Dres reprezentacije BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply

Koja marka za novi BH dress????

Poll ended at 31/07/2009 23:13

Umbro
17
9%
Le qoc sportif
17
9%
Hummel
4
2%
Nike
46
24%
Adidas
59
30%
Puma
26
13%
Kappa
12
6%
Lotto
2
1%
Legea
6
3%
Reebok
5
3%
 
Total votes: 194

5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#4451 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by 5 0 5 »

Crvena Tifoza wrote:Evo ja sam prvi bio ubijeđen da je Adidas od utakmice sa Amerima jer dosta se nekih sitnica poklapalo. Od večeras vjerujem da se ipak radi o Nike. ;)
isto.


bas gledam ove dresove za brazil, i od svih, samo mi se jedan adidasov svidja. nigerija, rusija, kolumbija. ko da su nasli zaboravljeni lager iz 1982. pa samo nalijepili grbove. nike ipak ima malo bolji dizajnerski tim. mada je to sve u pet deka. ako su napravili maksuz neki lijep dizajn za nas dres, onda bih volio da je adidas prije nego nike. samo neka nije neka frljoka, kao sto je belgijski, ili ecuadorov.
Crvena Tifoza
Posts: 11767
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#4452 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Crvena Tifoza »

505sCrtom wrote:
Crvena Tifoza wrote:Evo ja sam prvi bio ubijeđen da je Adidas od utakmice sa Amerima jer dosta se nekih sitnica poklapalo. Od večeras vjerujem da se ipak radi o Nike. ;)
isto.


bas gledam ove dresove za brazil, i od svih, samo mi se jedan adidasov svidja. nigerija, rusija, kolumbija. ko da su nasli zaboravljeni lager iz 1982. pa samo nalijepili grbove. nike ipak ima malo bolji dizajnerski tim. mada je to sve u pet deka. ako su napravili maksuz neki lijep dizajn za nas dres, onda bih volio da je adidas prije nego nike. samo neka nije neka frljoka, kao sto je belgijski, ili ecuadorov.
I ja sam se nadao da će biti Adidas. Bio sam u to ubijeđen. Evo recimo za tekmu sa Amerima 'neki' od naših igrača su dobili majice za trening od Adidasa kao na 'probu'. Međutim, večeras mi 'nešto' govori da se ipak radi o Nike. Nadam se da griješim.
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#4453 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by 5 0 5 »

Crvena Tifoza wrote: I ja sam se nadao da će biti Adidas. Bio sam u to ubijeđen. Evo recimo za tekmu sa Amerima 'neki' od naših igrača su dobili majice za trening od Adidasa kao na 'probu'. Međutim, večeras mi 'nešto' govori da se ipak radi o Nike. Nadam se da griješim.
premazani su tamo u savezu svim bojama. izgleda da se fraza, "a gdje sam ja u tome", tesko iskorijenjuje. samo se nadam da nece sve zajebati. jer, nasa reprezentacija nikad nije imala bolji pregovaracki polozaj nego sad. na svjetskom, u prvoj jakosnoj grupi, par zvijezda u timu. milina. nike, adidas, puma. svejedno mi je. samo da nije neki template, nego orginalni dizajn.
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#4454 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by kamen spoticanja »

Evo kazu da je jednoglasno izabran Adidas
sarajevsko_pivo
Posts: 4187
Joined: 27/07/2009 16:22

#4455 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by sarajevsko_pivo »

Nek nam sutra neko uslika te novine!
User avatar
Jazzy.ba
Posts: 2061
Joined: 26/04/2012 00:43

#4456 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Jazzy.ba »

Samo Fanatic shop ima nove legea dresove, dilaju ih pod WC dresovi. :D Tako da je sve moguce.
sarajevsko_pivo
Posts: 4187
Joined: 27/07/2009 16:22

#4457 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by sarajevsko_pivo »

Ekskluzivno: Adidas oblači Zmajeve

Quote:
Kako ekskluzivno saznaje portal SuperSport.ba renomirani proizvođač opreme Adidas i zvanično će biti novi sponzor reprezentacije Bosne i Hercegovine.

Članovi Izvršnog odbora Nogometnog saveza naše zemlje jednoglasno su potvrdili ovu odluku, a nakon isteka ugovora sa dosadašnjim sponzorom, ova odluka će biti i ozvaničena.

Do sada je naša reprezentacija nastupala u opremi italijanskog prozivođača opreme Legea, a ovaj ugovor vrijedi do juna, taman prije početka Mundijala u Brazilu.

Kako saznajemo u igri da oblači naše reprezentativce bili su još Nike i Puma, ali je Adidas ocjenjen kao najkvalitetniji i najpovoljniji, tako da ćemo naše Zmajeve u Brazilu gledati obučene u ovoj renomiranoj opremi.
User avatar
and
Posts: 8178
Joined: 04/09/2007 22:51

#4458 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by and »

N.N. wrote:Koliko preseravaju sa ovim, izgleda da su se uspjeli i posvadjati u Savezu :D
Bar tako nagovjestava sutrasnji Sport.
Alasellamet.
normalnu struju u savezu koja dogovara novog sponzora opstruiraju ostaci iz prethodnih garnitura saveza koji su još tu i iako su manjina forsiraju legeu :evil:
User avatar
Jazzy.ba
Posts: 2061
Joined: 26/04/2012 00:43

#4459 Dres reprezentacije BiH

Post by Jazzy.ba »

@pivo

Napisano je to par postova iznad.
User avatar
gustaVege
Posts: 152
Joined: 05/03/2014 16:11

#4460 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by gustaVege »

JoseMujica wrote:i dovesti Deena za selektora da ih šipkicom po nogicama ćera da trče po terenu


a za dresove nek se brine Modni Mačak
:lol:
User avatar
House
Posts: 51327
Joined: 17/03/2010 15:36

#4461 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by House »

http://www.zenicablog.com/zenica/sport/ ... premi.html

Renomirani proizvođač sportske opreme Adidas bit će novi sponzor nogometne reprezentacije Bosne i Hercegovine. Članovi Izvršnog odbora Nogometnog saveza BiH jednoglasno su potvrdili ovu odluku, a nakon isteka ugovora sa dosadašnjim sponzorom, ova odluka će biti i ozvaničena.


:?:
Mustang1
Posts: 29919
Joined: 29/12/2010 17:31

#4462 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Mustang1 »

Malo je off ali je slicno :D Ako neko negdje nadje loptu sa svjetskog ali onu manju kao rukometna nek stavi link .. Jos bolje ako ima gdje da se napise i ime nase repke na njoj :D Ona velika mi je "golema" gdje cu je na klinac a i skupa je vala :D
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#4463 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by MOSALJOZE »

House wrote:http://www.zenicablog.com/zenica/sport/ ... premi.html

Renomirani proizvođač sportske opreme Adidas bit će novi sponzor nogometne reprezentacije Bosne i Hercegovine. Članovi Izvršnog odbora Nogometnog saveza BiH jednoglasno su potvrdili ovu odluku, a nakon isteka ugovora sa dosadašnjim sponzorom, ova odluka će biti i ozvaničena.


:?:
=hocu citanost
User avatar
House
Posts: 51327
Joined: 17/03/2010 15:36

#4464 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by House »

to je to drugovi :D Adidas
sarajevsko_pivo
Posts: 4187
Joined: 27/07/2009 16:22

#4465 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by sarajevsko_pivo »

Vecina u anketi je htjela Adidas izgleda da ce biti Adidas.

Samo se nadam da nece cekati prvi juni da predstave dresove, to bi vec sada nekad trebali uraditi, da se mogu vec naruciti...

Nadam se da su trenerke fine takodjer da narucim odmah!
User avatar
and
Posts: 8178
Joined: 04/09/2007 22:51

#4466 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by and »

House wrote:http://www.zenicablog.com/zenica/sport/ ... premi.html

Renomirani proizvođač sportske opreme Adidas bit će novi sponzor nogometne reprezentacije Bosne i Hercegovine. Članovi Izvršnog odbora Nogometnog saveza BiH jednoglasno su potvrdili ovu odluku, a nakon isteka ugovora sa dosadašnjim sponzorom, ova odluka će biti i ozvaničena.


:?:
tačno.31.5. će biti ozvaničeno
sarajevsko_pivo
Posts: 4187
Joined: 27/07/2009 16:22

#4467 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by sarajevsko_pivo »

and wrote:
House wrote:http://www.zenicablog.com/zenica/sport/ ... premi.html

Renomirani proizvođač sportske opreme Adidas bit će novi sponzor nogometne reprezentacije Bosne i Hercegovine. Članovi Izvršnog odbora Nogometnog saveza BiH jednoglasno su potvrdili ovu odluku, a nakon isteka ugovora sa dosadašnjim sponzorom, ova odluka će biti i ozvaničena.


:?:
tačno.31.5. će biti ozvaničeno
Kasno brate! To je par dana samo prija pocetka WC...
User avatar
House
Posts: 51327
Joined: 17/03/2010 15:36

#4468 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by House »

Do sada je naša reprezentacija nastupala u opremi italijanskog prozivođača opreme Legea, a ovaj ugovor vrijedi do juna, taman prije početka Mundijala u Brazilu.

8-) hvala bogu
User avatar
and
Posts: 8178
Joined: 04/09/2007 22:51

#4469 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by and »

sarajevsko_pivo wrote:
and wrote:
House wrote:http://www.zenicablog.com/zenica/sport/ ... premi.html

Renomirani proizvođač sportske opreme Adidas bit će novi sponzor nogometne reprezentacije Bosne i Hercegovine. Članovi Izvršnog odbora Nogometnog saveza BiH jednoglasno su potvrdili ovu odluku, a nakon isteka ugovora sa dosadašnjim sponzorom, ova odluka će biti i ozvaničena.


:?:
tačno.31.5. će biti ozvaničeno
Kasno brate! To je par dana samo prija pocetka WC...
jeste,al šta ćeš.samo da se ovih tumora riješimo. :D
Mustang1
Posts: 29919
Joined: 29/12/2010 17:31

#4470 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Mustang1 »

Bit ce sve gotovo to oprema dostavljena i sve ali je nece nositi zvanicno dok ne istekne ovaj ugovor sa ovim ciganima :D
User avatar
House
Posts: 51327
Joined: 17/03/2010 15:36

#4471 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by House »

Mustang1 wrote:Bit ce sve gotovo to oprema dostavljena i sve ali je nece nositi zvanicno dok ne istekne ovaj ugovor sa ovim ciganima :D

obrisati guzove i vratiti :D
User avatar
House
Posts: 51327
Joined: 17/03/2010 15:36

#4472 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by House »

Očekujte "leak" izgleda dresova u aprilu

ova stranica uvijek objavi http://www.footyheadlines.com/
User avatar
N.N.
Posts: 3542
Joined: 04/04/2012 19:27
Location: 072

#4473 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by N.N. »

Ma nista nezvanicno i ti folovi, tek kada Savez objavi, onda se i povjeruje :-D

Kako da npr. Klix, Havaz i ostali nemaju tu nezvanicnu info, a samo ovi sa nekog super-a imaju !? :-D
p.s. i ze-blog je samo od njih to prenio.
User avatar
denimb
Posts: 2725
Joined: 27/03/2009 14:33

#4474 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by denimb »

House wrote:to je to drugovi :D Adidas
Jel' da otvaram sampanjac ? :D
User avatar
House
Posts: 51327
Joined: 17/03/2010 15:36

#4475 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by House »

denimb wrote:
House wrote:to je to drugovi :D Adidas
Jel' da otvaram sampanjac ? :D

muštuluk :D red je zaliti
Post Reply