas :lol:
Ali o tim doživljajima na nekoj drugoj temi, u neko drugo vrijeme :D
:lol: :lol: :thumbup:
User avatar
HaHaHa2
Posts: 933
Joined: 03/04/2008 00:21
Location: Sarajevo

#4473 Re: Gdje u Sa......

Post by HaHaHa2 »

...70% - 80% - 90% alkohol
User avatar
Cholina_Lokica
Posts: 11119
Joined: 20/10/2008 23:16
Location: ...

#4474 Re: Gdje u Sa......

Post by Cholina_Lokica »

HaHaHa2 wrote:...70% - 80% - 90% alkohol
U apotekama, ja sam 90% uzimala u apoteci na Titovoj
User avatar
HaHaHa2
Posts: 933
Joined: 03/04/2008 00:21
Location: Sarajevo

#4475 Re: Gdje u Sa......

Post by HaHaHa2 »

Cholina_Lokica wrote:
HaHaHa2 wrote:...70% - 80% - 90% alkohol
U apotekama, ja sam 90% uzimala u apoteci na Titovoj
hvala
Post Reply