Amazonka27 wrote:KB9 wrote:ma kod njih samo valja obicni onaj smoki, on je bas odlican, sve ostalo je dno
doduse nisam im probo jedino onaj eurokrem, ako neko jest nek progovori

Bio odlican i onda, naravno....po obicaju BH proizvodnje...sjebu sve...ne znam da li su se popravili opet - ali ne bacaju mi se pare.
?
Ako mislis na ovaj, on je isti kakav je i bio. I meni je najbolji, ove ostale nisam ni probao..mozda neke jesam, al nije to to. Ovaj smoki je zakon.

"Gold Flips"
Ono sto ti se moglo desiti (kao sto je meni) da sam totalnom zabunom uzeo ovaj ispod smoki, jer nisam uopste ni gledao detaljno. Tek kad sam ga pojeo, vidim nesto nije ok, pogledam kesu pise timi flips...

"Timi Flips" Gornji Rahić
Razlika u okusu je ocigledna. Ne znam da li su se popravili ovi timi, al nisam htio da testiram.
E sad kako je moguce da ovako dvije slicne ambalaze budu (ustvari ne slicne, nego iste) jbg, ocito sve moze kod nas.
