BiH proizvodi (domaće je najbolje)

Ekonomija, biznis, dionice, posao, (ne)zaposlenost...

Moderator: anex

Post Reply
mekaba
Posts: 1089
Joined: 19/11/2009 15:17

#4451 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by mekaba »

Bosnjak333 wrote:Cuj sistematski unistavanje. :lol:

Budimo realni Konzum vise nije konkurencija Bingu.

Stigo` tutututu tzv. djed bozicnjak vrli poznavalac kvalitete BH proizvoda. Sad ce tople preporuke koji Cro proizvod trebamo kupovati i gdje. Sto se njega osobno tice to nije ni bitno mada se jako boji da to ne bude BINGOOO :D Stigao je tututututu sad ce biti :lol:
User avatar
ElRe
Posts: 16944
Joined: 12/12/2011 11:28

#4452 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by ElRe »

Od cokolada iz regiona kod mene jedino imaju prolaz Bambi cokolade.
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#4453 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by KB9 »

budi patriota, kupuj ono vispak smece :lol:
User avatar
tututuuuu
Posts: 2600
Joined: 28/08/2015 22:58

#4454 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by tututuuuu »

Krasevi proizvodi su x puta bolje kvalitete nego drugi kanditorski proizvodi bivse Juge i jedni su od boljih opcenito, pa nek pjeni ko hoce a i nek kupuje ko sta hoce. Ja sam znao sta ce se dogoditi ako spomenem Dorinu, al ne pada mi napamet lagati i kamuflirati pa da namjerno trazim primjer a da to nije hrvatsko nesto samo da me neki pacenik ne bi spomenuo i rekao da ja ovdje guram necije proizvode.

Imate SL, eto i Vispak i sasvim slobodno ih i kupujte. :)
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#4455 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by MOSALJOZE »

BIONA
Posts: 1340
Joined: 02/09/2009 21:53
Contact:

#4456 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by BIONA »

Image

Ovaj cips u sredini PREDOBAR, ostale okuse nisam probala, ali ovaj plavi razvaljuje :D


:bih:


Proizvodi CORN FLIPS iz Srebrenika
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#4457 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by StupskaBitanga »

BIONA wrote:Image

Ovaj cips u sredini PREDOBAR, ostale okuse nisam probala, ali ovaj plavi razvaljuje :D


:bih:


Proizvodi CORN FLIPS iz Srebrenika
bingova fabrika a krompir je nas
BIONA
Posts: 1340
Joined: 02/09/2009 21:53
Contact:

#4458 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by BIONA »

Stvarno je odlican i cijena mu je super!
mekaba
Posts: 1089
Joined: 19/11/2009 15:17

#4459 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by mekaba »

tututuuuu wrote:Krasevi proizvodi su x puta bolje kvalitete nego drugi kanditorski proizvodi bivse Juge i jedni su od boljih opcenito, pa nek pjeni ko hoce a i nek kupuje ko sta hoce. Ja sam znao sta ce se dogoditi ako spomenem Dorinu, al ne pada mi napamet lagati i kamuflirati pa da namjerno trazim primjer a da to nije hrvatsko nesto samo da me neki pacenik ne bi spomenuo i rekao da ja ovdje guram necije proizvode.

Imate SL, eto i Vispak i sasvim slobodno ih i kupujte. :)
Eh ovdje se mogu sloziti s tobom. Kupujmo sta hocemo a ne da nam neko suflira samo sto hocemo da istu mogucnost imaju kupci u Hrvatskoj pa da se recimo neko odluci za Vispak ili tamo neku srbijansku cokoladu. Hocemo podjednake uslove a ne kolonizatorski odnos. Lafo mi smo EU a ta vasha roba iz BiH ne zadovoljava kriterie. Nije bilo BH proizvoda u Hrvatistanu ni prije ulaska istih u EU. Sam sebe "uvaljujesh" autofelacio :lol:
User avatar
tututuuuu
Posts: 2600
Joined: 28/08/2015 22:58

#4460 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by tututuuuu »

.
Last edited by tututuuuu on 23/12/2015 02:10, edited 1 time in total.
User avatar
tututuuuu
Posts: 2600
Joined: 28/08/2015 22:58

#4461 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by tututuuuu »

.
User avatar
Boateng
Posts: 1409
Joined: 15/02/2011 00:10

#4462 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by Boateng »

BIONA wrote:Image

Ovaj cips u sredini PREDOBAR, ostale okuse nisam probala, ali ovaj plavi razvaljuje :D


:bih:


Proizvodi CORN FLIPS iz Srebrenika
Jedini on i valja, ali je često preslan.
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#4463 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by KB9 »

ma kod njih samo valja obicni onaj smoki, on je bas odlican, sve ostalo je dno

doduse nisam im probo jedino onaj eurokrem, ako neko jest nek progovori :lol:
Samprotivsviju
Posts: 7046
Joined: 03/12/2011 13:10

#4464 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by Samprotivsviju »

KB9 wrote:budi patriota, kupuj ono vispak smece :lol:
Nevalja se rugat brani, ali ono je ocajno sta oni rade

I onda se ponosni reklamiraju na klixu i pucaju suplju o nekim svojim brendovima
User avatar
Amazonka27
Posts: 6209
Joined: 21/08/2007 10:25
Location: Sa

#4465 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by Amazonka27 »

KB9 wrote:ma kod njih samo valja obicni onaj smoki, on je bas odlican, sve ostalo je dno

doduse nisam im probo jedino onaj eurokrem, ako neko jest nek progovori :lol:
Bio odlican i onda, naravno....po obicaju BH proizvodnje...sjebu sve...ne znam da li su se popravili opet - ali ne bacaju mi se pare.
User avatar
aveos
Posts: 1763
Joined: 28/02/2012 08:42

#4466 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by aveos »

Jel ko probao ovaj smoki,isto domaca proizvodnja

Image
User avatar
Thorgerson
Posts: 9908
Joined: 15/04/2015 11:26

#4467 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by Thorgerson »

Amazonka27 wrote:
KB9 wrote:ma kod njih samo valja obicni onaj smoki, on je bas odlican, sve ostalo je dno

doduse nisam im probo jedino onaj eurokrem, ako neko jest nek progovori :lol:
Bio odlican i onda, naravno....po obicaju BH proizvodnje...sjebu sve...ne znam da li su se popravili opet - ali ne bacaju mi se pare.
?

Ako mislis na ovaj, on je isti kakav je i bio. I meni je najbolji, ove ostale nisam ni probao..mozda neke jesam, al nije to to. Ovaj smoki je zakon.
Image
"Gold Flips"

Ono sto ti se moglo desiti (kao sto je meni) da sam totalnom zabunom uzeo ovaj ispod smoki, jer nisam uopste ni gledao detaljno. Tek kad sam ga pojeo, vidim nesto nije ok, pogledam kesu pise timi flips...
Image
"Timi Flips" Gornji Rahić

Razlika u okusu je ocigledna. Ne znam da li su se popravili ovi timi, al nisam htio da testiram.

E sad kako je moguce da ovako dvije slicne ambalaze budu (ustvari ne slicne, nego iste) jbg, ocito sve moze kod nas. :-)
User avatar
Amazonka27
Posts: 6209
Joined: 21/08/2007 10:25
Location: Sa

#4468 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by Amazonka27 »

Eurokrem :) a Gold smoki je jedan jedini - najbolji :)
Nepass
Posts: 1903
Joined: 11/09/2015 16:44

#4469 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by Nepass »

aveos wrote:Jel ko probao ovaj smoki,isto domaca proizvodnja

Image
Ja se nauko, sad mi je bas ovaaj najbolji
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#4470 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by KB9 »

ima nekakav krem sto se proizvodi kod nas, valjda isti recept i okus ko eurokrem iz srbije a duplo jeftiniji
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#4471 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by StupskaBitanga »

Agrokomerc skroz crni eurokrem 2.45 500gr a nije los uopste
probook
Posts: 5044
Joined: 13/10/2013 22:38

#4472 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by probook »

Pa ti kupuj domace - uzeo neke TIMA POPCORN kukuruz za kokice proizvodi se u Brckom i to je go**o najvece sto sam ikada kupio sto se tice kokica. Nije puklo ni 50% zrna, a ovo sto je puklo katastrofa. Probao i sve bacio u smece! Dabogda se zatvorili odma sutra!!!
User avatar
Nisrin
Posts: 5495
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#4473 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by Nisrin »

Poslije Nutelle, najbolji eurokrem je NUTKAO, probali sve nase ali su preslatki i nije to to...
Nutkao je najjeftiniji u Bingu, 750g 5.40KM...a Nutella istza gramaza 10KM, sto je cista kradja, jer na zapadu na akciji Nutella 1000g bude na akciji 3.4 eura :D
Nepass
Posts: 1903
Joined: 11/09/2015 16:44

#4474 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by Nepass »

a koji je fazon pa je nutella tako skupa kod nas?
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#4475 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by channel10 »

Nepass wrote:a koji je fazon pa je nutella tako skupa kod nas?
Fazon gladnih ociju. Svi nas deru, pa sto ne bi i oni.
Post Reply