Hayat
Moderator: anex
- Zatamnjena stakla
- Posts: 10593
- Joined: 13/10/2009 03:15
- Location: Čaršija
#4451 Re: Hayat
Čuj Hayat, nema gorih moderatora 
-
Ambrozija
- Posts: 2845
- Joined: 20/01/2010 18:34
- Location: Sarajevo
#4452 Re: Hayat
karanana wrote:ma nije ni meni nesto iznad prsa.Ambrozija wrote:arshavin wrote:Kako je ruzna ova musicka.
Nemoj je, to je najdraza ucesnica karanane
ja sam irmi nukic - zelenookoj davo komplimente.
A slatka je, sto jest jest.
A ovaj veceras zasluzeno ispao!
-
rozalija80
- Posts: 43
- Joined: 28/07/2012 18:21
#4453 Re: Hayat
Prodje Elvin i veceras Azra je u prirodi ljudi mrsava,zgoljava,ruzna ko lopov,prosto ne mozete vjerovati da je to ista osoba sa ekrana,nigdje sisa,nigdje guze,suha ko grana,a sminke ima kilogram.Muski kojima se Azra svidja dodjite u wog petkom i subotom da vidite trebu sa ekrana jedino je mala plavooka Irma ljepsa u prirodi,cura ima prelijepo lice,oci,ten...Elvis zasluzeno vani,i do sada se provukao ni sam ne zna kako. Maid super pjeva, Jasmin onaj Serif Konjevic odvratan do bola
- BHF_Manijak
- Posts: 28524
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#4454 Re: Hayat
Je li iko upratio u Hayatovom dnevniku onaj prilog o pionirskoj i lavovima?
Interesuje me onaj lik sto pricao crnogorskim naglaskom "sada cemo imati lavove u nas zooloski vrt", je li fakat lik radi ovdje kod nas ili su oni jedni od donatora ovih zivotinja? Mada po izrecenoj recenici vidim da radi kod nas, ali eto za svaki slucaj da pitam!
Pa bar da jezik nauce, ali jok, ono njega primi a ovaj ni padeze ne zna!
Evo izbacili su na facebook prilog o tome, doticni je Esad Tajic, citiram:
"Da nasi sugradjani (ciji ba, tvoji sigurno nisu) ne idu okolo po susEdnim drzavama da obilazU zooloski vrt, nego ce imati priliku da se sa ovom zivotinjskom vrstom upoznaju u NAS ZOOLSKI VRT".
Hebem li ti pleme seljacko i ko je upravnik Pionirske!

Interesuje me onaj lik sto pricao crnogorskim naglaskom "sada cemo imati lavove u nas zooloski vrt", je li fakat lik radi ovdje kod nas ili su oni jedni od donatora ovih zivotinja? Mada po izrecenoj recenici vidim da radi kod nas, ali eto za svaki slucaj da pitam!
Pa bar da jezik nauce, ali jok, ono njega primi a ovaj ni padeze ne zna!
Evo izbacili su na facebook prilog o tome, doticni je Esad Tajic, citiram:
"Da nasi sugradjani (ciji ba, tvoji sigurno nisu) ne idu okolo po susEdnim drzavama da obilazU zooloski vrt, nego ce imati priliku da se sa ovom zivotinjskom vrstom upoznaju u NAS ZOOLSKI VRT".
Hebem li ti pleme seljacko i ko je upravnik Pionirske!
-
ketronsd1
- Posts: 1470
- Joined: 13/06/2006 15:29
#4456 Re: Hayat
Kaze ova sa Ficom;"Valjda ce neko da donese zakon o ocuvanju zdravlja"

-
Chuckie
- Posts: 7466
- Joined: 04/01/2011 21:44
#4457 Re: Hayat
Ova mala sa Fikretom treba samo da se smije, da ne progovara. Sve pokvari kad progovori. 
- karanana
- Posts: 50763
- Joined: 26/02/2004 00:00
#4458 Re: Hayat
tako je. ti sakiba samo suti.
fin ugao kamere na one haljine u back stageu.
eki azre.
fin ugao kamere na one haljine u back stageu.
eki azre.
-
Chuckie
- Posts: 7466
- Joined: 04/01/2011 21:44
#4459 Re: Hayat
Ova Azra se rodila za filmove za odrasle. 
- duminjo
- Posts: 20189
- Joined: 03/09/2011 12:43
- Location: Sarajevo
#4460 Re: Hayat
eki dzozlukakaranana wrote:
eki azre.
a nedo bog vjetar puhne ona suknjica bi sva u zrak
- Reglan
- Posts: 5011
- Joined: 04/01/2010 13:51
- Location: Usa
- Contact:
#4461 Re: Hayat
Dodjoh samo da vidim je li sta karanana pisao.
Ocekivano.
Ocekivano.
- karanana
- Posts: 50763
- Joined: 26/02/2004 00:00
#4462 Re: Hayat
a reko sam da ovo necu gledati, ali eto, moze se pogledati pokoja.arshavin wrote:Dodjoh samo da vidim je li sta karanana pisao.
Ocekivano.
ova voditeljica je za sekundicu ravnija od mog ukusa.
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#4464 Re: Hayat
Chuckie wrote:Ova Azra se rodila za filmove za odrasle.
-
lajk
- Posts: 2700
- Joined: 01/06/2011 13:40
- Location: Ilijaš
#4467 Re: Hayat
Jarane ova sa kikicama kao iz porno filmova 
-
ketronsd1
- Posts: 1470
- Joined: 13/06/2006 15:29
#4468 Re: Hayat
Samo da rata ne bude

Bas me interesuje koji bi bio rezultat IQ-testa vecerasnjih voditelja!?
Bas me interesuje koji bi bio rezultat IQ-testa vecerasnjih voditelja!?
Last edited by ketronsd1 on 28/12/2012 23:59, edited 1 time in total.
-
gerberica
- Posts: 4944
- Joined: 26/07/2011 22:28
#4469 Re: Hayat
pa mora cura nesto da ponudilajk wrote:Jarane ova sa kikicama kao iz porno filmova
- BHF_Manijak
- Posts: 28524
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#4470 Re: Hayat
FIkrete jes' dobar? Kakav je ono ba govor, sto voli lik da glumi filozofa kad je bilde obicni?
Ja frajera, puse se da je nesto a levat obicni...
Ja frajera, puse se da je nesto a levat obicni...
- Kardelj01
- Posts: 222
- Joined: 04/08/2011 15:49
#4471 Re: Hayat
Kad god prebacim na Hajat, mali Švrakić govori "HTJEO" 
-
Chuckie
- Posts: 7466
- Joined: 04/01/2011 21:44
#4472 Re: Hayat
Htjeo - Švrakić, plavka sa Fikretom - Televolting. 
-
Domy31
- Posts: 822
- Joined: 08/06/2011 18:37
-
crnoplavo
- Posts: 1446
- Joined: 28/01/2012 15:03
#4474 Re: Hayat
Dnevnik/Vjesti Petak 28.12 nesto prije 12 sto je prekinut?
ja sam steko takav ddojam
ja sam steko takav ddojam
- anonimnaosoba
- Posts: 2015
- Joined: 05/01/2012 00:01
- Location: JOSIP KVESIĆ 3 !!!
- Contact:
#4475 Re: Hayat
to televoLting se već uvuklo u naše društvo, malo ko ne govori dva l tu, mada nije ispravno...Chuckie wrote:Htjeo - Švrakić, plavka sa Fikretom - Televolting.
