inace, ako ne pratite 442oons, grehota vam je
FC Barcelona
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Lakat Jebić
- Posts: 8040
- Joined: 10/06/2008 15:47
#44476 Re: FC Barcelona
inace, ako ne pratite 442oons, grehota vam je
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#44478 Re: FC Barcelona
Bilbao, khm
Zayebavao bih vas, al se sjetim fat waiter
a vidim i da priprema dream team....tako da ce biti veselja....
Al bgm razmontirase Barcu ko kakvog segundasa....a i ono sa Sevillom....promaha pozadi samo takva.
Zayebavao bih vas, al se sjetim fat waiter
Al bgm razmontirase Barcu ko kakvog segundasa....a i ono sa Sevillom....promaha pozadi samo takva.
- tzipiripi
- Posts: 2472
- Joined: 25/03/2011 09:01
#44479 Re: FC Barcelona
Ovo neko zatišje pred buru. Šuti se i muti 
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#44480 Re: FC Barcelona
jos uvijek na krilima sinocne pobjede.tzipiripi wrote:Ovo neko zatišje pred buru. Šuti se i muti
-
omar little
- Posts: 17390
- Joined: 14/03/2008 21:14
#44481 Re: FC Barcelona
de ostavite stream ako budete imali, pliz. djibuti ima prenos ove jebene tekme, a kanada nema! 
- Tito_i_Partija
- Posts: 12407
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#44482 Re: FC Barcelona
Ma sta ce ti to kad imas prenos Jays-ova u HD-u.omar little wrote:de ostavite stream ako budete imali, pliz. djibuti ima prenos ove jebene tekme, a kanada nema!
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#44483 Re: FC Barcelona
bravo, dani, piqac, masche, mathieu, rakitic, biskvit, iniesta, leo, suarez, pedrito.
- R9..
- Posts: 1973
- Joined: 03/06/2009 08:35
- Location: Soda
#44484 Re: FC Barcelona
Sta sa onim Zordijem Albom.....jel neka povreda u pitanju ili sta....5 0 5 wrote:bravo, dani, piqac, masche, mathieu, rakitic, biskvit, iniesta, leo, suarez, pedrito.
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#44485 Re: FC Barcelona
pa jeste.R9.. wrote: Sta sa onim Zordijem Albom.....jel neka povreda u pitanju ili sta....
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#44486 Re: FC Barcelona
omar little wrote:de ostavite stream ako budete imali, pliz. djibuti ima prenos ove jebene tekme, a kanada nema!
- R9..
- Posts: 1973
- Joined: 03/06/2009 08:35
- Location: Soda
#44487 Re: FC Barcelona
Ovakva igra obecava....nek nastave do kraja ovako...5 0 5 wrote:pa jeste.R9.. wrote: Sta sa onim Zordijem Albom.....jel neka povreda u pitanju ili sta....
-
savsvoj
- Posts: 513
- Joined: 13/01/2009 17:55
-
omar little
- Posts: 17390
- Joined: 14/03/2008 21:14
#44489 Re: FC Barcelona
da su dali gol u prvih 15 mozda su i mogli preokrenuti ovo, ovako nek spase obraz samo ako budu mogli.
bravo baski, stadion se ori ko da su kod kuce! tak se to radi.
edit:
petice fala
bravo baski, stadion se ori ko da su kod kuce! tak se to radi.
edit:
petice fala
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#44490 Re: FC Barcelona
remontada.omar little wrote:da su dali gol u prvih 15 mozda su i mogli preokrenuti ovo, ovako nek spase obraz samo ako budu mogli.
bravo baski, stadion se ori ko da su kod kuce! tak se to radi.
edit:
petice fala
a dobro. a da nisu postigli ovaj, ne bi se imali cemu nadati u drugom. ovako, sve je moguce.
-
omar little
- Posts: 17390
- Joined: 14/03/2008 21:14
#44491 Re: FC Barcelona
to jes, napeto je skroz.
dobro igraju, prva postava, vidi se.
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#44493 Re: FC Barcelona
daascari wrote:Crveni zbog prigovora?
- p206
- Posts: 8426
- Joined: 23/06/2011 07:23
- Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16
#44495 Re: FC Barcelona
gotovo je ovo, u ligi im treba sve vratiti
prgavi su i previše
prgavi su i previše
- Saian
- Posts: 16070
- Joined: 08/04/2004 21:50
#44496 Re: FC Barcelona
mislim da je dobio prvo za prigovor pomochniku zuti pa se sjetio neceg i glavnom i to je bio drugi u 20 sekundi, ergo crveni5 0 5 wrote:daascari wrote:Crveni zbog prigovora?
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#44497 Re: FC Barcelona
usra sudija utakmicu sa crvenim.
-
faraon_s_krilima
- Posts: 284
- Joined: 21/09/2013 19:19
#44498 Re: FC Barcelona
Ma sada se samo djaba trose i sve je veca vjerovatnoca da ce u nedjelju u Primeru uci sa kiksom.p206 wrote:gotovo je ovo, u ligi im treba sve vratiti
prgavi su i previše
Nevjerovatno je da liga nije ni pocela, a da je ekipa vec umorna. jbeno ljeto.
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#44499 Re: FC Barcelona
pique je suspendovan. matheu isto.p206 wrote:gotovo je ovo, u ligi im treba sve vratiti
prgavi su i previše
