Vezano za Lindex.... Ja se uvijek pitam kako ljudi uspiju sebi naci tamo nesto. Ja samo udjem i izadjem i tako svaki put....jedna tamo wrote:nisrin dobro reče ponuda nikad gora, jučer sam zaredala po gradu, orsay, mango, azel, vis a vis neznam više još gdje al užas nema ništa stvarno na sniženju, kontala si kupit neku košuljicu za posla il neku suknju ma niš..
kontam opet do lindexa i belisime mada i oni stalno istu robu vrte..također mi treba i torba za posla al gdje? ulazila sam i ja u carpisu niš posebno.....
A Mango vise nije sto je nekada bio, stvarno su se pokvarili....Razocarana sam Carpisom, znala sam uci i godinu razmisljati koju torbu da kupim jer su mi sve prelijepe -ne znas koju da izaberes, a sada isto toliko razmisljam ali jer su mi sve preruzne



