FC Barcelona

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#44451 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

5 0 5 wrote:
skenderija04 wrote: Ja ne sumnjam da i kod ovog rezultata barsa moze ovo preokrenuti. Problem nije rijesen prosle godine, radi izbora i trice se zataskao, i sad opet sve od pocetka
u prvoj sektupli prvu utakmicu u ovom kupu su izgubili 3:1. ali to je cijedjenje bilo kakve pozitive iz ovog potopa. :mrgreen:
Nema problema. Eto motiva, preokrenuti 4-0.
Ovima trebaju izazovi, :mrgreen:
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#44452 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

hehe. da. :-D
User avatar
Logovan
Posts: 102851
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#44453 Re: FC Barcelona

Post by Logovan »

Kakvo je ovo trpanje? Šta bi sa Messijem i ostalom kompanijom? :oops: Nisu se valjda zasitili osvajanja trofeja? :oops:
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#44454 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

Logovan wrote:Kakvo je ovo trpanje? Šta bi sa Messijem i ostalom kompanijom? :oops: Nisu se valjda zasitili osvajanja trofeja? :oops:
pa jesi li gledao?
User avatar
Logovan
Posts: 102851
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#44455 Re: FC Barcelona

Post by Logovan »

5 0 5 wrote:
Logovan wrote:Kakvo je ovo trpanje? Šta bi sa Messijem i ostalom kompanijom? :oops: Nisu se valjda zasitili osvajanja trofeja? :oops:
pa jesi li gledao?
Nisam, zato i pitam, čudno mi pravo.
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#44456 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

bar sad znamo koliko znaci pique.
User avatar
p206
Posts: 8426
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16

#44457 Re: FC Barcelona

Post by p206 »

I Sevilla je 6 primila pa šta...da je sredina sezone bilo bi čudno,ovako i nije.Pogotovo što su u odbrani bila 3 igrača koji su prošlu sezonu odgledali s tribina.Meni LE nije ništa kriv.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#44458 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Kada udrobis sve negativne faktore koji su se desili od 6.6 jedan ovakav rezultat i nije nelogican. Copa America, Turneja,eksperimenti, mentalna nespremnost, umor, losa planifikacija i komunikacija(uprava) i dobijes ovo. Luis sada ima sansu da pokaze da je dobar psiholog. Danas nije kriv za poraz. Nije kriv sto ter Stegen izbija loptu na centar mimo svih golmanskih pravila, a ne u stranu. Nije kriv sto Alvesa nakon Vitola smjesnim napravi i igrac Athletica B, sto isti taj Alves napravi najgluplji penal na svijetu ili sto uposli Aduriza za treci gol. Kriv je onaj koji mu je obnovio ugovor. Ili Adriano,. Igrac koji realno nema mjesta mjesta u prvig sest ekipa lige. Dakle, ovo je cijen atalova od prosle sezone, Eto nama opet Danija, Adri je super rezerva itd. I ne daj boze da slucaj Pedrro eksplodira. Bice veselo.
User avatar
DonEmir
Posts: 612
Joined: 31/07/2015 00:51
Location: Bihac

#44459 Re: FC Barcelona

Post by DonEmir »

Logovan wrote:Kakvo je ovo trpanje? Šta bi sa Messijem i ostalom kompanijom? :oops: Nisu se valjda zasitili osvajanja trofeja? :oops:
Nema motiva za trofej.. Mesi nije spreman itd... :zzzz:
User avatar
Jack Be Nimble
Posts: 11674
Joined: 15/01/2010 18:31

#44460 Re: FC Barcelona

Post by Jack Be Nimble »

Ovako sam nesto ocekivao. BIlo mi je cudno da se igra u ponedeljak i petak. Nije ni barca puno ocekiva zato i odlucila da igra u onim smjesnim dresovima.
omar little
Posts: 17417
Joined: 14/03/2008 21:14

#44461 Re: FC Barcelona

Post by omar little »

pa zar nije trenerov posao reagirati adekvatno na stanje na terenu? ko to treba praviti izmjene ako ne on? probao s ekipom koju je imao, bilo je ocito of samog pocetka da ne ide pa nema teorije da nije odgovoran za tezinu poraza. mogao je ublaziti.

mislim, meni ovaj kup nista ne znaci, sezona jos nije ni pocela, ovo znaci samo pacenicima sto se nakote na temi nakon neceg ovakvog, ali praviti se da trener nema s ovim nikakve veze mi nema smisla.
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#44462 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

po meni je lucho najveci krivac. izasao je sa losom postavom na pocetku. opet je kasnio sa izmjenama. nije imao odgovor ni u jednom trenutku utakmice. biskvit, pique su trebali igrati. macherano ne moze zamjeniti sergia. rakitic ili inesta je morao poceti utakmicu. jedan od te dvojice.
LSD
Posts: 29911
Joined: 24/07/2007 08:26

#44463 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

Ova utakmica je pokazala da se ne može ozbiljnije racunati na : Adriana, Roberta i Rafinhu.
Nema tu kuveta.

Ako ce izvuci neke pouke iz ovih 8 primljenih golova :shock: iz dvije zadnje utakmice - onda OK.
Last edited by LSD on 15/08/2015 00:27, edited 1 time in total.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#44464 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

omar little wrote:pa zar nije trenerov posao reagirati adekvatno na stanje na terenu? ko to treba praviti izmjene ako ne on? probao s ekipom koju je imao, bilo je ocito of samog pocetka da ne ide pa nema teorije da nije odgovoran za tezinu poraza. mogao je ublaziti.

mislim, meni ovaj kup nista ne znaci, sezona jos nije ni pocela, ovo znaci samo pacenicima sto se nakote na temi nakon neceg ovakvog, ali praviti se da trener nema s ovim nikakve veze mi nema smisla.
Pazi, meni je bilo drago sto je poceo sa onom ekipom. Moras imati 22-25 igraca koji su spremni da u svakom trenutku udju na teren. U ove dvije utakmice smo vidjeli da je njih par izgubilo kredit. Jedino sto mi veceras nije bilo jasno je nastup Pedra. Sto se odugovlaci sa odlukom? Sta je problem? 3/4 miliona? Sumnjam. Ja imam osjecaj da bi Pedro i piskio i kakio . On kao da bi najvise volio da ga otjeraju. Ovako, igra mu se, a ne ide mu se iz Barse. Ostalo je jos 15 dana, a Sandro i Munir ne dobijaju minute a ne znamo da li Pedro ide. Ja tu Luisu ne mogu zamjeriti jer u ovim situacijama naredbe dolaze odozgo. 30 miliona nije malo. Dalje, ponasanje i nonsalancija Alvesa i Adriana iritiraju. Valjda neko ima muda da ih postroji. Ali sumnjam, Ove gluposti treba rijesiti sto prije. Ovaj superkup je nebitan u sustini. Ja cak vjerujem da ga Barsa jos moze osvojiti. Ali liga pocinje 23.08 i to bas u Bilbau...
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#44465 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Image


90 minuta i Camp Nou


Ja vjerujem
User avatar
HB_BHF
Posts: 1798
Joined: 11/02/2010 20:18

#44466 Re: FC Barcelona

Post by HB_BHF »

Treba dočekati januar i Aleixa Vidala i Ardu...
:D
omar little
Posts: 17417
Joined: 14/03/2008 21:14

#44467 Re: FC Barcelona

Post by omar little »

HB_BHF wrote:Treba dočekati januar i Aleixa Vidala i Ardu...
:D
ohoo pa kolega dzesti, nisam te srela sto godina :D

inace, vec vidim sutra po portalima proklamiranje smrti barce po koji vec put :D
User avatar
HB_BHF
Posts: 1798
Joined: 11/02/2010 20:18

#44468 Re: FC Barcelona

Post by HB_BHF »

omar little wrote: ohoo pa kolega dzesti, nisam te srela sto godina :D

inace, vec vidim sutra po portalima proklamiranje smrti barce po koji vec put :D
Tu sam, tu sam. Pratim ja sve, ništa se ne sikiraj ;D.

Btw ono kad je Iniesta ulazio, pa prikaza Messija kako skida kapitensku... ja pomislio da će Leo van. To bi već bio skandal :D
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12409
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#44469 Re: FC Barcelona

Post by Tito_i_Partija »

Dje ste ba momci, sa mai? Dobra odbrana, jelde? U ekipi sve u dure, jelde? :D

Image

Poooojma vi nemate. Cetiri jebena komada bez ijednog odgovora k'o da je dan nezavisnosti Baskije. :lol: :izet:

Neka neka, dobro je to. Nadam se da ce se nekim pojedincima konacno oci otvorit'.
omar little
Posts: 17417
Joined: 14/03/2008 21:14

#44470 Re: FC Barcelona

Post by omar little »

cemu takav seljacki i sirov stav, pobogu covjece?
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12409
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#44471 Re: FC Barcelona

Post by Tito_i_Partija »

Idi par stranica unazad.
User avatar
noiserr
Posts: 3025
Joined: 13/11/2011 01:18
Location: Američki Zavajt

#44472 Re: FC Barcelona

Post by noiserr »

I proslu sezonu su slabo krenuli. Doduse nisu se ovako obrukali. Ali moze im ovo dobro doci, da ih malo probudi.
User avatar
tzipiripi
Posts: 2472
Joined: 25/03/2011 09:01

#44473 Re: FC Barcelona

Post by tzipiripi »

Trebali bi ponekad ubacit koju prijateljsku između takmičarskih da LE može rahat experimentisat. Hebi ga stavi da mu vezni nose Mascherano, Rafinha i Roberto a na klupi ostavi Busquetsa, Raketu i Iniestu.
User avatar
p206
Posts: 8426
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16

#44474 Re: FC Barcelona

Post by p206 »

Jeste vi meni čudni...LE je imao izbor,poslati najjači sastav koji ne može potrčati i rizikovati povrede..i poslati sastav od sinoć,koji je koliko toliko odmoran,ako se neko i povrijedi nije velika šteta.Direktno sa plaže uletiti u ritam srijeda-subota i let iz Azije,ne ide..

Ja bi halalio revanš i razbio ih u ligi.
tufahija12345
Posts: 566
Joined: 06/06/2013 00:57

#44475 Re: FC Barcelona

Post by tufahija12345 »

Nisam gledao tekmu, ali dvije stvari su ocigledne: Spanci su jos jednom dokazali gdje se igra najbolji nogomet i odlicno poljevanje hladnm vodom da vide da se mora orati teren ako se hoce pobjedit. Alves - tog igraca je sramno dovodit u pitanje (i od prije, a pogotovo nakon one asistencije messiju protiv bajerna)

Uostalom, ko se zalijece pa kritikuje nakon jedne utakmice neka se sjeti prosle sezone. I neka mu je ona uvijek u podsvijesti.
Post Reply