Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Obuca9
Posts: 9729
Joined: 23/02/2007 01:49
Location: Emir Obuća !!!
Contact:

#4451 Re: Utakmice.

Post by Obuca9 »

A kakve to veze ima sa ovom temom i ovim podforumom?
User avatar
Darh Wader
Posts: 448
Joined: 25/09/2009 19:04
Location: New Mexico

#4452 Re: Utakmice.

Post by Darh Wader »

Pa tema je utakmice a sarajevska raja iste gleda u tom objektu,pa sam zato i postavio pitanje.
User avatar
Logovan
Posts: 102861
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#4453 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Izgleda da neće biti prenosa.
User avatar
STARBUZZ
Posts: 101
Joined: 20/02/2014 23:01
Location: Od Ciglana do Podhrastova, od Breke do Mejtaša, including Jezero

#4454 Re: Utakmice.

Post by STARBUZZ »

Logovan wrote:Izgleda da neće biti prenosa.
Zeljeznicari rade sve da im dodje sto vise ljudi...
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#4455 Re: Utakmice.

Post by Dr. Kuca »

Bit ce prenos.

Karaj zelju aleee :izet: :izet:
golman
Posts: 2684
Joined: 23/01/2014 22:33
Location: na golu

#4456 Re: Utakmice.

Post by golman »

Ako će biti prenos,na kojoj televiziji će biti?
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7940
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#4457 Re: Utakmice.

Post by Baltazar_khan »

sa zvanične
Image

eto gledamo preko streama. ne pada mi na pamet da idem tamo bez obilježja to mi je poniženje veliko a ionako mi se gadi ************* od stadiona!
Last edited by -LIBERO- on 11/03/2014 18:04, edited 1 time in total.
Reason: Bez uvreda.
User avatar
Maharadza
Posts: 17072
Joined: 30/01/2013 15:13

#4458 Re: Utakmice.

Post by Maharadza »

Baltazar_khan wrote:sa zvanične
Image

eto gledamo preko streama. ne pada mi na pamet da idem tamo bez obilježja to mi je poniženje veliko a ionako mi se gadi ***************** od stadiona!
Tako je, ne pada mi na pamet da opet riskiram kako život tako i prekid tekme (pošto sam već jednom išao kad je bila ona zabrana a i tada je samo srećom izbjegnut veći belaj i okršaj na sjeveru) ako dođe do incidenta a na što oni dušmani u savezu jedva čekaju, pa da ***************************************************************. Pamet u glavu, valjda će biti kakvog stream-a?!

Sent from my GT-I9300
Last edited by -LIBERO- on 11/03/2014 18:06, edited 1 time in total.
Reason: Polako. Bez uvreda!!!
User avatar
JOINT_1921
Posts: 2446
Joined: 22/06/2012 16:03
Location: Grbavica
Vozim: odlično

#4459 Re: Utakmice.

Post by JOINT_1921 »

Ova se ne igra u bodove, mijesas loncice... 3:0 ce svakako biti...
User avatar
Capajebo
Posts: 22034
Joined: 15/03/2012 02:47
Location: Berzakh bb

#4460 Re: Utakmice.

Post by Capajebo »

jebala ih mojatv vise :angry:
User avatar
Logovan
Posts: 102861
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#4461 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Capajebo wrote:jebala ih mojatv vise :angry:
:evil: Jebo te ne moze se obezbijediti normalan prenos.
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#4462 Re: Utakmice.

Post by Kemal Malovčić »

Ne bih otišo na onaj stadion nema šanse.
User avatar
Reglan
Posts: 5012
Joined: 04/01/2010 13:51
Location: Usa
Contact:

#4463 Re: Utakmice.

Post by Reglan »

Kemal Malovčić wrote:Ne bih otišo na onaj stadion nema šanse.
Isti sam.
Sretno braci koja ide. :thumbup:
User avatar
animus
Posts: 5728
Joined: 21/06/2012 13:13

#4464 Re: Utakmice.

Post by animus »

Kako ne otici na tako bitnu utakmicu koja se igra u komsiliku.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
User avatar
Butmiran
Posts: 9171
Joined: 28/01/2013 22:06

#4465 Re: Utakmice.

Post by Butmiran »

Karte u gradu su u prodaji od 9 sati, tako Šiljak reče.
User avatar
Maharadza
Posts: 17072
Joined: 30/01/2013 15:13

#4466 Re: Utakmice.

Post by Maharadza »

animus wrote:Kako ne otici na tako bitnu utakmicu koja se igra u komsiliku.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
Šta ću bez obilježja ići koji racku, imam osjećaj kao da sam turist bez šala. Da ne pričam o nedostatku kopa i navijanja. :roll:

Sent from my GT-I9300
User avatar
Cossack
Posts: 7315
Joined: 22/12/2002 00:00

#4467 Re: Utakmice.

Post by Cossack »

Kemal Malovčić wrote:Ne bih otišo na onaj stadion nema šanse.
Ja sam davno rekao da nikada više na onu straćaru od stadiona neću otići. Nadam se da će raja biti pametna i da neće otići obzirom da u ovakvoj situaciji to ne može donijeti ništa dobro. Onaj Šiljak nas preofirno poziva obzirom da je za njega naš dolazak win-win situacija. Hem mu daš para, hem kazne FK Sarajevo a kao eventualni bonus neko naš uleti u teren i eto ti 3:0. Ko sjedi u Savezu ovaj scenario bi jedva dočekali. Zato raja pamet u glavu. Ko nema Moja TV neka ide kod komšije! :)
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#4468 Re: Utakmice.

Post by Kemal Malovčić »

I još ti daju osjećaj da radiš nešto pogrešno kršiš neku zabranu.

Maloumni šlagirani savez i još gora policija.
Fauja Singh
Posts: 2474
Joined: 07/12/2011 12:40

#4469 Re: Utakmice.

Post by Fauja Singh »

Ovi moji haveri sto navijaju za Zelju nisu ni malo optimisticni, svi se slazu da ne pamte kad su gledali goreg Zelju od onog protiv Zrinskog, a s druge strane se takodjer slazu da su Olimpica protiv nas vile pronosale i to samo tako...
Ja se samo nadam da mi sutra necemo izaci s mislima o nekakvom 0-0 rezultatu i da se nece prevse razmisljati o revansu, bolji smo na svim pozicijama i tako se treba postaviti na terenu... igraci moraju shvatiti da je derbi vise od utakmice i da bi sa sutrasnja utrpana 2-3 komada dosta popravili atmosferu i donekle se iskupili za ova dva kola.
Ucinite nas ponosnim!
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#4470 Re: Utakmice.

Post by todd_smith »

Prvo poluvrijeme jesu, drugo nisu jer je Olimpic realno imao 2-3 stopostotne sanse
Fauja Singh
Posts: 2474
Joined: 07/12/2011 12:40

#4471 Re: Utakmice.

Post by Fauja Singh »

Jbg, u drugom smo digli rucnu i malo se povukli, a mozda nas je i Olimpic na to natjerao ali i sa takvom igrom smo stvorili 3-4 odlicne sanse, misljenja sam da se jako brzo otvaramo i stvaramo sanse, ovo sto smo se protiv Olimpica isfulali ne vjerujem da se vise moze ponoviti.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#4472 Re: Utakmice.

Post by todd_smith »

Sa obzirom da smo svaku utakmicu (osim Celika) imali po 1 zicer i svaki put promasili, vise nista ne znam
renee_
Posts: 4
Joined: 11/08/2011 18:29

#4473 Re: Utakmice.

Post by renee_ »

internazionale
Posts: 2562
Joined: 30/12/2009 15:52

#4474 Re: Utakmice.

Post by internazionale »

stroga normala wrote:Ovi moji haveri sto navijaju za Zelju nisu ni malo optimisticni, svi se slazu da ne pamte kad su gledali goreg Zelju od onog protiv Zrinskog, a s druge strane se takodjer slazu da su Olimpica protiv nas vile pronosale i to samo tako...
Ja se samo nadam da mi sutra necemo izaci s mislima o nekakvom 0-0 rezultatu i da se nece prevse razmisljati o revansu, bolji smo na svim pozicijama i tako se treba postaviti na terenu... igraci moraju shvatiti da je derbi vise od utakmice i da bi sa sutrasnja utrpana 2-3 komada dosta popravili atmosferu i donekle se iskupili za ova dva kola.
Ucinite nas ponosnim!
po meni je jedno ok odigrano poluvrijeme (od cetiri) premalo da bih bio neki optimista
valjda sutra sastave cijelu utakmicu kako treba
User avatar
Maharadza
Posts: 17072
Joined: 30/01/2013 15:13

#4475 Re: Utakmice.

Post by Maharadza »

renee_ wrote:2 KM se plaća prijenos derbija

http://www.brzevijesti.ba/clanak/8054/p ... at-ce-2-km
Za lijeka im trebalo, stoka gladna, daBogda se sutra privatizovali. :mad:

Sent from my GT-I9300
Post Reply