Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Obuca9
- Posts: 9729
- Joined: 23/02/2007 01:49
- Location: Emir Obuća !!!
- Contact:
#4451 Re: Utakmice.
A kakve to veze ima sa ovom temom i ovim podforumom?
- Darh Wader
- Posts: 448
- Joined: 25/09/2009 19:04
- Location: New Mexico
#4452 Re: Utakmice.
Pa tema je utakmice a sarajevska raja iste gleda u tom objektu,pa sam zato i postavio pitanje.
- Logovan
- Posts: 102861
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#4453 Re: Utakmice.
Izgleda da neće biti prenosa.
- STARBUZZ
- Posts: 101
- Joined: 20/02/2014 23:01
- Location: Od Ciglana do Podhrastova, od Breke do Mejtaša, including Jezero
#4454 Re: Utakmice.
Zeljeznicari rade sve da im dodje sto vise ljudi...Logovan wrote:Izgleda da neće biti prenosa.
- Dr. Kuca
- Posts: 7735
- Joined: 10/02/2012 20:07
#4455 Re: Utakmice.
Bit ce prenos.
Karaj zelju aleee

Karaj zelju aleee
-
golman
- Posts: 2684
- Joined: 23/01/2014 22:33
- Location: na golu
#4456 Re: Utakmice.
Ako će biti prenos,na kojoj televiziji će biti?
- Baltazar_khan
- Posts: 7940
- Joined: 25/08/2008 01:46
- Location: Moj grad, moj klub
#4457 Re: Utakmice.
sa zvanične

eto gledamo preko streama. ne pada mi na pamet da idem tamo bez obilježja to mi je poniženje veliko a ionako mi se gadi ************* od stadiona!

eto gledamo preko streama. ne pada mi na pamet da idem tamo bez obilježja to mi je poniženje veliko a ionako mi se gadi ************* od stadiona!
Last edited by -LIBERO- on 11/03/2014 18:04, edited 1 time in total.
Reason: Bez uvreda.
Reason: Bez uvreda.
- Maharadza
- Posts: 17072
- Joined: 30/01/2013 15:13
#4458 Re: Utakmice.
Tako je, ne pada mi na pamet da opet riskiram kako život tako i prekid tekme (pošto sam već jednom išao kad je bila ona zabrana a i tada je samo srećom izbjegnut veći belaj i okršaj na sjeveru) ako dođe do incidenta a na što oni dušmani u savezu jedva čekaju, pa da ***************************************************************. Pamet u glavu, valjda će biti kakvog stream-a?!Baltazar_khan wrote:sa zvanične
eto gledamo preko streama. ne pada mi na pamet da idem tamo bez obilježja to mi je poniženje veliko a ionako mi se gadi ***************** od stadiona!
Sent from my GT-I9300
Last edited by -LIBERO- on 11/03/2014 18:06, edited 1 time in total.
Reason: Polako. Bez uvreda!!!
Reason: Polako. Bez uvreda!!!
- JOINT_1921
- Posts: 2446
- Joined: 22/06/2012 16:03
- Location: Grbavica
- Vozim: odlično
#4459 Re: Utakmice.
Ova se ne igra u bodove, mijesas loncice... 3:0 ce svakako biti...
- Capajebo
- Posts: 22034
- Joined: 15/03/2012 02:47
- Location: Berzakh bb
#4460 Re: Utakmice.
jebala ih mojatv vise 
- Logovan
- Posts: 102861
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#4461 Re: Utakmice.
Capajebo wrote:jebala ih mojatv vise
- Kemal Malovčić
- Posts: 9090
- Joined: 19/03/2012 01:03
#4462 Re: Utakmice.
Ne bih otišo na onaj stadion nema šanse.
- Reglan
- Posts: 5012
- Joined: 04/01/2010 13:51
- Location: Usa
- Contact:
#4463 Re: Utakmice.
Isti sam.Kemal Malovčić wrote:Ne bih otišo na onaj stadion nema šanse.
Sretno braci koja ide.
- animus
- Posts: 5728
- Joined: 21/06/2012 13:13
#4464 Re: Utakmice.
Kako ne otici na tako bitnu utakmicu koja se igra u komsiliku.
Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
- Butmiran
- Posts: 9171
- Joined: 28/01/2013 22:06
#4465 Re: Utakmice.
Karte u gradu su u prodaji od 9 sati, tako Šiljak reče.
- Maharadza
- Posts: 17072
- Joined: 30/01/2013 15:13
#4466 Re: Utakmice.
Šta ću bez obilježja ići koji racku, imam osjećaj kao da sam turist bez šala. Da ne pričam o nedostatku kopa i navijanja.animus wrote:Kako ne otici na tako bitnu utakmicu koja se igra u komsiliku.
Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
Sent from my GT-I9300
- Cossack
- Posts: 7315
- Joined: 22/12/2002 00:00
#4467 Re: Utakmice.
Ja sam davno rekao da nikada više na onu straćaru od stadiona neću otići. Nadam se da će raja biti pametna i da neće otići obzirom da u ovakvoj situaciji to ne može donijeti ništa dobro. Onaj Šiljak nas preofirno poziva obzirom da je za njega naš dolazak win-win situacija. Hem mu daš para, hem kazne FK Sarajevo a kao eventualni bonus neko naš uleti u teren i eto ti 3:0. Ko sjedi u Savezu ovaj scenario bi jedva dočekali. Zato raja pamet u glavu. Ko nema Moja TV neka ide kod komšije!Kemal Malovčić wrote:Ne bih otišo na onaj stadion nema šanse.
- Kemal Malovčić
- Posts: 9090
- Joined: 19/03/2012 01:03
#4468 Re: Utakmice.
I još ti daju osjećaj da radiš nešto pogrešno kršiš neku zabranu.
Maloumni šlagirani savez i još gora policija.
Maloumni šlagirani savez i još gora policija.
-
Fauja Singh
- Posts: 2474
- Joined: 07/12/2011 12:40
#4469 Re: Utakmice.
Ovi moji haveri sto navijaju za Zelju nisu ni malo optimisticni, svi se slazu da ne pamte kad su gledali goreg Zelju od onog protiv Zrinskog, a s druge strane se takodjer slazu da su Olimpica protiv nas vile pronosale i to samo tako...
Ja se samo nadam da mi sutra necemo izaci s mislima o nekakvom 0-0 rezultatu i da se nece prevse razmisljati o revansu, bolji smo na svim pozicijama i tako se treba postaviti na terenu... igraci moraju shvatiti da je derbi vise od utakmice i da bi sa sutrasnja utrpana 2-3 komada dosta popravili atmosferu i donekle se iskupili za ova dva kola.
Ucinite nas ponosnim!
Ja se samo nadam da mi sutra necemo izaci s mislima o nekakvom 0-0 rezultatu i da se nece prevse razmisljati o revansu, bolji smo na svim pozicijama i tako se treba postaviti na terenu... igraci moraju shvatiti da je derbi vise od utakmice i da bi sa sutrasnja utrpana 2-3 komada dosta popravili atmosferu i donekle se iskupili za ova dva kola.
Ucinite nas ponosnim!
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#4470 Re: Utakmice.
Prvo poluvrijeme jesu, drugo nisu jer je Olimpic realno imao 2-3 stopostotne sanse
-
Fauja Singh
- Posts: 2474
- Joined: 07/12/2011 12:40
#4471 Re: Utakmice.
Jbg, u drugom smo digli rucnu i malo se povukli, a mozda nas je i Olimpic na to natjerao ali i sa takvom igrom smo stvorili 3-4 odlicne sanse, misljenja sam da se jako brzo otvaramo i stvaramo sanse, ovo sto smo se protiv Olimpica isfulali ne vjerujem da se vise moze ponoviti.
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#4472 Re: Utakmice.
Sa obzirom da smo svaku utakmicu (osim Celika) imali po 1 zicer i svaki put promasili, vise nista ne znam
-
renee_
- Posts: 4
- Joined: 11/08/2011 18:29
-
internazionale
- Posts: 2562
- Joined: 30/12/2009 15:52
#4474 Re: Utakmice.
po meni je jedno ok odigrano poluvrijeme (od cetiri) premalo da bih bio neki optimistastroga normala wrote:Ovi moji haveri sto navijaju za Zelju nisu ni malo optimisticni, svi se slazu da ne pamte kad su gledali goreg Zelju od onog protiv Zrinskog, a s druge strane se takodjer slazu da su Olimpica protiv nas vile pronosale i to samo tako...
Ja se samo nadam da mi sutra necemo izaci s mislima o nekakvom 0-0 rezultatu i da se nece prevse razmisljati o revansu, bolji smo na svim pozicijama i tako se treba postaviti na terenu... igraci moraju shvatiti da je derbi vise od utakmice i da bi sa sutrasnja utrpana 2-3 komada dosta popravili atmosferu i donekle se iskupili za ova dva kola.
Ucinite nas ponosnim!
valjda sutra sastave cijelu utakmicu kako treba
- Maharadza
- Posts: 17072
- Joined: 30/01/2013 15:13
#4475 Re: Utakmice.
Za lijeka im trebalo, stoka gladna, daBogda se sutra privatizovali.
Sent from my GT-I9300
