Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#44452 Re: Liverpool FC
s ovom djecom smo mogli komotno biti u top 4 ove sezone 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#44453 Re: Liverpool FC
Zamisli scenu gdje djeca osvajaju FA Kup 
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#44454 Re: Liverpool FC
FA bi ga ukinuo 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#44455 Re: Liverpool FC
Blokirali bi prijenos signala sa finala koje se uopšte ne bi igralo na Wembleyu.
- BHF_Manijak
- Posts: 28525
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#44456 Re: Liverpool FC
Pa dragi Elliote!!!

- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#44457 Re: Liverpool FC
epska glupost Eliota
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#44458 Re: Liverpool FC
Još da mi nije zaledio stream pa da znam šta se desilo 
- _Reds_
- Posts: 9475
- Joined: 14/01/2012 20:01
- Location: Aqua S....
#44459 Re: Liverpool FC
- BHF_Manijak
- Posts: 28525
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#44460 Re: Liverpool FC
Ma nejasno totalno, sama 4 igraca bukvalno idu na golmana, da je vodio loptu, ma bilo sta drugo da je uradio gol ziher. Umor vjerovatno ili sta li, ali bas glupost. 
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#44461 Re: Liverpool FC
samo da je gurnuo loptu lagano prije centra bez puno komplikovanja
- BHF_Manijak
- Posts: 28525
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#44462 Re: Liverpool FC
Ma idu u kontru, 4 sama na golmana, nema igraca Shrewsburya nikako i ovaj dade pas 30 metara u for...
- _Reds_
- Posts: 9475
- Joined: 14/01/2012 20:01
- Location: Aqua S....
#44463 Re: Liverpool FC
Ovaj Eliot nije bas nesto inteligentan.
A stream je meni odlican.
A stream je meni odlican.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
- BHF_Manijak
- Posts: 28525
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#44466 Re: Liverpool FC
Liverpool - Shrewsbury 1:0
(OG)
(OG)
1. Pobjeda Liverpoola
- U slučaju pobjede Liverpoola, što će naravno biti čest slučaj, za igrača utakmice ćemo glasati po sljedećem sistemu:
1) Ime i prezime igrača - 5b (najbolji igrač utakmice)
2) Ime i prezime igrača - 3b
3) Ime i prezime igrača - 1b
Najlošijeg igrača utakmice ćemo birati po sistemu:
FLOP UTAKMICE - Ime i prezime igrača - 1b
*Flopa utakmice u slučaju pobjede Liverpoola nije obavezno birati!
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#44467 Re: Liverpool FC
ma kakvo glasanje daj svima petice osim ovom na golu i vozi 
- _Reds_
- Posts: 9475
- Joined: 14/01/2012 20:01
- Location: Aqua S....
#44468 Re: Liverpool FC
Vidjecemo jos, ali ovo veceras je bilo bas lose, stim da je i protivnik bio los bas. Sve u svemu cestitke ekipi.BHF_Manijak wrote: ↑04/02/2020 22:55Hajd na stranu ova utakmica, ali gdje ces to reci realno?Decko za svoje godine ima fantastican pregled igre, pas, ideju, lucidnost... Za jednog 17-godisnjaka je perverzija. Danas malo slabija partija.
Last edited by _Reds_ on 04/02/2020 22:59, edited 1 time in total.
- King_Kenny
- Posts: 4851
- Joined: 03/01/2010 10:41
#44469 Re: Liverpool FC
Williams - 5
Jones - 3
Hoever - 1
Bravo, djeco!
Jones - 3
Hoever - 1
Bravo, djeco!
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#44470 Re: Liverpool FC
Nek stoji reda radi 
Falio je neki normalan napadač da pospremi koju loptu u mrežu. Recimo da je Origi bio tu uzeli bi ih ubjedljivo vjerovatno. Naravno, volio bi da su sami zabili gol ali haj, nek se pobjedilo.
Anfield je tvrđava jebena.
Falio je neki normalan napadač da pospremi koju loptu u mrežu. Recimo da je Origi bio tu uzeli bi ih ubjedljivo vjerovatno. Naravno, volio bi da su sami zabili gol ali haj, nek se pobjedilo.
Anfield je tvrđava jebena.
- drug_profi
- Posts: 65412
- Joined: 16/07/2012 16:00
#44471 Re: Liverpool FC
Meni je ovo izgledalo mnogooooo bolje nego sam se nadao.
Veci dio tekme plavi dresovi izgledali kao djeca.
Veci dio tekme plavi dresovi izgledali kao djeca.
- no_sekirli
- Posts: 7007
- Joined: 02/10/2013 18:36
#44472 Re: Liverpool FC
Djeca su zakon!
Jones odličan, Berg sve bolji, Neco ore gore dole.
Svaka čast, sad neka se drugima gaće tresu i od ovih malaca
Jones odličan, Berg sve bolji, Neco ore gore dole.
Svaka čast, sad neka se drugima gaće tresu i od ovih malaca
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#44473 Re: Liverpool FC
sta mislite hoce li izvesti najjace protiv Chelsea ? ja se nadam da hoce jer zelim tu tripletu vise nego ista !!
jos je ta utakmica izmedju utakmica Bornemoutha i Watforda u ligi, a liga je gotova
jos je ta utakmica izmedju utakmica Bornemoutha i Watforda u ligi, a liga je gotova
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#44474 Re: Liverpool FC
Vjerovatno kombinovani.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#44475 Re: Liverpool FC
ja bih poslao najjacih 11 vala
