Hayat

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
Zatamnjena stakla
Posts: 10593
Joined: 13/10/2009 03:15
Location: Čaršija

#4451 Re: Hayat

Post by Zatamnjena stakla »

Čuj Hayat, nema gorih moderatora :lol:
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#4452 Re: Hayat

Post by Ambrozija »

karanana wrote:
Ambrozija wrote:
arshavin wrote:Kako je ruzna ova musicka. :skoljka:

Nemoj je, to je najdraza ucesnica karanane :P
ma nije ni meni nesto iznad prsa.

ja sam irmi nukic - zelenookoj davo komplimente.
:lol:
A slatka je, sto jest jest.

A ovaj veceras zasluzeno ispao!
rozalija80
Posts: 43
Joined: 28/07/2012 18:21

#4453 Re: Hayat

Post by rozalija80 »

Prodje Elvin i veceras Azra je u prirodi ljudi mrsava,zgoljava,ruzna ko lopov,prosto ne mozete vjerovati da je to ista osoba sa ekrana,nigdje sisa,nigdje guze,suha ko grana,a sminke ima kilogram.Muski kojima se Azra svidja dodjite u wog petkom i subotom da vidite trebu sa ekrana jedino je mala plavooka Irma ljepsa u prirodi,cura ima prelijepo lice,oci,ten...Elvis zasluzeno vani,i do sada se provukao ni sam ne zna kako. Maid super pjeva, Jasmin onaj Serif Konjevic odvratan do bola
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28524
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#4454 Re: Hayat

Post by BHF_Manijak »

Je li iko upratio u Hayatovom dnevniku onaj prilog o pionirskoj i lavovima?
Interesuje me onaj lik sto pricao crnogorskim naglaskom "sada cemo imati lavove u nas zooloski vrt", je li fakat lik radi ovdje kod nas ili su oni jedni od donatora ovih zivotinja? Mada po izrecenoj recenici vidim da radi kod nas, ali eto za svaki slucaj da pitam! :-) :roll:

Pa bar da jezik nauce, ali jok, ono njega primi a ovaj ni padeze ne zna! :x

Evo izbacili su na facebook prilog o tome, doticni je Esad Tajic, citiram:

"Da nasi sugradjani (ciji ba, tvoji sigurno nisu) ne idu okolo po susEdnim drzavama da obilazU zooloski vrt, nego ce imati priliku da se sa ovom zivotinjskom vrstom upoznaju u NAS ZOOLSKI VRT".

Hebem li ti pleme seljacko i ko je upravnik Pionirske! :x :x :x
User avatar
lijan
Posts: 375
Joined: 13/06/2008 22:32
Location: Sarajevo

#4455 Re: Hayat

Post by lijan »

ketronsd1
Posts: 1470
Joined: 13/06/2006 15:29

#4456 Re: Hayat

Post by ketronsd1 »

Kaze ova sa Ficom;"Valjda ce neko da donese zakon o ocuvanju zdravlja" :lol: :lol: :lol:
Chuckie
Posts: 7466
Joined: 04/01/2011 21:44

#4457 Re: Hayat

Post by Chuckie »

Ova mala sa Fikretom treba samo da se smije, da ne progovara. Sve pokvari kad progovori. :)
User avatar
karanana
Posts: 50763
Joined: 26/02/2004 00:00

#4458 Re: Hayat

Post by karanana »

tako je. ti sakiba samo suti.
fin ugao kamere na one haljine u back stageu.

eki azre.
Chuckie
Posts: 7466
Joined: 04/01/2011 21:44

#4459 Re: Hayat

Post by Chuckie »

Ova Azra se rodila za filmove za odrasle. :D
User avatar
duminjo
Posts: 20189
Joined: 03/09/2011 12:43
Location: Sarajevo

#4460 Re: Hayat

Post by duminjo »

karanana wrote:
eki azre.
eki dzozluka


a nedo bog vjetar puhne ona suknjica bi sva u zrak
User avatar
Reglan
Posts: 5011
Joined: 04/01/2010 13:51
Location: Usa
Contact:

#4461 Re: Hayat

Post by Reglan »

Dodjoh samo da vidim je li sta karanana pisao.
Ocekivano. :D
User avatar
karanana
Posts: 50763
Joined: 26/02/2004 00:00

#4462 Re: Hayat

Post by karanana »

arshavin wrote:Dodjoh samo da vidim je li sta karanana pisao.
Ocekivano. :D
a reko sam da ovo necu gledati, ali eto, moze se pogledati pokoja.

ova voditeljica je za sekundicu ravnija od mog ukusa.
Chuckie
Posts: 7466
Joined: 04/01/2011 21:44

#4463 Re: Hayat

Post by Chuckie »

Bravo Tomislave! :thumbup:
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#4464 Re: Hayat

Post by MOSALJOZE »

Chuckie wrote:Ova Azra se rodila za filmove za odrasle. :D
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:
gerberica
Posts: 4944
Joined: 26/07/2011 22:28

#4465 Re: Hayat

Post by gerberica »

Denijal pjeva ko veliki :thumbup:
User avatar
karanana
Posts: 50763
Joined: 26/02/2004 00:00

#4466 Re: Hayat

Post by karanana »

pa nije los.
lajk
Posts: 2700
Joined: 01/06/2011 13:40
Location: Ilijaš

#4467 Re: Hayat

Post by lajk »

Jarane ova sa kikicama kao iz porno filmova :lol:
ketronsd1
Posts: 1470
Joined: 13/06/2006 15:29

#4468 Re: Hayat

Post by ketronsd1 »

Samo da rata ne bude :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Bas me interesuje koji bi bio rezultat IQ-testa vecerasnjih voditelja!?
Last edited by ketronsd1 on 28/12/2012 23:59, edited 1 time in total.
gerberica
Posts: 4944
Joined: 26/07/2011 22:28

#4469 Re: Hayat

Post by gerberica »

lajk wrote:Jarane ova sa kikicama kao iz porno filmova :lol:
pa mora cura nesto da ponudi :lol:
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28524
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#4470 Re: Hayat

Post by BHF_Manijak »

FIkrete jes' dobar? Kakav je ono ba govor, sto voli lik da glumi filozofa kad je bilde obicni? :shock: :? :roll:

Ja frajera, puse se da je nesto a levat obicni...
User avatar
Kardelj01
Posts: 222
Joined: 04/08/2011 15:49

#4471 Re: Hayat

Post by Kardelj01 »

Kad god prebacim na Hajat, mali Švrakić govori "HTJEO" :roll:
Chuckie
Posts: 7466
Joined: 04/01/2011 21:44

#4472 Re: Hayat

Post by Chuckie »

Htjeo - Švrakić, plavka sa Fikretom - Televolting. :D
crnoplavo
Posts: 1446
Joined: 28/01/2012 15:03

#4474 Re: Hayat

Post by crnoplavo »

Dnevnik/Vjesti Petak 28.12 nesto prije 12 sto je prekinut?

ja sam steko takav ddojam
User avatar
anonimnaosoba
Posts: 2015
Joined: 05/01/2012 00:01
Location: JOSIP KVESIĆ 3 !!!
Contact:

#4475 Re: Hayat

Post by anonimnaosoba »

Chuckie wrote:Htjeo - Švrakić, plavka sa Fikretom - Televolting. :D
to televoLting se već uvuklo u naše društvo, malo ko ne govori dva l tu, mada nije ispravno...
Post Reply